Forum PZHGP
FAQ FAQ Szukaj Szukaj Użytkownicy Użytkownicy Profil Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Rejestracja Rejestracja Zaloguj Zaloguj
Obecny czas to Pią Maj 24, 2019 7:08 Zobacz posty bez odpowiedzi
Drużyna na WG
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
rudy51

WysłanyWysłany: Pon Kwi 08, 2019 13:38
PostTemat postu : Drużyna na WG
Odpowiedz z cytatem

Siwy7 bardzo dobry pomysł rzuciłeś w temacie stworzenia drużyny na WG.
Jest to bardzo dobra forma i uczciwa w sprawdzeniu wydolności lotowej gołębi. A więc widzę to tak,jest tu kilku hodowców którzy kwestionują wartość gołębi kolegi grogor46. Więc proponuję stworzenia drużyny gołębi przeciw gołębiom gregora46. Ci co najwięcej krytykują wystawią do drużyny po 2-gołębie i stworzona drużyna przeciw drużynie zachodniej naszego kolegi.Teraz jest tylko sprawa dogadania się z gregorem46 czy pójdzie na to.
Bo myślę że nasi hodowcy aż się palą do tej rywalizacji.Jeżeli będziesz miał kłopot z nalezieniem chętnych to Tobie wskażę kto najbardziej do tego pasuje..Więc siwy Ty jako prezes tej ekipy do roboty.
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość Powrót do góry
lotka26

WysłanyWysłany: Pon Kwi 08, 2019 14:49
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Prezes siwy karmi swoje golebie raz w tygodniu , widze ze to jest beznadziejne byc z nim w druzynie.
gregor46

WysłanyWysłany: Pon Kwi 08, 2019 19:47
PostTemat postu : Re: Drużyna na WG
Odpowiedz z cytatem

Hallo kol Rudy51 . i Siwy7 , ja terz uwarzam ze to dobry pomysl , tylko z realizacjo bedzie problem , dlaczego , ja mam tam zameldowane 2 druzyny tz 2x6 +2x2 rezerwowe w karzdej druzynie do tego jedno druzyne RS - rezerwowo , wiec w sumie 22 ptaki , dla mnie wszystkie ptaki sie liczo ,nie bede wybieral z tych ptaköw jedno druzyne , nie bede sam sie oslabial , dlatego zemb zachowac röwne szanse dla obu stron , powinniscie zameldowac tez 22 ptaki , jeszcze jedna uwaga , liczy sie najleprzy lotnik po wszystkich lotach , i wynik druzynowy , po wszystkich lotach , nie wynik z jednego lotu , , ja juz dzisiaj sie ciesze , ze ci super hodowcy , ktörzy krytykowali moje wyniki na 3 WG w Polsce , sie zjednoczo , mam na mysli , Arturo , Tedy , no i prezes Siwy , co do Wiarusa to jestem , nie pewny , widze kilka problemöw , z podzieleniem , tych nagröd , ktöre mozecie teretycznie wygrac , kto ile i jesli wogule dostanie ?? musicie to miedzy sobo uregulowac , to tylko moja propozycja . dobry lot Gregor
siwy7

WysłanyWysłany: Pon Kwi 08, 2019 20:16
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Lotka26 , nie bądź smieszny. To będzie team a nie moja drużyna i kazdy odpowiada za swoje gołębie. Jak bym miał na tyle to dalbym sześć ale niestety mogę dac tylko dwa. Więc szukam kogoś kto da cztery lub może to być trzy osoby po dwie sztuki. Taki jest regulamin że w tej opcji po 100zł musi być 6szt. Gregor46 , ja nie daje nigdy na wg dużo przeważnie 1szt a w finale zawsze coś mialem a i sukcesy były.
rudy51

WysłanyWysłany: Wto Kwi 09, 2019 4:27
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Nie ma co się teraz przerzucać kto ile da,jakie da chodzi żeby dał a nie karmił nas cały czas na tym forum kogo gołębie są lepsze i kto tu mistrz.Zdrowa rywalizacja przerwała by nareszcie te spekulacje.A my zgodnie tutaj trzymalibyśmy za wszystkich kciuki kibicując im.
A z okazji Dnia Gołębia Pocztowego składam wszystkim hodowcom życzenia i ich pupilom. Wasz kolega rudy51.

Na niebie gołębie krąg zataczają
Patrzysz, a one znikają
Dziwną pasję wybrałeś
Od najmłodszych lat je kochałeś

Każdego do ręki weźmiesz
Oglądasz piórka, lotki policzysz
Dbasz i pielęgnujesz
Co tydzień na loty szykujesz

Otwierasz wylot są już gotowe
Zatoczyć na niebie kręgi nowe
Piątek znowu ładowanie
Trudne przed nimi zadanie

Długą drogę przed sobą mają
Z punktu zbiorczego
Je wypuszczają

Choć szmat drogi powrotnej mają
Do gołębnika zawsze wracają
Czekasz i myślisz, który pierwszy będzie
Czy weźmie konkurs, puchar zdobędzie

Powrotem radość Tobie sprawiają
Czasem trudnego lotu nie wytrzymają

Długo w niebo spoglądasz
Swojego czempiona wyglądasz
Może to siwy, pstry, płowy
Ty wiesz najlepiej to ten grochowy

Autor mi nieznany
Ryszard Tosnowiec

WysłanyWysłany: Wto Kwi 09, 2019 5:10
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

WG to krojenie frajerów :
- dajesz najlepsze gołębie do tego swoje ciężko zarobione pieniądze !

A otrzymujesz figę z makiem ....

WG są dla chytrych hodowców na , których czeka przebiegły właściciel zabierając im i pieniądze i gołębie.

W sumie dobrze bo po co głupiemu pieniądze - upije się i jeszcze narozrabia !

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćOdwiedź stronę autora Powrót do góry
rudy51

WysłanyWysłany: Wto Kwi 09, 2019 5:21
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Ryszard Tosnowiec napisał:
WG to krojenie frajerów :
- dajesz najlepsze gołębie do tego swoje ciężko zarobione pieniądze !

A otrzymujesz figę z makiem ....

WG są dla chytrych hodowców na , których czeka przebiegły właściciel zabierając im i pieniądze i gołębie.

W sumie dobrze bo po co głupiemu pieniądze - upije się i jeszcze narozrabia !

Szanowny kolego Ryszardzie szanujemy kolegę, choć wskakujesz tutaj na te forum jak "Filip z konopi" My naprawdę wichrzycieli tutaj nie potrzebujemy.Każdy ma swoje zdanie na temat WG wyrobione.Kolegi pogląd jest w tej sprawie naprawdę zbędny.
wieslaw.puchalski

WysłanyWysłany: Wto Kwi 09, 2019 6:45
PostTemat postu : PIĘKNE I CENNE SŁOWA
Odpowiedz z cytatem

Szanowni Koledzy....uważam,że tym razem mogę zabrać głos.Jakże miło mi na sercu i duszy czytając wreszcie piękny,ale dopiero 150-ty wpis Szanownego Pana Rudy51,który na mnie wywarł tak wspaniałe wrazenie,i pozostanie na długo w pamięci.To rzeczywiście coś niespotykanego i cudownego wczuwając sie jako hodowca w to piękno.Również bardzo mądre słowa napisał nasz sportowy Kolega Ryszard...po co głupiemu pieniądze,upije się i jeszcze narozrabia....Skąd my to znamy.Przykre to i bolesne,ale mamy to na co dzień.Prosiłbym w/w o nie komentowanie mojego postu.Pozdrawiam serdecznie.Z miłym sportowym, hodowlanym pozdrowieniem Dobry Lot życząc uczestnikom zbliżajacego się szybkimi krokami nowego sezonu lotowego samych radości,zadowalających wyników i cudownego lądowania asów na antenie.Wiesław Puchalski z oddziału 0100 Ostrów Wielkopolski.
rudy51

WysłanyWysłany: Wto Kwi 09, 2019 7:21
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Darujmy sobie pewne uszczypliwości,także nie traktujmy wszystkich hodowców za pijaków i frajerów. Znam wielu wspaniałych hodowców którzy właśnie tam wystawiają swoje gołębie. Nie mnie oceniać czym się kierują.Czy wielką kasa ,sławą ,czy tylko sprawdzeniem swoich gołębi.Ale przeważnie zawsze tak niewinnie się tutaj zaczyna mała dygresja do pewnych spraw i lawina rusza .Po co to Panowie czy nie umiemy się powstrzymać.Nieraz łyżka dziegciu może zepsuć beczkę miodu.Nie powiem że proszę tego nie komentować bo jeżeli coś nie tak piszę każdy w kulturalny sposób może to
skrytykować.

Ostatnio zmieniony przez rudy51 dnia Sro Kwi 10, 2019 16:58, w całości zmieniany 2 razy
gregor46

WysłanyWysłany: Wto Kwi 09, 2019 9:55
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Hallo kol Tosnowiec , kto tu frajeröw kroji i szuka to ty , ty proponujesz , twoje mlode , po nie sprawdzonych starych , nie uzyskujesz zadnych wyniköw , nie , znam hodowcöw , ktörzy twoimy , naprawde drogimy ptakami , cos wygrali , moze jakis z nich sie zlituje , i poda cos na temat ptaköw od tego pana , co do figi z makem to ja nie chce sie chwalic ale tu musze ci zaprzeczyc , ja w 3 edycjach Derby Mallorca wygralem ponad 10000 euro , na polskich WG w tym roku ponad 4000 zl , wiec nie pisz omaku , prosze nie nazywaj mnie glupim , zastanöw sie kim ty jestes ?? , ja w pierwszej kolejnosci daje ptaki na Wg , w celu poröwnania jakosci ptaköw , w röwnych warunkach , pozatym daje , bo tam istieje dobra atmoswera . kol Sebastian organizuje piekno impreze na zakonczenie , tam spotykajo sie hodowcy , mozna podyskutowac , i wypic niejedne piwo , wiec przestan , zawracac dupe , zajmij sie handlem , twoich wyrzymaczy , i szukaj glupich ktörzy cos od ciebie kupio . dobry lot Gregor
spokojny24

WysłanyWysłany: Wto Kwi 09, 2019 10:44
PostTemat postu : Re: PIĘKNE I CENNE SŁOWA
Odpowiedz z cytatem

\\

Ostatnio zmieniony przez spokojny24 dnia Sro Maj 01, 2019 14:31, w całości zmieniany 1 raz
siwy7

WysłanyWysłany: Wto Kwi 09, 2019 11:38
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Kol. wszystko ładnie pięknie, wiosna już jest ( przyleciała do mnie w niedzielę pierwsza jaskółka) , święta tuż, tuż, za oknem słonko święci. A ja nadal czekam na chętnych ktorzy by dali gołębie na wg. Tylu tu mistrzów więc myślę że ktoś się wreszcie znajdzie. Kontaktować się ze mną na PW. Mam parke mlodych , które będą gotowe do wysyłki po swietach. DL.
rudy51

WysłanyWysłany: Wto Kwi 09, 2019 11:55
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Chciałoby się skomentować ale czy warto,może i warto.Nie ta epoka komuś się coś pomyliło tu nie muszkieterowie a hodowcy.Jedni czuwają, drudzy swoje złote myśli tu raz po raz zostawiają ,ale tylko w ich przekonaniu złotymi mają się zwać.U mnie wśród hodowców pijakami się nie tytułujemy raczej kolegami,i nie interesuje mnie opinia Pani Jadzi czy Zosi z Rancza.A jak komuś jakiś temat zamieszczony nie pasuje to niech nie wchodzi swoje złote myśli nie zamieszcza. Niech innym w spokoju da dyskusję prowadzić. jak na razie nie widać tu żadnej rozpaczy z braku malkontentów tego forum. Więc proszę nie wchodżcie nie prowokujcie jeżeli jedynym powodem waszym jest zamknięcie następnego tematu przez administratora.Proponuję założyć temat swój jak to ciężko z nami żyć i wtedy wymieniajcie się swoimi złotymi myślami.A na zakończenie czy ktoś nie je nie pije,nie śpi i czuwa to jest wyłącznie jego sprawa.
spokojny24

WysłanyWysłany: Wto Kwi 09, 2019 16:54
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

\\

Ostatnio zmieniony przez spokojny24 dnia Sro Maj 01, 2019 14:33, w całości zmieniany 1 raz
rudy51

WysłanyWysłany: Wto Kwi 09, 2019 17:15
PostTemat postu : Re: PIĘKNE I CENNE SŁOWA
Odpowiedz z cytatem

spokojny24 napisał:
wieslaw.puchalski napisał:
Szanowni Koledzy....uważam,że tym razem mogę zabrać głos.Jakże miło mi na sercu i duszy czytając wreszcie piękny,ale dopiero 150-ty wpis Szanownego Pana Rudy51,który na mnie wywarł tak wspaniałe wrazenie,i pozostanie na długo w pamięci.To rzeczywiście coś niespotykanego i cudownego wczuwając sie jako hodowca w to piękno.Również bardzo mądre słowa napisał nasz sportowy Kolega Ryszard...po co głupiemu pieniądze,upije się i jeszcze narozrabia....Skąd my to znamy.Przykre to i bolesne,ale mamy to na co dzień.Prosiłbym w/w o nie komentowanie mojego postu.Pozdrawiam serdecznie.Z miłym sportowym, hodowlanym pozdrowieniem Dobry Lot życząc uczestnikom zbliżajacego się szybkimi krokami nowego sezonu lotowego samych radości,zadowalających wyników i cudownego lądowania asów na antenie.Wiesław Puchalski z oddziału 0100 Ostrów Wielkopolski.

Wychyliłeś się Szanowny Kolego Wiesławie i szabelka poszła w ruch Wiosna dużo pracy w gołębniku loty za kilkanaście dni i tam trzeba się skupić A to forum pozostaw Szanowny Kolego muszkieterom niech walczą Oni nie śpią nie jedzą tylko czuwają który następny To są rycerze wyszkoleni Krew wypije a znaku nie pozostawi Co do pijaństwa to jak powiedziała kiedyś Kinga z Rancza Archetyp polaka to archetyp pijaka i tego nie powinniśmy się wstydzić To taka nasza słowiańska cecha narodowa Pozdrawiam Kolego Wiesławie i udanego sezonu życzę Dobrych lotów
https://www.youtube.com/watch?v=0trwO1xbv6E

Nic się nie różnisz od Mentora rudego tylko pewnie chciałbyś być numer 1,A to co ma być kolego z tym na PW , och jaki brak konsekwencji,ale widzę że tylko do siebie. Więc żegnam nie widzę dalszej dyskusji. Nie ubliżam ale żal mi Ciebie.
Zobacz poprzedni temat Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Skocz do: