Forum PZHGP
FAQ FAQ Szukaj Szukaj Użytkownicy Użytkownicy Profil Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Rejestracja Rejestracja Zaloguj Zaloguj
Obecny czas to Wto Lip 23, 2019 15:42 Zobacz posty bez odpowiedzi
Podwórka przy gołębnikach
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
Rafal84

WysłanyWysłany: Sob Mar 30, 2019 19:18
PostTemat postu : Podwórka przy gołębnikach
Odpowiedz z cytatem

Witam,jestem w trakcie budowy gołębnika oraz urządzania podwórka wokół niego,chciałbym poprosić hodowców o jakieś zdjęcia oraz filmiki,z których mógłbym zaczerpnąć jakieś inspirację,z góry wielkie dzięki.Pozdrawiam
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość Powrót do góry
wiarus

WysłanyWysłany: Nie Mar 31, 2019 5:22
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Nie będę wklejał moje widziałeś :) Buduj szybciutko bo sezon się zbliża ,czekamy na sukces w nowym rozdaniu :) Pozdrawiam
rudy51

WysłanyWysłany: Nie Mar 31, 2019 6:44
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

A jak sukces zdobędziesz,to już wiarus vel Hodowca51 już się postara by ci piórka tu na forum z tego sukcesu wyskubać.Żebyś czasami lepszym od niego nie został. Mówiłem że łatwe tematy łapiesz dobrego starszego kolegę udajesz.Twój nie wklejasz bo wstyd, już się pomału rozwala,mając lata mistrzowskie za sobą.
mirek2001

WysłanyWysłany: Nie Mar 31, 2019 7:42
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

rudy51 napisał:
A jak sukces zdobędziesz,to już wiarus vel Hodowca51 już się postara by ci piórka tu na forum z tego sukcesu wyskubać.Żebyś czasami lepszym od niego nie został. Mówiłem że łatwe tematy łapiesz dobrego starszego kolegę udajesz.Twój nie wklejasz bo wstyd, już się pomału rozwala,mając lata mistrzowskie za sobą.

człowiek mądry inaczej ma zawsze taki sam plan działania najpierw Cię Kolego Marku sprowadzi do swojego poziomu a potem wyśmieje i ten schemat zawsze będzie się powtarzał nie zależnie od nicku J23 ZNOWU NADAJE
https://www.youtube.com/watch?v=3CPK_cc_QJs

WysłanyWysłany: Nie Mar 31, 2019 8:00
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Rudy51, sam szukasz zaczepki jak widac. Wiarus odpisal swojemu Koledze ze swojego terenu i to sie chwali. Mirek2001 ma racjie J23 znow nadaje.
rudy51

WysłanyWysłany: Nie Mar 31, 2019 8:29
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

czerwony1363 napisał:
Rudy51, sam szukasz zaczepki jak widac. Wiarus odpisal swojemu Koledze ze swojego terenu i to sie chwali. Mirek2001 ma racjie J23 znow nadaje.

A ja miałem prawo odpisać co o tym myślę czy nie kolego.Tak jak ty mi odpisałeś. Jest równość,jest równouprawnienie,myślę że rozumiesz to co napisałem.
mirek2001

WysłanyWysłany: Nie Mar 31, 2019 8:42
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

czerwony1363 napisał:

WITAJ HENIU miło że zaglądasz na te nasze< stare śmieci >
POZDRAWIAM WSZYSTKICH KOLEGÓW Z KTÓRIMI MIAŁEM ZASZCZYT WYMINNIĆ KIEDYŚ CHOĆ SŁOWO . DOBRY LOT SZANOWNI KOLEDZY....:))

WSZEDŁEM W TEN TEMAT WIĘC POWINIENEM COS CI PORADZIĆ . MYSLE ŻE WIELE ZALEŻY OD FUNDUSZY JAKIMI DYSPONUJESZ . NA WIELU FILMIKACH O HODOWLACH SĄ PRZEDSTAWIONE GOŁĘBNIKI ICH ROZWIĄZANIE I ZAGOSPODAROWANIE TERENU WOKÓŁ GOLEBNIKA .
Na przykład dla mnie nie do pomyślenia było mieć staw przed gołębnikiem . Byłem teraz u kolegi i pokazał mi stawek taki 20 x 30 metrów ,jaka fajna sprawa jaką frajdę gołębie miał z kąpieli . Troche inwencji paręnaście iglaków do tego i jaki piękni ,można wypocząć cieszy oko . Pozdrawiam Mirek

WysłanyWysłany: Nie Mar 31, 2019 9:09
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

mirek2001 napisał:
czerwony1363 napisał:

WITAJ HENIU miło że zaglądasz na te nasze< stare śmieci >
POZDRAWIAM WSZYSTKICH KOLEGÓW Z KTÓRIMI MIAŁEM ZASZCZYT WYMINNIĆ KIEDYŚ CHOĆ SŁOWO . DOBRY LOT SZANOWNI KOLEDZY....:))

WSZEDŁEM W TEN TEMAT WIĘC POWINIENEM COS CI PORADZIĆ . MYSLE ŻE WIELE ZALEŻY OD FUNDUSZY JAKIMI DYSPONUJESZ . NA WIELU FILMIKACH O HODOWLACH SĄ PRZEDSTAWIONE GOŁĘBNIKI ICH ROZWIĄZANIE I ZAGOSPODAROWANIE TERENU WOKÓŁ GOLEBNIKA .
Na przykład dla mnie nie do pomyślenia było mieć staw przed gołębnikiem . Byłem teraz u kolegi i pokazał mi stawek taki 20 x 30 metrów ,jaka fajna sprawa jaką frajdę gołębie miał z kąpieli . Troche inwencji paręnaście iglaków do tego i jaki piękni ,można wypocząć cieszy oko . Pozdrawiam Mirek

Z tym stawem i iglakami to bardzo dobry pomysł,jak hodowla gołębi nie wypali to można przerzucić się na łowienie ryb w stawie lub grzybobranie bo wszystko będzie przy kupie.Jak zrealizujesz pomysł mirka2001 to wrzuć fotkę może i ja takie coś wykombinuję.
czerwony1363

WysłanyWysłany: Nie Mar 31, 2019 9:52
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Witam Cie Mirku. Nigdy nie przestalem tu zagladac he he. Udanego sezonu lotowego dla Ciebie i wszystkim Hodowca za wyjatkiem hodowcow-lapaczy. Pozdrawiuam.
Rafal84

WysłanyWysłany: Nie Mar 31, 2019 18:50
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

wiarus napisał:
Nie będę wklejał moje widziałeś :) Buduj szybciutko bo sezon się zbliża ,czekamy na sukces w nowym rozdaniu :) Pozdrawiam

Gołebnik dla młodych już na ukończeniu 5/2,5m a docelowo będzie 13/2,5m,chodziło mi bardziej o ciekawą aranżację podwórka wokół niego,młode będę przenosił już na nowe miejsce panie Marku i nie ukrywam że licze na taki sukces jak w 2016 hahah.Pozdrawiam
https://www.fotosik.pl/zdjecie/usun/EaQkj5oxs0pOFYkxHTyet1qRgH1p6R
https://www.fotosik.pl/zdjecie/usun/ZwNKt6CTc1Xxh8g7cHBEqKMbjRfFYW
https://www.fotosik.pl/zdjecie/usun/vfzcaTBD9dStnyKrJpXr_jM2gg~b3~
czerwony1363

WysłanyWysłany: Nie Mar 31, 2019 19:11
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Rafal84. Marek Winnicki to wyjatkowy hodowca i na pewno nie zazdrosci Ci wynikow a pomoze. Doradzi, przerobil swoje z golebiami, miale okazjie miec material hodowlany od Marka i uwiesz mi golebie rabia konkursy. Pozdrawiam i wyprzedz Marka w lotach na szczeblu okregu On byl tam bardzo wysoko a to swiadczy o hodowli Marka. Pozdrawiam i zycze zdrowej rywalizacji.
wiarus

WysłanyWysłany: Nie Mar 31, 2019 19:24
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Rafal84 napisał:
wiarus napisał:

Gołebnik dla młodych już na ukończeniu 5/2,5m a docelowo będzie 13/2,5m,chodziło mi bardziej o ciekawą aranżację podwórka wokół niego,młode będę przenosił już na nowe miejsce panie Marku i nie ukrywam że licze na taki sukces jak w 2016 hahah.Pozdrawiam
https://www.fotosik.pl/zdjecie/usun/EaQkj5oxs0pOFYkxHTyet1qRgH1p6R
https://www.fotosik.pl/zdjecie/usun/ZwNKt6CTc1Xxh8g7cHBEqKMbjRfFYW
https://www.fotosik.pl/zdjecie/usun/vfzcaTBD9dStnyKrJpXr_jM2gg~b3~

W takim razie trzymam kciuki .Masz sporą wiedzę sukcesy przed Tobą.Gołębnik masz fajny wszystko w naturze i to najważniejsze by ptaki miały komfort.Wtedy będą zdrowe i leków nie trzeba.Życzę dobrych lotów i do zobaczenia.
czerwony1363

WysłanyWysłany: Nie Mar 31, 2019 19:38
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

I to jest pomoc Marku reszte zalatwicie telefnicznie lub przy spotkaniu. Tutaj nie ma sciiemy. Moze late bedem mial troszke czasu i uscisne reke Marka i Zbyszka. N. Zamierzam urpopowac w tym czaie i wodwiedzic. Pozdrawiam
Rafal84

WysłanyWysłany: Nie Mar 31, 2019 19:50
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

czerwony1363 napisał:
Rafal84. Marek Winnicki to wyjatkowy hodowca i na pewno nie zazdrosci Ci wynikow a pomoze. Doradzi, przerobil swoje z golebiami, miale okazjie miec material hodowlany od Marka i uwiesz mi golebie rabia konkursy. Pozdrawiam i wyprzedz Marka w lotach na szczeblu okregu On byl tam bardzo wysoko a to swiadczy o hodowli Marka. Pozdrawiam i zycze zdrowej rywalizacji.

Znamy się trochę z Markiem,kupiłem jedne z lepszych gołębi u niego na gołębniku min.
http://pasjagolebie.pl/HODOWLADZIOPARAFAL/PL-012-09-9880.jpg
i
http://pasjagolebie.pl/HODOWLADZIOPARAFAL/PL-098-09-21552.jpg
Zobacz poprzedni temat Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Skocz do: