Forum PZHGP
FAQ FAQ Szukaj Szukaj Użytkownicy Użytkownicy Profil Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Rejestracja Rejestracja Zaloguj Zaloguj
Obecny czas to Sob Sie 24, 2019 21:02 Zobacz posty bez odpowiedzi
GRATULACJE DLA MISTRZÓW!!!
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
marekp

WysłanyWysłany: Sob Lis 17, 2018 21:11
PostTemat postu : GRATULACJE DLA MISTRZÓW!!!
Odpowiedz z cytatem

Gratulacje dla mistrzów we wszystkich kategoriach!!! Wszyscy wiemy ile czasu i poświecenia, wyrzeczeń... kosztują nas takie wyniki. Szkoda jednak, że po weryfikacji (pewnie niktóre z błachych powodów ale jednak) super wyniki odpadły. Tym hodowcom, życzę, aby w przyszłym roku poprawili te wyniki i pokazali ponownie swoją klasę, zamykając usta wszystkim niedowiarkom!
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość Powrót do góry
gregor46

WysłanyWysłany: Nie Lis 18, 2018 9:28
PostTemat postu : Re: GRATULACJE DLA MISTRZÓW!!!
Odpowiedz z cytatem

Hallo Marekp , ja röwnierz , gratuluje wszystkim Mistrzom -Polski , ale nie tylko i tym ktörzy zajmujo czolowe miejsca , oni terz duzo pracy - wyrzeczen poswiecili zeby zrobic taki wynik . ps do tego tematu tylko jedna uwaga , mam nadzieje ze nie pochodzisz z Niemiec , wiesz tu jeden hodowca twierdzi , ze ja pisze nieprawde , na temat weryfikacji i odrzuconych wyniköw , i to raczej nie z blachych powodöw , nie moge sobie wyobrazic ze komisja weryfikacyjna , moze sobie na to pozwolic , jesli ci ktörym w tym roku odrzucono wyniki so tak dobrzy to na przyszly rok znowu cos wygrajo . dobry lot Gregor. ps tu nie chodzi , zamknac usta wszystkim Niedowiarkom , tu chodzi o realia , z jakich przyczyn i dlaczego NIE wiem , jest ale fakt , ze te wyniki so odrzucone .
zen0171

WysłanyWysłany: Nie Lis 18, 2018 16:25
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Z tego co widzę jednak odrzucone zostały wyniki Zbigniewa Oleksiaka gdyż nie mogę go nigdzie znaleźć a zapowiadał, że będzie wysoko.
Uważam, że jako członkowie PZHGP powinniśmy być powiadomieni o decyzjach zarządu oraz o tym komu i z jakich powodów odrzucono wyniki.
Ciekaw jestem co będzie na zapowiadanym filmiku "Cała prawda o ..."
kkscy

WysłanyWysłany: Nie Lis 18, 2018 19:20
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Gratulacje dla wszystkich a w szczególności dla kolegów MOCARSKI T. i W.
z pobliskiego oddziału GRATULACJE PANOWIE SZACUN WIELKI!!!!!
teraz kibic...

WysłanyWysłany: Nie Lis 18, 2018 20:03
PostTemat postu : Do wgladu ogólnego..
Odpowiedz z cytatem

Witam kol.zen0171 nie tylko wynik kol.Oleksiaka ale jeszcze lepszy wynik na MP w kat A kol Rumińskiego z oddz.Toruń ? to bardzo niepokojące że 2 najlepsze wyniki miały jakieś "dziwne niedoróbki".Myślę że to nic "grożnego"w naszym sporcie tylko drobne techniczno-papierkowe sprawy ?.Takie przydadki muszą być jasno i przejrzyście opisane do ogólnego wglądu bo inaczej plotki i chore domysły ludzi wyrządzą tym wspaniałym hodowcom nieodwracalną krzywdę takie głosy już słyszałem a to jest całkowicie niepotrzebne.pozdrawiam "Dobry Lot".
gregor46

WysłanyWysłany: Nie Lis 18, 2018 20:13
PostTemat postu : Re: Do wgladu ogólnego..
Odpowiedz z cytatem

Hallo Kol teraz kibic , ja nie siedze w tej komisji nie mam wzglendu co tam sie dzieje , ale twoje spostrzezenie DZIWNE NIEDORÖBKI , to mnie troche dziwi , ze pzhgp moze sobie pozwolic na odzucenie takich wyniköw , majac Olimpiade pod nosem , przecierz to pewne Medale , i dlatego prosze nie pisz ze to plotki i chore domysly , za plotki i chore domysly , nikogo nie ukarano . ps ja nie zaprzeczam ze to wspaniali Hodowcy , tylko w tym wypadku , raczej nie . dobry lot Gregor
mirek2001

WysłanyWysłany: Nie Lis 18, 2018 21:26
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

KOLEDZY SPOKOJNIE .
A JA UWAŻA ŻE TYM BARDZIEJ JAKO GOSPODARZE POWINNIŚMY BYĆ SKRUPULATNI , MOŻE NWET DROBIAZGOWI ŻEBY NIKT NAM OKA NIE ZAPRUSZYŁ DO 09.11 BYŁ CZAS NA ODWOŁANIE SIĘ I ZŁOŻENIE EWENTUALNYCH REKLAMACJI ......

WysłanyWysłany: Pon Lis 19, 2018 7:50
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Zbyszek trochę za-pajacował z tym filmem, sam jest prezesem Oddziału Myszków więc powinien trzymać porządek.
Co nie zmienia faktu, że szkoda człowieka i tych wyników.
mirek2001

WysłanyWysłany: Pon Lis 19, 2018 10:21
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

..... COŚ W TYM JEST , szkoda wyników i jeszcze trochę żal że ktoś nie wpadł na to że jeśli koszując ojciec z synem , czy dwaj koledzy na jednej jednostce to powinno się wiedzieć czy ta jednostka (zegar ) posiada możliwości wypełnienia regulaminu , z kolei producenci powinni zadbać o to aby ich programy spełniały wymogi regulaminu .

Pozwolisz KOLEGO HALBA ze się posilę twoją pracą;)
Halba

Wysłany: Pon Lis 19, 2018 9:40
Temat postu : Rrgulamin L-Z a system TauRIS

REGULAMIN LOTOWO-ZEGAROWY Rozdział IV- zegary kontrolne
5. Marki i typy ESK do konstatowania gołębi powracających z lotów konkursowych dopuszczonych w Polsce określa Zarząd Główny odrębnym komunikatem. Systemy dopuszczone są pod warunkiem, że posiadają wgrane aktualne wersje programów, zalecane przez producentów i odpowiadające wymogom stawianym przez PZHGP.
Załącznik nr 1 - Instrukcja wkładania gołębi na lot na Punkcie Wkładań.
Pkt 9. Wkładanie gołębi na urządzeniach ESK.
i) po włożeniu wszystkich gołębi danego hodowcy, obsługujący urządzenie niezwłocznie (max. do 2 minut) przed rozpoczęciem koszowania gołębi następnego hodowcy drukuje listę startową, którą Zespół Wkładaniowy czytelnie podpisuje na każdej kartce dowolnego formatu wspólnie z wkładającym gołębie i przekazuje do Komisji Lotowej. W przypadku przekroczenia limitu czasowego 2 minut, Komisja Wkładaniowa sporządza na tą okoliczność protokół podając przyczynę opóźnienia wydruku. Powyższy protokół należy załączyć do listy startowej tego Hodowcy.
System TauRIS:
Multi funkcja dwóch lub więcej hodowców w jednym terminalu procedura wkładania i drukowania.
Na punkcie wkładania uruchamiamy normalną procedurę wkładania poprzez punkt menu ''7''nastawiamy zegar i wkładamy gołębie pierwszego hodowcy gdy zostaną włożone gołębie pierwszego hodowcy naciskamy START zegar wyjdzie do głównych danych przełączamy strzałkami góra dół na drugiego hodowcę naciskamy START potwierdzamy wkładanie nadajemy numer lotu i wkładamy gołębie drugiego hodowcy Po włożeniu obydwu hodowców podpinamy się do drukarki zatwierdzamy koniec wkładania i drukujemy listę startową jednego hodowcy po zakończeniu druku naciskamy START zegar wyjdzie do głównych danych przełączamy strzałkami góra dół na drugiego hodowcę naciskamy START następnie 8 druk wpisujemy numer lotu i zatwierdzamy nastąpi wydruk listy drugiego hodowcy . Po odbytym locie taka sama procedura drukowania jak wyżej. Moje pytanie.
Jak na takim zegarze można przyjąć gołębie zgodnie z Regulaminem L-Z i z jego instrukcją wkładania.

jest to zapis regulaminu po zmianach w dniu 17 11 2028

Ostatnio zmieniony przez mirek2001 dnia Pon Lis 19, 2018 12:14, w całości zmieniany 1 raz

WysłanyWysłany: Pon Lis 19, 2018 12:14
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Oj niedobry ten Zarząd Główny oj niedobry Jak to mawiał nieżyjący już Janek S Lepiej mieć jednego olimpijczyka jak być trzy razy mistrzem Ponieważ korzyść i satysfakcja większa Olimpiada tusz tusz a tu kicha Jak to Siara powiedział w filmie Kiler I cały ten misterny plan poszedł w pizdu Pozdrawiam dl
mirek2001

WysłanyWysłany: Pon Lis 19, 2018 12:42
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Szanowny Kolego Spokojny ten zarząd to same młode chłopaki jak przez 2 minuty siku robią bo co jak się komuś po skończonym koszowaniu zachce do toalety ( pod kszaczek a nie zdąży listy wydrukować ) ..... no jeszcze siku pół biedy ............
Z szacunkiem pozdrawiam Mirek

WysłanyWysłany: Pon Lis 19, 2018 13:43
PostTemat postu : ???????.
Odpowiedz z cytatem

Witam to ja tu czegoś nie rozumiem czy ci hodowcy nie znają regulaminu lotowo-zegarowego ? przecież to nie nowicjusze tylko czołowi hodowcy Polski lotujący wiele lat to dziwne że w poprzednim sezonie było wszystko tip-top ? czy mamy rozumieć że któryś z kolegów zrobił im "kuku"na punkcie wkładań ? tak to wygląda już nie chcę wnikać celowo czy "wypadek" przy pracy wszystko to dziwnie wygląda.Ktoś pisze o plotkowaniu odpadają 2 najlepsze wyniki w Polsce i co ? może ktoś zna sprawę bliżej i wiarygodnie o co poszło bo z wypowiedzi p.Zbyszka na You-Tube ja nie wiele rozumiem ?.pozdrawiam "Dobry Lot".
niebieski pstry

WysłanyWysłany: Pon Lis 19, 2018 17:16
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Szczegóły w protokole GKL
http://0477.oddzial.com/files/262/SCAN0015_301018_111656.pdf
arti1982arti

WysłanyWysłany: Pon Lis 19, 2018 17:27
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Kol.kkscy,byłem na finale WG Mazury,patrzyliśmy na przylot,super atmosfera,dużo znanych kol,na koniec odbyła sie licytacja gołębi,znanych hodowców,w 2019 też wybieram się na finał,ponieważ startuję po raz pierwszy na tym WG.
gregor46

WysłanyWysłany: Pon Lis 19, 2018 17:47
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Brawo Pzhgp i komisja GKL , bardzo dobrze wyjasniona sprawa , tylko takim postepowaniem , robi sie przejzysto werifikacje to nie male techniczne usterki , to raczej pröbowanie robienia oszustwa , na koszt innych hodowcöw . dobry lot Gregor.
Zobacz poprzedni temat Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Skocz do: