Forum PZHGP
FAQ FAQ Szukaj Szukaj Użytkownicy Użytkownicy Profil Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Rejestracja Rejestracja Zaloguj Zaloguj
Obecny czas to Pią Kwi 19, 2019 20:54 Zobacz posty bez odpowiedzi
GRATULACJE DLA MISTRZÓW!!!
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
mirek2001

WysłanyWysłany: Pią Lis 30, 2018 17:06
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Tu nie masz co przepraszać Kolego Halba faktycznie pisałem z pamięci po prostu ktoś wstawił z kolegów a ja nie dołożyłem staranności i nie sprawdziłem .
A co do twoich obaw myślę że tak jak pisze Gregor tylko te co przeszły pomyślnie weryfikację .

gregor46

WysłanyWysłany: Pią Lis 30, 2018 17:11
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Hallo kol Halba , masz racje ze wchodzi w zycie od 17.11 .18 , ale to dotyczy nowego sezonu , przecierz do tego terminu wszystkie loty so zakonczone , i one so weryfikowane na podstawie starego regulaminu ktöry obowiazywal do 16.11.18 wiec raczej nie morzna werifikowac z tego nowego regulaminu o jaki protokul komisji rewizyjnej ci chodzi , czy z PZHGP , albo z waszego Okregu ?? ,ten z PZHGP czytalem , ale ten protokul nie zajmuje sie werifikacjamy , w nim chodzi o sprawy gospodarcze , i finansowe , miedzy oddzialem .okregem i pzhgp , tego z waszego okregu nie , ten jest nie aktualny . ps jake to wybory gdzie brakuje delegatöw z niektörych oddzialöw ?? , sprawa dalej w toku , zobaczymy jak sie skonczy . Ps ja nie chce cie Prowokowac , nie czuj sie prowokowany , wy macie duzo warzniejszych problemöw . dobry lot Gregor
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość Powrót do góry
mirek2001

WysłanyWysłany: Pią Lis 30, 2018 17:19
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Lex retro non agit .
To naczelna zasada

Halba

WysłanyWysłany: Pią Lis 30, 2018 17:32
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Jeszcze raz kolegów tu z forum przepraszam, że odbiegam od tematu ale chcę koledze gregorowi46 wyjaśnić, że mi chodziło o REGULAMIN KOMISJI REWIZYJNEJ, który koliduje ze Statutem obowiązującym. A odnośnie Okręgu PZHGP Olsztyn ma to znaczenie. Nie chodziło mi o żaden protokół. Jeżeli natomiast czlonkowie PZHGP, którzy tu piszą i czytają, chcą się dowiedzieć jak wygląda sytuacja w PZHGP Okręg Olsztyn to proszę założyć nowy temat i wtedy możemy dyskutować.
gregor46

WysłanyWysłany: Pią Lis 30, 2018 17:58
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Hallo kol Halba , to juz naprawde ostatni wpis na twöj temat , nie ten temat werifikacje - regulaminy tylko twöj temat Okreg Olsztyn , ten glöwny temat nie ma nic do czynienia z komisja rewizyjno i Statutem , tobie chodzi o wasz problem i tu prubujesz ludzi manipulowac , daj spokuj , miejmy nadzieje ze Polske Prawo = polskie Sondy , wydadzo kedys wyrok ktöry was wszystkich tz stary , nowy , moze znowu stary zadowoli , i moze w koncu podacie sobie reke i stworzycie Okreg , ktöry mozna nazwac okregem , do tej pory to przedszkole , ja terz przepraszam kolegöw , ja jestem troche w temacie .ps ja bylem od1968- do 1978 czlonkem tego okregu , pod prezesem J Lewandowski i w tamtym czasie takich szopek nie bylo . dobry lot Gregor . ps statut czytalem , ale tam nie ma zadnego slowa o weryfikacjach , a przecierz o to tu chodzi .
songo

WysłanyWysłany: Nie Gru 02, 2018 16:24
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

A co z wynikami w INTERMISTRZOSTWIE?
wiarus

WysłanyWysłany: Wto Gru 04, 2018 17:05
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Galaktyczne :)
http://pzhgp.pl/wp-content/uploads/Intermistrzostwo-mi%C4%99dzynarodowe-2018.pdf
Zobacz poprzedni temat Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Skocz do: