Forum PZHGP
FAQ FAQ Szukaj Szukaj Użytkownicy Użytkownicy Profil Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Rejestracja Rejestracja Zaloguj Zaloguj
Obecny czas to Pią Kwi 19, 2019 15:17 Zobacz posty bez odpowiedzi
Nasz piękny kraj
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
tedy

WysłanyWysłany: Pią Sty 18, 2019 20:34
PostTemat postu : Nasz piękny kraj
Odpowiedz z cytatem

Surfując po necie trafiłem na taki krótki reportaż o naszych kolegach hodowcach a że tereny piękne to i zapraszam to zerknięcia gdzie się w naszym pięknym kraju hoduje nasze pupile :

http://www.piwniczna.pl/mfiles/626/28/0/z/ZP_6.pdf

Jak ktoś ma inne ciekawe linki to chętnie poczytam, bo bardziej lubię czytać niż oglądać.

pozdrawiam DL
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość Powrót do góry
wiarus

WysłanyWysłany: Sob Sty 19, 2019 7:22
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Tedy nasz region nie jest obfity w hodowców ,choć mamy w tym roku mistrzów Polski.Jednak piękno przyrody jest warte ukazania.
https://www.youtube.com/watch?v=UdshwrfKh_A
https://www.polskieszlaki.pl/podlasie.html
tedy

WysłanyWysłany: Sob Sty 19, 2019 14:58
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Wiarus, oczywiście że warto i bardzo ciekawy region jak widać na tym fotoreportażu, piękne te cerkwie i te domki, mnie właśnie interesują hodowcy gdzieś rozsiani po naszym kraju, żyjący w bardzo ciekawych miejscach o których mało się słyszy mieszkając na ten przykład na Dolnym Śląsku.

pozdrawiam DL
teraz kibic...

WysłanyWysłany: Sob Sty 19, 2019 19:10
PostTemat postu : "Wybitny"....
Odpowiedz z cytatem

Witam kol.tedy masz chyba krotka pamięć i małą "wiedzę"na Dolnym Sląsku mieszka i żyje najwybitniejszy z wybitnych znawca,wizjoner i "hodowca"udzielający porad i oferujący "szybkie i dobre" gołębie ??? radzę o tym pamiętać !!!.pozdrawiam "Dobry Lot".
wiarus

WysłanyWysłany: Sob Sty 19, 2019 19:30
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Ogólnie nasz kraj jest piękny ,lasy,góry ,rzeki i jeziora wszystko jeszcze w naturze.Mnie osobiście zauroczyły Bieszczady ,to cudna kraina nieskalana przemysłem.
https://www.youtube.com/watch?v=6OU9CAqLxuw
wieslaw.puchalski

WysłanyWysłany: Sob Sty 19, 2019 21:36
PostTemat postu : PIĘKNA NASZA POLSKA CAŁA
Odpowiedz z cytatem

Szanowni Koledzy......nasza Ojczyzna to przepiękny kraj.Tak wszystko jeszcze w naturze,prawie cała przyroda.Będąc w wojsku w Mrągowie podziwiałem tę przepiękną krainę Warmii i Mazur.W okolicach Mrągowa było 316 jezior i jeziorek.Istny raj.Niestety,wielu nowobogackich mających o 5 złotych więcej w kieszeni,za wstyd uważają wczasy w Polsce,nad polskimi jeziorami,lasami,czy w górach.W rozpalonych głowach pulsuje Tunezja,Tajlandia,Hawaje,Wyspy Zielonego Przylądka,Dominikana,Malediwy i niezwykle ostatnio modny Dubaj.Europa jest już za mała,i przepełniona.Osobiście nigdy bym z Polski nie wyjechał i zamieszkał w innym kraju za żadne pieniądze.Tu moja Ojczyzna,tu się urodziłem i tu mnie pochowają,w polskiej ziemi.Tak Szanowni Koledzy... ....Stary leśny dziadek mocno się postarzał i ....nie nadąża za nowoczesnym myśleniem,i trzeba odejść z gołębiarki,jest już odpowiedni tu temu wiek,a młodzi czekają.Bieszczady..cudowny region,i warto w ciszy i w spokoju posłuchać jakże pięknej piosenki Wojciecha Gąsowskiego. https://www.youtube.com/watch?v=8p-eyra0owc Pozdrawiam wszystkich serdecznie i życzę dobrej i spokojnej nocy.Z szacunkiem i poważaniem Wiesław Puchalski z oddziału 0100 Ostrów Wielkopolski
Hodowca082

WysłanyWysłany: Sob Sty 19, 2019 22:40
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Wiesiu stary druhu . Tylko się cieszyć ze ci co maja jak to piszesz o 5 zł więcej wyjeżdżają na wczasy poza nasze piękne rejony. Sam mieszkam w okolicy przepięknego Narodowego Parku. Jest tu niezliczona ilość jezior i jeziorek, i widzę jak wyglądają przyjeziorne plaże i parkingi po zakończonym sezonie wakacyjnym, kiedy stonka wróci do swych betonowych szuflad. Dzieci z okolicznych szkół w ramach zajęć szkolnych maja dwa dni na sprzątanie lasu.Po tej akcji stoi tego worek obok worka. Nalezę wiele lat do PZŁ i jestem częstym gościem włóczącym się po starej puszczy i wokół jezior. To co tam można zobaczyć to woła o pomstę do nieba. Są jeziora które są niedostępne dla tych pseudo turystów, takie jak jezioro Ostrowieckie lezące w samym sercu Narodowego Parku. Jest to teren dziewiczy niedostępny dla turystów i tam aż miło przejść. Tak ze ja szanowny kolego nie żałuje ze ci nowobogaccy jada poza nasz kraj . Niech jada jak najdalej .Pozdrawiam Wiesławie i zdrówka życzę.
tedy

WysłanyWysłany: Nie Sty 20, 2019 11:40
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Panowie czy wzorem Wiarusa nie potraficie dać jakiegoś ciekawego linku jak ten z Polskich Szlaków tylko pierdami znów się zajmujecie. Toć te zdjęcia są przepiękne, zatrzymać się przez chwilę i podziwiać piękno takich miejsc to uczta dla oczu i duszy. Zapraszam niech każdy jakąś perełkę ze swojego regiony dołączy jak może. Tylko proszę o zdjęcia a nie filmiki które tyko rozleniwiają człowieka.

pozdrawiam DL
Hodowca082

WysłanyWysłany: Nie Sty 20, 2019 15:01
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Kolego Tedy mówisz i masz . To mój rejon Pozdrawiam.
http://morzeprzygody.eu//wp-content/uploads/parki-narodowe/jez-ostrowiec-dpn.jpg

http://morzeprzygody.eu//wp-content/uploads/parki-narodowe/drawno-panorama-lot.jpg

A tak poza tematem to wory pozostawionych puszek, butelek, parasolek, pampersów, i wszelkiej maci świństwa nad jeziorami. To jeśli dla ciebie to pierdoły szanowny kolego. To znaczy że każdy z nas widzi to inaczej . Każdy by chciał oglądać fotki pięknych czystych terenów . Ja tez bym chciał Dlatego oszczędzę ci widoku sterty zebranych w tym roku śmieci i wstrzymam się od wklejenia takiej fotki. Pozdrawiam
tedy

WysłanyWysłany: Nie Sty 20, 2019 16:13
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Kolego Hodowco082 każdy kto choć trochę porusza się po naszym pięknym kraju o tym wie, w każdym lesie mimo worków pełno śmieci ale temat nie jest o niechlujach mających porządek i czystość gdzieś tylko o miejscach pięknych wartych zobaczenia i hodowcach tam zamieszkujących. Twój region też ma wiele pięknych miejsc jak widać ale mnie korci teraz odwiedzenie Polski wschodniej bo te perełki które Wiarus tu podlinkował to na pewno warte są odwiedzenia.

pozdrawiam DL
ARTURO

WysłanyWysłany: Nie Sty 20, 2019 17:46
PostTemat postu : Re: Nasz piękny kraj
Odpowiedz z cytatem

tedy napisał:
Surfując po necie trafiłem na taki krótki reportaż o naszych kolegach hodowcach a że tereny piękne to i zapraszam to zerknięcia gdzie się w naszym pięknym kraju hoduje nasze pupile :

http://www.piwniczna.pl/mfiles/626/28/0/z/ZP_6.pdf

Jak ktoś ma inne ciekawe linki to chętnie poczytam, bo bardziej lubię czytać niż oglądać.

pozdrawiam DL

https://www.o2.pl/artykul/warszawa-policjanci-ratowali-golebia-spowodowali-wypadek-6340617144146049a

Mówiąc o mowie nienawiści, trzeba spojrzec na komentarze.
Jak duzo czasu trzeba poświecić naszym Rodakom, że hodowcy to nie tylko zło skończone.
wiarus

WysłanyWysłany: Nie Sty 20, 2019 19:02
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Hodowca 82 mieszkasz w pięknym miejscu .Zawsze chciałem mieć domek nad jeziorem ,jednak trudne warunki zimowe rozwiały moje marzenia .Mam tylko staw ,ale to nie to samo.DL
tedy

WysłanyWysłany: Nie Sty 20, 2019 19:03
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Arturo? i to ma być ciekawy link? załóż sobie kronikę kryminalną i tam zamieszczaj te swoje posty a tu nie profanuj mi tematu.

pozdrawiam DL
tedy

WysłanyWysłany: Nie Sty 20, 2019 19:09
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

tak dla przypomnienia naszego dziedzictwa zamkowo obronnego http://orlegniazda.pl/ też fajnie cały szlak zaliczyć. W Pieskowej Skale byłem i jest kapitalnie tylko kiedy byłem nie było restauracji gdzie można by pobiesiadować przez chwilę.

pozdrawiam DL
ARTURO

WysłanyWysłany: Nie Sty 20, 2019 19:34
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

tedy napisał:
Arturo? i to ma być ciekawy link? załóż sobie kronikę kryminalną i tam zamieszczaj te swoje posty a tu nie profanuj mi tematu.

pozdrawiam DL

Słuchaj nie ma problemu, Ty Kolego napisz do pani Gessler, albo do Pana Makłowicza że miałes problem, żeby od Częstochowy do Krakowa coś nie pyknać na odwagę.
I bedziemy kwita?
Tylko nie miałcz mi kiedykolwiek, że ludziska maja problemy do hodowców gołebi, że są po prostu nieasertywni.
Zobacz poprzedni temat Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Skocz do: