Forum PZHGP
FAQ FAQ Szukaj Szukaj Użytkownicy Użytkownicy Profil Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Rejestracja Rejestracja Zaloguj Zaloguj
Obecny czas to Pią Kwi 19, 2019 20:14 Zobacz posty bez odpowiedzi
CAŁA PRAWDA O OLEKSIAKU ZBIGNIEWIE
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
CałaPrawda

WysłanyWysłany: Sob Lis 03, 2018 8:54
PostTemat postu : CAŁA PRAWDA O OLEKSIAKU ZBIGNIEWIE
Odpowiedz z cytatem

https://www.youtube.com/watch?v=a0DLNJCVhWU

Muszę powiedzieć że ja w tym rączek nie maczałem....
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość Powrót do góry
mirek2001

WysłanyWysłany: Sob Lis 03, 2018 13:16
PostTemat postu : Re: CAŁA PRAWDA O OLEKSIAKU ZBIGNIEWIE
Odpowiedz z cytatem

CałaPrawda napisał:
https://www.youtube.com/watch?v=a0DLNJCVhWU

Muszę powiedzieć że ja w tym rączek nie maczałem....

Każdy ma prawo do obrony , ale droga filmowa to chyba nie tędy .Ma kolega czas na ustosunkowanie się do całej sprawy ,przed odpowiednimi Organami ,a próbę egzekwowania swoich racji drogą medialną uważam za niestosowną wręcz niegrzeczną w stosunku do Organu Kontrolującego jak i do Z.G .

A brak przyzwoitości i szacunku jakim się kolega WYKAZAŁ przed nami odbiorcom jest pożałowania się godny ,kolega nawet z kartki nie potrafi płynnie przeczytać tylko SYLABIZUJE .WSTYD I HAŃBA

hodowca51

WysłanyWysłany: Sob Lis 03, 2018 14:34
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Mirek2001 tak na marginesie, ale ten szarek będzie lepiej się reprezentował na moim gołębniku dam mu samiczkę po Płowym 808 i zobaczymy co z tego będzie.
http://gieldagolebi.pl/index2.php?id=szczegolyarchiwum&nr=71818
mirek2001

WysłanyWysłany: Sob Lis 03, 2018 15:04
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

......wiesz dla czego nie licytowałem dalej ?
Bo na swoim gołębniku mam dwa inbredy z tych gołębi a cenniejszy dla mnie jest ten z 606 .....
ale miej i Ty pociechę bo szarki sa ok ,tylko nie licz na upust gołąb jest w pełni sprawny ;)) ps a co do kojarzenia stracony rok ,a ty nie masz zielonego pojęcia o tych wspaniałych gołębiach z 808 i co do niego pasuje :(
ZAPYTAJ SZANOWNEGO PANA KAROLA TO CI WYTŁUMACZY DLA CZEGO

wiarus

WysłanyWysłany: Sob Lis 03, 2018 15:21
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

hodowca51 napisał:
Mirek2001 tak na marginesie, ale ten szarek będzie lepiej się reprezentował na moim gołębniku dam mu samiczkę po Płowym 808 i zobaczymy co z tego będzie.
http://gieldagolebi.pl/index2.php?id=szczegolyarchiwum&nr=71818

Musi być dobry jak jest na sprzedaż :)
hodowca51

WysłanyWysłany: Sob Lis 03, 2018 15:43
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

mirek2001 zadziwił bym ciebie co jest w moim gołębniku.Ale jesteśmy dorosłymi i poważnymi i nie licytujmy się,ale jest ich 4szt totalne inbredy ty masz jak mówisz po linii 6060 ja natomiast mam po 6050 i też go cenię.Ale nie popełnia błędów ten kto nic nie robi więc będziemy eksperymentować jeszcze trochę mi życia zostało.
mirek2001

WysłanyWysłany: Sob Lis 03, 2018 16:17
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

hodowca51 napisał:
mirek2001 zadziwił bym ciebie co jest w moim gołętoiku.Ale jesteśmy rosłymi i poważnymi i nie licytujmy się,ale jest ich 4szt totalne inbredy ty masz jak mówisz po linii 6060 ja natomiast mam po 6050 i też go cenię.Ale nie popełnia błędów ten kto nic nie robi więc będziemy eksperymentować jeszcze trochę mi życia zostało.

jakie 6060? ja tak nigdzie nie pisałem z 606 szerka a z tamtej lini to dzieci i wnuki 808i 820
masz tendencje do fantaziowania:)

hodowca51

WysłanyWysłany: Sob Lis 03, 2018 16:35
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Przepraszam i to bardzo. przepraszam to nie fantazja lecz przeoczenie.Jednak będę musiał zmienić okulary.
spokojny24

WysłanyWysłany: Sob Lis 03, 2018 16:45
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

I Zbyszek zmienił się w Karola Kuźwa mać nijak nie idzie nadążyć I weź tu człowieku rywalizuj i coś ugraj jak u kolegów takie asy pozamykane Do Karolów się człowiek nie dopcha
Trzeba chyba łeb spuścić i nabyć coś ze szczepu 777 Bo inaczej będzie kompletna dupa
hodowca51

WysłanyWysłany: Sob Lis 03, 2018 17:01
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Dasz radę nawet bez tych Asów,a teraz jak przychylnie zerknąłeś w stronę W777 to siwy aż piszczy,bo może interes się wreście ruszy i nie będzie potrzebna żadna selekcja.
mirek2001

WysłanyWysłany: Nie Lis 04, 2018 8:23
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

spokojny24 napisał:
I Zbyszek zmienił się w Karola Kuźwa mać nijak nie idzie nadążyć I weź tu człowieku rywalizuj i coś ugraj jak u kolegów takie asy pozamykane Do Karolów się człowiek nie dopcha
Trzeba chyba łeb spuścić i nabyć coś ze szczepu 777 Bo inaczej będzie kompletna dupa

Szanowny Kolego Spokojny 24 powiem tak jeszcze samo posiadanie najwspanialszych gołębi przez nie których ludzi( też i takich jak ja) nie robi z nich mistrzów. O tym przekonali się boleśnie ci którzy chcieli zabłysnąć wielkimi zakupami Gabi ,Herbots , Putmann itp.

Ostatnio zmieniony przez mirek2001 dnia Nie Lis 04, 2018 13:48, w całości zmieniany 1 raz

teraz kibic...

WysłanyWysłany: Nie Lis 04, 2018 13:12
PostTemat postu : To wszystko bardzo dziwne ???
Odpowiedz z cytatem

Witam kol.Zbyszek jest hodowca wysokiej klasy ale to co słyszymy jest trudne do ogarnięcia o co w tym wszystkim chodzi ? Pamiętam jak kilka miesięcy temu ktoś pisał o wyniku w kat A18,90 że taki ma wylatany.Ja pisałem że to wyczyn arcymistrzowski aż niewiarygodny jeżeli ktoś dając 150 gołębi bije potrzebne gołębie non stop w szpicy ?.Ja to przerabiałem osobiście wybitne gołębie siadają zazwyczaj czołowo ale przy tej ilości dobrych gołębi to nie lada wyczyn i widzimy czym się skończyło moje zdumienie.Koledzy piszą że są odpowiednie instancje związku i tam trzeba walczyć media to trochę kiepska obrona.Ale jak by sie to nie zakończyło to już trochę kiepsko będzie to zawsze wyglądać w przyszłości to takie typowo Polskie gołębiarskie to już było u wielu mistrzów w naszym sporcie na przestrzeni wielu lat-szkoda pisząc wczoraj o wynikach dałem znak zapytania o wynik w kat A p.Zbyszka.Jeżeli p.Zbyszek wszystko udowodni na swoja korzyść to znaczy że to miało 2 dno znane w swiecie gołębiarskim może o tym napiszemy ???.pozdrawiam "Dobry Lot".
mirek2001

WysłanyWysłany: Nie Lis 04, 2018 14:30
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Szanowny Kolego Teraz Kibic w tym filmiku obronnym zastanowiło mnie jedna rzecz dlaczego tam tak wiele kontroli było ? i z tak wielu instancji aż po kontrole KOMISJI LOTOWEJ . Czyz by tak upierdliwi byli? ....
A może trzeba postawić inne pytanie ? może te mniejszej rangi komisje nie mogły sobie dać rady ? bo że było ich wiele to sam kol. Zbyszek mówi ,szkoda że nie odnosi się do nich i ich ustaleń .
Ja osobiście jestem w strukturach Związku od 2012 roku i nie słyszałem aby ktoś z moich znajomych kolegów miał kontrole z Okręgu a co tam mowa ZG ,ale Mistrzem Polski nikt z nich nie był .
Tu fajnie się mówi że po zakończonym koszowaniu gołębie są nagrywane na kamerki .A może trzeba było nagrywć koszowania jak to się dzieje na WG ?
ZASTANAWIAJĄCE ? A może to jest przyszłość ?

teraz kibic...

WysłanyWysłany: Nie Lis 04, 2018 16:27
PostTemat postu : Zobaczymy co dalej ???
Odpowiedz z cytatem

Witam kol.mirek2001 mi się tez to nie podoba hodowca gołębi tym bardziej Mistrz i jego wyniki powinny być nieskazitelne jak żona Cezara.A z drugiej strony czy ktoś by ryzykował przy takich osiągnięciach,dorobku hodowlano-lotowym "kombinacji" ??? My za mało wiemy w tej sprawie należy być bardzo ostrożnym aby nie wyrządzić komuś krzywdy myślę że odpowiednie władze PZHGP czyli GKL muszą wydać komunikat w tej sprawie to nie jest sprawa błaha czy tuzinkowa jak na razie wygląda to kiepsko dla p.Zbyszka środowisko "gołębiarskie" jest bezlitosne tym bardziej że chodzi o wielkie nazwisko w świecie gołębiarskim i wielkiego konkurenta na rynku hodowlanym.Widzimy na co dzień jak wielkim mistrzom dokuczają i podkładają nogi jak nie mogą wygrać sportowo to walczą inaczej ta sprawa tez może mieć taki wątek nie wykluczone.Myślę że jeszcze usłyszymy wiele wersji tej sytuacji a nie wykluczone że zakończy się to w różnych instancjach związkowych i nie tylko trochę to słabe takie typowo gołębiarskie zobaczymy co dalej.pozdrawiam "Dobry Lot".
kon1410

WysłanyWysłany: Wto Lis 06, 2018 9:56
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

xyz

Ostatnio zmieniony przez kon1410 dnia Sro Lis 07, 2018 2:18, w całości zmieniany 1 raz
Zobacz poprzedni temat Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Skocz do: