Forum PZHGP
FAQ FAQ Szukaj Szukaj Użytkownicy Użytkownicy Profil Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Rejestracja Rejestracja Zaloguj Zaloguj
Obecny czas to Pią Kwi 19, 2019 20:14 Zobacz posty bez odpowiedzi
Gdzie jest admin
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
zen0171

WysłanyWysłany: Wto Lis 20, 2018 7:30
PostTemat postu : Gdzie jest admin
Odpowiedz z cytatem

Domagam się aby administrator tego forum utrzymywanego także z moich składek jako członka PZHGP ( oddział 0171, sekcja 2, numer hodowcy 243) reagował na pojawiające się rasistowskie i obraźliwe wpisy pod adresem innych hodowców a osobom, które się tego dopuściły tych wpisów blokował konto.
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość Powrót do góry
ARTURO

WysłanyWysłany: Sob Lis 24, 2018 15:34
PostTemat postu : Re: Gdzie jest admin
Odpowiedz z cytatem

zen0171 napisał:
Domagam się aby administrator tego forum utrzymywanego także z moich składek jako członka PZHGP ( oddział 0171, sekcja 2, numer hodowcy 243) reagował na pojawiające się rasistowskie i obraźliwe wpisy pod adresem innych hodowców a osobom, które się tego dopuściły tych wpisów blokował konto.

Wklepałem nr oddziału, sekcje, nr hodowcy- i co wyszło ZENEK KADZIELANIA-------
https://www.youtube.com/watch?v=ukEnKXg9GyU

Ale widzę, że moder wyczyścił wpisy, bo jeden grabarz miał wszystkich zakopać-niejaki Super Mario
baro

WysłanyWysłany: Sob Lis 24, 2018 15:56
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Nareszcie posprzątane.
wieslaw.puchalski

WysłanyWysłany: Sob Lis 24, 2018 16:23
PostTemat postu : BRAVO
Odpowiedz z cytatem

Szanowni Koledzy......można tylko serdecznie podziękować Panu Administratorowi,ze spojrzał tutaj i posprzątał.Bardzo proszę zaglądać tutaj częściej i zdecydowanie zamiatać.Dziekuję.Pozdrawiam serdecznie Kolegów i życzę super soboty i wypoczynku.Ja idę na osiemnastkę.Z szacunkiem i poważaniem Wiesław Puchalski z oddziału 0100 Ostrów Wielkopolski.
ARTURO

WysłanyWysłany: Sob Lis 24, 2018 17:22
PostTemat postu : Re: BRAVO
Odpowiedz z cytatem

wieslaw.puchalski napisał:
Szanowni Koledzy......można tylko serdecznie podziękować Panu Administratorowi,ze spojrzał tutaj i posprzątał.Bardzo proszę zaglądać tutaj częściej i zdecydowanie zamiatać.Dziekuję.Pozdrawiam serdecznie Kolegów i życzę super soboty i wypoczynku.Ja idę na osiemnastkę.Z szacunkiem i poważaniem Wiesław Puchalski z oddziału 0100 Ostrów Wielkopolski.

Kolego Wieslawie zgadzam się z Toba w 100%.
Tylko najczęściej zagląda tutaj i zamiata Hodowca 51.
I jak to mi Gregor napisał to on ma lepszą karte.
Tylko mi się wydaje, ze sobie coś zle przetłumaczył- bo powinno być, że ma żółte papiery.
Pozdrawiam
Arturo
wkic

WysłanyWysłany: Nie Lis 25, 2018 2:44
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Nie zolte papiery bez papierow.
WOP with out paper.
mirek2001

WysłanyWysłany: Nie Lis 25, 2018 5:27
Odpowiedz z cytatem

wieslaw.puchalski napisał:

TEŻ SIĘ PRZYŁĄCZAM DO PODZIĘKOWAŃ BO JUŻ SIĘ NIE DAŁO NORMALNIE FUNKCJONOWAĆ . JESZCZE RAZ DZIĄKUJE .
A TOBIE SZANOWNY KOLEGO I TWOIM PRZYJACIOŁOM FANTASTYCZNEJ ZABAWY !!!! A JUBILATCE SAMYCH PIĘKNYCH DNI SZCZĘŚCIA I POWODZENIA , DUŻO MIŁOŚĆI I ŻYCZLIWOŚCI.
JA ZAŚ SAM BIORĘ SZKLANECZKĘ 1/3 MIODU 1/3 CZYSTY APERITIWU I PÓŁ CYTRYNY WCISNĄĆ DO SZKLANKI WYMIESZAĆ I WYPIĆ DUSZKIEM ....
JA DZIŚ OKRUTNIE ZMARZŁEM A TO LEK NA PRZEZIĘBIENI

KOLEDZY A CO DO INCYDENTU JAKI TU ISTNIAŁ NAJLEPIEJ ZAPOMNIEĆ I NIE ODŚWIEŻAĆ SZANOWNY MODERATOR WYCZYŚCIŁ TEMATY I NIE MA DO CZEGO WRACAĆ.
DAJMY SPOKÓJ W MYŚL STAREJ ZASADY CZEGO OCZY NIE WIDZĄ ,TEGO SERCE NIE PŁACZE .POZDRAWIAM WSZYSTKICH MIREK

gregor46

WysłanyWysłany: Nie Lis 25, 2018 7:52
Odpowiedz z cytatem

Hallo szanowny Panie Administratorze , z mojej strony , tez serdeczne dzieki , jest dobrze , ze zareagowal Pan , ne te obrazliwe niejednokrotnie wulgarne wpisy , niektörych kolegöw , mam nadzieje , ze ta decyzja doprowadzi nas do normalnego stylu dyskutowania na Forum , na temat dla ktörego , jest te Forum stworzone , jeszcze raz dziekuje Gregor z Niemiec . dobry lot
Szpak65

WysłanyWysłany: Nie Lis 25, 2018 10:08
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Przepraszam że ten jeden raz złamię śluby milczenie i napiszę tych parę zdań .
Pytają co niektórzy dlaczego przestali pisać na tym forum hodowcy , a przejęli je ,no właśnie kto ?
Kol z zagranicy który z całym szacunkiem dla jego sukcesów tylko się nimi chwali i o nich ciągle pisze , albo wstawia tu tematy traktujące o prywatnym biznesie , zwanym dalej WG . Proszę Pana to jest li i wyłącznie Pańska sprawa na co wydaje Pan swoje pieniążki i mi nic do tego jest tylko jedno ale. To forum utrzymywane jest z moich i wielu innych kolegów składek i ja sobie nie życzę tego aby ktoś na mnie w ten sposób żerował . WG jest prywatnym biznesem , mają swoje piękne strony i tam proszę prowadzić dyskusję na te tematy. Składacie koledzy piękne podziękowanie Panu który zarządza ( przepraszam powinien zarządzać) tym forum . Faktycznie łaskawy Pan mógł przecież nic nie robić a jednak po błagalnych odezwach ludu raczył choć trochę przystopować co niektórych . Każdy temat który zaczyna się o naszym hobby za moment jest zaśmiecany osobistymi wycieczkami tych samych osobników . Macie Panowie pw i tam się obrzucajcie błotem do woli . Zgodnie z maksymą głupiec wtedy bywa mędrcem kiedy milczy . Pozdrowienia dla tych wszystkich z którymi miałem przyjemność dyskutować tu na tym forum . Zdrowia życzę Panowie i udanego przyszłego sezonu lotowego. DL
mirek2001

WysłanyWysłany: Nie Lis 25, 2018 10:54
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Szanowny kolego Szpak65 należy kolega do tej grupy hodowców która w temacie hodowli i o hodowli wie bardzo wiele i potrafił się Kolega tą wiedzą dzielić . Pamięta Kolega jak zachęcałem do pozostania na Forum ,,ŻE MOŻE JAKOŚ SIĘ TO ROZWIEJE , PRZEJDZE ,, ........
DZIŚ ZNOWU PONAWIAM APEL DO KOLEGI ALE I DO POZOSTAŁYCH JESTEŚCIE NAM POTRZEBI I NIE TYLKO MŁODYM ALE I HODOWLI JAKO CAŁEMU ORGANIZMOWI . WRACAJCIE DLA WAS BYŁO ZAWSZE MNIEJSCE JEST I BĘDZIE .
Kolejna batalja o NASZE FORUM choć częściowo została wygrana . Z szacunkiem dla wszystkich .Mirek

gg760

WysłanyWysłany: Nie Lis 25, 2018 11:39
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Mam podobne zdanie co kol. Szpak. i jeszcze jedno tu powinna być weryfikacja nickow bo mam wrażenie że piszą tu dzieci.... Każdy powinien mieć potwierdzenie przynależności w Pzhgp. Kto nie ma blokada. Skończyły by się głupie dyskusje i przechwałki o wg. Pozdrawiam normalnych.
gregor46

WysłanyWysłany: Nie Lis 25, 2018 12:38
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Hallo kol szpak65 , ja tez przepraszam , ze sie do ciebie odzywam , jako nie zrzeszony w waszym PZHGP i nie placi skladek , chcialbym tylko jedno zauwarzyc , ja jestem czlonkem FCI , wiec posrednio czlonkem wy tez jestescie w FCI , wiec nalerzymy do jednego klubu , ja juz dawniej pisalem , ze jesli , ty i inni majo problemy , ze ja za DARMO korzystam z tego Forum , to podaj numer konta na ktöre musze wplacic , aby möc dalej pisac , ja nalerzalem 10 lat do polskiego zwiazku , i wtedy regularnie placilem , dlaczego nie zaliczasz mnie do Hodowcöw?? , w jakej sytuacji ja sie chwalilem , tylko wtedy jak mi zarzcano nieprawde , wiesz ja juz kilkakrotnie to proponowalem , niech karzdy z nas zaloguje sie pod pelnym nazwiskem , grajmy w otwarte Karty , nie anonimowo , ps dlaczego masz problemy z Niemieckimy Hodowcami , co do WG , to przecierz polscy hodowcy zrzeszeni w PZHGP bioro tam udzial , zobacz ile tysiecy ptaköw jest tam meldowanych , przez dobrych , b dobrych Hodowcöw ps czy ty naprawde uwarzasz sie za mendrca ?? . dobry lot Gregor
mirek2001

WysłanyWysłany: Nie Lis 25, 2018 13:19
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

gg760 napisał:
Mam podobne zdanie co kol. Szpak. i jeszcze jedno tu powinna być weryfikacja nickow bo mam wrażenie że piszą tu dzieci.... Każdy powinien mieć potwierdzenie przynależności w Pzhgp. Kto nie ma blokada. Skończyły by się głupie dyskusje i przechwałki o wg. Pozdrawiam normalnych.

Szanowny Kolego gg760 po części jest to nie możliwe gdyż Forum jest tak pomyślane że trzeba się zalogować aby dodać post . Prosty przykład znaleziono gołąbka o nr ......aby napisać tą wiadomość trzeba się zalogować . Myślę że całe zło nie leży w tym jak to nazywamy nie przynależności do Forum osób nie zrzeszonych problem leży gdzie indziej .

Co do gościnnie piszących kolegów z FCI jest ich nie wielu ale wnoszą koloryt do dyskusji na Forum , Gregor46 napisał ....,, chcialbym tylko jedno zauwarzyc , ja jestem czlonkem FCI , wiec posrednio czlonkem wy tez jestescie w FCI , wiec nalerzymy do jednego klubu ,, .... my nie jesteśmy pośrednio człnkami -jesteśmy tak jak i Szanowny Pan członkami bezpośrednio co zrzesza nas w RODZINIE FCI i jako jej członka miło nam że odwiedzają nas gościnnie z rodziny .Z poważaniem Mirek

Szpak65

WysłanyWysłany: Nie Lis 25, 2018 14:22
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Panie Szanowny ja też czuję się obywatelem świata i wbrew temu co Pan Szanowny pisze nie mam problemu że ktoś jest Niemcem czy Eskimosem i myślę że ciągłe podkreślanie przez Pana tego faktu jest nie na miejscu . Ja nie dziele hodowców na Polskich i resztę tylko jak mówił Pawlak "na mądrych i głupich " oraz pasjonatów i biznesmenów ( zarabianie na gołębiach samo w sobie nie jest niczym nagannym) i niech to będzie dla Pana jasne . Wchodząc do cukierni mam nadzieję na zjedzenie pysznego ciastka , nie zaś na kotlet schabowy . Tak samo jest a przynajmniej w moim przekonaniu powinno być z forum PZHGP . Tu powinny dominować tematy hodowlane i koledzy tacy jak wiarus czy spokojny .trzciana bl i wielu innych mogli by coś podpowiedzieć młodym adeptom . Z całym szacunkiem do Pańskiej osoby nie podzielam Pańskiej fascynacji WG i moim skromnym zdaniem to forum nie powinno służyć do reklamy czyjegoś biznesu . Mam nadzieję że wyraziłem się jasno i proszę nie nie próbować grać na emocjach tylko trzymać się faktów dl
spokojny24

WysłanyWysłany: Nie Lis 25, 2018 19:38
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Ponieważ zrezygnowałem z udziału na forum i zdania już nie zmienię Ale byłoby to niegrzeczne z mojej strony aby tobie kolego Szpak65 Nie odpowiedzieć na twoje pozdrowienia
Ja tobie też życzę wszystkiego najlepszego i jeszcze lepszych wyników w przyszłym sezonie Trzymaj się kolego Pozdrawiam z Poszanowaniem Dobrych lotów

Ja również dziękuję Panu Moderatorowi za uszanowanie mojej prośby poprzez PW i oczyszczenie w pewnym stopniu tego forum Bardzo dziękuję i Pozdrawiam
Zobacz poprzedni temat Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Skocz do: