Forum PZHGP
FAQ FAQ Szukaj Szukaj Użytkownicy Użytkownicy Profil Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Rejestracja Rejestracja Zaloguj Zaloguj
Obecny czas to Czw Lip 18, 2019 5:05 Zobacz posty bez odpowiedzi
Pan Palarski
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
siwy7

WysłanyWysłany: Wto Gru 18, 2018 15:41
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

No i widzi Pan ja myślałem ze wszystkich przesiedlono Wrocław i okolice. A jednak nie.
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość Powrót do góry
Stanisław

WysłanyWysłany: Wto Gru 18, 2018 15:53
PostTemat postu : Chodowca442
Odpowiedz z cytatem

Dziękuję za życzenia świąteczne i wzajemnie. Nie wiem kto to jest Igor S. ale myślę, że Siwy7 nie wyzwał go tak ni z gruszki ni z pietruszki. A co do forum to jest to o gołębiach pocztowych, ale nie znaczy, iż nie można dokonać wpisów o innej treści z okazji różnych rocznic. O Tym decyduje administrator forum.
siwy7

WysłanyWysłany: Wto Gru 18, 2018 16:13
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

IgorS to jest Ukrainiec, ale ja do niego nic nie mam. Chodzi o tych ukrytych Ukraińców co są za banderą. A na tym forum jest ich wielu. Czeba skończyć z Po-Pis , bo tam jest ich najwięcej.
Stanisław

WysłanyWysłany: Wto Gru 18, 2018 16:32
Odpowiedz z cytatem

Dziękuję za życzenia świąteczne i wzajemnie. Nie wiem kto to jest Igor S. ale myślę, że Siwy7 nie wyzwał go tak ni z gruszki ni z pietruszki. A co do forum to jest to o gołębiach pocztowych, ale nie znaczy, iż nie można dokonać wpisów o innej treści z okazji różnych rocznic. O Tym decyduje administrator forum.
Chodowca442

WysłanyWysłany: Wto Gru 18, 2018 21:37
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Ma pan rację panie Stanisławie co do tego że na forum można zamieszczać takie tematy. Jak np. Na Forum "Dobry Lot"
Gdzie już jest 3 edycja tematu Ukraina3. I jest tam zachowana kultura wypowiedzi na odpowiednim poziomie.
Siwy też miał taką możliwość założyć tu taki temat. Ale nie on woli wcinać się w tematy i wyzywać wszystkich od Banderowców. Teraz poleciał na D. L. Po pomoc bo go biednego straszą Sądem. Wszystko ma swoje granice. A i tam na D.L też poklasku niema a jednak potrafi się zachować. Bo wie że trzeba pisać z umiarem. Z mojej strony to tyle i aż tyle w tym temacie. Pozdrawiam.
Stanisław

WysłanyWysłany: Wto Gru 18, 2018 22:44
Odpowiedz z cytatem

Wiem o co chodzi.Pozdrawiam.
igorS

WysłanyWysłany: Wto Gru 18, 2018 23:40
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Pozwoli Pan Stanislaw ze w pewnym stopniu odniose sie do Panskiego pytania, poniewaz dotyczy to rowniez mnie. Wchodzac tu na forum nikogo nie zaczepialem, jak nikomu nie ublizalem . Pierwszy wpis siwego byl taki.
Czy na tym forum pisze choć jeden polak oprocz mnie . Bo wychodzi na to że piszą tu sami Ukraińcy i Niemcy, zresztą jedni drugich są warci. Jak uczy historia to nasi najwięksi oprawcy
A w nastepnych wpisach zaczol ublizac nie tylko mi ale i koledze wiarus i chodowca 422 wyzywajac personalnie od banderowcow, upadlincow i folksdojczy. Nie bede wklajal tych wpisow bo do niczego by to nie doprowadzilo.
Ja rowniez jak chodowca422 sprawe skierowalem do odpowiednich wladz poniewaz nie pozwole sobie aby porownywano i wyzywano mnie od banderowcow. To czego dopuscili sie te zwierzeta nikt nie powinien zapomniec, i nie powinno tak byc jak jest teraz ze banderowca buduje sie pomniki i szkoli sie potajemnie jeszcze gorszych . To byli zwyrodnialcy ktorzy zasuguja tylko na pogarde, i na wieczna meke a nie na pamiec . Ale to nie jest moja wina że ojciec moj byl z ukrainy ktory banderowcow nie nawidzil i zawsze powtarzal . To nie byli ludzie a mama polka ja mieszkam w Polsce od bardzo dawna tu konczylem szkole tu pracuje panstwowo dodatkowo mam firme w niemczech i tu mieszkam . Mam na ukrainie rodzine i tam tesz czesto jestem . Ja logujac sie moglem wybrac jakis nik i nikt by nie wiedzal ze pochodze z ukrainy . Ale poco . Ja nie mam sobie nic do zarzucenia abym sie ukrywal jak pies, i nie pozwole sobie na ublizanie i porownywanie do mordercow, i zwyrodnialcow.

Mam tylko nadzieje ze Polski wymiar sprawiedliwosci doceni slowa tego Polskiego patryjoty Ktory w karzdym ukraincu i nie tylko. Wystarczy że ktoś ma inne zdanie widzi banderowca, upadlinca, i folksdojcza. Ja tylko sie dziwie że taki Polak z krwi i kosci nic nie pisze o jedwabnym o tym jak do plonacej stodoly wrzucali widlami uciekajace dzieci. Polecam film Poklosie .

Oto przyklad
Cztery miesiace bezwzglednego wiezienia to wyrok dla Dawida K. za zniewazenie Iranczyka ktorego nazwal zboczencem, ktory ru...a kozy i dzieci.
Pozdrawiam i Zdrowych i Wesolych Swiat Igor
wieslaw.puchalski

WysłanyWysłany: Sro Gru 19, 2018 2:43
PostTemat postu : ROZMOWY
Odpowiedz z cytatem

Szanowni Koledzy......Szanowny Kolego Igor,brawo,.....bardzo dobrze napisałeś,i postąpiłeś.Jaką odpowiedzialność może ponosić porządny człowiek,gdy w pobliżu mieszkał bandzior,morderca,zwykły pospolity gnój,kat zasługujący tylko na wieczne potępienie.Drań,nie znający w ogóle historii pisze,by pisać,obrażać,udawać zza klawiatury gieroja wiedząc w pełnej świadomości,że wielu nieznanym i niewinnym ludziom robi ogromną krzywdę,i mający z tego uciechę,podgrzewający atmosferę,i czekający na wpisy podobnych sobie,ale do czasu,bo sprawą się odpowiednie służby muszą zająć.Szanowny Pan Stanisław,(chyba dobrze piszę,co do tej osoby)jako dziecko przeszedł katorgę,poniewierkę,wiele razy jako dziecku śmierć zaglądała w małe dziecięce oczęta,który z mamą w ciągłym strachu uciekał ma prawo o tym przypominać,co przeżył,bo tego zapomnieć się nie da,i ostrzegać przed niektórymi.Ogromnie Mu współczuję.Idą Święta,więc dla Was kochani zdrowych i wesołych,przy pięknym rodzinnym stole.P.S. pół wieku temu w Ostrowie dwóch niedopitych napadło wieczorem na studiującego młodego chłopaka z Afryki.Milicja szybko ich dopadła,i choć chłopak drani bronił mówiąc,że krzywdy mu nie zrobili,bo sobie z nimi poradził,to dostali po 2 lata bezwzględnej odsiadki.Jak zaznaczył sędzia...Pan w naszym kraju ma się czuć pewniej i bezpieczniej niż we własnym domu w Afryce.A jak to jest dzisiaj po wielu latach w sądach.....hmmmmm.Z szacunkiem i poważaniem Wiesław Puchalski z oddziału 0100 Ostrów Wielkopolski.
mirek2001

WysłanyWysłany: Sro Gru 19, 2018 6:29
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

IGOR BROWO I JESZCZE RAZ BRAWO ZA ODWAGĘ ZA PRAWDĘ I CHĘĆ JEJ PRZEKAZANIA . NIE MOŻNA W PAŃSTWIE PRAWA BAĆ SIĘ OTWORZYĆ KOMPUTERA Z OBAWY PRZED,, ZASZCZUCIEM,, PRZEZ ANONIMOWE OSOBY CZUJĄCE SIE BEZKARNIE . JAK CZYTAŁEŚ WCZEŚNIEJSZE WPISY TO BYŁ TU TAKI GOŚĆ ,,SUMIENIE ,, DZIŚ JEST HISTORIĄ ALE NIE DOŚWIADCZY ODPOWIEDZIALNOŚCI KARNEJ .......... TU MAM NADZIEJĘ ŻE SIWY WYCIĄGMNIE DOBRĄ LEKCJĘ ON I JEMU PODOBNI.
JESZCZE RAZ WSZYSTKIEGO DOBREGO I SPOKOJNIEJSZYCH ŚWIĄT DLA CIEBIE I BLISKICH . POZDRAWIAM MIREK P

WysłanyWysłany: Sro Gru 19, 2018 16:28
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

ludzie, czy Wy nie możecie spojrzeć na siebie z większą życzliwością. O tragicznych losach naszych rodaków pamiętać trzeba bo to nasz obowiązek ale obarczać każdego Ukraińca odpowiedzialnością za te czyny to przesada. Siwy, moja dalsza rodzina też ucierpiała w tamtych czasach ale sam mam znajomego Ukraińca który jest bardzo porządnym człowiekiem i utrzymuję nim przyjacielskie kontakty. Z jakiego powodu miałbym go obwiniać o tamte wydarzenia. Musimy starać się szukać tego co nas może łączyć a nie tego co nas może dzielić. Gołębie są na pewno tym co nas powinno łączyć i jest to temat który można wałkować bez końca bez potrzeby włączania w to polityki.

pozdrawiam DL
wkic

WysłanyWysłany: Sro Gru 19, 2018 18:20
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

To juz dawno jest przebaczone [foregive]
igorS

WysłanyWysłany: Sro Gru 19, 2018 23:40
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Kolego Tedy Masz calkowita racje ze wszedzie sa ludzie i gnoje, i to niema znaczenia czy to Ukrainiec, Niemiec, czy Polak .Panie Wkic na Boga o jakim przebaczeniu pan mowi . Takie bestialstwa jakich dopuscili sie zwyrodnialcy mordujac niewinnych ludzi, gdzie przybijano jezyki malutkim dzieciom dp pniakow ,gdzie kobietom ciezarnym rozcinanoo brzuchy i wsypujac pasze wrzucali do glodnych swin. Gdzie zolnierza kladziono kamien na oczodul i kolba od karabiny wbijano w czaszke .Gdzie stosowano tak haniebne czyny a pan pisze o przebaczeniu . To znaczy ze pan nic nie wie . O tym nigdy nie wolno zapomniec. i takie czyny nigdy nie sa przedawnione . Mi czlowiekowi mlodego pokolenia jest wstyd za moich rodakow za bestie ktorych nosila matka ziemia . To co ci zwyrodnialcy uczynili to ja mysle ze pieklo przy tym to raj. Pan zapewne nie wie co się dzis dzieje na ukrainie gdyz u was jest calkiem inna propaganda i pan wie to co chca abys pan wiedzial. Cala ta prawda gloszona przez szczekaczy o tym jakie zagrozenie niby jest ze strony ruskow to propaganda i pic . Tam prawie w karzdej ukrainskiej rodzinie sa ruskie . Oni kiedys zyli razem . Tam zadyme robia sami ukraincy, wszystko po to aby do wyborow nie dopuscic. Kiedys zorganizowano spotkanie aby uczcic pamiec ukraincow ktozy w tamtych czasach narazajac wlasne zycie ratowali Polskie rodziny .Uroczystosc odbyla sie w zarach lubuskie zaproszono z ambasady ukrainskiej kilku waznych ukraincow .Wie pan ile ich przyjechalo ani jeden. Napisalbym panu kto dzis siedzi u wladzy na ukrainie ale poco .Panu i tak umysl przepiora i powiedza to co chca abys pan wiedzial. pozdrawiam Kolego Wiesiu i Kolego Muirku. Przepreaszam ze uczynilem to co pisze ponizej choc wiem że mam w was wsparcie ale tak postanowilem i za to przepraszam . Wczoraj na spokojnie to wszystko przemyslalem i dzis swoje zeznania dotyczace siwego odwolalem . I jeśli to mozliwe to prosze kolegow aby uczynili to samo . Nie jestem czlowiekiem msciwym i nie chce aby ktos przez moja osobe mial klopoty. Ida swieta za kilka dni bedziemy sie lamac oplatkiem bedziemy zyczyc sobie wszystkiego najlepszego i wybaczac swoje winy . I my pokolenie ktore niema nic wspulnego z tamtymi wydazeniami pomodlmy sie za tych wszystkich aby ich cierpienia byly tam na gorze im wynagrodzone . A dla zwyrodnialcow mudlmy sie o wieczne meki i potepienie. Ja wiem ze jako katolik powinienem wybaczyc gdyz Jezus tez wybaczyl swoim oprawca .Ale to co uczyniono mojej dalszej rodzinie nie jestem wstanie wybaczyc. Pomudlny sie aby takie bestie sie nie odrodzily .Choc widzac co tam sie zaczyna wyprawiac . To mysle ze to mozliwe. Aby nie potrzebnie wywolywac swoja obecnoscia agresje i nikomu nie potrzebne klutnie , postaram sie tu nie zagladac Pozdrawiam was wszystkich i jeszcze raz zycze Wesolych Swiat Igor
wkic

WysłanyWysłany: Czw Gru 20, 2018 3:11
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Panie IgorS ja duzo wiem z opowiadian moich rodzicow
ale nie chce o tym mowic zeby nie otwierac ran.
Stanisław

WysłanyWysłany: Czw Gru 20, 2018 8:00
PostTemat postu : Igor S
Odpowiedz z cytatem

Dzięki za wpis i wyjaśnienie. Moim zdaniem jesteś porządnym człowiekiem, jak również Twoi rodzice / być może jeszcze żyją/, powinni mieć satysfakcję za wychowanie syna w takim duchu. Tak trzymać dalej, pochodzisz z rodziny mieszanej, jak wiesz ja żyję dzięki, Ukraińcowi który miał żonę Polkę a zięcia banderowca i to On/ten Ukrainiec/ ostrzegł mamę aby uciekała gdyż w nocy przyjdą zamordować / podsłuchał swojego zięcia/. Nie podaję nazwiska Ukraińca gdyż obawiam się,że i dzisiaj mogłoby coś grozić jego rodzinie ze strony odradzającego się banderyzmu. A co do tablicy odsłoniętej w Żarach ku czci tym "dobrym Ukraińcom" to chyba domyślasz się kto był inicjatorem ? Uroczystość odbyła się w pełnej gali z orkiestrą wojskową i kompanią honorową włącznie. Tylko nikogo z Ukrainy nie było dot. Ambasadora, czy Konsula mimo zaproszenia.
Pozdrawiam i życzę zdrowych i spokojnych świąt.

Ostatnio zmieniony przez Stanisław dnia Pią Gru 21, 2018 13:52, w całości zmieniany 7 razy
wiarus

WysłanyWysłany: Czw Gru 20, 2018 8:50
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Igor wszystko się zgadza ,tylko ten gość wchodzi tu tylko po to aby zareklamować ten swój śmieszny szczep i obraża nas hodowców za każdym razem i nigdy z jego strony nie padło słowo przepraszam.
Zobacz poprzedni temat Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Skocz do: