Forum PZHGP
FAQ FAQ Szukaj Szukaj Użytkownicy Użytkownicy Profil Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Rejestracja Rejestracja Zaloguj Zaloguj
Obecny czas to Pon Lut 18, 2019 6:08 Zobacz posty bez odpowiedzi
CałaPrawda
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
zen0171

WysłanyWysłany: Wto Lis 20, 2018 10:03
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Jak mawiał ksiądz Józef Tischner góralska teoria poznania mówi, że są trzy prawdy: święta prowda, tyż prowda i gówno ...
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość Powrót do góry
Chodowca442

WysłanyWysłany: Wto Lis 20, 2018 10:06
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Nazwałeś mnie głupim przłknołem ale nie przypisój mi czegoś czego nie napisałem i nie pisz w liczbie mnogiej bo ja takiego słowa nie pisałem. Poczytaj moje wpisy i tyle w temacie bo rozmowa z tobą to jak wołanie o śnieg w wakacje.
CałaPrawda

WysłanyWysłany: Wto Lis 20, 2018 10:39
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

gregor46 napisał:
(Cala Prawda ), wiesz ja tez nie mam checi i potrzeby z tobo dyskutowac, tylko nie moge , nie reagowac na to co piszesz , ty jeszcze zyjesz , za tych zamordowanych i okradzionych , bardzo mi przykro ja jestem urodzony 1953 roku , wiec niemoge z tym miec cos do czynienia , co do szkody jako wam wyrzadzono , to my juz duzo , i jeszcze do tej pory naprawiamy , ale tego nienie mozna odszkodowaniem , naprawic do tego nalezy wiecej , co do faktöw , tylko dla przypomnienia , co robil Stalin w katyniu , przecierz to nie szkopy tylko wasi bracia wymordowali , polsko inteligecje , co bylo w powstaniu Warszawskim ?? , wasz brat stal na drugej stronie wisly , i patrzal jak przebiega te powstanie , dlaczego wam nie pomögl , ty nie musisz mnie zalowac , ja nikomu nie sluzylem , tylko sobie i mojej rodzinie tego raczej nie dozyjesz , raczej jest i bedzie odwrotnie . ps chodowca 442 , jest wszystko , ok nie mam z tym problemu z twojej strony , dobry lot gregor , a jeszcze jedno Cala Prawda czy ty wiesz skond i od kogo dostajecie pieniadze -euro z uni europejskej ?? wielka czesc pochodzi od (szkopöw )

Kolego ty nie wypowiadaj się o Stalinie tylko odnieś się np do tematu zniszczenia naszych hodowli przez Niemców?
gregor46

WysłanyWysłany: Wto Lis 20, 2018 11:24
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Hallo ( Cala Prawda ), prosze nie nazywaj mnie Kolego, ja sobie takich ( Kolegöw ) jak ty nie rzycze , przeciez jest to nie mozliwe , ze ty masz (szkopa ) za kolege , cos ci sie pomieszalo w twoim malutkim mözdzku . na temat zniszczenia waszych hodowli przez Niemcöw , mam nadzieje ze nie twojej , nie moge nic powiedziec , nie jestem w tym temacie zorjentowany , ale uwarzam to za mozliwe , co kategorycznie potepiam . gregor
CałaPrawda

WysłanyWysłany: Wto Lis 20, 2018 11:31
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

gregor46 napisał:
Hallo ( Cala Prawda ), prosze nie nazywaj mnie Kolego, ja sobie takich ( Kolegöw ) jak ty nie rzycze , przeciez jest to nie mozliwe , ze ty masz (szkopa ) za kolege , cos ci sie pomieszalo w twoim malutkim mözdzku . na temat zniszczenia waszych hodowli przez Niemcöw , mam nadzieje ze nie twojej , nie moge nic powiedziec , nie jestem w tym temacie zorjentowany , ale uwarzam to za mozliwe , co kategorycznie potepiam . gregor

Poczytaj sobie historię!

http://pzhgp.pl/historia/

Do chwili obecnej nie ma żadnych przeprosin oraz prób zadośćuczynienia.

Tak masz rację nie może być mowy, że jesteś kolegą, Ty jesteś po prostu:

https://www.youtube.com/watch?v=-BVApZimRH8
spokojny24

WysłanyWysłany: Wto Lis 20, 2018 12:16
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Kiedy rano zobaczyłem ten temat to wiedziałem na sto procent że zaraz zacznie się zadyma Nie rozumie że wielu nie zauważyło że chodzi tu o dolanie oliwy do ognia I tak też się stało Przecież wystarczyło odpowiedzieć w temacie w którym Cała Prawda zamieścił chamski wpis dotyczący Gregora Ale poco może nie wszyscy by zauważyli A tak są fanfary kłótnie i wyzwiska Jeśli ten temat miał cel aby naświetlić osobę Gregora to ja jestem księdzem Ten temat miał cel aby więcej sfrustrowanych dokopało Gregorowi Tak jest w wielu podsycanych tematach Ludzie czy wy tego nie widzicie Pozostawcie tego osobnika samego sobie i niech sam pisze z sobą Gregor czy ty kolego też tego nie widzisz ze wklejane są wypowiedzi o wnuczku i innych pierdołach na okrągło Tylko po to aby podtrzymać temat Aby jak najwięcej tu wchodzących utrwaliło to sobie Wiesz jak to mówią kłamstwo wypowiedziane wiele razy zbiegiem czasu staje się prawdą Jeśli tobie kolego to nie przeszkadza aby szargano cały czas twoja osobę to niech tak pozostanie A wystarczyłoby tylko napisać do administratora lub moderatora tego forum poprzez pw i Wpis by znikł a może i wraz z nim adresat Tam też są normalni ludzie Pozdrawiam Dl
spokojny24

WysłanyWysłany: Wto Lis 20, 2018 14:05
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Tak masz całkowitą racje Jesteś wspaniały dobry i uczynny Po prostu wzór do naśladowania Baw się dalej kosztem Gregora Co do obrażania ciebie z mojej strony nie byłoby żadnego sensu Gdyż to już zrobiłeś za mnie i za siebie Ale mam tylko taką cichą nadzieje że już wielu zrozumiało twój udział na tym forum i ten wpis w tym temacie będzie ostatnim wpisem No może przedostatnim Bo zapewne jeszcze zobaczę twój
siwy7

WysłanyWysłany: Wto Lis 20, 2018 15:23
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Koledzy ja tam szanuję wszystkich hodowców, może i coś ostrzej od czasu do czasu napiszę. Ale o mnie piszą gorzej , tylko że ja się nie obrażam. Z Gregorem to może spotkamy się na jakimś Wg. , ja będę odbierał dyplomy i puchary , a Gregor przyjedzie cos sprzedać, parę sztuk późnych mlodych.

Ostatnio zmieniony przez siwy7 dnia Wto Lis 20, 2018 18:15, w całości zmieniany 1 raz
ARTURO

WysłanyWysłany: Wto Lis 20, 2018 19:03
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

siwy7 napisał:
Koledzy ja tam szanuję wszystkich hodowców, może i coś ostrzej od czasu do czasu napiszę. Ale o mnie piszą gorzej , tylko że ja się nie obrażam. Z Gregorem to może spotkamy się na jakimś Wg. , ja będę odbierał dyplomy i puchary , a Gregor przyjedzie cos sprzedać, parę sztuk późnych mlodych.

Kolego Siwy Ty już trenujesz taniec finałowy?
Jak Gregor zobaczy to wycofa druzynę.?
Ale każdy chciałby mieć taka partnerkę.
Oczywiście to na wesoło

https://www.youtube.com/watch?v=vW5VpNENR3s&list=RDMMvW5VpNENR3s&start_radio=1
gregor46

WysłanyWysłany: Sro Lis 21, 2018 9:20
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Hallo Szanowni kol Hodowcy , odnoszac sie do wpisu ( cala Prawda ) . 20.2018 godz 9,35 , chcialbym kilka spraw wyjasnic , nie jest tak jak ten (Pan ) pisze , ja szanuje Polskich Hodowcöw , szanuje PZHGP , bylem osobiscie czlonkem tego organu , od 1968 do 1978 w okregu P-16 olsztyn , starsi hodowcy , mnie napewno znajo , , ja nie twierdze , ze wszyscy polscy hodowcy oszukujo , tylko , ci ktörym odrzucono wynik , Regulaminy so po to aby je przestrzegac , , one majo zapobiec , zeby nie oszukiwac , nie wiem czy celowo , czy przez nieuwage danego Hodowcy , tego nie mozna udowodnic , inna sprawa to samoobsluga przy koszowaniu , i przerwa miedzy koszowaniem Hodowca -hodowca z jednej posesji , wiecie co jest mozliwe do zrobienia jak ma sie 9 min czasu to znaczy zegar nie jest pod kontrolo komisji ?? , ale to tylko Teoria ja nikogo nie posadzam , to zrobila Komisja - Werfikacyjna
mirek2001

WysłanyWysłany: Sro Lis 21, 2018 9:59
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

gregor46 napisał:
Hallo Szanowni kol Hodowcy , odnoszac sie do wpisu ( cala Prawda ) . 20.2018 godz 9,35 , chcialbym kilka spraw wyjasnic , nie jest tak jak ten (Pan ) pisze , ja szanuje Polskich Hodowcöw , szanuje PZHGP , bylem osobiscie czlonkem tego organu , od 1968 do 1978 w okregu P-16 olsztyn , starsi hodowcy , mnie napewno znajo , , ja nie twierdze , ze wszyscy polscy hodowcy oszukujo , tylko , ci ktörym odrzucono wynik , Regulaminy so po to aby je przestrzegac , , one majo zapobiec , zeby nie oszukiwac , nie wiem czy celowo , czy przez nieuwage danego Hodowcy , tego nie mozna udowodnic , inna sprawa to samoobsluga przy koszowaniu , i przerwa miedzy koszowaniem Hodowca -hodowca z jednej posesji , wiecie co jest mozliwe do zrobienia jak ma sie 9 min czasu to znaczy zegar nie jest pod kontrolo komisji ?? , ale to tylko Teoria ja nikogo nie posadzam , to zrobila Komisja - Werfikacyjna

Szanowny Panie Gregor46 powiedz mi prostemu pańszczyźnianemu chłopu co można zrobić z zegarem przez 9 minut jak w tym czasie koszuje się na niego drugą drużynę ..... ja mam dwa zegary Unikona którego cenie i odpowiadają mi funkcje programu i Vizjona którego toleruję bo jest . jeśli wiesz coś i możesz podpowiedzeć ?

gregor46

WysłanyWysłany: Sro Lis 21, 2018 10:46
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Hallo Mirek , tu nie chodzi o koszowanie drugej druzyny w tym czasie , tu chodzi o przerwe miedzy koszowaniem 1 i 2 druzyny , chodzi o koszowanie na jeden zegar , w tym czasie ( przerwa ) , jesli masz FACHOWCA , ktöry zna sie bardzo dobrze na Zegarach - Kompiuterach ma dojscie do danych , mozna bardzo duzo zrobic . ps ja nie twierdze , ze ktos tak postepowal , ja nikogo nie oskarrzam , wiesz przed kilkunastoma laty istniala w Niemczech. tak zwana Czarna - skrzynka , istniala mozliwosc kupienia jej na czarno i ona podobno duzo umiala , ps jest to nie udowodnione , ale u niejednego hodowcy , po zmianie zaprogramowania zegara , aby zapobiec manipulacji , wyniki lotowe sie zmienily . . ps mam nadzieje ze jest troche jasniej , mimo to to tylko teorie , wiecej wie wasza komisja - weryfikacyjna , ja nie podwarzam , tego co oni piszo w tym protokole . dobry lot Gregor
mirek2001

WysłanyWysłany: Sro Lis 21, 2018 11:35
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Dziękuje z wyjaśnienie ,teraz wiem o co chodzi , a jeśli chodzi o protokoł też to już pisałem PRAWO JEST PRAWEM I POWINNO BYĆ JEDNAKOWE DLA WSZYSTKICH myśle że w tej kwestj mamy jednakowe zdanie , bo gdy prawo jest naginane zaczyna się tworzyć chaos i niepotrzebny zamęt . Pozdrawiam Mirek DL

slonecznik205

WysłanyWysłany: Sro Lis 21, 2018 12:46
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Panowie Czy i za co tu tak walczycie czy ktokolwiek ma odwagę tu napisać o kontroli z ostatniego lotu które miało miejsce u jednego z wymienionych hodowców z Torunia komisja z,, Grudziądza,, przyjechała na kontrol Oelde 3 .dnia 28 .07.2018 i stwierdziła gołębie zbyt mało zmęczone po przylocie upał pod wiatr ponad 700km panowie z Torunia bardzo wątpię w wasze wyniki i proszę o wyjaśnienie tej kontroli która została zamieciona pod dywan . . a druga komisja znalazła sposób regulaminowy . i wszyscy z tej samej sekcji . dl.
slonecznik205

WysłanyWysłany: Sro Lis 21, 2018 17:37
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

w takiej sprawie mistrzowie potrafią filmy kręcić to tu też zaglądają sami powinni głos zająć ,druga sprawa gdzie kontrola powinna być na punkcie wkładań przez Okręg nie było by niedomówień .patrzeć jak mistrzowie koszują . dl.
Zobacz poprzedni temat Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Skocz do: