Forum PZHGP
FAQ FAQ Szukaj Szukaj Użytkownicy Użytkownicy Profil Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Rejestracja Rejestracja Zaloguj Zaloguj
Obecny czas to Wto Maj 21, 2019 5:25 Zobacz posty bez odpowiedzi
Do młodych , typujemy największych ignorantów na forum ...
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
rudy51

WysłanyWysłany: Czw Maj 16, 2019 6:35
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Szpak65 napisał:
Widzisz Panie Gregor z tobą dyskusja jest bezprzedmiotowa . Wczoraj jeden z kolegów z tego forum zwrócił mi uwagę na to że ty byc może Polski język znasz i w miarę sprawnie się nim posługujesz tyle tylko że go nie rozumiesz . Obraziłeś sie na to że napisałem że musisz udowadniać że nie jesteś wielbłądem więc ci wstawiam tłumaczenie tego sformułowania i czekam na przeprosiny .( żeby nie było nowych niedomówień z tymi przeprosinami to żart )

przekonywać o czymś, co jest oczywiste, dowodzić czegoś, co jest bezsprzeczne’; zwrot; Dziś człowiek musi udowadniać, że nie jest wielbłądem. – W. Łysiak.

Szpak aż przykro to czytać więc już nie ciągnij bo to ty stajesz się pomału tym wielbłądem. Jakiś frustrat chce tu jakieś nie sprawdzone czy też inaczej przez nas nie do sprawdzenia prać brudy osobiste ,a ty to łykasz i zaczynasz ciągnąc to w rozgrywce z gregorem. A wstydz się szpak nie przystaje to mistrzowi.
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość Powrót do góry
lotka26

WysłanyWysłany: Czw Maj 16, 2019 6:42
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

https://www.youtube.com/watch?v=1-R-HttR-Gk
gregor46

WysłanyWysłany: Czw Maj 16, 2019 6:42
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Hallo Szpak ,ja nie musze udowadniac , jezyk Polski znam i umie czytac i pisac , moze z niektörymy bledami , ale to zalerzy od Niemieckiej pisowni , ty dalej nachalnie mnie prowokujesz , skoncz wkoncu z tym Panem , ty z twojo mondroscio, nadajesz sie na profesora w jakejs uczelni , tu na tym forum , marnujesz tylko twojo poterzno wiedze , ty nawet dedykujesz Fausta , to juz elita inteligecji . dobry lot Gregor . Hallo Pawlo 14 , wszystko co ty piszesz na möj temat , to beszczelne klamstwo , ja nie mam nic z tym do czynienia , jeszcze raz mieszkam w Niemczech , pochodze z Gietrzwaldu . pow Olsztyn , co do jakosci golebi , to nie chce z tobo dyskutowac , wedlug mnie mozecie nawet 1500 km lotowac , tylko komu jest to potrzebne , co chce sie tym osiagnac ?? tym biednym ptakom , ktöre ten dystans leco , napewno sie to nie podoba , myhodowcy kochamy nasze ptaki , i nikt z nas nie powinien wyzadzac im krzywdy , takie loty to mordega , ale w koncu , karzdy jak uwarza . dobry lot Gregor
rudy51

WysłanyWysłany: Czw Maj 16, 2019 6:43
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Chodowca442 napisał:
Halo rudy co ty w tematy gregora się wtrącasz adwokatem jesteś sam pisałeś że Prawda cię wyzwoli. A ja ci powiem ŻE PRAWDA SIĘ OBRONI. Więc nie przeszkadzaj chętnie poczytam życiorys kolegi. Jaki ten Świat mały....
Zapowiada się Piękny Słoneczny Dzionek więc odwiedzę stadnine Koni-n może kupię jakiego siwka :)
A co ty teraz robisz czy się nie wtrącasz,Och jak to ciebie życie osobiste innych bardzo obchodzi.W tą sferę raczej przestrzegam nie wchodzić .Chyba żeś baba i pierdoły lubisz ,
Chodowca442

WysłanyWysłany: Czw Maj 16, 2019 6:54
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Ani myśle ja tylko czytam a że jest ciekawie to napisałem co myśle.
A ty adwojacie nie strasz tylko zamilcz. Bo przeszkadzasz nie tylko mnie. I tyle w temacie o tobie daj poczytać i nie rozpraszaj.
Szpak65

WysłanyWysłany: Czw Maj 16, 2019 6:58
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Z czytania ze zrozumieniem pała . Pamiętaj rudy głupiec wtedy może wydać się mędrcem kiedy milczy . Więc jak w piosence SZA CICHO SZA . BEZ ODBIORU .
rudy51

WysłanyWysłany: Czw Maj 16, 2019 7:08
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Chodowca442 napisał:
Ani myśle ja tylko czytam a że jest ciekawie to napisałem co myśle.
A ty adwojacie nie strasz tylko zamilcz. Bo przeszkadzasz nie tylko mnie. I tyle w temacie o tobie daj poczytać i nie rozpraszaj.

A ty myślisz, wątpliwa teoria.
rudy51

WysłanyWysłany: Czw Maj 16, 2019 7:16
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Szpak65 napisał:
Z czytania ze zrozumieniem pała . Pamiętaj rudy głupiec wtedy może wydać się mędrcem kiedy milczy . Więc jak w piosence SZA CICHO SZA . BEZ ODBIORU .

Więc niech to dotyczy ciebie,będziesz tutaj wtedy mędrcem.
Szpak65

WysłanyWysłany: Czw Maj 16, 2019 7:26
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Panie H.R .ty masz manie przypisywania komuś tego co się tyczy ciebie . Ja wiem ze myślenie boli ale ty się chłopie zmuś .
rudy51

WysłanyWysłany: Czw Maj 16, 2019 7:39
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Szpak65 napisał:
Panie H.R .ty masz manie przypisywania komuś tego co się tyczy ciebie . Ja wiem ze myślenie boli ale ty się chłopie zmuś .

Właśnie się zmuszam z grzeczności do dyskusji z tobą . A gdzie to milczenie co mądrość twoją określa kolego szanowny.I nie rób drugiemu co tobie nie miłe.I nie wysilaj się bo i tak wyżej nie podskoczysz. Pozdrawiam
Szpak65

WysłanyWysłany: Czw Maj 16, 2019 7:57
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Panie H.R. ty się nie zmuszaj do dyskusji ze mną ty się zmuś do myślenia .
A co do dyskusji to nie widzę żadnej platformy tematycznej dla nas no bo:
Ja wyprowadzam 30 młodych ty 300 , ja nie mam pojęcia jak funkcjonują wg i zamiast inwestować w ich właścicieli wolę inwestować we wnuczki . Ty jesteś uczestnikiem na co najmniej paru co roku . Ja wolę bejsbol ty palanta itd .
rudy51

WysłanyWysłany: Czw Maj 16, 2019 8:44
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Szpak65 napisał:
Panie H.R. ty się nie zmuszaj do dyskusji ze mną ty się zmuś do myślenia .
A co do dyskusji to nie widzę żadnej platformy tematycznej dla nas no bo:
Ja wyprowadzam 30 młodych ty 300 , ja nie mam pojęcia jak funkcjonują wg i zamiast inwestować w ich właścicieli wolę inwestować we wnuczki . Ty jesteś uczestnikiem na co najmniej paru co roku . Ja wolę bejsbol ty palanta itd .

Szpak tymi przemyśleniami to możesz kolokwialnie mówiąc podzielić się z policjantem na służbie mnie to nie interesuje i to wybitnie,to ty zmuszasz mnie do dyskusji ze tobą.Po prostu nie rozumiesz co ja piszę i co ja chcę tobie przekazać.Nie będziesz wywoływać mnie do tablicy nie będzie tej jałowej w twoim wykonaniu dyskusji. Kolego albo w lewo albo w prawo nie da się w obu kierunkach iść jednocześnie.Wiesz jak to rozmowa wygląda jak dziada z obrazem.I teraz musisz zdecydować kim czy czym chcesz być.Wybór należy do ciebie.I nie przerzucaj się swoim myśleniem na myślenie innych.
Szpak65

WysłanyWysłany: Czw Maj 16, 2019 8:54
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Mój H.R. kto kogo wywołał do tablicy . To twój przyjaciel Pan Gregor i a ty mu w te pędy towarzyszyłeś więc nie płacz mi tu teraz jaki świat okrutny w tym i innych tematach . I włącz myślenie bo wygląda to jak w tym wierszyku z elementarza " bo ja tylko to mam w głowie co kto inny mi podpowie .
Ostatnio często się powołujesz na administratora tego forum czyż byś miał wujka w ZG że tak tu hasasz .
Bo jak mówi przysłowie " Jak masz wujka diabła to i w piekle dobrze" to tym czasem bo obowiązki wzywają ale nie płacz wrócę .
rudy51

WysłanyWysłany: Czw Maj 16, 2019 9:12
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Szpak65 napisał:
Mój H.R. kto kogo wywołał do tablicy . To twój przyjaciel Pan Gregor i a ty mu w te pędy towarzyszyłeś więc nie płacz mi tu teraz jaki świat okrutny w tym i innych tematach . I włącz myślenie bo wygląda to jak w tym wierszyku z elementarza " bo ja tylko to mam w głowie co kto inny mi podpowie .
Ostatnio często się powołujesz na administratora tego forum czyż byś miał wujka w ZG że tak tu hasasz .
Bo jak mówi przysłowie " Jak masz wujka diabła to i w piekle dobrze" to tym czasem bo obowiązki wzywają ale nie płacz wrócę .

Ciebie to już naprawdę mocno szpak targa,ale niech już tak będzie wszelkie plagi egipskie to moja wina.Pasuje ci mój ty śmieszku i już mi d... nie truj bo wcale ta dyskusja z tobą nie jest budująca i nic nowego na te forum nie wnosi.
gregor46

WysłanyWysłany: Czw Maj 16, 2019 10:28
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Hallo Szpak , jedna uwaga , nie nazywaj mnie przylaciele . kol Rudego , ja go osobiscie nie znam , na forum , nie poznaje sie przyjacieli tylko w realiach , Rudy to tylko kol hodowca , ktörego tu poznalem , do tablicy nie musisz mnie wywolywac , to co ty umisz , to ja juz dawno umie , ty nie mozesz mnie niczego nauczyc , moze twoich Fanöw , tu na forum , to powtarzanie , (tego Pana ) to juz naprawde , nudne , co chcesz tym powiedziec ?? , ps dziwie sie ze administrator , obojetnie kogo on zna pozwala , na prowadzenie takich jalowych dyskusji , nie dotyczacych Golebiarki , przecierz to nic nikomu nie daje , R . T pisze terz glupoty , i wstawia durne filmiki , mimo tego pisze , o golebiach , handlu , i o jego rasach , wiec temat ciekawszy , wy powinniscie sie spodkac , na bezludnej Wyspie , i tam wasze problemy dyskutowac , tylko miedzy sobo , nie zanudzac ludzi tu na Forum . dobry lot Gregor .
Zobacz poprzedni temat Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Skocz do: