Forum PZHGP
FAQ FAQ Szukaj Szukaj Użytkownicy Użytkownicy Profil Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Rejestracja Rejestracja Zaloguj Zaloguj
Obecny czas to Pon Maj 20, 2019 0:21 Zobacz posty bez odpowiedzi
One juz nie wrócą
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
rudy51

WysłanyWysłany: Pon Kwi 01, 2019 20:34
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

czerwony1363 napisał:
Nie tancz z czerwonym bo sie pomylisz, ja nie jestem twoim wrogie, i nie szukaj ich. Czlowiek co zostal Mistrze czy wice Mistrze zasluguje na szacun. Tak czy nie?. Rozpierduche zrobie jesli chcesz i ujawnie kim jestes. Uwiesz ze to zrobie.

Kolego krótko odpowiem, bo mnie zaczyna konwersacja z Tobą nudzić.
Nie strasz ,nie strasz, bo się zesrasz.
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość Powrót do góry
czerwony1363

WysłanyWysłany: Pon Kwi 01, 2019 20:39
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

ZobacZymy kim jestes.....
zen0171

WysłanyWysłany: Pon Kwi 01, 2019 20:42
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Moj szanowny Kolega Wiarus ma na imię Marek nie Grzegorz, nie lotuje w oddziale Konin i nie mieszka w Kozegłowach na ulicy Radomskiej. Nie może więc być hodowca51.
Zgadzam się z Kolegą Spokojnym24, to forum zeszło na psy i powinno być zamknięte skoro admin śpi i sobie nie radzi albo co gorsze i chyba prawdziwe to ma w nosie co tu się dzieje. Na innych forach pewnych zachowań się nie toleruje.
rudy51

WysłanyWysłany: Pon Kwi 01, 2019 20:44
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

czerwony1363 napisał:
ZobacZymy kim jestes.....

Jestem z LGBT i oskarżę Ciebie za nietolerancję i rasizm .
rudy51

WysłanyWysłany: Pon Kwi 01, 2019 20:53
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

zen0171 napisał:
Moj szanowny Kolega Wiarus ma na imię Marek nie Grzegorz, nie lotuje w oddziale Konin i nie mieszka w Kozegłowach na ulicy Radomskiej. Nie może więc być hodowca51.
Zgadzam się z Kolegą Spokojnym24, to forum zeszło na psy i powinno być zamknięte skoro admin śpi i sobie nie radzi albo co gorsze i chyba prawdziwe to ma w nosie co tu się dzieje. Na innych forach pewnych zachowań się nie toleruje.

Ale sensację odkryłeś nie do wiary,Ale ten wiarus nas wszystkich w pole wyprowadził.Ja cały czas myślałem że on swoje gołębie tu na forum wstawił i reklamował.Ale to też karane że pod kogoś innego się podszywał gołębie tu reklamował.Panowie wszystko jest do sprawdzenia.
czerwony1363

WysłanyWysłany: Pon Kwi 01, 2019 20:53
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Chcem wiedziec km jestes pajacu i zamierzam to ujawnic na to przeznaczam 60tysi.Ponial?...
rudy51

WysłanyWysłany: Pon Kwi 01, 2019 20:58
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

czerwony1363 napisał:
Chcem wiedziec km jestes pajacu i zamierzam to ujawnic na to przeznaczam 60tysi.Ponial?...

Bingo wygrałem 60 tys. Jestem CZERWONYM KAPTURKIEM. Wilk się do ciebie zgłosi i gotówkę odbierze,bo ja teraz u babci w ciemnym borze jestem.
czerwony1363

WysłanyWysłany: Pon Kwi 01, 2019 21:06
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Ujawnie twoje dane....
mirek2001

WysłanyWysłany: Wto Kwi 02, 2019 4:48
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

MYŚLE ŻE CZAS WLĄCZYĆ KOMPUTER I WCISNAC BACKSPACE I WYKASOWAĆ KOLEJNEGO ....:(
https://www.dailymotion.com/video/x3qagkx

rudy51

WysłanyWysłany: Wto Kwi 02, 2019 6:02
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

mirek2001 napisał:
MYŚLE ŻE CZAS WLĄCZYĆ KOMPUTER I WCISNAC BACKSPACE I WYKASOWAĆ KOLEJNEGO ....:(

kolego,ledwo oczy otworzyłeś a już wszystkich chciałbyś wykasować.A może kolego wykasowałbyś siebie i niektórych pozostałych,Którym brakuje kultury dyskusji,ogłady ,zdrowego myślenia, a zastępują to chamstwem,arogancją,paszkwilami rzucającym na innych,swoimi obsesjami ,chamskimi uszczypliwościami.To jest ta wasza dyskusja .pokażcie mi, wy tacy prawdomówni w którym miejscu ja kogoś obraziłem ordynarnie i obrażliwie napisałem. Chyba nie ja z jakieś obsesji jakieś dyrdymały zamieszczałem,hodowcę51 z jego gołębiami przywoływałem. Przypomnieć kto od idioty,psychicznego i jeszcze więcej epitetów zamieszczał,jak było mu brak argumentów.Tworzycie Panowie jakiś klub adorowania wzajemnego i jak tylko coś wam nie pasuje wszystko w agresję zamieniacie. Dla was ktoś może być mistrzem dla mnie nie koniecznie,możecie z jego pogladami i opiniami nawet tymi najgłupszymi się zgadzać,ale uszanujcie poglągdy i opinie drugiej strony,nie wymagajcie bym ja się swoich wyzbył. Tu już zdejmowano tematy jak wszedł w nie wiarus val hodowca51. Dla mniej rozumnych ten vel hodowca to nie dlatego że wiarus nim jest,bo chyba dużo mu do niego brakuje,ale dlatego że to on z obsesji jakiejś po internecie go ścigał,pierdoły zamieszczał,na każdym kroku go tu widział. Możecie mieć też inne zdanie na mnie nie obrażając.Może wam się nie podobać nazwa rudy51,jego styl pisania ,ale nie możecie zabronić mi tu dyskusji,taka jest prawda.Wiecie co to jest równo uprawnienie.Przecież macie inny wybór np.nie brać udziału w dyskusji gdzie ja już biorę.Formę strajku obrać w odpowiedzi na mój styl pisania,macie wiele opcji. Lecz żeby wymagać żebym tańczył jak wy zagracie,to już troszeczkę z waszej strony przesada. Jeżeli wam dają żyć to dajcie wy żyć innym jak im się podoba .Wielce pokrzywdzeni,to po co jak tak bardzo się obrażacie odpisujecie na moje wpisy,brak konsekwencji z waszej strony .Mi osobiście jak bym był na miejscu wiarusa byłoby wstyd za takiego obrońce jak czerwony.Ten człowiek przeszedł w swojej zaciekłości sam siebie,głupota goniła głupotę.Sam bym mu zwrócił uwagę że swoimi wpisami siebie ośmiesza i mnie zarazem.Ale jeżeli ktoś to nie widzi to już trudno.Krzyczą tutaj jedni co robi administrator,dlaczego tego nie uspokoi .Panowie a co on ma was kultury uczyć dobrego wychowania zdrowego myślenia.To powinniście mieć wrodzone z domu wyniesione.ale czy to trafia do was raczej nie,zaraz znajdzie się chętny by zabłysnąć swoim intelektem i odpowie w prosty chamski sposób.Ten temat jest bardzo obserwowany i ma dużo wejść.I wierzę w to że większość to co piszę popiera ,ale z rozumu a nie chęci nie uczestniczy w tym żeby nikt na nich pomyjów nie wylewał Panowie MISTRZOWIE ot to cała prawda co o tym myślę.A teraz zróbmy zakłady kto pierwszy z swoją mądrością wyskoczy na mój wpis Proponuję 60 tys. co z nimi czerwony wyskoczył.
siwy7

WysłanyWysłany: Wto Kwi 02, 2019 12:30
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Na kol. Czerwony1363 się zawiodłem, nie tylko jako na człowieku ale także jako hodowcy. I nie będę tu nic pisał bo to jest dluga opowieść i jak to mówią,, bez pół litra nie rozbierzesz "". On dużo krzyczy i obiecuje i nic wiecej. A to całe zamieszanie to chyba tylko po to aby znów wydebic dobre gołębie za frii. Kol. Czerwony kto Cię wyrzucił z tej spółki lotowej ktorej byłeś prezesem i wniosles największy wkład w postaci wybitnych gołębi, oczywiście nie swoich?
Zobacz poprzedni temat Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Skocz do: