Forum PZHGP
FAQ FAQ Szukaj Szukaj Użytkownicy Użytkownicy Profil Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Rejestracja Rejestracja Zaloguj Zaloguj
Obecny czas to Sob Lut 16, 2019 13:07 Zobacz posty bez odpowiedzi
Garhammer - czołowa hodowla Niemiec
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
Arkadiusz_Maziarz

WysłanyWysłany: Czw Gru 13, 2018 11:19
PostTemat postu : Garhammer - czołowa hodowla Niemiec
Odpowiedz z cytatem

Witam,

Zamieszczam link do reportażu z Niemiec, materiał informacyjny.

https://www.youtube.com/watch?v=idRxG8i3Hl0

Pozdrawiam,

Arek
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość Powrót do góry
wkic

WysłanyWysłany: Czw Gru 13, 2018 11:56
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

A. Maziarz ile Garhammer ci placi za reklame na forum PZHGP.
mariusz2460

WysłanyWysłany: Czw Gru 13, 2018 20:58
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

za darmo to się nawet ksiądz nie modli on ma kasę a my możemy popatrzeć w wolnej chwili
wieslaw.puchalski

WysłanyWysłany: Czw Gru 13, 2018 22:49
PostTemat postu : CZOŁOWA HODOWLA
Odpowiedz z cytatem

Szanowni Koledzy....Kolego wkic,tu bardzo przesadziłeś,by nie nazwać tego zwykłą głupotą,takie pierdoły pisać.Chłopak się stara,poświęca czas,który urywa rodzinie,niejedną noc nie prześpi,będąc w podróżach,nie wspominając już o wydatkach finansowych,i zamiast wdzięczności spotykają Go wyjątkowo miłe z twojej strony słowa...ile ci płaci za reklamę...Bądż Pan w końcu poważny.Szanowny Panie Arku,proszę nie zważać na takie słowa,na taki głupie zapytania,i wiedz Pan jedno,że gdy choć jeden człowiek Panu podziękuje za poświęcenie,wyjazdy,trudy podróży,i jest wdzięczny za to co Pan dla Hodowców robi,to jest to warte zachodu.Ja to czynię,i serdecznie Panu dziękuję za wiele poprzednich reportaży i proszę o następne,bo to bardzo ciekawe i pouczające,a nigdy nie będe miał możliwośći tego widzieć co Pan nam tu to pokazuje.Dziękując jeszcze raz pozdrawiam Pana i Pańskich Domowników serdecznie.Z należytym szacunkiem i poważaniem Wiesław Puchalski z oddziału 0100 Ostrów Wielkopolski.
wkic

WysłanyWysłany: Czw Gru 13, 2018 23:12
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Panie Wieslawie jak on to robi za Bog zaplac
to jestem glupim.
Arkadiusz_Maziarz

WysłanyWysłany: Pią Gru 14, 2018 7:22
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Nie napiszę wprost ale sam Pan siebie określił chyba. Za wszystkie reportaże, które robię nie pobieram opłat. Nie będzie też ani ptaków do nabycia z tej hodowli, ani aukcji tejże hodowli. No cóż...cuda się zdarzają, a nie każdy filmik musi być tylko wstępem do handlów...

Arek
wieslaw.puchalski

WysłanyWysłany: Pią Gru 14, 2018 8:50
PostTemat postu : ZA DARMO....UMARŁO
Odpowiedz z cytatem

Szanowni Koledzy ...........Szanowny Kolega wkic napisał..............Panie Wieslawie jak on to robi za Bog zapłać to ja jestem głupi.......Oooo znowu Szanowny Kolego grubo przesadziłeś tak siebie niezasłużenie okręślając.Zrozum, są na tym świecie jeszcze ludzie,wyjątkowo ich już mało,co właśnie zupełnie bezinteresownie służą innym,i jak to piszesz za..Bóg zapłać..Tak Szanowny Kolego to już są tzw.białe kruki,bo niejednemu w głowie się nie mieści,żeby coś dać od siebie,ponieś własne koszty i nie oczekiwać nawet DZIĘKUJĘ,NIE WSPOMINAJĄC JUŻ O NAWET DROBNEJ ZAPŁACIE.Ja w swoim życiu takich ludzi spotykam,choć należy to do prawdziwej rzadkości,ale uwierz mi,że jeszcze tacy żyją,i oby jak najdłużej.Pozdrawiam serdecznie w chłodny i pochmurny dzionek życząc Tobie Szanowny Kolego zdecydowanie więcej optymizmu.Z szacunkiem i poważaniem Wiesław Puchalski z oddziału 0100 Ostrów Wielkopolski.
gregor46

WysłanyWysłany: Pią Gru 14, 2018 9:37
PostTemat postu : Re: ZA DARMO....UMARŁO
Odpowiedz z cytatem

Hallo Szanowny Kol W Puchalski , zanim zaczne na ten temat pisac , to co robi kol A Maziarz , jest godne pochwaly, trzeba mu to wysoko zaliczyc , jest tylko jedno ale , ja niemoge sobie wyobrazic , ze taki mlody hodowca , poswieca tyle czasu , jezdzi tysiace kilometröw , wydaje duzo pieniedzy na paliwo , ma klopoty ze poprawnym zrozumieniem ,chodzi o jezyk , i to wszystko Bezinteresownie ??? ,nie moge sobie tego wyobrazic , przecierz te WG ktöre on propaguje , przypuszczam , sprzedajo te ptaki z tych WG na Aukcjach , i moge sobie wyobrazic , ze cos z tego zostaje , albo twierdzi kolega , ze K. Klos , lub A Pawelec , robio to wszystko Bezinteresownie ??, raczej nie , jeszcze jedna uwaga , do reportarzu o kol Grahammer z Bawari , kol arkadiusz , möwi czolöwka Niemiec ?? , nie zaprzeczam ze to b. dobry hodowca , ale to jeszcze nie czolöwka :tu jego miejsca : VB =106 /VB roczne =926 /die Brieftaube =278 /najleprzy lotnik 422 , / RV - Meister , Des Verbandes = 419 miejsce , wiec jest tu ze strony kol Maziarza , robienie reklamy dla kol Grahammer , i przypuszczam , ze nie za bög zaplac .. . ps nie znam mozliwosci Finansowych kol Maziarza ? , morze jest tak , ze on morze sobie na to wszystko pozwolic , prosze nie brac tego Osobiscie , to tylko moje spostrzezenie , na ten temat , pozdrawiam . Dobry Lot . Gregor
tedy

WysłanyWysłany: Pią Gru 14, 2018 10:06
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

A Ty Gregor te selekty to przywozisz do starego Heimatu bezinteresownie? Więc jak Ciebie tak bardzo interesuje czy Arkadiusz Maziarz robi kasę na tej swojej działalności zadzwoń do niego i nie będziesz się musiał silić na te swoje domysły bo inaczej to trzewia mogą Ci zacząć gnić z tej niezdrowej ciekawości. Zacznij robić konkursy na bazie 20 % to wtedy może popyt w starym Heimacie Ci wzrośnie i będziesz mógł robić te swoje geszefty.

pozdrawiam DL
Arkadiusz_Maziarz

WysłanyWysłany: Pią Gru 14, 2018 10:08
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Aby zaspokoić ciekawość wszystkich to wyskrobię jeszcze ostatni wpis. Jak organizujemy wyjazd to zazwyczaj mamy 5-6 spraw do załatwienia, wtedy po drodze można do kogoś wstąpić i coś nagrać. Oczywiście za Bóg zapłać bo ja ani nie mam portalu aukcyjnego ani nie przywoże tych gołębi do Polski na sprzedaż, ani nie dostaje jakichś procentów za sprzedaże z WG. Pewnie ciężko to zrozumieć no ale to mało ważne. Jeżeli zakupuje ptaki do własnej hodowli to czasem prezentujemy skąd posiadamy dane linie, ot tyle :) Aby być w czołówce Niemiec nie znaczy to, żę trzeba być Mistrzem w korespondencyjnych pojedynkach :)

Dalszej rozmowy zaprzestanę, gdyż wkleiłem film do oglądniecia jakiejś hodowli, a nie do dywagacji dotyczących wszystkiego na około. Podoba się choć kilku osobom to mnie cieszy. Nie podoba się wielu ludziom proszę nie klikać w film, szkoda waszych nerwów i czasu :)

Ja osobiście omijam szerokim łukiem treści, które mnie irytują.

Pozdrawiam

AM
Chodowca442

WysłanyWysłany: Pią Gru 14, 2018 10:18
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

A mi się podoa i wypowiedź zdrowa.
Zawsze lewa w górę krytyka bez słowa.
Pozdrawiam.
gregor46

WysłanyWysłany: Pią Gru 14, 2018 10:31
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Hallo Kool Arek , ty piszesz : cierzko to zrozumiec ,no ale to malo warzne , to nie jest malo warzne to bardzo warzne aby to zrozumiec ?? ps co do kol Grahamer , to te wyniki , nie so korespondencyjne to so Oficjalne wyniki z DV , czy ty twiedzisz ze wasze Polskie wyniki , to terz wyniki korespondenyjne?? raczej , nie , mnie ten filmik tez sie podoba , dobrze zrobiony . Hallo Tedy , ja nigdy nie twierdzilem , ze bez interesownie , tylko z ustaloe sumy - ja nie handluje ty masz na mysli Ojczyzna , ja nie mam starej , ja mam tylko Jedno . ps pokarz mi twoje konkursy - Wyniki na tej bazie 20 % , i wtedy poröwnamy z moimy na tej samej bazie , zebys moze lepiej zrozumial , ja nie zaczynam odbijac moich ptaköw , od 21% do tej pory mam prawie wszystkie w domu , wiec na bazie 20% . DL Gregor
wieslaw.puchalski

WysłanyWysłany: Pią Gru 14, 2018 10:51
PostTemat postu : ZNOWU NIEDOWIAREK
Odpowiedz z cytatem

Szanowni Koledzy......ogromnie jestem zdziwiony postem Szanownego Kolegi gregor46,dziwi mnie bardzo Twoje Szanowny Kolego podejście do Kolegi Arka,wytykając Mu znajomość języka niemieckiego.Nikt z nas nie jest ideałem.Wszyscy bez wyjątku robimy błędy w wysławianiu się,a jeszcze gorzej,a niekiedy tragicznie jest w poprawnej pisowni.Mnie osobiście bardzo cieszy to,że Kolega Arek dobrze posługuje się językiem niemieckim,umie się szybko dogadać,potrafi również szybko przetłumaczyć,i CZEGO JESZCZE WIĘCEJ ŻĄDAĆ,gdyż dla mnie jest reportaż całkowicie zrozumiały.Nigdy nie będę twierdził,że reportaże są po to by przyjąć je jako REKLAMĘ.Nie tędy droga.Chcę mieć ptaka z danej hodowli,to sam zasięgam informacji,dostępnej w internecie,porozmawiam z kilkoma przedstawicielami zarządu oddziału do którego należy hodowca i mam już tego w miarę przyzwoity o hodowcy obraz.Dziwne jest dla mnie to,że Szanowny Kolega nie wierzy w to że można służyć ludziom,bezinteresownie bez zapłaty.Takie stanowisko dla mnie jest bardzo przygnębiające.Szanowny Kolego,niestety mocno się już postarzałem,i nie nadążam zupełnie za nowoczesnymi trendami w każdej dziedzinie,ale słowa moich Rodziców,a szczególnie mojej ukochanej niedawno zmarłem Mamy w uszach mi pozostaną na zawsze.....dziecko zapamiętaj,że jeżeli ktoś ciebie prosi o pomoc,to wiedz,że jesteś jeszcze na tym świecie komuś potrzebny,ktoś na ciebie bardzo liczy,i należy zrobić wszystko,by ta osoba była zadowolona i uśmiechnięta,a wtedy człowiekowi żyje się lepiej ,i ciekawiej i zawsze pomagaj bezinteresownie i ZA DARMO.Staram się iść tą drogą,ale jest bardzo trudna i wyboista.Pozdrawiam serdecznie,Z szacunkiem i poważaniem Wiesław Puchalski z oddziału 0100 Ostrów Wielkopolski.
gregor46

WysłanyWysłany: Pią Gru 14, 2018 11:10
PostTemat postu : Re: ZNOWU NIEDOWIAREK
Odpowiedz z cytatem

Hallo Kol W Puchalski , dlaczego jest kolega tak zdziwiony moim postem ??, ja nie wytykam kol Maziarzowi , ze umi po niemiecku , tylko jedno pytanie czy karzdy zwas rozumie jezyk Niemiecki ??, i czy mozna sprawdzic czy te tlumaczenie jest 1 do 1 ??, co do pomocy za Darmo , czy kolega wie ile ja golebi oddalem Polskim Hodowcom za darmo , tez za darmo organizowalem sprzedarz dwöch kabin do transportu golebi + przyczepa , ostatnio tz 12.12 .18 orginalno przyczepe Geraldy do transportu golebi , i to wszystko za darmo i za bardzo niske ceny , wiec zaliczam sie chyba do tych ( ZA DARMO ) ps pytanie po co robi sie taki filmik ?? czemu on ma slurzyc ?? w jakim interesie jest robiony ?? ja terz ide to wyboisto drogo ( FORUM ) , ale ja to przerzyje , ja terz robie bledy , ale niektörzy robio wieksze . DL Gregor
Chodowca442

WysłanyWysłany: Pią Gru 14, 2018 11:45
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Każdy punkt widzenia
Zależy od punktu siedzenia.
Po co te filmiki kręcą?
Jedni by edukować.
By zostać sławnym jak nasz Pan Rysio który jeszcze reklamuje i czasami edukuje a i pochwalić się też nie skąpi. Ale jest i spora Grupa ktora robi to bezinteresownie w celu edukacyjno-informacyjnym i Wielki Szacunek im za to. To że niektóre osoby wkładają wszystkich do jednego worka to jest ich punkt widzenia. Ktoś inny siedzi inaczej i ma już inny punkt widzenia jest to bezinteresowne infrmowanie powiązane z edukacją.
Tak że Panowie Ziemia jest okrągła i każdy patrzc na punkt widzenia widzi inaczej.
Ja patrząc na ten punkt widzenia widzę podobnie Jak Szanowny Pan Wiesław. Pozdrawiam.
Zobacz poprzedni temat Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Skocz do: