Forum PZHGP
FAQ FAQ Szukaj Szukaj Użytkownicy Użytkownicy Profil Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Rejestracja Rejestracja Zaloguj Zaloguj
Obecny czas to Pon Maj 20, 2019 0:51 Zobacz posty bez odpowiedzi
Jan Hooymans - "Gwiazda Sportu Gołębiarskiego"
Napisz nowy tematTen temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
wiarus

WysłanyWysłany: Sob Mar 16, 2019 6:34
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Pipa to nic innego jak handel który nieźle prosperuje i nie jest dla mnie autorytetem ktoś czyim priorytetem są pieniądze.Jedynym celem tego portalu jest dobry dochód i wszystko się kręci wokół pieniądza. Podobnie jak te wszystkie wielkie hodowle co wynik zrobił jeden ptak ,a pozostałe 700 stają się sławne i zasilają takie portale.Wyniki w celach komercyjnych windowane są chemią i tam idzie kilka antybiotyków .Miałem już ptaki z takich hodowli gdzie samiczki znosiły jajka i zawartość wysychała .Dlatego dzisiaj podchodzę bardzo sceptycznie do tych sławnych szczepów,galaktycznych wyników i kolorowych papierów.DL
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość Powrót do góry
RyszardTosnowiec

WysłanyWysłany: Sob Mar 16, 2019 6:47
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Piszcie swoje ja wiem z doświadczenia swoje.
Zachód to komercja, zgnilizna, kłam i fałsz.
Lubią Ciebie, gdy kupujesz u nich i mówią jeszcze przyjedź znowu i weź swoich kolegów.
Całą sitwa na portalach aukcyjnych, normalny Hodowca się nie przebije bez haraczu.
Teraz to zaczyna być modne w Polsce, wizyty Kopmana, portal pigeonbook i inne próbują pośredniczyc w sprzedaży, zwykły Hodowca zostaje zepchniety do roli petenta.
Egzaltujecie się zachodnimi sztucznymi sławami a nasze co dobre na bok!
Ha, ja uważam, że dobre jest polskie i tak należy trzymać!

WysłanyWysłany: Sob Mar 16, 2019 8:00
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Pipa już to słowo śmieszy.
Bo zawyczaj "pipa"męskie oko cieszy.
Gdy pomyślę sobie że tam gołąb siedzi.
I kosztuje tyle co dwie tony miedzi.
To już jestem pewien że nigdy nie kupie.
A i strach pomyśleć co się mieści w ....e wiem że to jest głupie:)
rudy51

WysłanyWysłany: Sob Mar 16, 2019 8:24
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Nie wiem jaki byłby tu temat przedstawiony,zawsze do absurdu zostanie sprowadzony.Nie znam żadnej hodowli gdzie same asy się znajdują,czy to polska czy zachodnia.Gdybyśmy prześledzili pochodzenie niektórych naszych rodzimych Asów nie jeden z nas tu tak ochoczo wypowiadających się byłby wielce zdziwiony.Mogła by paść teoria wyższości Polskich nad zachodnimi.Nieraz jest tak że ktoś coś zakupi z wymienionych hodowli i nie jest to na co liczył .Też tak bywa,ale też tak bywa że duży procent hodowców myśli ze zakupi gołębia i on zaraz się stanie fabryczką Asów. Tak to nie działa Panowie.
wiarus

WysłanyWysłany: Sob Mar 16, 2019 8:56
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Hodowca 51 to może napiszesz jak to działa zamiast wypowiadać puste frazesy, jak działa te forum.Gołębie hoduje 50 lat lecz człek uczy się całe życie ,dlatego szeroko z niecierpliwością otwieram oczy :)
rudy51

WysłanyWysłany: Sob Mar 16, 2019 9:36
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Wiarus,kogoś albo czegoś Tobie na tym forum widać brakuje.Ale nie nadwyrężając Twojej grzeczności pozwól że ja Tobie odpowiem. Bo nie zauważyłem by jakiś hodowca 51 w tej dyskusji na tym forum brał udział. Ale to tylko tak na marginesie.Piszesz że 50 lat hodujesz gołębie i ciągle się uczysz,ja osobiście powątpiewam w to wyznanie z Twojej strony. A dlatego że zachowujesz się na tym forum jak byś już posiadł wszelką wiedzę , nic w Tobie pokory kolego.
hodowca1234

WysłanyWysłany: Sob Mar 16, 2019 10:15
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

koledzy dlaczego każda dyskusja na tym forum sprowadza się zawsze do kłótni i plucia jadem na każdego . Najwięcej do powiedzenia zawsze mają osoby z marnymi lub przeciętnymi wynikami . Większość z was myśli ,że jest tutaj anonimowa i wyrzuca swoje kompleksy . Dzisiaj tzw. Hejt jest karany i należy się zastanowic nad swoim zachowaniem
Odpowiedzialność karna za hejt
Choć żaden z przepisów nie mówi konkretnie o hejcie, za zachowania, które mieszczą się w jego definicji, grożą konsekwencje prawne. Za zniesławienie i zniewagę w internecie można otrzymać karę grzywny lub usłyszeć wyrok ograniczenia lub pozbawienia wolności do roku. Za nawoływanie do nienawiści i dyskryminacji również grozi kara grzywny, ograniczenia wolności lub jej pozbawienia, ale do lat 2. Ofiara hejtu może również z własnej inicjatywy wnieść pozew o naruszenie jej dóbr osobistych przez hejtera. )

Rysiu jak tam idzie budowa Twojego super gołębnika rozpłodowego ?
wiarus

WysłanyWysłany: Sob Mar 16, 2019 17:24
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Tak myślałem że niczego nie wniesiesz,krytykę przyjmuje z pokorą.Hodowca 1234 chcesz powiedzieć że nasz Bogobojny Rysiek jest hejterem :)
ARTURO

WysłanyWysłany: Sob Mar 16, 2019 18:27
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

wiarus napisał:
Tak myślałem że niczego nie wniesiesz,krytykę przyjmuje z pokorą.Hodowca 1234 chcesz powiedzieć że nasz Bogobojny Rysiek jest hejterem :)

Oj tam oj tam Rysiu nie jest hejterem.
To, że wyzywa od frajerów- to on przestrzega żeby na Wspólne Gołębniki nie dawać.
A ten nowy Koleś Bury 51 - to jest nazwa od Siwy tylko nie 7 -a hodowca 51.
Tutaj zmienił tam pomiksował- jest nowy nick- JEST?
Aż strach pomysleć jak inni zaczną miksować.
wiarus

WysłanyWysłany: Sob Mar 16, 2019 18:55
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Z wypowiedzi Ryśka podzielam ostatnie zdanie że Polskie gołębie na dzień dzisiejszy nie odbiegają jakością od zachodnich.Chociaż wywodzą się z zachodu to ręka Polskiego hodowcy wypracowała olimpijskie trofea.Dlatego nie trzeba szukać daleko bo taki sam towar dzisiaj jest na wyciągnięcie ręki nawet w macierzystych oddziałach i bez pośrednictwa Pipy można za nieduże pieniądze,
a nawet otrzymać w prezencie super materiał.DL
mirek2001

WysłanyWysłany: Sob Mar 16, 2019 21:48
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Jeśli to jest ten o którym piszecie to ja się pomyliłem ....... miałem go za bardziej inteligentnego człowieka ,myślałem że wpadnie na to szybciej i zarejestruje się z innym Nickiem sporo szybciej :(

rudy51

WysłanyWysłany: Sob Mar 16, 2019 22:15
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Panowie to jest właśnie pierwotny i właściwy temat jaki został poddany na tym forum przez Pana Kowalczyka,a wy cyrk uprawiacie,teorie spiskowe snujecie odbiegając zupełnie od tematu.I jak tu z wami Panowie poważnie dyskutować.Każdy temat do absurdu sprowadzacie.Tacy dorośli i poważni hodowcy,a jak dzieciaki się zachowujecie.Komu tu ktoś czy coś przeszkadza,przecież tu na tym forum jest miejsce dla wszystkich,którzy chcą brać udział w dyskusji.Musimy zaprzestać zachowań takich jak brak tolerancji,odrzucenia i językiem nienawiści. zaczyna się temat o gołębiach i hodowlach a kończy jak zwykle na bzdetach. Szkoda że tylu hodowców z tego forum pouciekało,ale wcale się im nie dziwię.
kkscy

WysłanyWysłany: Nie Mar 17, 2019 6:13
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

wiarus napisał:
Z wypowiedzi Ryśka podzielam ostatnie zdanie że Polskie gołębie na dzień dzisiejszy nie odbiegają jakością od zachodnich.Chociaż wywodzą się z zachodu to ręka Polskiego hodowcy wypracowała olimpijskie trofea.Dlatego nie trzeba szukać daleko bo taki sam towar dzisiaj jest na wyciągnięcie ręki nawet w macierzystych oddziałach i bez pośrednictwa Pipy można za nieduże pieniądze,
a nawet otrzymać w prezencie super materiał.DL

Wszystko w temacie:) pozdrawiam
wiarus

WysłanyWysłany: Nie Mar 17, 2019 6:49
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

rudy51 napisał:
Panowie to jest właśnie pierwotny i właściwy temat jaki został poddany na tym forum przez Pana Kowalczyka,a wy cyrk uprawiacie,teorie spiskowe snujecie odbiegając zupełnie od tematu.I jak tu z wami Panowie poważnie dyskutować.Każdy temat do absurdu sprowadzacie.Tacy dorośli i poważni hodowcy,a jak dzieciaki się zachowujecie.Komu tu ktoś czy coś przeszkadza,przecież tu na tym forum jest miejsce dla wszystkich,którzy chcą brać udział w dyskusji.Musimy zaprzestać zachowań takich jak brak tolerancji,odrzucenia i językiem nienawiści. zaczyna się temat o gołębiach i hodowlach a kończy jak zwykle na bzdetach. Szkoda że tylu hodowców z tego forum pouciekało,ale wcale się im nie dziwię.

Kto inny jak nie Ty sprowadził ten temat do parteru każdy kto przeczyta od początku zauważy.Tylko jeden był taki co wszystkie tematy doprowadzał do
parteru i szczególnie umiłowany był w krytyce tego forum i jego uczestników
tak samo jak Ty.Dlatego został stąd wykopany przez moderatora.Ty masz identyczny styl ,choć inny nick to reszta jest nie do podrobienia ,zasłaniasz się
inteligencją której najwyraźniej Ci zabrakło.Tak jak pisałem wszelką krytykę przyjmuje z pokorą ,lecz korzę się jedynie przed Najwyższym na pewno nie przed Tobą.Odnośnie tych gwiazd to u nas też jest ich wiele wystarczy włączyć
yutube :) Jednak wolę tych co się nie reklamują za bardzo i rzadko tam coś jest do nabycia.DL
rudy51

WysłanyWysłany: Nie Mar 17, 2019 7:49
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

To jest właśnie Twój styl ,twojej działalności na tym forum. Tylko obrażać zaczepiać,twierdzić że tylko ja i tylko wiarus mam tutaj rację tak było w wielu tematach ,które obserwowałem.Nie ma i nie było tu na forum byś się w nim nie pojawił.Jeżeli Ty masz to tego prawo,więc nie odbiera tego prawa innym i dyskusji. Kim ty jesteś że określasz kto grzeszy inteligencją a kto nie.Spójrz na siebie i oceniaj swoją inteligencję.Co Ty przyjmujesz z pokorą człowieku, nic do ciebie nie trafia rozpieprzasz to forum najpierw ty wypisujesz bzdety a pożniej zachęceni przez ciebie poplecznicy kończą resztę.Jak mantra wraca przez Ciebie ktoś co mnie za przeproszeniem g.... obchodzi.A skąd ty wiesz że tego człowieka wyciął administrator,a może miał dość kopania się z koniem wiarusem i sam odpuścił. Jeżeli chcesz sam lub tylko z swoimi poplecznikami dyskusji to stwórz swój prywatny portal gdzie będziesz mógł pod swoje dyktando z wszystkimi dyskutować.Jeżeli co to nie masz jeszcze takiej władzy Panie wszechwiedzący by mi zabronić dyskusji w ramach obowiązujących tutaj przepisów i regulaminu. Tak jestem od niedawna, ale zaglądałem często na te forum,By coś ciekawego się dowiedzieć ciebie było pełno w każdym temacie i nic by coś mogło wnieść do dyskusji.Wszystko ogólnikowo co wszyscy już o tym wiedzą bo idioci tu nie zaglądają. Jesteś ignorantem bez żadnej pokory i szacunku dla innych. Zawsze te pięć groszy musisz wtrącić by zamięszać.Więc skończ już swoje jęki o jakimś hodowcy nie interesuje mnie i jego styl i jego osoba.Wiesz ignorancie że rzucanie na osobę nie prawdziwych rzeczy czy zdarzeń ,oszczerstwo też objęte są prawem.Więc spadaj od mojej osoby by tobą nie zainteresował się administrator. Nie musisz z mną ignorancie dyskutować. Ale musisz się z tym liczyć że zaczepiając będziesz miał odpowiedz.
Zobacz poprzedni temat Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy tematTen temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi

Skocz do: