Forum PZHGP
FAQ FAQ Szukaj Szukaj Użytkownicy Użytkownicy Profil Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Rejestracja Rejestracja Zaloguj Zaloguj
Obecny czas to Sob Sie 24, 2019 20:43 Zobacz posty bez odpowiedzi
Gaby Vandenabeele
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
hodowca51

WysłanyWysłany: Pią Lis 16, 2018 20:39
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

ARTURO napisał:
hodowca51 napisał:
No i zaczęło się,że niektórzy zaczynają tutaj pływać i pierdoły wypisywać.

TAK ZGADZAM SIĘ Z TOBA TYLKO PO CO TO ZACZYNAŁEŚ

http://www.pzhgp.pl/forum/viewtopic.php?t=27227

Kolego,a czy ja kazałem tobie z siebie robić pajaca,głupota nie boli jeżeli z nią jest ci dobrze to co mi do tego. A tak na marginesie pytańko to jest ta sensacja na Święto Niepodległości.To się kolego nie wysiliłeś.Widać że mojej rady nie posłuchałeś i berecik dalej w główkę uwiera.

A co do Pana Pawelca właśnie dośliśmy do porozumienia,3 dni temu miałem telefon o adres. Rodowód samiczki został odesłany wraz z kartą i uważamy iż sprawa została zamknięta.Może zbyt pochopnie w stosunku do siebie postąpiliśmy i myślę że sprawa zamknięta i nie żywimy do siebie urazy. A czarna ślepa na jedno oko ma się dobrze wydała w tym sezonie super młode.Tak panie arturo ślepa a nie głupia co nie można o tobie powiedzieć.

Ostatnio zmieniony przez hodowca51 dnia Pią Lis 16, 2018 20:56, w całości zmieniany 1 raz
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość Powrót do góry
ARTURO

WysłanyWysłany: Pią Lis 16, 2018 20:55
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

hodowca51 napisał:
ARTURO napisał:
hodowca51 napisał:
No i zaczęło się,że niektórzy zaczynają tutaj pływać i pierdoły wypisywać.

TAK ZGADZAM SIĘ Z TOBA TYLKO PO CO TO ZACZYNAŁEŚ

http://www.pzhgp.pl/forum/viewtopic.php?t=27227

Kolego,a czy ja kazałem tobie z siebie robić pajaca,głupota nie boli jeżeli z nią jest ci dobrze to co mi do tego. A tak na marginesie pytańko to jest ta sensacja na Święto Niepodległości.To się kolego nie wysiliłeś.Widać że mojej rady nie posłuchałeś i berecik dalej w główkę uwiera.

Zaraz, zaraz- Ty masz dwa berety naraz.
gregor46

WysłanyWysłany: Pią Lis 16, 2018 21:22
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Hallo Arturo , ty masz tyleinnych spraw do objasnienia , dla czytajacych i obserwujacych , dotyczy twoich dyplomöw i twoich wyniköw , co ja pisze , nie pisze jako mistrz , ja czuje sie normalnym hodowco z bardzo dobrymi wynikami , co do WG Kaszuby to jest nowa nazwa na rok 2019 = poprzednio WG CZersk , tu nie potrzeba wyszukiwarek , trzeba imiec tylko ze zrozumieniem czytac , ps pisanie rodowodöw to nie moja domena , ja poswiecam wiecej czasu hodowli , ale mimo tego powiedz mi jaka jest ruznica miedzy Siwy , lub niebieski to chyba ten sam kolor , albo ten siwy jest czerwonym ??? wydaje mi sie ze siwy lepiej pasuje do tego koloru , ja nie widze u siwego , nic NIEBIESKIEGO , chyba ty , mozliwe ze ci oczy P - zarosly , ps ja terz uwazam ze powinnismy sie szanowac , ale ty tego nie umisz . ps nieraz masz nawet racje od Siwego nie posiadam golebi , chyba ze ty , wy macie podobny poziom . dobry lot Gregor
ARTURO

WysłanyWysłany: Pią Lis 16, 2018 21:37
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

gregor46 napisał:
Hallo Arturo , ty masz tyleinnych spraw do objasnienia , dla czytajacych i obserwujacych , dotyczy twoich dyplomöw i twoich wyniköw , co ja pisze , nie pisze jako mistrz , ja czuje sie normalnym hodowco z bardzo dobrymi wynikami , co do WG Kaszuby to jest nowa nazwa na rok 2019 = poprzednio WG CZersk , tu nie potrzeba wyszukiwarek , trzeba imiec tylko ze zrozumieniem czytac , ps pisanie rodowodöw to nie moja domena , ja poswiecam wiecej czasu hodowli , ale mimo tego powiedz mi jaka jest ruznica miedzy Siwy , lub niebieski to chyba ten sam kolor , albo ten siwy jest czerwonym ??? wydaje mi sie ze siwy lepiej pasuje do tego koloru , ja nie widze u siwego , nic NIEBIESKIEGO , chyba ty , mozliwe ze ci oczy P - zarosly , ps ja terz uwazam ze powinnismy sie szanowac , ale ty tego nie umisz . ps nieraz masz nawet racje od Siwego nie posiadam golebi , chyba ze ty , wy macie podobny poziom . dobry lot Gregor

W Twoich słowach powinniśmy sie szanować- jest do akceptacji.
Tylko co dalej? Znowu paternoste zafundujesz na forum?
Wiesz ja jestem człowiekiem asertywnym i mam do Ciebie prośbę- pisz jak człowiek, żebym sie nie wstydził i za Twoje wpisy, jak i za moje odpowiedzi,
ALE NIE JA TO WYMYSLAM, JAK TO NIEKTÓRZY MANIPULUJĄ- TYLKO NASI HODOWCY TO SUGEREUJĄ, POWTARZAM HODOWCY!!!
gregor46

WysłanyWysłany: Pią Lis 16, 2018 22:05
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Hallo Arturo , ja za moje wpisy nie musze sie wstydzic , uwazam ze pisze jak czlowiek , co do twoich wpisöw , to jestes ty odpowiedzialny , i nie wiem cz so to wpisy z kategori czlowiek , jesli twierdzisz ze to inni hodowcy sugerujo , to prosze podaj kilka nazwisk tych hodowcöw ?? , wtedy bede mögl osobiscie te sprawy , spröbowac z nimi rozwiazac , ps co mislisz na temat Koloröw . dobry lot Gregor ps co to znaczy zafundujesz paternostre na forum ??, ja nic nikomu , nie funduje .
zen0171

WysłanyWysłany: Sob Lis 17, 2018 6:43
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Koledzy, czasem na tym forum jest jak w TVP info lub TVN24, mnóstwo jałowych sporów, które nic nie wnoszą a tylko pogłębiają podziały. Po jakimś czasem spieramy/kłócimy się nie z powodu różnicy poglądów i postaw a z powodu wzajemnej niechęci.
Wychowałem się w małym kolejarskim miasteczku między Kielcami a Krakowem. Prawie każdy chłopak miał tam gołębie. Godzinami wystawaliśmy obserwując jak latają i rozmawiąjąc o nich. O siwych, karpiatych,krasych, szymlach, sadych itp. Dopiero później, kiedy zacząłem od sąsiada lotującego w PZHGP pożyczać tzw. gazetki dowiedzałem się o tym, że siwy to niebieski a krasy to pstry na szymla zaś powinienem mówić szpak. Oczywiście dalej używałem starych nazw na kolory gołębi a i dziś też robię to czasami.
hodowca51

WysłanyWysłany: Sob Lis 17, 2018 7:32
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Z arturo jest taki problem że coś co jest dla niego niewygodne,to zaraz jest to manipulacja i piszący manipulant.A właśnie największym manipulantem jest na tym forum jest on sam. Odnosi się tylko do postów wygodnych dla niego ,jego posty niekiedy głupie ,obrażliwe stara się pomijać,ogłaszając jaki on dobry inteligentny Samarytanin,A niech się tylko ktoś się z nim nie zgodzi
ta zaraz wchodzi w pyskówkę.A najgorsze to to by swoje racje oczywiście chore uwiarygodnić powołuje się na innych.Żeby było wrażenie że wszyscy są takiego samego zdania.Więc z jego postępowania wyłania się czysta manipulacja.Ma facet problem i to duży z emocjami wydaje mu się że jest tu najważniejszy najmądrzejszy i najbardziej inteligentny.Mógłbym iść jego drogą i powiedzieć że wszyscy mają takie odczucie.Ale tak nie jest przedstawiam swoje zdanie i tak właśnie uważam po krótkiej znajomości go z forum i jego problemów. Chłopina odpycha je od siebie a one i tak wracają do niego.Nawet z kolorów potrafi zrobić problem.Panowie bo on uważa się za chodzącą encyklopedią taki omnibus na tym forum.Lubi szafować wielkimi słowami do swojej osoby jak Polski hodowca ,Patriota.Honor,Bóg i Ojczyzna a wiecie dlaczego bo ma problem z swoją osobą i tu na forum chce na silę się dowartościować.Ale nic z tego PANIE ARTURO to trzeba mieć w sercu i rozumie,a tego coś ci brak.A na koniec czekam na sensację na święto niepodległości bo już ono minęło i nadal kicha i wciąż gonisz króliczka A co do kolorów kolego zen0171 to ja tak jak ty nie kiedy ,a może i często tak określam barwę naszych gołębi,ale nie arturo to dla niego powód do ironii.
tedy

WysłanyWysłany: Sob Lis 17, 2018 8:59
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

To czyim ja adwokatem jestem to akurat nie Twoja sprawa bo ja do tych o których piszę to Ciebie zaliczyć nie mogę. To kim Ty jesteś to akurat nie jest czymś co mogłoby mnie interesować. Nie pisz w liczbie mnogiej jakoby ktoś się z Tobą i Twoim tezami tu głoszonymi utożsamiał, te swoje rewelacje głoś w liczbie pojedynczej bo jakoś nie mogę dostrzec wspólnego mianownika z wypowiedziami innych hodowców. O szacunku to jakoś nie bardzo powinieneś wspominać bo widać masz trochę spaczone pojęcie tego słowa. Z Tobą to jest jeden problem, mianowicie taki że to co piszesz o Arturo to jest dokładnie Twoja osobista charakterystyka.
hodowca51

WysłanyWysłany: Sob Lis 17, 2018 9:45
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

hodowca51 napisał:
tedy napisał:
Ty 51 umiesz czytać czy też jestes jednym z tych zauszników tych z NIemiec domoszącym im te pseudo sensacje z Polski nie mające nic wspólnego z rzeczywistością. Ty to na pewno wiesz co kto chce bo Ty jesteś jasnowidzem. NIe rób się tu niczyim adwokatem ani pseudoadminem bo te swoje przemyślenia to możesz rownym sobie opowiadać. Jak umiesz czytać mowę Polską to gdzież ja napisałem że ja Gregorowi czegokolwiek zabraniam? umiesz czy nie umiesz? niechże sobie pisze i niechże sobie opyla ten swój przychówek ale nie pozwolę aby umniejszał czy też podważał wyniki Polskich hodowców próbując naganieć na swoje gołębie.

Kolego kim ja jestem to wyłącznie moja sprawa i moja decyzja,ale już nie jest twoją sprawą czy ty komuś pozwalasz czy nie.Pozwolić to możesz u siebie na podwórku przy gołębniku ,oczywiście jak go masz.Ja czytam i rozumiem w przeciwieństwie od ciebie.Forma jaką przedstawiłeś w swoim wpisie pozwalała mi na taki wniosek a nie inny. Nie zachowuj się jakby ci słoma z papci wychodziła. Mądralo a czy gregor46 jak tu sugerujesz swój przychówek tu na forum opyla.Więc co ma piernik do wiatraka,chyba że zazdrość dupę ściska że nie ja a on ma wzięcie na młode.Rozumiesz czy nie,jaśniej już nie mogę tego przedstawić.Jakoś nie zauważyłem że jacyś hodowcy się tutaj obruszyli na ponoć złą opinię jaką gregory46 o nich przedstawia. Jedyny to ty więc pytanie do ciebie ty zaliczasz się do tych Polskich hodowców z super wynikami,mam wrażenie ze chyba przesadziłeś co do swojej osoby.Więc teraz ja tobie odpowiadam nie rób się adwokatem tych hodowców, oni sami potrafią zadbać o siebie.Nie zauważyłem by kogoś naganiał,bo nagania się barany a ty chyba do nich nie należysz.Zdrówka życzę i nie podchodż do wszystkiego tak nerwowo,albo daj sobie luz z tym forum dla poprawienia zdrówka.

Mądralo gdzie tu liczba mnoga ja z obserwacji stwierdzam fakty i piszę w swoim imieniu jak to widzę ,jeżeli tobie to nie pasuje to twój problem.Bo ja takiego nie posiadam obrońco nawiedzonych zabolało,bo mnie nie.Masz jeszcze coś mądrego do przekazania.Bo widzę że jałowa z tobą dyskusja,podciągnij się pisz z sensem i z jakimś mądrym przekazem.Widzisz mądralo najpierw sam piszesz o adwokacie,a póżniej sam się oburzasz jak ktoś ci to samo zarzuci, ciekawe to twoje rozumowanie wraz z tą liczbą mnogą którą powtarzasz jak mantrę.Ale nic wszystko przed tobą do się to wyeliminować tylko trochę pokory i myślenia pozytywnego.Bo tu naprawdę niema wrogów Niemieckich którzy czyhają na Polskich hodowców.I to jest moje zdanie nie w liczbie mnogiej.
gregor46

WysłanyWysłany: Sob Lis 17, 2018 10:28
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Hallo Kol Zenon , ty masz czesciowo racje , tylko prosze nie wrzucaj wszystkich tu piszacych do jednego garnka , to mi sie troche nie podoba , ja uwarzam , ze ja sie z nikim ,nie sprzeczam , jest raczej odwrotnie , i mysle ze moje wpisy nie so JALOWE , jesli sie myle to musze sie z tym Forum porzegnac . ps ja nie chce was drarznic , wiesz ja to przezyje , nie mam z tym problemu . co do koloröw to jest tak jak möwisz , z tym ze siwy zostanie dla mnie sywym , nie Niebieskim , co u siwego jest niebieske to jego obraczka z danego roku w ktörym so niebieske obraczki , do innych koloröw , nie mam nic , jest tak jak jest . dobry lot gregor .
zen0171

WysłanyWysłany: Sob Lis 17, 2018 12:07
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Kolego Gregor, daleki jestem od wrzucania wszystkich do jednego worka i uważania że każdy na forum prowadzi jałowe spory. Z pewnością nie Ciebie miałem na myśli. Niestety klimat tego forum nie jest ostatnio najlepszy. Od jakiegoś czasu prawie każdy temat kończy się jałowym sporem interpersonalnym niektórych. Jak mówi przysłowie „ odrobina dziegciu potrafi popsuć beczkę miodu. Nie wymieniłem nikogo gdyż nie chce stać się uczestnikiem kłótni ani niczyim stronnikiem.
Zawsze wysoko ceniłem sobie Twoje wypowiedzi na tematy hodowlane, podobnie jak Wiarusa, Spokojnego i paru innych którzy niestety ostatnio rzadziej lub wcale tu nie zaglądają. Dużo dowiedziałem się dzięki temu forum, poznałem też paru fajnych i ciekawych hodowców. Zależy mi więc by pisali na nim Ci którzy chcą się podzielić się wiedzą i doświadczeniem. Może moje prośby i apele są „wołaniem na puszczy” ale przynajmniej próbuje.
Co do kolorów to oczywiście że siwy nie jest niebieski ale w dokumentach musimy używać nazw oficjalnych.
DL - Zenon
gregor46

WysłanyWysłany: Sob Lis 17, 2018 13:09
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Hallo Zenon , dziekuje ci za wyjasnienie , tej sytuacji , ja cie osobiscie nie znam , ale przypuszczam , ze jestes dobrym - hodowco , nie chodzi tu w pierwszej lini o wyniki tylko podejscie do hodowli , jedno pytanie dotyczace Dokumentöw , czy ty uwarzasz , ze rodowöd to dokument ??????????, kto podtwierdza dane pisane w tych rodowodach , te rodowody pisane so pod danego ptaka , zastrzegam , ze nie wszystkie , co oznacza analiza DNA , ona tylko stwierdza ze dany ptak pochodzi po ojcu lum matce , ale nie potwierdza czy ten ojciec- matka wywodzo sie z tych ptaköw podanych w rodowodach , chodzi tu o dziadköw, pra dziadköw , wiec te DNA to tylko mydlenie oczöw , i sztucznie podbijanie ceny danego ptaka , wiec rodowöd to raczej nie dokument , i tu kol Arturo chyba sie myli
zen0171

WysłanyWysłany: Sob Lis 17, 2018 13:32
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Dokumenty to dla mnie karta gołębia, i tzw. dokumenty lotowe oraz karta oceny z wystawy itp. Z pewnością nie jest to rodowód tak jak nie jest dokumentem drzewo genaologiczne. Dokument daje zwykle pewne prawa lub zobowiązania, rodowód jak ulotka wyborcza daje obietnice.
hodowca51

WysłanyWysłany: Sob Lis 17, 2018 13:45
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

ARTURO napisał:
kkscy napisał:
A co to za wg Kaszuby ?
Coś nowego? Wpisuje w wyszukiwarkę i nic nie znajduje na temat tego wg.

Jak mistrz Gregor pisze, że jest to proszę nie szukać - bo żadna wyszukiwarka nie znajdzie- ale słowa mistrza sa bezcenne.
I na przyszłość dla wszystkich- objasnienie- w szczególnosci dla nie piszących na forum-tylko obserwujących- wielki mistrz w rodowodach jak pisze siwy- to nie jak myslicie - to nie barwa Jego włosów, ani hodowca od którego nabył gołebie, tylko barwa gołębia- po naszemu niebieski.
I proszę sami poproście mistrza, aby Wam pozyczył linijke, bo chcecie rodowody wypisać.
To tak żebyśmy się wszyscy szanowali.

I ten post świadczy WIELKI HODOWCO o twojej płytkości. Wyśmiewać i ironizować kogoś czy też coś to twoja specjalność. mi nie przeszkadza określenie barwy,wiem o co chodzi.A ty tu za kogo uchodzisz że dajesz wykład z nazw barw gołębi u gregora46.Myślisz że wszyscy są tak
mało rozgarnięci jak ty. Tą linijką to się kolego puknij w główkę może coś wreście u ciebie zaskoczy. Jednak żal dupkę ściska że to nie ty możesz wystawiać rodowody i mieć zbyt na gołębie biorące udział w WG.No pochwal się ty WIELKI HODOWCA jakie ty masz osiągnięcia w hodowli i może wtedy razem się pośmiejemy.Masz ty zwolenników na tym forum,jeden nawet tak się podniecił że jeszcze trochę a sam z kałasznikowem ruszył by na Niemieckie gołębniki, bo w jego mniemaniu tylko Polskie są coś warte.Widać że nie których wali razem z tobą i to strasznie.Ale to już wasz problem zdrowotny nie pozostałych.Jeżeli sprawia wam to przyjemność to już na to nie mam wpływu, tak jak myślę pozostali.
siwy7

WysłanyWysłany: Sob Lis 17, 2018 14:34
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Hodowca51 b nie rob zadymy , bo Ty o gołębiach pocztowyxh niewiele wiesz. Ja dam golebie na wg i pokonam Gregora . A jakby chcial mnie lto wspomoz to pisac na pw.
Zobacz poprzedni temat Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Skocz do: