Forum PZHGP
FAQ FAQ Szukaj Szukaj Użytkownicy Użytkownicy Profil Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Rejestracja Rejestracja Zaloguj Zaloguj
Obecny czas to Pon Maj 20, 2019 0:47 Zobacz posty bez odpowiedzi
Gołąb za 1 252 000 euro!!!
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
rudy51

WysłanyWysłany: Pon Mar 18, 2019 8:36
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Gregor46 zastanawiam się że jeżeli tak się martwisz o naszych hodowców i nasz związek. To dlaczego wyemigrowałeś w 80-latach za zachodnią granicę a nie pozostałeś tutaj na miejscu by pomoc Polskim hodowcom zmieniać związek.Teraz się wymądrzasz nie będąc na miejscu nie znając realiów. Wy już nie patrzcie i nie obserwujcie nas za tej waszej "granicy"Kiedyś ta obserwacja i patrzenie przez was żle się dla nas skończyła.Pozwól już nam samemu te sprawy pozałatwiać Twoje rady porady schowaj dla swoich hodowców i waszego związku. Czy nie zauważył że żaden z naszych hodowców nie krytykuje personalnie waszych hodowców i wasz związek to należy do waszych kompetencji i niech tak kolego pozostanie.I niech to działa w obie strony.Lubimy Ciebie no może nie wszyscy,ale nie nadwyrężaj naszego zaufania do ciebie.My tutaj dyskutujemy ścieramy się niekiedy dość ostro ale to my, rozjemcy w swoich sprawach nie potrzebujemy i niech tak pozostanie.
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość Powrót do góry
gregor46

WysłanyWysłany: Pon Mar 18, 2019 8:37
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Hallo kol Tedy , ja nie jestem poplecznikem sensacji , i nie jestem sfrustrowanym pytanie kto zalorzyl ten temat =Weryfikacje , i Olimpijczyk w kat F ja , czy wy ?? kto szuka sensacji ?? wy sie miedzy sobo gryziecie jak ( Psy ) , jestescie niewiarogodni , nie dotyczy wszystkich , tylko niektörych , jesli chodzi o A:D . to masz racje to co pisalem to prawda , tylko z to ruznico , jemu tego nie udowodniono , w tym wypadku chodzi o loty , nie o weryfikacje , po lotach , u nas tego nie ma . ps dotyczy A. D , to nie ja tylko zarzad glöwny tz Die Brieftaube , na ten temat sie wypowiadala w naszym tygodniku , wiec to nie plotki i sensacja . dobry lot Gregor .
gregor46

WysłanyWysłany: Pon Mar 18, 2019 8:49
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Hallo Rudy 51 , wiesz dlaczego wyjechalem w 78 roku z Polski , ja sie bardzo niedobrze czulem , miedzy Polakami , bylem konfrontowany z takimi zarzutami , ktöre ty tu podajesz , ja chcialem do swoich , co do obrarzania , Niemieckich hodowcöw , to wy na bierzaco obrarzacie , piszecie ze nasze ptaki to szejs , mieke nic nie warte , szybko gino , ze my wam sprzedajemy tylko selekty , jedno mnie tylko zastanawia jak czytam rodowody od waszych mistrzöw , to bardzo czesto pojawiajo sie tam Niemiecke Ptaki , Dlaczego ?? , przecierz wy macie tak dobre Polskie . dobry lot Gregor
rudy51

WysłanyWysłany: Pon Mar 18, 2019 9:05
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

gregor46 napisał:
Hallo Rudy 51 , wiesz dlaczego wyjechalem w 78 roku z Polski , ja sie bardzo niedobrze czulem , miedzy Polakami , bylem konfrontowany z takimi zarzutami , ktöre ty tu podajesz , ja chcialem do swoich , co do obrarzania , Niemieckich hodowcöw , to wy na bierzaco obrarzacie , piszecie ze nasze ptaki to szejs , mieke nic nie warte , szybko gino , ze my wam sprzedajemy tylko selekty , jedno mnie tylko zastanawia jak czytam rodowody od waszych mistrzöw , to bardzo czesto pojawiajo sie tam Niemiecke Ptaki , Dlaczego ?? , przecierz wy macie tak dobre Polskie . dobry lot Gregor

Więc nie czytaj nie komentuj będziesz miał lepsze samopoczucie,Jeżeli są u nas aferzyści to są nasi i to my decydujemy co z nimi zrobimy.Chwała tobie że poczułeś się dobrze tam.Ale nie zapomni że tutaj się urodziłeś tutaj dorastałeś ,tutaj wykształciłeś coś tobie ta Polska dała.Wiesz człowiek to taka istota co umie przebaczać .Więc i ja tobie wszystko przebaczam i kończmy dyskusję napewno już mnie w dalszą nie wciągniesz.Pozdrawiam Hodowców Niemieckich.
Szpak65

WysłanyWysłany: Pon Mar 18, 2019 9:08
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Gregor wróciłeś i znowu ta sama śpiewka oraz nowe elementy : pokrzywdzony dobry Niemiec i zły a wręczę wredny Polak . Jak na tak wielki ucisk z naszej strony to długo w tej naszej ojczyźnie wytrzymałeś .
gregor46

WysłanyWysłany: Pon Mar 18, 2019 9:23
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Hallo kol Szpak65 , ja nie wröcilem , ja ciagle jestem , dalej czytam , mniej pisze , to co ty mi zarzucasz , to absurd , ja nigdy nie pisalem , pokrzywdzony Niemiec , i zly wrecz wredny Polak , pokarz mi gdzie to pisalem ??, co do wyjazdu musialem tak dlugo wytrzymac az do pelnoletnosci , aby podjc to dezyzje , ja Polsce duzo zawdzieczam , przedszkole , szkola , wyuczenie zawodu . Kol Rudy ty nie musisz mi przebaczyc , ja nie popelnilem zadnego przestepstwa , mam tylko niejednokrotnie inne zdanie , ale to sens Dyskusji , ps ja mam osobiscie kontakt z Polskimy hodowcamy , i niejednokrotnie te informacje pochodzo z Pierwszej Reki . dobry lot Gregor
Szpak65

WysłanyWysłany: Pon Mar 18, 2019 9:34
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

"Wyjechałem w 78 roku z Polski , ja się bardzo niedobrze czołem , miedzy Polakami , bylem konfrontowany z takimi zarzutami , które ty tu podajesz , ja chciałem do swoich." Ja to napisałem czy ty .Powtarzam twoja tu obecność nie wnosi nic pozytywnego do dyskusji . Czekasz tylko okazji aby znowu nam dokopać . To co napisał kol spokojny to jest niestety nasza powtarzam nasza rzeczywistość ale to jeszcze nie znaczy że ty możesz na tym żerować bo ci Polacy to be ale jak płacą za wasze gołębie to są dobrzy a raczej ich pieniążki .
gregor46

WysłanyWysłany: Pon Mar 18, 2019 10:03
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Hallo Kol szpak , masz racje , ja to napisalem , ale to nie ma nic dotyczenia z zlym- wrednym Polakem moja obecnosc na tym forum , otwiera niektörym oczy i to sie wam nie podoba , wiesz te sprawy dotyczo nas wszystkich , jestesmy w jednym klubie FCI , wiec jestesmy rywalami , ja nikomu nie chce dokopac to nie möj poziom , wy to juz sami robicie , ta rzeczywistosc , ja na tym nie rzeruje , biore tylko udzial w dyskusji , ja nie twierdze ze Polacy to be , dziwi mnie tylko dlaczego kupujecie nasze ptaki , jesli kupujecie trzeba placic . ps zerknij na wasze portale aukcijne , i zobacz ile Niemieckich ptaköw jest przez was kupowanych , chyba nie na zupe ??, ps jesli cie ta forma nie zadawala , to morze podyskutujemy konkretnie o hodowli , o wychowywaniu mlodych , o wynikach jake osiagamy , no i po pierwsze :podanie Nazwiska +oddzialu , i dojsci do list konkursowych , wiesz wtedy sie wie z kim ma sie do czynienia , i na jakim poziomie mozna dyskutowac . dobry lot Gregor
Szpak65

WysłanyWysłany: Pon Mar 18, 2019 10:30
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Jak śpiewa Maryla Rodowicz " Są dwa światy i nas jest dwoje " Twój świat to ciągle szukanie wrogów i tych co cię prześladowali bądź prześladują , pokazywanie wyników ( czytaj szukanie jeleni) . Ja jestem zwykłym hobbystą bez żadnych wyników nawet nigdy nie miałem pierwszego gołębia na liście o klasyfikacji generalnej już nie wspomnę . ALE na życie mi starcza kupców na swój materiał nie szukam pełnymi garściami czerpię radość z przebywania z tymi moimi pupilami . I proszę nie sugeruj nam jak wielką łaskę robicie sprzedając ten cudowny materiał bo tak naprawdę jesteśmy dla was już jednym z niewielu rynków zbytu więc więcej szacunku dla klienta i żywiciela .
gregor46

WysłanyWysłany: Pon Mar 18, 2019 11:08
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Hallo kol Szpak , Maryla Rodowicz , to moje mlode lata , bardzo jo lubialem , ona spiewala , o dwöch swiatach , nie myslac o golebiach , my zyjemy w jednym swiecie . jednym klubie tz FCI , ja nie szukam wrogöw jest odwrotnie ja szukam kolegöw Hodowcöw z ktörymi mozna wymienic poglady , i dyskutowac sprawy ktöre nas nurtujo , wy nie robicie nam laski , jest ale fakt ze chetnie kupujecie nasze ptaki my nie szukamy rynku zbytu , ten rynek nas szuka , ja nie rzyje ze sprzedarzy ptaköw i nie potrzebuje klientöw z Polski , co do radosci i przebywania u moich ptaköw to ja terz sie ciesze , w tamtym tygodniu odsadzilem 52 mlode , naprawde dobrze odchowane , i dobre w rece , wiec widzisz , jedno nas jednoczy , co do wyniköw , jest odwrotnie , ja zaliczam sie do b. dobrych hodowcöw w oddziele , i okregu , i do dobrych hodowcöw w Niemczech .pokazywanie wyniköw , to w moich oczach , nie szukanie jeleni tylko udokumentowanie poziomu danej hodowli , i to przez kilka lat , mimo twoich skromnych wyniköw rzycze ci powodzenia w lotach , moze w tym roku cos wygrasz , w sporcie golebiarskim wszystko morzliwe . dobry lot Gregor
siwy7

WysłanyWysłany: Pon Mar 18, 2019 13:23
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Kol. Gregor46, piszesz że polskie gołębie mają w rodowodach niemieckie gołębie, a co mają w rodowodach gołębie niemieckie, jak nie wiesz ja Cię uswiadomie , mają gołębie belgijskie i holenderskie. Dwóch hodowców ktorych cenię to Janssen i Meulemans. Zresztą mój czarny to 25% Meulemans.
kslom

WysłanyWysłany: Pon Mar 18, 2019 14:16
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

proponuje obejrzeć film do którego link zamieszczam
https://www.youtube.com/watch?v=J5lN5XEbwOk
Nie wiem ile w tym prawdy ale daje pewien obraz jaki był/jest za Odrą

WysłanyWysłany: Pon Mar 18, 2019 14:22
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

tedy napisał:
Kolego Wiarus ja miałem nadzieję że sfrustrowanych hodowców jest niewielu a Ty mi tu taki wpis publikujesz. Dla mnie ptaki są źródłem radości, nic tak mnie nie odpręża i nie daje tyle satysfakcji co przebywanie wśród młodzików świeżo odsadzonych które zaczynają poznawać świat. Mniej frustracji a więcej satysfakcji Panowie i nie będzie źle.

pozdrawiam DL

Odnośnie ptaków to masz racje bo to odskocznia od trudów dnia codziennego.Osobiście jeszcze czekam na młode ,ale już godziny zostały.Po za tym to co Ci więcej mam tłumaczyć sam wiesz z autopsji.Trzeba tylko mieć nadzieje na lepsze czasy ,może nadzieja jest w tej komecie co zmierza w stronę ziemi:)DL
wiarus

WysłanyWysłany: Pon Mar 18, 2019 15:19
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

rudy51 napisał:
wiarus napisał:
Odczep się ode mnie ,czym Cię tak wyprowadziłem z równowagi i kogo tu obrażam.Raczej przeczytaj to co napisałeś do lustra ,a czy będę pisał czy nie Twój interes to jest wolny kraj.Dyskusje z Tobą uważam za bezsensowną.DL

Więc kolego stosuj to do wszystkich,szanuj innych nie uprawiaj demagogi.
Trochę pokory,mało jeszcze wiesz,mało jeszcze widziałeś więc trochę pokory do życia i szacunku dla innych. Od pierwszego mojego postu na tym forum twój stosunek wobec mojej osoby był atakujący,choć nie zwracałem się ani razu personalnie do twojej osoby.Przykre to jest jeżeli hodowca z takim stażem w hodowli i tu na forum zamiast być przykładem uprawia tutaj zwyczajną rozpierduchę. Nawet złośliwość twoja nie omieszkała ironicznie odnieść się do postu w którym zaznaczyłem że posiadam gołębie od Hooymansa,twoja riposta to pochwal się czy są lepsze od czarnego ślepego.Nie wiem o co chodziło ale jest to głupie. Więc czytaj to co zamieszczasz nie zaczepiaj nie będziesz Ty zaczepiany. Pokory i szacunku dla innych,też mogą tutaj zamieszczać swoje opinie nie przekraczające pewnych norm miedzy ludzkich. Pytasz o co mi chodzi, no właśnie Panie wiarus O TO MI CHODZI.

Może więc Cię pomyliłem z kimś innym ,gdybyś się przedstawił zamiast atakować ,to bym Cię przeprosił.
rudy51

WysłanyWysłany: Pon Mar 18, 2019 16:17
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Wierz wiarus po czym można poznać człowieka z zasadami,potrafi przyznać się do swoich błędów. Dobrze że choć krok zrobiłeś w dobrym kierunku. Pamiętaj że pozory a nie pewność może nas wyprowadzić na manowce.
Zobacz poprzedni temat Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Skocz do: