Forum PZHGP
FAQ FAQ Szukaj Szukaj Użytkownicy Użytkownicy Profil Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Rejestracja Rejestracja Zaloguj Zaloguj
Obecny czas to Pon Maj 20, 2019 1:12 Zobacz posty bez odpowiedzi
Wspaniały wyczyn lotowy..
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
Chodowca442

WysłanyWysłany: Pią Maj 10, 2019 20:12
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

A jaki to koliber? :)))
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość Powrót do góry
tedy

WysłanyWysłany: Pią Maj 10, 2019 20:17
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Gregor czy to prawda że Ty już te swoje szroty dwukołówką wozisz po stołówkach żeby je wzieli do gara? widać tym szrotem już wszyscy napasieni do syta. Te Twoje wpisy o gołębiach to żenada świadcząca o miernym pojęciu o sporcie gołębiarskim więc komuż Ty chciałbyś zaimponować? chyba kucharkom w garkuchniach.

pozdrawiam Dl.
rudy51

WysłanyWysłany: Pią Maj 10, 2019 20:21
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Zastanawia mnie czy człowiek w swojej śmieszności aż tak nisko może upaść ,no i widzę ze może szanowni mistrzowie wy tego dokonaliście. Takich głupich i płytkich wpisów dawno nie widziałem,raczej nie czytałem.A ty szpak tak w swojej głupocie tak daleko doszedłeś że zaczynasz wierszyki zamieszczać jakby one miały twoją głupotę i zarazem wpadkę mistrzu zasłonić,ale nic nie jest już wstanie ją przyćmić. Nad wami głowami aureola głupoty świeci.I wy chcecie ze mną dyskutować o czym Panowie chyba tylko jak już mówiłem o waszej głupocie.A to nie jest już temat dla mnie tym zajmuje się ktoś inny.Pozdrawiam wszystkich bez wyjatku.
siwy7

WysłanyWysłany: Pią Maj 10, 2019 20:24
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Szpak65 a otrzym mam z Tobą pisać, chyba nie o hodowli gołębi pocztowych. Popraw swoje wyniki , to może kiedyś. Ja kol. nie mam czasu , szykuje młode na wg. Mistrzów. Jutro idę na lot do super mistrza oddziału a w niedzielę będę na locie u mistrza sąsiedniego oddziału.
Chodowca442

WysłanyWysłany: Pią Maj 10, 2019 20:28
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Helo... H. R. 51 czy jest szansa podyskutować o barwie, genetyce i dziedziczeniu unikalnej barwy gołębia pocztowego.?
wiarus

WysłanyWysłany: Pią Maj 10, 2019 20:30
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

No i cała trójka w składzie rudy nie szukaj głupszych od siebie bo ta inteligencja o jakiej tak namiętnie pisałeś jest ci obca :) Pomyliłem się co do was nie jesteście pajace lecz błaźni :)
gregor46

WysłanyWysłany: Pią Maj 10, 2019 20:31
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Hallo Tedy , witam , ja juz mislalem ze cos ci sie przydarzylo , no ale na szczescie jestes miedzy nami , i znowu walisz na twöj ulubiony temat , wiesz to mnie juz nudzi , powiedz czlowieczku co ty konkretnego tu napisales ?? raczej nic , ty kiedys pisales o przedszkolu , to twöj poziom , niemartw sie o möj szrot ja nie musze jezdzic po stolöwkach , ja mam juz tyle zamöwien , na jesienne mlode , nie wiem czy moge tyle uchowac , , wiec jest wszystko ok .dobry lot Gregor
ARTURO

WysłanyWysłany: Pią Maj 10, 2019 20:36
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

wiarus napisał:
Gregor nie porównuj czegoś czego nie pojmujesz .Nie lotujesz w Polsce i twoje ptaki nie wiedzą nawet co to maraton i nie jest pewne czy w naszych realiach ukończył byś sezon lotowy.Odnośnie przeprosin to nie tylko Kolegę Szpaka powinieneś przeprosić lecz wszystkich Polskich Hodowców.

Kolego Wiarus i tu małe sprostowanie - wszystkich Polskich hodowców oprócz mnie.
Napisałem kiedyś, że bede ostatnim Polskim hodowcą który siegnie po Jego ptaki i jestem konsekwentny- bede ostatnim Polskim hodowcą, który przeprosin oczekuje.
Bo ja na Nim jako pierwszy sie przekonałem jaki to człowiek.
Ale pozostawiam to dla siebie.
Oczywiscie swoje spostrzeżenia wg wpisów i obelg na forum.
Ale zawsze mam nadzieję- słowo pisane nie zawsze równe jest mówionemu.
rudy51

WysłanyWysłany: Pią Maj 10, 2019 20:36
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

wiarus napisał:
No i cała trójka w składzie rudy nie szukaj głupszych od siebie bo ta inteligencja o jakiej tak namiętnie pisałeś jest ci obca :) Pomyliłem się co do was nie jesteście pajace lecz błaźni :)

Wiarus po co ja mam szukać ich, oni sami na tym forum się odnależli.
wiarus

WysłanyWysłany: Pią Maj 10, 2019 20:37
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Gregor rzeczywiście Tedy się pomylił bo po tych saszetkach to się nawet na zupę nie nadaje :)
Szpak65

WysłanyWysłany: Pią Maj 10, 2019 20:43
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Śpij , śpi siwy a jak się wyśpisz to nam powiesz jako ci się dziołcha śniła czorno czy ryszawo . Naprawdę siwy spokojnie nie wyrywaj się przyjdzie na ciebie czas.
wiarus

WysłanyWysłany: Pią Maj 10, 2019 20:45
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

rudy51 napisał:
wiarus napisał:

Wiarus po co ja mam szukać ich, oni sami na tym forum się odnależli.

No właśnie :) Zawsze mówiłem ze nie masz pojęcia o hodowli w związku z tym nie możesz posiadać żadnych wyników,nie wiesz nawet jak gołębie wymieniają lotki i tłumaczysz te swoje bzdury teoriami.Najśmieszniejszy byłeś w tym temacie w opinij jaką napisałeś AP,natomiast trochę wcześniej zarzucałeś mu oszustwo.To wyjątkowa błazenada :) Powiem krótko gdyby głupota miała skrzydła to chciałbym mieć lotnika z takimi cechami ja ty :)
rudy51

WysłanyWysłany: Pią Maj 10, 2019 20:47
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

wiarus napisał:
Gregor rzeczywiście Tedy się pomylił bo po tych saszetkach to się nawet na zupę nie nadaje :)

Wiarus może i one świecą po saszetkach ty natomiast już świecisz bez,a od czego dodaj już sobie sam, napewno to coś nie nazywa się mądrością.
ARTURO

WysłanyWysłany: Pią Maj 10, 2019 20:51
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

gregor46 napisał:
Hallo Tedy , witam , ja juz mislalem ze cos ci sie przydarzylo , no ale na szczescie jestes miedzy nami , i znowu walisz na twöj ulubiony temat , wiesz to mnie juz nudzi , powiedz czlowieczku co ty konkretnego tu napisales ?? raczej nic , ty kiedys pisales o przedszkolu , to twöj poziom , niemartw sie o möj szrot ja nie musze jezdzic po stolöwkach , ja mam juz tyle zamöwien , na jesienne mlode , nie wiem czy moge tyle uchowac , , wiec jest wszystko ok .dobry lot Gregor

Gregor Ty stary erotomanie- Kolega Tedy nie wali tylko pisze.
wiarus

WysłanyWysłany: Pią Maj 10, 2019 20:53
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Nie ośmieszaj i tak nikt cię tu nie potraktuje poważnie ,wykorzystaj swój następny nick ,raz go już tu użyłeś lecz pamiętaj że natury nie oszukasz. :)
Zobacz poprzedni temat Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Skocz do: