Forum PZHGP
FAQ FAQ Szukaj Szukaj Użytkownicy Użytkownicy Profil Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Rejestracja Rejestracja Zaloguj Zaloguj
Obecny czas to Nie Lip 21, 2019 21:28 Zobacz posty bez odpowiedzi
Skargi do administratora szanownych stałych użytkownikow
Napisz nowy tematTen temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
rudy51

WysłanyWysłany: Nie Kwi 07, 2019 18:35
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Arturo i kto pogroził paluszkiem że nagle zamilkłeś,bo nie jest to podobne do Ciebie .Pewnie koledzy z tego forum.Więc arturo podziękować im powinneś, bo masz w takim razie przyzwoitych kolegów. Oj zaskoczyłeś mnie,Ale nie przeceniaj się może długo żyjesz może i za długo, nie moja sprawa,ale jeszcze wiele nie wierz i jeszcze dużo nie widziałeś.I proszę nie rób się taki do przodu bo wychodzi śmieszno.

Ostatnio zmieniony przez rudy51 dnia Nie Kwi 07, 2019 18:43, w całości zmieniany 1 raz
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość Powrót do góry
ARTURO

WysłanyWysłany: Nie Kwi 07, 2019 18:40
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

rudy51 napisał:
Arturo i kto pogroził paluszkiem że nagle zamilkłeś,bo nie jest to podobne do Ciebie .Pewnie koledzy z tego forum.Więc arturo podziękować im powinneś, bo masz w takim razie przyzwoitych kolegów.

Oj oj niecierpliwy jesteś dzieciaku.
rudy51

WysłanyWysłany: Nie Kwi 07, 2019 18:46
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

ARTURO napisał:
rudy51 napisał:
Arturo i kto pogroził paluszkiem że nagle zamilkłeś,bo nie jest to podobne do Ciebie .Pewnie koledzy z tego forum.Więc arturo podziękować im powinneś, bo masz w takim razie przyzwoitych kolegów.

Oj oj niecierpliwy jesteś dzieciaku.

A wierz że nieraz dzieciaki przerastają mądrością dziadków.Tak jest w twoim przypadku.A jeżeli masz jakiś problem z kontem to do administratora . Więc bujaj się sam dziadku.
wiarus

WysłanyWysłany: Nie Kwi 07, 2019 19:16
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

https://www.youtube.com/watch?v=odzwSS6GKjs
gregor46

WysłanyWysłany: Nie Kwi 07, 2019 20:14
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Hallo Arturo janie musze sie wybielac , ja jestem czysty , moje wpisy dotyczace twojej osoby tz Gnida , Glupi , tylko nie moge sobie przypomiec ze nazwalem cie glupim ,mimo to komplementy wobec twojej godnosci , co ty tu na forum pozytywnego od siebie dales , ty nic konkretnego ,mondrego pozytecznego tu nie napisales ty nalerzysz raczej nie do mondrych , co do moich ptaköw i dania ich do polski , to ja ci odpowiadalem , na ten temat , jestes w wielkim bledzie ze za usunolem ten post , dlaczego mialem to zrobic ?? , ja ci jeszcze raz odpowiem , twoja propozycja jest naprawde prymitywna , dlaczego mam dawac moje ptaki Polskim hodowcom , czy ty jestes tak naiwny i wierzysz ze ja nato sie zgodze , ja moge sobie wybrazic , co stymy ptakami by sie stalo , ja ci jeszcze raz proponuje , zamelduj druzyne na MWG Kaszuby , i tam poröwnamy klase naszych ptaköw , tam jest juz dosc sporo dobrych hodowcöw wiec mozemy poröwnywac , nie tylko miedzy sobo , ale i z innymy . ps jeszcze raz moderator nie ma wplywu na mojo decyzje , ale mimo tego ja tego wpisu nie usunelem , wiesz to nawet troche glupio , ale ja nawet nie wiem jak to sie robi .. dobry lot Gregor
wiarus

WysłanyWysłany: Nie Kwi 07, 2019 20:32
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Może muzyka złagodzi obyczaje :)
https://www.youtube.com/watch?v=LTm9ui-26F0
siwy7

WysłanyWysłany: Nie Kwi 07, 2019 21:41
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Kol. jest rozwiazanie z tej sytuacji. , na wg Czersk ja bym mógł dac dwie sztuki w opcji po 100zl. Ale w tej opcji trzeba dac 6szt. A więc oczekuję propozycji od kogoś kto da 4szt. i będzie drużyna. A może być np. 3 osoby po dwa ptaki. Wreszczie trzeba Gregorowi powiedzieć gdzie jego miejsce. Chetni pisać na PW.
rudy51

WysłanyWysłany: Pon Kwi 08, 2019 4:45
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

wiarus napisał:
Może muzyka złagodzi obyczaje :)
https://www.youtube.com/watch?v=LTm9ui-26F0

Wiarus nie miej złudnych nadziei,że mużyka akurat tu złagodzi obyczaje,Bo obyczaje tu łagodniały dopóki się arturo nie zjawił.I tak będzie cały czas,co jakiś czas ktoś dojdzie do w wniosku że jest tu za pięknie i spokojnie i trochę na mięsza ,bo w innej atmosferze egzystować nie potrafi.Tylko nie zrozumiałe jest to że tą atmosferę sami stwarzają a póżniej do administratora skargi wysyłają.Do kogoś dzieciaku się zwracają a sami jak dzieciaki się zachowują. Jedyny sposób to nie ogólnie się zwracać lecz personalnie do tej osoby się zwracać co próbuje zadymę du wprowadzać. że nie jest tu mile widziany z głupimi swoimi tekstami. Nie jest przecież winien ten co na nie odpowiada.Bo chyba jest to jasne że winien jest ten co wojnę wypowiada.Znając tu realia a chciałbym się mylić zaraz ruszy hejt na wpis siwego ,a on przecież nic głupiego ani obrażliwego nie zamieścił.Więc obym się mylił i spokój tu już zapanuje. Uważam że złe jest wycofywanie się z tego forum i dyskusji na niej.Raczej więcej zwracać uwagi co się pisze nie obrażać a ważne to nie inicjować tych kłótni i zaczepek.Jeżeli ktoś się jednak wycofał a spokój zapanował to jest to już dobry znak. Więc ja muzyki nie zamieszczam raczej swoje przemyślenia,do których każdy ma prawo ale w formie tutaj obowiązującej.
mirek2001

WysłanyWysłany: Pon Kwi 08, 2019 5:11
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

RUDDY DZIWISZ SIĘ LUDZIOM 9 PTAWIE KOLEJNYCH TEMATÓW W KTÓRYCH MASZOSTATNIE ZDANIE DO POWIEDZENIA( OSTATNI POST )

Skargi do administratora szanownych stałych użytkownikow
[ Idź do strony: 1, 2 ] rudy51 22 640 Pon Kwi 08, 2019 5:45
rudy51
Stronka internetowa z wiadomościami o lotach długich
Ryszard Tosnowiec 1 247 Nie Kwi 07, 2019 14:49
rudy51
Odstraszacz kun.
[ Idź do strony: 1, 2, 3 ] komuna66 35 14915 Nie Kwi 07, 2019 13:16
rudy51
Pytanie
[ Idź do strony: 1, 2 ] arti1982arti 26 843 Sob Kwi 06, 2019 17:46
rudy51
CO TRZEBA ZROBIĆ ABY ZROZUMIEĆ JĘZYK POLSKI ?
[ Idź do strony: 1, 2 ] mirek2001 18 714 Sob Kwi 06, 2019 17:02
rudy51
Chemia truje czy leczy ?!
Ryszard Tosnowiec 7 509 Sob Kwi 06, 2019 7:46
rudy51
Składki pzhgp
Crashash. 14 599 Pią Kwi 05, 2019 6:20
rudy51
chip do unikon Polecam
dobrylot.tv 0 140 Czw Kwi 04, 2019 10:46
dobrylot.tv
Mam sprawę,a raczej prośbę.
[ Idź do strony: 1 ... 6, 7, 8 ] rudy51 116 4501 Czw Kwi 04, 2019 6:20
rudy51
Kurier
mario093 1 349 Czw Kwi 04, 2019 6:05
Mateusz0183
Vizion a esemesy
dyziu1 1 235 Sro Kwi 03, 2019 7:57
kapiszon
Teoria aklimatyzacji gołębi
[ Idź do strony: 1 ... 3, 4, 5 ] Tadeusz Kowalczyk 67 3519 Wto Kwi 02, 2019 16:22
rudy51

WysłanyWysłany: Pon Kwi 08, 2019 5:35
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

I powiedz mirek2001 dlaczego nie mogę mieć podaj jakiś argument na Twoje stwierdzenie,przecież jest to dyskusja,znajdz coś tam z mojej strony obrażliwego,co nie można powiedzieć o twoich wpisach.Co już tu wszedłeś i oskarżenia rzucasz
Tak się zapędziłeś ze nawet do administratora wysyłałeś. Miałeś opuścić te forum gdyż tak zapewniałeś, po mału spokój tu zaczynał panować. i co kolego z Twoich zapewnień.Dla Ciebie widać że ktoś który bierze udział w dyskusji to żle,dobrze to tylko wtedy gdy Ty z pozostałymi wichrzycielami głupoty zamieszczasz nie związanymi niekiedy z tematem.Widać że za mało dałeś sobie odpoczynku odpocznij jeszcze i daj odpocząć innym od siebie.To moja rada a czy z niej skorzystasz Twoja sprawa.Jakaś opsesja nie zdrowa Ciebie niszczy.
mod_02

WysłanyWysłany: Pon Kwi 08, 2019 8:18
PostTemat postu : Koniec tej dyskuscji
Odpowiedz z cytatem

wystarczy
Zobacz poprzedni temat Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy tematTen temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi

Skocz do: