Forum PZHGP
FAQ FAQ Szukaj Szukaj Użytkownicy Użytkownicy Profil Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Rejestracja Rejestracja Zaloguj Zaloguj
Obecny czas to Pon Lut 18, 2019 5:45 Zobacz posty bez odpowiedzi
GRATULACJE DLA MISTRZÓW!!!
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
wiarus

WysłanyWysłany: Czw Lis 29, 2018 20:39
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Krzysiu nie udaję i nie chce w to wnikać piszę to co myślę ,choć być może jestem niedoinformowany.Są różne sytuacje w życiu których nie rozumiemy ,bądź nie mamy dostatecznej wiedzy .Z resztą obiecałem jednemu z Kolegów że się nie będę wypowiadał na temat niektórych hodowców i mam zamiar w tym wytrwać. :) DL
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość Powrót do góry
Halba

WysłanyWysłany: Czw Lis 29, 2018 20:39
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

To kolega uważa, że moderator zg sam sobie zamieścił i przykleił tą informację wprowadzając wszystkich w błąd.
PoRaPI

WysłanyWysłany: Czw Lis 29, 2018 20:47
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Kolega Halba zwrócił uwagę na bardzo ważna rzecz.

Zegar kolegi Tomka był w posiadaniu Komisji Wkładaniowej, chcąc nie chcąć Organu PZHGP - więc to oczywista jej pomyłka.

Więc tym bardziej zastanawia fakt odrzucenia koledze Tomkowi wyników.
I wbrew temu co piszą, nie ma tu jego żadnej winy.

Powinna być ukarana Komisja Wkładanioa !!!
kslom

WysłanyWysłany: Czw Lis 29, 2018 20:47
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

wiarus napisał:
Krzysiu nie udaję i nie chce w to wnikać piszę to co myślę ,choć być może jestem niedoinformowany.Są różne sytuacje w życiu których nie rozumiemy ,bądź nie mamy dostatecznej wiedzy .Z resztą obiecałem jednemu z Kolegów że się nie będę wypowiadał na temat niektórych hodowców i mam zamiar w tym wytrwać. :) DL

Oki doki Marku.
Najważniejsze jest zdrowie i dobre geny jak mawia Mirek a ja dodam jeszcze do tego ze bez Kolegów się nie da:)))

WysłanyWysłany: Czw Lis 29, 2018 20:49
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Hallo kol Halba , jesli uwarzasz , ze to prawda , to pinformuj nas wszystkich , jaki jest aktualny stan tej sprawy ??? do tego czasu gdzie zapadnie ostateczny wyrok , bez mozliwosci odwolania , nie ma prawnie wybranego zarzadu , to jest tylko komysarycznie prowadzenie okregu , az do wyroku , ps to jeszcze troche potrwa , wiec prosze o cierpliwosc . dobry lot Gregor
Halba

WysłanyWysłany: Czw Lis 29, 2018 20:57
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Kolego gregor46 to nie Zdun walczy z PZHGP tylko część członków Okręgu Olsztyn reprezentowanych przez Zarząd a Zarządem Głównym PZHGP o praworządność. Przeczytaj to co jest napisane na stronie oficjalnej PZHGP Okręg Olsztyn to się dowiesz jak łamane jest prawo w Naszym Związku.
Halba

WysłanyWysłany: Czw Lis 29, 2018 21:03
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

W tej chwili nie ma żadnego zarządu komisarycznego ze strony ZG PZHGP bo ich dzialalność skończyła się 19 pażdziernika 2018 roku i legalnie działającym Zarządem PZHGP Okręg Olsztyn jest nadal Zarząd wybrany 22 marca 2015 roku.
gregor46

WysłanyWysłany: Czw Lis 29, 2018 21:06
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Hallo Kol Halba , ja na bierzaco czytam , jestem dobrze pinformowany , ale ty nie morzesz tutaj pisac ze lamane jest prawo w waszym Zwiazku , co mogo o tym pomislec Hodowcy , jesli tak jest , to jest tez mozliwe ze jest lamane prawo , dotyczace Weryfikacji , a to bylo by bardzo niedobrze , wiec zastanöw sie co ty tu piszesz . dobry lot Gregor
Halba

WysłanyWysłany: Czw Lis 29, 2018 21:12
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Gregor46, kolego te pytanie to kieruj do Zarządu Głównego PZHGP.
gregor46

WysłanyWysłany: Czw Lis 29, 2018 21:22
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Hallo Kol Halba , ja nie mam prawa zadawac te pytanie , ja nie jestem czlonkem w waszym okregu , ta sprawa mnie oficjalnie nie dotyczy , ale was wiec ty masz prawo . jesli twierdzisz ze PZHGP lamie prawo , to zadaj te pytanie DLACZEGO . dobry lot Gregor ps jestem ciekawy na odpowiedz zarzondu ..
Halba

WysłanyWysłany: Czw Lis 29, 2018 21:37
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Kolego ja wiele pytań tu na forum zadawałem na różne tematy to mi wszystko usuwali. Proszę przeczytaj Regulamin Komisji Rewizyjnej to się sam przekonasz jakie mamy regulaminy. Proszę zakończmy temat Okręgu Olsztyn bo jesteśmy w innym temacie a założyciela tego tematu jak również pozostałych forumowiczów chcę przeprosić, że odeszłem od tematu ale jak widzicie troszeczke kolega gregor46 mnie swoim wpisem sprowokował. BEZ URAZY KOLEGO GREGOR46. ŻYCZĘ TOBIE I POZOSTAŁYM FORUMOWICZOM MIŁEJ NOCY. DOBRANOC
mirek2001

WysłanyWysłany: Pią Lis 30, 2018 8:28
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Szanowni koledzy proste prawo ale surowe to klucz do sukcesu .
Moim zdaniem jedna posesja =jeden hodowca = jeden oddział= i wtedy oficjalnie więcej niż jedna drużyna .
DZIWI MNI JEDNO NA SEZON 2017 KOSZOWALI KOLEDZY W TEN SAM SPOSÓB I BYŁO OK ZAPIS DWYCH MINUT W NAWIASIE POJAWIL SIĘ DOPIERO PO POSIEDZENIU KOMISI 19.11.2018CZYLI NIE DOTYCZY SEZONU 2018 .W tym wypadku pojęcie niezwłoczni jest pojęciem względnym .
A co zmieni zapis ,, w czasie 2 minut,, jeśli nie wydrukuje się listy komisja wkładań ma obowiązek sporządzić protokół i co wtedy jak powód będzie zbyt błachy w oczach weryfikujących ? co będzie ważniejszym powodem poszedł siku czy zabrakło światła (oczywiście te siku to z uśmiechem ) bo dla jednego to nie problem a dla drugiego sprawa życia lub.....

Halba

WysłanyWysłany: Pią Lis 30, 2018 10:44
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Przepraszam mirek 2001 ale wkradł Ci się kolego mały błąd. Regulamin L-Z został uchwalony 17 listopada 2018 roku a wnioskodawcą zapisu 2 minut do instrukcji jako dokumentu pomocniczego dla komisji lotowej była GKL, która obradowała 19-20 pazdziernik. R-L-Z rozdzial XV -przepisy końcowe.
6. Niniejszy Regulamin Lotowo – Zegarowy wchodzi w życie z dniem uchwalenia
Orzesze, dnia 17.11.2018 rok . Powstaje pytanie. Na podstawie jakiego R-L-Z będą przyjmowane gołębie na wystawę ogólnopolską.
gregor46

WysłanyWysłany: Pią Lis 30, 2018 11:24
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Hallo kol Halba , masz racje co do Mirka , co do twojego pytania , na podstawie jakiego regulaminu , przyjmowane bedo golebie na wystawe Ogulnopolsko , to przypuszczam ze na podstawie regulaminu , ktöry obowiazywal w sezonie 2018 , wiec tylko zwerifikowane ptaki , na podstawie tego regulaminu , inaczej , jest niemozliwe . dobry lot Gregor
Halba

WysłanyWysłany: Pią Lis 30, 2018 11:43
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Witam kolegę gregora 46. No ja nie był bym taki pewien, gdyż jest wyraznie napisane, że wchodzi w życie z dniem podjęcia. Gdyby było napisane ,że wchodzi z dniem np. 20 kwiecień 2019 roku nie było by żadnego problemu. Stąd moje obawy. A przy okazji, czy kolega przeczytał Regulamin Komisji Rewizyjnej?
Zobacz poprzedni temat Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Skocz do: