Forum PZHGP
FAQ FAQ Szukaj Szukaj Użytkownicy Użytkownicy Profil Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Rejestracja Rejestracja Zaloguj Zaloguj
Obecny czas to Pią Kwi 19, 2019 14:18 Zobacz posty bez odpowiedzi
Zimowe młode - czy warto?
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
mirek2001

WysłanyWysłany: Nie Gru 16, 2018 10:38
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

gregor46

Wysłany: Pią Paź 12, 2018 11:14
Temat postu :

,,Hallo Mirek , tw oim przyjacielem nie jestem , mislalem ze kolego Hodowco , ale sie zawiodlem , ty masz naprawde problemy , nie znam przyczyn , co do moich czynöw , to ja naprawde duzo dobrych czynöw , bez zadnych korzysci zrobilem , tutaj ktos pisal o psach ( Buldogi ) , ty raczej zaliczasz sie do tej innej rasy . do tego tekstu w czerwonym kolorze , to tylko tyle , ja ci nigdy nie obiecalem cos zalatwic . i nigdy tego nie möwilem ze w Polsce ( to same HU.. i oszusty . ps prosze to udokumentowac , co do PIW , to ja nie mam zadnych tajemnic , podaje oficjalnie moje Nazwisko , proponuje moze ty podasz swojo Godnosc , wtedy bedzie mozna ,wiedziec z kim ma sie do czynienia . mimo to zycze ci duzo uciechy w Poznaniu ,[b] tam spotyka sie elita Hodowcöw z calej Europy , i ty chyba do niej sie nie zaliczasz . Gregor . ,,
[/b]
W INTERNECIE NIC NIE GINIE , A JA NIE JESTEM Z TYCH CO RZUCAJĄ SŁOWA NA WIATR A TO MYŚLE ŻE W STOSUNKU DO OSDOBY KTÓREJ NIE ZNASZ TO TROCHĘ NA WYROST POWIEDZIANE .......

JAKIE BYŚ MIAŁ ZDANIE O CZLOWIEKU PO TAKIM WPISIE NA SWÓJ TEMAT , DLA TEGO FORMUŁA GRZECZNOŚCIOWĄ STARAM PISAĆ SIEM DO CIEBIE PAN CHOĆ FORUM TO GRUPA RÓWNYCH SOBIE LUDZI :))

kslom

WysłanyWysłany: Nie Gru 16, 2018 11:14
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

To taki mały prezent dla ciebie
Pychol pogard. «osoba chora psychicznie lub sprawiająca takie wrażenie»
Które znaczenie wypełniasz ???

WysłanyWysłany: Nie Gru 16, 2018 11:53
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Hallo Mirek 2001 , co do internetu , to troche sie mylisz , nic nie ginie to neprawda , zobacz ile wpisöw , od twoich Kolegöw , jest usunietych , wiec gino , co ci sie w tym poscie niepodoba ?? , co ja tu zlego ,obrarzajacego napisalem ?? ty twoim zachowniem , niejednokrotnie prowokujesz , ale mnie nie morzesz zprowokowac . ps Panem , nie musisz mnie nazywac , ja juz kilkakrotnie pisalem , miedzy hodowcami , nie ma Panöw , so tylko kol Hodowcy lub tylko Hodowcy , i przypuszczam , ze niejednokrotnie , i Golebiarze - Niezrzeszeni . czy ta grupa to röwna grupa ,miedzy nami , to osobiscie mam Zastrzezenia , mysle tu o niektörych , i z tymi , nie chce sie Poröwnywac . DL Gregor
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość Powrót do góry
gregor46

WysłanyWysłany: Nie Gru 16, 2018 12:38
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Hallo Arturo , przed czym chcesz przestszegac organizatoröw WG ?? , ja jestem chetnie wydziany na kazdym WG , miedzy innymi na Derby Mallorka i WG Czersk , jestem zaprzyjazniony z Sebatiianem Ostojo , i z Bernardo Sadi z Malorki , wiesz to juz prawie rodzina , Ps ten twöj cytat :Delikfent ktöry lamie zasady powinien BYC UKARANY to mozesz , napisac , jesli chodzi o wasze Weryfikacje , tam so Hodowcy , ktörzy lamio , przepisy i ich trzeba ukarac , ja nie twierdze ze wszyscy so Beee , miedzy nami jest duzo hodowcöw na odpowiednim poziomie , czy ja jestem najsprawiedliwszy to , nie wiem , ale jedno wiem , jestem Sprawiedliwy , i to wymagam , tez od innych . ps od ciebie Terz . DL Gregor
mirek2001

WysłanyWysłany: Nie Gru 16, 2018 15:29
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

quote="gregor46"]Hallo Mirek 2001 , co do internetu , to troche sie mylisz , nic nie ginie to neprawda , zobacz ile wpisöw , od twoich Kolegöw , jest usunietych , wiec gino , co ci sie w tym poscie niepodoba ?? , co ja tu zlego ,obrarzajacego napisalem ?? ty twoim zachowniem , niejednokrotnie prowokujesz , ale mnie nie morzesz zprowokowac . ps Panem , nie musisz mnie nazywac , ja juz kilkakrotnie pisalem , miedzy hodowcami , nie ma Panöw , so tylko kol Hodowcy lub tylko Hodowcy , i przypuszczam , ze niejednokrotnie , i Golebiarze - Niezrzeszeni . czy ta grupa to röwna grupa ,miedzy nami , to osobiscie mam Zastrzezenia , mysle tu o niektörych , i z tymi , nie chce sie Poröwnywac . DL Gregor[/quote]

Wiesz co nas różni interpretacja Twoich słów DLA MNIE TO CZYSTA BEZCZELNOŚĆ ,A JUŻ AROGANCJA Z JAKĄ ZADAJESZ PYTANIE,, CO MI SIĘ W TYM POŚCIE NIE PODOBA ??,, TO SZCZYT HYPOKRYZJI JAK POTRAFISZ WYBRNĄĆ Z SYTUACJI JAK KTOŚ PRZEDSTAWIA CI SŁOWA KTORE WCZEŚNIEJ WYPOWIEDZIALEŚ . TY MI NAPISAŁES ŻE MAM SKLEROZE - ZARAZ JA ?
DO CZEGO CHCESZ DOPROWADZIĆ TYM WPISEM ? TO ZNACZY JA NIE MUSZE TEGO PYTANIA ZADAWAĆ JA WIEM SPRAWDZASZ ILE MOŻESZ KOMUŚ PRZYWALIĆ - NA ILE MOŻESZ SOBIE JESZCZE POZWOLIĆ .
A JUZ MAJSTERSZTYKIEM Z TWOJEJ STRONY JEST PISANIE ŻE CYTUJESZ I KOMENTUJESZ SŁOWA WCZEŚNIEJ WYPOWIEDZIANE PRZEZ KOGOŚ INNEGO .
NA TYM MUSZĘ SKOŃCZYĆ BO CZEKAJĄ MNIE WIECZORNE PRACE Z TEGO MAM CHLEB, KIEDYŚ ŻYCZYŁEŚ MI DUŻO MLEKA PS . DZIS PRZEGLĄDALEM WYNIKI WOJEWÓDZCTWA I NA MAZOWSZU ŚREDNIA TO 7750 KG MLEKA OD SZTUKI A W MOIM GOSPODARSTWIE ŚREDNIA TO 11184 KG TAK WIĘC JEST EFEKT A JAŁOWE PISANIE I UDOWODNIANIE CZEGO KOLWIEK NIC NIE DA ,ZAWSZE ZNAJDZIESZ WYTŁUMACZENIE Z SYTUACJI .POZDRAWIAM MIREK

ARTURO

WysłanyWysłany: Nie Gru 16, 2018 16:49
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

mirek2001 napisał:
quote="gregor46"]Hallo Mirek 2001 , co do internetu , to troche sie mylisz , nic nie ginie to neprawda , zobacz ile wpisöw , od twoich Kolegöw , jest usunietych , wiec gino , co ci sie w tym poscie niepodoba ?? , co ja tu zlego ,obrarzajacego napisalem ?? ty twoim zachowniem , niejednokrotnie prowokujesz , ale mnie nie morzesz zprowokowac . ps Panem , nie musisz mnie nazywac , ja juz kilkakrotnie pisalem , miedzy hodowcami , nie ma Panöw , so tylko kol Hodowcy lub tylko Hodowcy , i przypuszczam , ze niejednokrotnie , i Golebiarze - Niezrzeszeni . czy ta grupa to röwna grupa ,miedzy nami , to osobiscie mam Zastrzezenia , mysle tu o niektörych , i z tymi , nie chce sie Poröwnywac . DL Gregor

Wiesz co nas różni interpretacja Twoich słów DLA MNIE TO CZYSTA BEZCZELNOŚĆ ,A JUŻ AROGANCJA Z JAKĄ ZADAJESZ PYTANIE,, CO MI SIĘ W TYM POŚCIE NIE PODOBA ??,, TO SZCZYT HYPOKRYZJI JAK POTRAFISZ WYBRNĄĆ Z SYTUACJI JAK KTOŚ PRZEDSTAWIA CI SŁOWA KTORE WCZEŚNIEJ WYPOWIEDZIALEŚ . TY MI NAPISAŁES ŻE MAM SKLEROZE - ZARAZ JA ?
DO CZEGO CHCESZ DOPROWADZIĆ TYM WPISEM ? TO ZNACZY JA NIE MUSZE TEGO PYTANIA ZADAWAĆ JA WIEM SPRAWDZASZ ILE MOŻESZ KOMUŚ PRZYWALIĆ - NA ILE MOŻESZ SOBIE JESZCZE POZWOLIĆ .
A JUZ MAJSTERSZTYKIEM Z TWOJEJ STRONY JEST PISANIE ŻE CYTUJESZ I KOMENTUJESZ SŁOWA WCZEŚNIEJ WYPOWIEDZIANE PRZEZ KOGOŚ INNEGO .
NA TYM MUSZĘ SKOŃCZYĆ BO CZEKAJĄ MNIE WIECZORNE PRACE Z TEGO MAM CHLEB, KIEDYŚ ŻYCZYŁEŚ MI DUŻO MLEKA PS . DZIS PRZEGLĄDALEM WYNIKI WOJEWÓDZCTWA I NA MAZOWSZU ŚREDNIA TO 7750 KG MLEKA OD SZTUKI A W MOIM GOSPODARSTWIE ŚREDNIA TO 11184 KG TAK WIĘC JEST EFEKT A JAŁOWE PISANIE I UDOWODNIANIE CZEGO KOLWIEK NIC NIE DA ,ZAWSZE ZNAJDZIESZ WYTŁUMACZENIE Z SYTUACJI .POZDRAWIAM MIREK[/quote]

Kolego Mirku w ubiegła sobotę na spotkaniu z wybitnymi hodowcami w moim okręgu, padł temat forum.
Wpisy Gregora i tym podobnych- wyszło, że to ......
Nie zacytuję tych słów zachowam dla siebie.
Wczoraj wpis obrońcy niejakiego Krzysia z Torunia- ARTURO JESTEŚ PSYCHOL.
Właśnie kończymy paczki dla najmłodszych z rodzin potrzebujących.
Ale właśnie dlatego jestem psychol?
Sprawa kolejna/- odzyskujemy gołębie od łapaczy i trafiają do właścicieli- to kolejny przykład ,że jestem psychol?
Mam nadzieję, że honor obowiazuje wszystkich hodowców i można się gniewać, nielubić, ale takie postepowanie nie nie stan psychiczny- tylko szczera prawda.
Naprawdę zyczę wszystkim żeby taki psychol znalał się w każdym oddziale, a nasz sport będzie piekny.
Pozdrawiam ksoloma za jego wybujałą fantazję.
wkic

WysłanyWysłany: Nie Gru 16, 2018 16:53
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Panowie koledzy co sie dzieje z wami tylko narzekacie, krytykujecie i
nazywacie sie.
Opamietajcie sie te wasze bzdury caly swiat czyta.
What is wrong with you guys?
Zycze Wesolych Swiat Bozego Narodzenia.

Pozdrawiam z Toronto
gregor46

WysłanyWysłany: Nie Gru 16, 2018 17:02
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Hallo Mirek , widzisz jaki jestem szczery do ciebie , jak sam piszesz , kedys zyczylem , ci duzo , Mleka , no i widzisz zyczenie sie sprawdzilo , masz B. Dobry wynik , ale w innej dziedzinie , ty mi jednak , nie odpowiedziales co ci sie w tym poscie , nie podoba ?? przecierz to jest Forum , i do zadania forum , nalerzy , kometowanie - wypowiadanie sie na tematy ktöre , so aktualne ps to jest wasz problem ( zaznaczam , nie wszystkich , ale niektörych ), wy nie morzecie tego zniesc , ze ja zzawsze znajde wytlumaczenie z sytuacji , i to sie wam , nie podoba , ps to jest tak , jak napisal , kol IgorS ,znalezliscie Twardego zawodnika , on sie tak latwo , nie podda , to twöj problem , i niektörych innych . ps Faktöw , nie trzeba Udowadniac , DL Gregor
ARTURO

WysłanyWysłany: Nie Gru 16, 2018 17:25
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

gregor46 napisał:
Hallo Mirek , widzisz jaki jestem szczery do ciebie , jak sam piszesz , kedys zyczylem , ci duzo , Mleka , no i widzisz zyczenie sie sprawdzilo , masz B. Dobry wynik , ale w innej dziedzinie , ty mi jednak , nie odpowiedziales co ci sie w tym poscie , nie podoba ?? przecierz to jest Forum , i do zadania forum , nalerzy , kometowanie - wypowiadanie sie na tematy ktöre , so aktualne ps to jest wasz problem ( zaznaczam , nie wszystkich , ale niektörych ), wy nie morzecie tego zniesc , ze ja zzawsze znajde wytlumaczenie z sytuacji , i to sie wam , nie podoba , ps to jest tak , jak napisal , kol IgorS ,znalezliscie Twardego zawodnika , on sie tak latwo , nie podda , to twöj problem , i niektörych innych . ps Faktöw , nie trzeba Udowadniac , DL Gregor

Gregor jesteś szczery?
http://www.forum.pzhgp.pl/viewtopic.php?t=28116&postdays=0&postorder=asc&start=0
I znowu egoizm- bo to nie o mnie reportaż?
Okiełznaj tych swoich kundli- bo juz nie pitbuli- i sobie rachunek sumienia wspólnie zafundujcie.
Ty zawsze masz jedno ale?
Ale Ale to wydymali Górale?
gregor46

WysłanyWysłany: Nie Gru 16, 2018 18:12
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Hallo Arturo , co to ma do czynienia ze szczerscio , o egoizmie , nie ma wogule mowy , ja takich filmiköw nie potrzebuje , na tym mi wogule , nie zalerzy , dziwie sie tylko , ze tak bronicie , kol Arka , ten reportarz , to tylko , o Niemcu , przecierz to wasi wrogowie, zastanawia mnie dlaczego , jedzie sie do wroga , i nagrywa sie u niego film ?? , czemu to ma sluzyc , przecierz my , mamy tylko szrot , mieke ptaki , ktöre masowo gino , i o takich ptakach robicie film , i sie nim zachwycacie ps jeszcze raz kol Grahammer , to B. Dobry hodowca , mimo to nie zalicza sie do czolöwki w Niemczech , to znowu popis twojej inteligecji ( Ale Ale to wydymali Görale ) co to znaczy ?? ja juz kilkakrotnie pisalem , ja mam calkowicie czyste sumienie , Ps moze odpowiesz mi na zadane pytania , kto , gdzie , kiedy , D.L GRegor
arti1982arti

WysłanyWysłany: Nie Gru 16, 2018 18:23
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Obrączka znaleziona w lesie wykrywaczem metalu pl-0350-13-14685,
mirek2001

WysłanyWysłany: Nie Gru 16, 2018 20:48
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

gregor46 napisał:

To co piszesz powinienem po kolei rozkładać na czynniki pierwsze i odpisywać na każde z nich, powiedz mi po co ? Kiedyś przeczytałem że to nie moc rodzi agresję . DOBRY CHŁOP JESTEŚ JAK PISZESZ O SOBIE ŻE BEZINTERESOWNY I NIE ZŁY CHODOWCA I TD .

JA MAM DLA CIEBIE TAKĄ PROPOZYCJĘ WSZĘDZIE TAM W POSTACH KTÓRE PISAŁEŚ DO MNIE WSTAW SOBIE GREGOR I ZOBACZYSZ JAKIE TO UCZUCIE ...........

Jeśli po tej lekturze nadal będziesz miał dobre samopoczucie to Twoja sprawa ,jeśli coś zrozumiesz to będzie mi miło .
Ja trochę inaczej na to teraz patrze a to dzięki Koledze Spokojnemu cos mi jakiś czas temu napisał ,,PEWNĄ MAXSYME ,,- KOLEGO JANKU DZIĘKUJE CI ZA TO Oficjalnie na Forum .Z wyrazami szacunku dla W/W Mirek

Chodowca442

WysłanyWysłany: Nie Gru 16, 2018 21:41
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Panowie na zimowe młode czas nadchodzi.
Ciekaw jestem ja i Hodowcy Młodzi.
Ja wiem tylko że mają super zdrowie.
Czy warto je chować kto mi to odpowie.
Czy takie młode dobre do rozpłodu.
Jeśli pochodzenie mają z rodowodu.
Czy najpierw trzeba wszystkie przelotować.
Jak ich nie wygubić w lotach postępować.
Kiedy łączyć w pary gdy się ma lotniki .
By nie miało wpływu potem na wyniki.
I tak proszę szczerze czy to się opłaca.
Czy przy tych Zimowych nie jest większa praca.
A może jest książka chętnie kupię sobie.
Był bym bardzo wdzięczny gdy mi ktoś podpowie.
Jaki tytuł jakiego Autora.
Bo na taką wiedzę Odpowiednia Pora.
Pozdrawiam.
arti1982arti

WysłanyWysłany: Pon Gru 17, 2018 6:05
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Witam.Potrzebuje tel do pana Marcina Kręć z Oddziału Turek, może ktoś posiada, będę wdzięczny za pomoc,na ich stronie nie ma tel, można pisać na PW.Dziekuje.
arti1982arti

WysłanyWysłany: Pon Gru 17, 2018 16:25
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Serdecznie dziękuje,panu Wiesławowi Puchalskiemu i panu Sylwestrowi Czechowicz,za numer tel,do pana Krec,jeszcze raz dziękuje i pozdrawiam.Artur
Zobacz poprzedni temat Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Skocz do: