Forum PZHGP
FAQ FAQ Szukaj Szukaj Użytkownicy Użytkownicy Profil Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Rejestracja Rejestracja Zaloguj Zaloguj
Obecny czas to Nie Lip 21, 2019 21:23 Zobacz posty bez odpowiedzi
Teoria aklimatyzacji gołębi
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
mirek2001

WysłanyWysłany: Czw Kwi 11, 2019 11:47
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

rudy51 napisał:
spokojny24 napisał:
kolego zrób także ukłon wobec innych. Nie zaszkodzi raczej pomoże. Więc wiarus czytaj więcej,krytykuj mniej,a będziesz wiedział więcej.

O i tego powinieneś się trzymać co napisałeś Wiarusowi A raczej wypisać to sobie dużymi literami w łazience na lustrze Zanim rano usiądziesz do komputera to abyś miał możliwość przeczytania i przypomnienia

Kolego czy Ciebie naprawdę pogięło, czy to jest temat Twojej frustracji. Chłopie jak tak będziesz biegał za mną po tym forum to zadyszki dostaniesz i Tobie omega wysiądzie.

NIE BARDZO WIEM KTO NA TYM SZACOWNYM FORUM MIAŁ BY BYĆ BARDZIEJ SFLUSTROWANY OD CIEBIE RUDY .
ZA WSZELKĄ CENE CHCESZ NAM UDOWODNIĆ ........ ? ALE CO
JEST TAKIE PRZYSŁOWIE 10 X POMYŚL ZANIM COŚ POWIESZ TAK WIĘ MOWA JEST SREBREM A MILCZENIE ZŁOTEM -NIE KIEDY . NIE DŁUGO ZABRAKNIE CI OSÓB KTÓRYM NIE DOKOPAŁEŚ W SWOJEJ ZAJADŁOŚCI !!!!
POZDRAWIAM WSZYSTKICH KTÓRYM SIĘ JESZCZE CHCE WCHODZIĆ Z NIM W POLEMIKĘ .MIREK

WysłanyWysłany: Czw Kwi 11, 2019 12:26
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

mirek2001 napisał:
rudy51 napisał:
spokojny24 napisał:
kolego zrób także ukłon wobec innych. Nie zaszkodzi raczej pomoże. Więc wiarus czytaj więcej,krytykuj mniej,a będziesz wiedział więcej.

O i tego powinieneś się trzymać co napisałeś Wiarusowi A raczej wypisać to sobie dużymi literami w łazience na lustrze Zanim rano usiądziesz do komputera to abyś miał możliwość przeczytania i przypomnienia

Kolego czy Ciebie naprawdę pogięło, czy to jest temat Twojej frustracji. Chłopie jak tak będziesz biegał za mną po tym forum to zadyszki dostaniesz i Tobie omega wysiądzie.

NIE BARDZO WIEM KTO NA TYM SZACOWNYM FORUM MIAŁ BY BYĆ BARDZIEJ SFLUSTROWANY OD CIEBIE RUDY .
JEST TAKIE PRZYSŁOWIE 10 X POMYŚL ZANIM COŚ POWIESZ TAK WIĘ MOWA JEST SREBREM A MILCZENIE ZŁOTEM -NIE KIEDY . NIE DŁUGO ZABRAKNIE CI OSÓB KTÓRYM NIE DOKOPAŁEŚ W SWOJEJ ZAJADŁOŚCI !!!!

Zgaduj ,zgadula a może wiesz kto to napisał

"JESTEM ZMUSZONY NA JAKIŚ CZAS ZNOWU ZAWIESIĆ PISANIE , WSZYSTKIM ŻYCZE SPOKOJU I RODOŚCI .........."
Jakoś nie dałeś nam cieszyć się na dłużej spokojem i radością od siebie. Ale i tak witam Ciebie serdecznie. Widzisz 10 x pomyśl zanim coś napiszesz.Bo to nieraz obraca się przeciw nam.
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość Powrót do góry
mirek2001

WysłanyWysłany: Czw Kwi 11, 2019 12:52
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

rudy51 napisał:
mirek2001 napisał:
rudy51 napisał:
spokojny24 napisał:

Zgaduj ,zgadula a może wiesz kto to napisał

"JESTEM ZMUSZONY NA JAKIŚ CZAS ZNOWU ZAWIESIĆ PISANIE , WSZYSTKIM ŻYCZE SPOKOJU I RODOŚCI .........."
Jakoś nie dałeś nam cieszyć się na dłużej spokojem i radością od siebie. Ale i tak witam Ciebie serdecznie. Widzisz 10 x pomyśl zanim coś napiszesz.Bo to nieraz obraca się przeciw nam.

Nie do mnie należy ocena twoich wpisów ale ,,coś czytałem o czerwonej kartce dla ciebie ,,

Temat postu :

wiarus napisał:
Rudy opamiętaj się .Nie sądzę aby ktokolwiek skarżył się do administratora jak to sobie tłumaczysz.Moderator sam usuwa to co uważa za zbędne i nikt z nas nie ma na to wpływu.DL

Widzisz wiarus jak zwykle się mylisz,rudy51 jeżeli już coś pisze ta raczej oparte na FAKTACH.I takie zachowanie cechuje nie tylko pewne osoby nie tylko tutaj.Takie samo zachowanie cechuje te osoby na szczeblu sekcji,oddziału.okręgu i ogólnopolskim.I wiesz wiarus jak to wygląda "my hodowcy ludzie prawi pragniemy donieść szanownemu gremiu że ten i ten hodowca" i już powinneś sam się domyśleć jak to leci dalej. Niemen piękny ponad czasowy utwór skomponował "DZIWNY TEN ŚWIAT" a jak on leci i co porusza każdy pewnie wie.Piszesz że nie jest tak jak myślę i to przedstawiam,Wiarus uwierz w tym przypadku wiem właśnie o czym piszę.Mi nie zależy czy ja tu będę czy nie,raczej bardziej na uczciwości ludzkiej.A kto to robi to jak każdy zdrowo myślący przekalkuluje to mu wyjdzie.Bo chyba nikt nie będzie podejrzewać siwego7,gregora46,czy mnie samego donoszącego na siebie. Wolę prawdę niż wałsz i nie bacząc na konsekwencje przedstawiam wam fakt nie do obalenia.Niektórzy zamiast zamieszczać poważne tematy które mógłby coś dać w dyskusji lub uczestniczyć w takich dyskusjach para się takimi niskimi pobudkami.A to coś w rodzaju wisienki na torcie czym niektórzy tu się zajmują.
Od : mod_02
Do : rudy51
Wysłany : Sob Kwi 06, 2019 11:33
Temat :
ostrzeżenie Cytuj wiadomość
Ostrzegam
Konto może zostać zablokowane.
Są skargi od wielu.
Jeszcze dwie skargi i tak zrobię.
A jeżeli nie wiesz nadal kto do tych usłużnych tu należy to też mogę wymienić. Trzeba mieć swój honor i prawdę na ustach. Miło mi się z wami dyskutowało jak co to Zdrowych Wesołych zbliżających się Świat.
LUDZIE SPIESZCIE SIĘ CZYTAĆ BO I TO MOŻE ZNIKAĆ.

Ostatnio zmieniony przez rudy51 dnia Nie Kwi 07, 2019 6:47, w całości zmieniany

WysłanyWysłany: Czw Kwi 11, 2019 13:06
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

I widzisz kolego mirku2001 i znów kucha,to żle świadczy o kim, o mnie czy o Was.Jak narazie to same samobóje. Sam przestrzegasz innych przed dyskusją ze mną, a sam do niej dążysz .Chyba nie chcesz mieć ją na wyłączność.
spokojny24

WysłanyWysłany: Czw Kwi 11, 2019 13:55
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

[quote="rudy51"]
spokojny24 napisał:

Kolego czy Ciebie naprawdę pogięło, czy to jest temat Twojej frustracji. Chłopie jak tak będziesz biegał za mną po tym forum to zadyszki dostaniesz i Tobie omega wysiądzie.[/quote

Spokojnie rudy dam rady Jeszcze taki stary nie jestem Ale miło ze dbasz o moje zdrowie dzięki Ja nie chcę ale muszę być przy tobie Polubiłem cie jak brata i będę przy tobie aby nikt nie powiedział że jesteś sam Tak ze jeszcze wiele wiele razy trzeba będzie kliknąć w klawiaturę zanim się rozstaniemy No niestety będziesz musiał się z tym pogodzić Tylko proszę pisz do mnie abym nie pomyślał że mnie odtrąciłeś Może tak być że kilka dni mnie nie będzie bo bardzo często jestem poza krajem To nie wpadaj w panikę tylko módl się o mój rychły powrót Ja cię nie opuszczę A jak wrócę to wszystko nadrobię Tak jak już ci napisałem Do mojego lub twojego końca Tak ze trzymaj się rudy zdrowiutko i baw się dobrze
rudy51

WysłanyWysłany: Czw Kwi 11, 2019 14:28
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Spokojny to tak brzmi jak pocałunek śmierci z Twojej strony.Ale może się tak też zdarzyć że może to się odwrócić wobec Ciebie i twoi koledzy z podwórka mogą się za to wyrzec Ciebie.Bo chyba nie zapomniałeś że ja tutaj jestem przez niektórych uważany za non grata. Ale jak już tak bardzo blisko chcesz ze mną być.To może wstąpimy do LGBT i Trzaskowski da nam ślub i wtedy naprawdę będziemy blisko. Musisz to przemyśleć. Po co braterstwo jak może być małżeństwo.
spokojny24

WysłanyWysłany: Czw Kwi 11, 2019 14:38
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Małżeństwo mi nie odpowiada I niech pozostanie tak jak do tej pory
wiarus

WysłanyWysłany: Czw Kwi 11, 2019 19:15
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Teoria Hafkinga no proszę to teraz będziemy dyskutować o astrofizyce ,czarne dziury i luki w pamięci jak widać powszechne :) Rudy swoje sugestie co do mego sposobu na życie pozostaw dla siebie .Gdyż jesteś tu nikim bez nazwiska ,tak więc bez żadnego autorytetu, do wkipedii dziś dostęp mają wszyscy i takie mądrości co tu nam wstawiasz wyczyta każdy :)
siwy7

WysłanyWysłany: Czw Kwi 11, 2019 19:22
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Tak do komputera ma dostęp każdy, ale do dobrych gołębi nieliczni .
wiarus

WysłanyWysłany: Czw Kwi 11, 2019 19:22
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

https://www.youtube.com/watch?v=5ZSkFBqBerU
rudy51

WysłanyWysłany: Czw Kwi 11, 2019 19:25
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

wiarus napisał:
Teoria Hafkinga no proszę to teraz będziemy dyskutować o astrofizyce ,czarne dziury i luki w pamięci jak widać powszechne :) Rudy swoje sugestie co do mego sposobu na życie pozostaw dla siebie .Gdyż jesteś tu nikim bez nazwiska ,tak więc bez żadnego autorytetu, do wkipedii dziś dostęp mają wszyscy i takie mądrości co tu nam wstawiasz wyczyta każdy :)

Wiarus może wszyscy oprócz Ciebie,Bo inaczej byś wiedział że każdą teorie można obalić i ją zmienić nie zależnie kto ją głosi. Odpowiadam Tobie w takim samym tonie jak Ty.
wiarus

WysłanyWysłany: Czw Kwi 11, 2019 19:30
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Gdybyś był tak inteligentny za jakiego się uważasz to zdałbyś sprawę że to o czym piszesz to wyjątek, który potwierdza każdą regułę.DL
siwy7

WysłanyWysłany: Czw Kwi 11, 2019 19:37
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Wiarus o czym Ty piszesz. Tu jesteś nikim jak 40000 hodowców.
rudy51

WysłanyWysłany: Czw Kwi 11, 2019 19:39
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

wiarus napisał:
Gdybyś był tak inteligentny za jakiego się uważasz to zdałbyś sprawę że to o czym piszesz to wyjątek, który potwierdza każdą regułę.DL

Kolego wyjątkiem to jesteś Ty.I do stwierdzenia tego nie potrzeba żadnej inteligencji.
wiarus

WysłanyWysłany: Czw Kwi 11, 2019 19:43
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

No proszę :) Dyskusja z wami to jakiś matrix :)
https://www.youtube.com/watch?v=wRonj6llAq8
Zobacz poprzedni temat Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Skocz do: