Forum PZHGP
FAQ FAQ Szukaj Szukaj Użytkownicy Użytkownicy Profil Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Rejestracja Rejestracja Zaloguj Zaloguj
Obecny czas to Sro Sie 21, 2019 2:34 Zobacz posty bez odpowiedzi
CałaPrawda
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
hodowca51

WysłanyWysłany: Wto Lis 20, 2018 6:38
PostTemat postu : CałaPrawda
Odpowiedz z cytatem

No i wyszła z ciebie kolego CałaPrawda, Innych bardzo łatwo tobie przychodzi krytykować za komentarze w twoim przekonaniu nie przychylne twojej osoby czy też jak się wyrażałeś obrażliwe. A ty teraz kolego w swoim komentarzu odnośnie gregora46 dotknąłeś dna tak kolego dotknąłeś dna wyzywając go od szkopów.Nie wiem czy rozumiesz znaczenie tego słowa,postaram się tobie to wyjaśnić bo zauważyłem że większość przeszła koło tego obojętnie.SZKOPAMI kolego w okresie wojennym nazywano hitlerowców.Tak kolego tym słowem określano te bestie.Czy dla ciebie właśnie takim jest gregor46.W większości tutaj panuje właśnie takie przekonanie że z braku argumentów w dyskusji najlepiej zgnoić przeciwnika bo przez to zdobędzie się tu aplauz przez obserwatorów lub uczestników dyskusji. Jestem bardzo ciekaw reakcji na tą sytuację tych moralistów co się tak często wypowiadają w tych tematach.
Jaką rymowankę zafunduje nam przydworny poeta tego forum chodowca442.
Wstydzić się możemy wszyscy że taki człowiek jest w naszym gronie ,a my przyklaskiwaliśmy jak rugał tu innych za ich zachowanie.

To dla przypomnienia:

CałaPrawda

Wysłany: Pon Lis 19, 2018 21:41
Temat postu :

gregor46 napisał:
KOl ( Cala Prawda ) , ja cie bardzo prosze przestan ,na ten temat pisac , ty kazdym nastepnym wpisie , podkopujesz Autorytet waszego zwiazku i tej komisji , i robisz was coraz bardziej niewiarogodnymi w w naszych oczach , wiec daj spoköj , niech PZHGP i KGL , dalej w spokoju pracuje i odsmieca , wiem ze to sie nie wszystkim podoba , przewarznie tym , ktörzy licza na duzy Biznes . ps ja jestem fanatykem sprawiedliwosci , ty raczej masz cos innego na misli . ps przestan watpic zaufaj GLK

Boli was szkopów, że my zgarniemy większość medali co?

A wiesz dla czego tak jest? bo jesteśmy od was o klasę lepsi, możesz przekazać to swoim kompanom w REICHU.
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość Powrót do góry
wiarus

WysłanyWysłany: Wto Lis 20, 2018 7:06
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o uczucie wstydu to wstyd mi za Całą Prawdę tak jak i za Ciebie w równym stopniu .Bo on to napisał,a Ty jako polak to nagłaśniasz.Wstyd!
wiarus

WysłanyWysłany: Wto Lis 20, 2018 7:42
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Dyskusja z Tobą jest bezsensowna jak się wielu zdążyło przekonać.Gdybyś miał naście lat to próbowałbym Ci coś uświadomić ,a żeś stary cap pozostanę obojętny .Dl
Chodowca442

WysłanyWysłany: Wto Lis 20, 2018 7:46
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

A skąd ja mam wiedzieć co za gierki dmuchasz.
Z jakiej jesteś nacji i kogo ty słuchasz.
A może was być tu spora gromada.
I karty rozdajesz kto przy stole siada.
A mi się wydaje że to prowokacja.
By z strony Gregora biła ci owacja.
Ty jak bystry lisek w tym swoim pryebraniu.
Wpadasz do kurnika myśląc jusz o daniu.
Wcale nie przysnołem lecz odbiłem w bok.
Od kąd ty tu jesteś lepszy jest Facebook.
Tam nie ma dziadostwa jakie tu wprowadzasz.
Siejesz sam zadyme i dym rozprowadzasz.
Cieszyłeś się wielce gdy ci napisałem.
Że już tu na Forum rymować przestałem.
Ale gdy zaczołes przed Mistrzem wykłady.
To im nie wytrzymał bo nie dałem rady.
Ty jesteś hodowca i ja jest Chodowca?
Który tu na Forum jest ta czarna owca?
CałaPrawda

WysłanyWysłany: Wto Lis 20, 2018 8:03
PostTemat postu : Proszę się zapoznać i przestać opowiadać bzdury że wam wstyd
Odpowiedz z cytatem

gregor46 napisał:
Hallo ,( Rasisto ) wychodzi z ciebie Cala Prawda , wiesz ja bym sie wstydzil , ale ty ,ty nie masz honoru , jak ty mozesz nas nazywac szkopami , kompanamy i ze zyjemy w Reichu , to powiedz mi dlaczego tylu Polaköw , pracuje w Niemczech ?? , nie razi cie to ze do tych znienawidzionych szkopöw jedziecie , i zarabiacie nasze Euro , kupujecie masowo nasze ptaki , spujrz na wasze aukcje , wiesz w czym wy jestescie lepsi, nie twierdze ze wszyscy , ale czesc ( Aktualny temat ) w oszukiwaniu , wiesz my nie mozemy sie z wami poröwnywac , chodzi o kat Sport , my w Niemczech nie lotujemy w kategoriach , nie liczymy koficjentöw , nie robimy planu lotöw pod kategorie , my mamy tylko 1 lot z 500km i 1 z 600 km , wiec jak mozemy z wami konkurowac , wy macie 5 lotöw powyzej 500 km w 2 latach macie 10 lotöw z ktörych wybieracie 4 najleprze , dalej to ilosc koszowanych ptaköw wy macie prawie zawsze limit 5000 tys ptaköw z ktörych mozna liczyc koficjent , my tych sum nie osiagamy , wiec nie poröwnuj , czgo nie mozna poröwnywac , dlatego jest oczywiste , ze
zdobywacie wiecej medali , gdzie mozemy sie poröwnywac to kat Standart , i tu juz wyglada troche inaczej , ps ja sie za ciebie bardzo wstydze , jest mi przykro , ze tacy jak ty psujo wszystko co do tej pory osiagniento w EU i w Europie , przecierz wy jestescie naszymy sasiadamy , te lata 39-45 juz dawno minely , trzeba zaczac nowe zycie , ale tacy jak ty to bardzo utrudniajo . ps ja ten twöj wpis podam do naszego DV , moze nasz prezes R Gros , bedzie mögl na olimiadzie w Poznaniu , na ten temat ktöry nas tak rozdziela porozmawiac z waszym prezesem . panem Kawalerem . Gregor

Kolego Gregor w roli wyjaśnienia pozwól że Ci wytłumaczę.

1. Najgorszymi Rasistami to są Niemcy wymordowali 6 mln naszych obywateli przeróżnych narodowości.

2. Jeździmy zarabiać tam euro bo podczas wojny nas zniszczyli, okradli i do tej pory nie chcą wypłacić odszkodowań ani oddać tego co nam ukradli.

3. Będąc Polakiem powinieneś wiedzieć, że szkopy cię wykorzystały musiałeś do nich emigrować i im służyć a to z tego powodu, że nas podczas wojny zrujnowali naszą gospodarkę.

Słyszałeś o Generalnym Planie Wschodnim?

https://pl.wikipedia.org/wiki/Generalny_Plan_Wschodni

Procent grup narodowych przeznaczonych do eliminacji oraz wysiedleń na terenach okupowanych przeznaczonych przez III Rzeszę na niemiecką kolonizację[14][15]
Grupa narodowa Procent przeznaczony do eliminacji lub wysiedlenia

Polacy 80-85%
Rosjanie 50-60% przeznaczonych do eliminacji oraz 15% do wysłania na zachodnią Syberię.
Białorusini 75%
Ukraińcy 65%
Litwini 85%
Łotysze 50%
Estończycy 50%
Czesi 50%
Łatgalowie 100%

Gdyby wygrali wojnę to by Całą twoją rodzinę zamordowali i spalili.

Odnośnie hodowli gołębi to podczas okupacji Niemcy zabronili hodowli gołębi pod rygorem kary śmierci natomiast wszystkie stada wytruli gdzie bezpowrotnie przepadł nasz cały dorobek hodowlany pokoleń.

A ty kolego śmiesz pisać, że my jesteśmy oszustami i rasistami. Kolego tobie się lejce poje........

I zapytaj się twoich kompanów z Reichu kiedy zmierzają nam wypłacić odszkodowania oraz oddać skradzione dobra, skradzione przez ich ojców i dziadków.

Z Poważaniem.
wiarus

WysłanyWysłany: Wto Lis 20, 2018 8:13
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Zastanawiającym jest w tym wszystkim zobojętnienie na takie słowa jak eksterminacja ,natomiast nader często szafowanie słowami takimi jak rasizm.A jak w takiej sytuacji powinien zachować się prawdziwy Polak niech każdy sobie w tej kwestii odpowie sam.
gregor46

WysłanyWysłany: Wto Lis 20, 2018 8:20
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Hallo Kol Wiarus , z tego co wiem i z tego co o tobie czytam , uwarzam cie za dobrego Hodowce z duzo wiedzo , na temat hodowli , zachowujesz sie neutralnie , ale w tym wypadku , jestem przerarzony twoim postepowaniem , dlaczego Hodowca 51 , albo inny hodowca nie ma tego naglaszac , przecierz to wielke chamstwo , tak sie wypowiadac na temat kol hodowcy , dlaczego jeszcze to was tak nurtuje przecierz to juz 73 lata po wojnie , wiesz ja z to chniebno , i nie ludzko sprawo ze strony Niemcöw , nie mam nic do czynienia , i dlatego jest mi bardzo przykro , ze hodowca z waszego grona , wyzywa mnie od SZkopöw (Hitlerowcöw ) i ze mieszkam w Reichu , i ze mam kompanöw , tak nazywano zolnierzy ps ja sie kategorycznie od tych zarzutöw dystansuje , nie wiem jak wy na to patrzycie . ps hodowca 442 , wiesz ja niemam nic do twojego rymowania , niektörym sie moze podobac , to twöj talent , ale w tym wypadku , to taki wierszyk to troche za primitywnie . dobry lot Gregor
Chodowca442

WysłanyWysłany: Wto Lis 20, 2018 8:34
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Nie pierwszy raz tak już prowokowano.
By Polskich Hodowców Tutaj Ośmieszano.
Taki monciciel by nie miał szans w Grupie.
Na Fecebooku dostał by po d..ie....
Myśle że jak napisał Kolega żeś jest samcem kozy.
I rozmowa z tobą to mówić do Brzozy.
gregor46

WysłanyWysłany: Wto Lis 20, 2018 8:49
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Hallo chodowca 442, musze ci zaprzecic , ja nikogo nie prowokuje, i nie mam prawa Polskich hodowcöw osmieszac , ja szanuje kazdego normalnego hodowce , obojetnie gdzie on mieszka , co ja pisalem , na temat weryfikacji , ( zobacz Protokul ) to nie ja was osmieszam , wy sami sie osmieszacie , robiac take szopki , wiesz niedlugo mamy olimpiade w poznaniu , spotkamy sie tam pod symbolem olimpijskim , on pokazuje 5 kontynentöw , jako zjednoczone narody , tam , nie ma szkopöw , judaszöw , polaköw , so tylko sportowcy = ludzie , nicht nie ma na czole pieczatki z kont pochodzi , wiec prosze przemysl , to co piszesz . dobry lot Gregor
Chodowca442

WysłanyWysłany: Wto Lis 20, 2018 9:08
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Halo Kolego Gregor nie miałem Twojej osob na myśli. A tego kundelka który biega za twoimi wpisami i prubuje wmawiać że ja popieram jakiegoś oszołoma który może być jednym z nicków prowokatora. Ty Szanowny Panie Gregor już kiedyś na początku wyjaśniłeś mi pewne sprawy i od tego czasu nigdy z nikim nie porównywałem Twojej Osoby . A ten Cały Hodowca51 to potrafi się kamuflować z swoją gierką od kiedy zaczoł płacz tu na forum . Myślę że Kolego Gregor wjaśniłem się jasno bo ja nie potrafię tak jak ten lisek tańczyć przy twej nodze.
Pozdrawiam.
CałaPrawda

WysłanyWysłany: Wto Lis 20, 2018 9:13
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

gregor46 napisał:
Hallo Kol Wiarus , z tego co wiem i z tego co o tobie czytam , uwarzam cie za dobrego Hodowce z duzo wiedzo , na temat hodowli , zachowujesz sie neutralnie , ale w tym wypadku , jestem przerarzony twoim postepowaniem , dlaczego Hodowca 51 , albo inny hodowca nie ma tego naglaszac , przecierz to wielke chamstwo , tak sie wypowiadac na temat kol hodowcy , dlaczego jeszcze to was tak nurtuje przecierz to juz 73 lata po wojnie , wiesz ja z to chniebno , i nie ludzko sprawo ze strony Niemcöw , nie mam nic do czynienia , i dlatego jest mi bardzo przykro , ze hodowca z waszego grona , wyzywa mnie od SZkopöw (Hitlerowcöw ) i ze mieszkam w Reichu , i ze mam kompanöw , tak nazywano zolnierzy ps ja sie kategorycznie od tych zarzutöw dystansuje , nie wiem jak wy na to patrzycie . ps hodowca 442 , wiesz ja niemam nic do twojego rymowania , niektörym sie moze podobac , to twöj talent , ale w tym wypadku , to taki wierszyk to troche za primitywnie . dobry lot Gregor

A jakie to ma znaczenie kiedy szkopy nas wymordowali i okradli? skoro żadnej szkody nie naprawili. Nie chcę mi się z tobą rozmawiać skoro nie kojarzysz faktów. Żal mi Cie bo Całe życie służyłeś szkopom i widać, że światopogląd też Ci zwichrowali.
Chciałbym dożyc czasów kiedy Niemcy będą do nas przyjeżdżać na na roboty, np. roboty w polu.
Chodowca442

WysłanyWysłany: Wto Lis 20, 2018 9:23
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Ten cała prawda to prowokator pempek z hag....
Lub jego tata. I ot cała prawda która w szambo wciąga. Omijać go szerokim ... Tyle w temacie.
CałaPrawda

WysłanyWysłany: Wto Lis 20, 2018 9:35
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Chodowca442 napisał:
Ten cała prawda to prowokator pempek z hag....
Lub jego tata. I ot cała prawda która w szambo wciąga. Omijać go szerokim ... Tyle w temacie.

Jeśli ja jestem, psemkem z hag. to ty jesteś A. Mickiewicz.

Swoją drogą, nie rozumiem jak możecie godzić się na to by jakiś człowiek z Niemiec obrażał nas stwierdzając, że większość z nas oszukuje i dla tego wygrywamy olimpiady!

Ja rozumiem, że my członkowie PZHGP możemy się sprzeczać i wymieniać różne poglądy (jak to w rodzinie). Ale jak jakiś człowiek z Niemiec Obraża nasz związek a hodowców do niego należących nazywa oszustami to mnie po porostu krew zalewa

Ludzie wy macie trochę Honoru?
Chodowca442

WysłanyWysłany: Wto Lis 20, 2018 9:46
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Chłopie cała prawda ten Człowiek Z Niemiec pokazał swój Wizerunek i każdy wie z kim rozmawia a ty zawsze jak się pojawisz to jest szambo. Ja już od dawna miałem o tobie takie zdanie. I proszę przestań pisać z kilku nicków. Bo to nie pierwsza taka akcja z twojej strony.
gregor46

WysłanyWysłany: Wto Lis 20, 2018 9:52
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

(Cala Prawda ), wiesz ja tez nie mam checi i potrzeby z tobo dyskutowac, tylko nie moge , nie reagowac na to co piszesz , ty jeszcze zyjesz , za tych zamordowanych i okradzionych , bardzo mi przykro ja jestem urodzony 1953 roku , wiec niemoge z tym miec cos do czynienia , co do szkody jako wam wyrzadzono , to my juz duzo , i jeszcze do tej pory naprawiamy , ale tego nienie mozna odszkodowaniem , naprawic do tego nalezy wiecej , co do faktöw , tylko dla przypomnienia , co robil Stalin w katyniu , przecierz to nie szkopy tylko wasi bracia wymordowali , polsko inteligecje , co bylo w powstaniu Warszawskim ?? , wasz brat stal na drugej stronie wisly , i patrzal jak przebiega te powstanie , dlaczego wam nie pomögl , ty nie musisz mnie zalowac , ja nikomu nie sluzylem , tylko sobie i mojej rodzinie tego raczej nie dozyjesz , raczej jest i bedzie odwrotnie . ps chodowca 442 , jest wszystko , ok nie mam z tym problemu z twojej strony , dobry lot gregor , a jeszcze jedno Cala Prawda czy ty wiesz skond i od kogo dostajecie pieniadze -euro z uni europejskej ?? wielka czesc pochodzi od (szkopöw )
Zobacz poprzedni temat Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Skocz do: