Forum PZHGP
FAQ FAQ Szukaj Szukaj Użytkownicy Użytkownicy Profil Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Rejestracja Rejestracja Zaloguj Zaloguj
Obecny czas to Pon Cze 24, 2019 16:33 Zobacz posty bez odpowiedzi
Czy kolejna Afera z Okręgu Kielce zostanie wyjaśniona ?
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
wkic

WysłanyWysłany: Sro Cze 12, 2019 14:16
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Gregor46 zapytaj A. Merker
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość Powrót do góry
gregor46

WysłanyWysłany: Sro Cze 12, 2019 17:06
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Hallo wikic , te nazwisko nic mi nie möwi , jesli juz cos piszesz to pisz poprawnie , mimo to , co mam to Panio ( Merker ) zapytac ?? , nie wiem o czym mislisz . dobry lot Gregor
sopel

WysłanyWysłany: Czw Cze 20, 2019 18:58
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

24.06.19r odbedzie sie posiedzenie oddzialowej komiji dyscyplinarnej .Jak sadzicie ,czy oszust pozostanie w szeregach PZHGP ?
gregor46

WysłanyWysłany: Czw Cze 20, 2019 19:39
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Hallo Kol sopel , dzieki za informacje hallo Arturo tu glöwny werifikant masz podane co sie dzieje w okregu Kielce , mam nadzieje ze ta sprawa zostanie sprawiedliwie rozszczygnieta i to do konca , ps ja uczestnicze na MWG Kaszuby , kol Siwy7 na WG Mistszöw , wiec obojetnie ile ptaköw tam zglosil , to inne zawody . dobry lot Gregor
wkic

WysłanyWysłany: Czw Cze 20, 2019 22:45
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Teraz mozesz spokojnie spac.
gregor46

WysłanyWysłany: Pią Cze 21, 2019 8:48
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Hallo wkic , ja nie mam problemu , ze spaniem , do tego dochodzi , ze ta sprawa , mnie nie dotyczy , to raczej wy tz , polscy hodowcy , bedo mogli lepiej spac , po rozstrzygnieciu tej afery , mam nadzieje ze bedzie obiektywnie rozpatrywana , no i morze ktos ze to Beknie , ps dziwie sie ze ty tak krötko piszesz , brakuje ci natchnienia , lub jestes tak skromny , ty do tej pory twoimy wpisami , nic pozytywnego na tym forum , nie dodales napisz cos madrego , ciekawego rozwin dyskusje . dobry lot Gregor
hamajuma

WysłanyWysłany: Pią Cze 21, 2019 9:45
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Niech ktoś napisze (może tylko inicjały), kto jest tym podejrzanym, bo mam zamiar nabyć tam ptaki i lepiej żebym nie trafił na tego gagatka.
dzikamonika01

WysłanyWysłany: Pią Cze 21, 2019 10:12
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Witam serdecznie kolegów i koleżanki. To może przy okazji jak już takową mamy, wyjaśnimy inne ciekawe kwestie w naszym środowisku:
kwestia numer 1 - koszowanie gołębi młodych przez kol. Lazara i jego niedoszłego olimpijczyka który miał 2 razy 1 konk? nagle na koszowaniu zgubił tipesa i po tym jak został komisijnie przetipesowany raz zrobił kółko i raz był chyba na 2 stronie listy konkursowej. Nieszczęście, ale trzeba by je wyjaśnić tak jak i nieprawidłowość koszowania na punkcie gołębi.
kwestia numer 2 - nieprawidłowości przy koszowaniu na punkcie w oddziale u kol. Oleksiaka (wielosezonowe). W/w kolega to wzór i nie można na jego punkcie dopuszczać do takich historii!
kwestia numer 3- magiczny konkurs olimpijczyka z wyprzedzeniem ponad 20 minutowym z lotu (normalnego- normalna prędkość innych gołębi) 200 km gołębi młodych spółki hodowlanej kostorz-zółkiewicz. Cud - pewnie super wdowiec, przyciemniany.
kwestia numer 4 - magiczny wynik młodego kolegii chruszcza. Tam to dopiero był AS! Same jedynki!! i nie na 2 tys wkłądu ba na 5, 6 - dobrze że nie 15!
Koledzy nie krępujmy się jest wiele jeszcze innych cudów w naszych szeregach, na komisjach wkładaniowych i super wyników na przestrzeni lat które warto by opisać jak jest okazja. Wszystkie te sytuacje zostały skrzętnie zamiecione pod dywan. Pozostał tylko niesmak, wstyd i przyzwolenie na takie sytuacje dla innych w następnych latach, a kontrole co na to? Gdzie są konsekwencje? co z takimi przypadkami będziemy robić w przyszłości? No bo super wyniki trzeba rozsławiać. Cuda jednak poddawać weryfikacji!
ARTURO

WysłanyWysłany: Pią Cze 21, 2019 10:41
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

dzikamonika01 napisał:
Witam serdecznie kolegów i koleżanki. To może przy okazji jak już takową mamy, wyjaśnimy inne ciekawe kwestie w naszym środowisku:
kwestia numer 1 - koszowanie gołębi młodych przez kol. Lazara i jego niedoszłego olimpijczyka który miał 2 razy 1 konk? nagle na koszowaniu zgubił tipesa i po tym jak został komisijnie przetipesowany raz zrobił kółko i raz był chyba na 2 stronie listy konkursowej. Nieszczęście, ale trzeba by je wyjaśnić tak jak i nieprawidłowość koszowania na punkcie gołębi.
kwestia numer 2 - nieprawidłowości przy koszowaniu na punkcie w oddziale u kol. Oleksiaka (wielosezonowe). W/w kolega to wzór i nie można na jego punkcie dopuszczać do takich historii!
kwestia numer 3- magiczny konkurs olimpijczyka z wyprzedzeniem ponad 20 minutowym z lotu (normalnego- normalna prędkość innych gołębi) 200 km gołębi młodych spółki hodowlanej kostorz-zółkiewicz. Cud - pewnie super wdowiec, przyciemniany.
kwestia numer 4 - magiczny wynik młodego kolegii chruszcza. Tam to dopiero był AS! Same jedynki!! i nie na 2 tys wkłądu ba na 5, 6 - dobrze że nie 15!
Koledzy nie krępujmy się jest wiele jeszcze innych cudów w naszych szeregach, na komisjach wkładaniowych i super wyników na przestrzeni lat które warto by opisać jak jest okazja. Wszystkie te sytuacje zostały skrzętnie zamiecione pod dywan. Pozostał tylko niesmak, wstyd i przyzwolenie na takie sytuacje dla innych w następnych latach, a kontrole co na to? Gdzie są konsekwencje? co z takimi przypadkami będziemy robić w przyszłości? No bo super wyniki trzeba rozsławiać. Cuda jednak poddawać weryfikacji!

Badziewia i smrodu jest więcej- ale trzeba z honorem współczuć kolegom poszkodowanym.
I w stosunku do niektórych hodowców pewne wpisy to pomówienia.
Dlatego pamiętajmy o jednym w necie nikt anonimowy nie jest- i wyrażanie takich opinii musi być zweryfikowana.
A kto jest weryfikatorem forum? Wiadomo.
gregor46

WysłanyWysłany: Pią Cze 21, 2019 11:25
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Hallo Arturo , tu glöwny Werifikant z Niemiec , o dziwo , czy naprawde zmieniles zdanie , przecierz wedlug ciebie wszystko , jest cacy , to tylko , ja robie zamieszanie , pozostali milczo , ale widzisz tak nie jest , masz racje Badziewia i smrodu jest wiecej , tylko czesc z tego wychodzi na powieszchnie , reszta tonie lub jest utopiona , zatajona , zamilczana , nikt nie chce sie narazic tym z göry , tym ktörzy robio biznes ktörzy Robio te Wyniki , kol dzikamonika01 , czy to prawda , czy tylko , jakes podejrzenia ?? , kto o tym möwi ?? , czy to tylko plotki , trzeba byc ostrorznym möwiac takie rzeczy , ja przypuszczam , ze ty masz duzo racji , lecz z udowodnieniem , bedzie raczej cierzko . Arturo , kto jest wedlug ciebie poszkodowany ?? to co sie tu dzieje , nie ma nic z Honorem , hodowca ktöry ma odrobine honoru , takich zeczy nie robi , tobie sie nie dziwie ty nie rozumiesz tego slowa i jego znaczenia pozdrowienia twöj Werifikant z Niemiec ps my to tez czytamy , i coraz wiecej wontpimy w wasze wyniki - Olimpiady-Medale . dobry lot Gregor
wkic

WysłanyWysłany: Pią Cze 21, 2019 11:43
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Gregor46 wystarczy jak ty bzdury piszesz ja nie musze.
wieslaw.puchalski

WysłanyWysłany: Pią Cze 21, 2019 13:29
PostTemat postu : NIEUZASADNIONE WĄTPLIWOŚĆI
Odpowiedz z cytatem

Szanowny Kolega gregor46 napisał......coraz wiecej wontpimy w wasze wyniki - Olimpiady-Medale . dobry lot Gregor.....Szanowny Kolego.....w każdym kraju są ludzie bardzo porządni,czuli,troskliwi i opiekuńczy i jest ich zdecydowana większość,i to jest wspaniałe,ale też są oszuści,pospolite mendy łotry i złodzieje,Nie inaczej jest w twojej Szanowny Kolego Ojczyżnie.Nie próbuj mnie przekonywać,że nie ma u was zakładów karnych,pospolitych więzień.Te są wszędzie,i tak już będzie,więc są też w twojej Ojczyżnie,degeneraci,padalce wyzute ze wszystkiego padliny,których miejsce,jest tylko za kratami. Zawsze powiadam,że złapany lotowy oszust jest w naszych szeregach spalony raz na zawsze,i do końca swojego ziemskiego żywota będzie miał na piersiach i plecach z daleka świecący,pisany niezmywalną farbą napis OSZUST.Tego nikt nigdy nie zmyje.Uważam,że komisje dyscyplinarne powinny mieć wręcz obowiązek opublikowanie wyroku w naszych hodowlanych miesięcznikach.To powinien być stały obowiązek komisji dyscyplinarnych.Pozdrawiam serdecznie i życzę Szanownemu Koledze i Kolegom wiele radości z hodowanych i lotowanych ptaków,oraz szczęscia i pomyślności w życiu rodzinnym.Z szacunkiem i poważaniem Wiesław Puchalski z oddziału 0100 Ostrów Wielkopolski.
gregor46

WysłanyWysłany: Pią Cze 21, 2019 15:48
PostTemat postu : Re: NIEUZASADNIONE WĄTPLIWOŚĆI
Odpowiedz z cytatem

Hallo Kolego W Puchalski , ja w rzadnym wypadku nie zaprzeczam , w naszym kraju , istniejo zaklady , karne i wiezienia tylko z to röznico 70 % tych ktörzy so tam lokatorami , to Obcokrajowcy my musimy to sprawe rozpatrywac z innego punktu widzenia , tu hodzi o hodowcöw , nie przecietnych ludzi z ulicy , i w tym naprawde röznimy sie od was , u nas takie rzeczy wrecz nie mozliwe , jesli wogöle to zdarzajo sie b. rzadko , ps za wyjatkem A. Drapa , jednak jemu nic nie udowodniono , wiec jest (NIEWINNY) , u was takie i podobne afery , to zawsze na nowo aktualny temat , zawsze na nowo , dlaczego tak jest ?? , jakim celem jest oszukiwanie samego siebie i innych kolegöw w oddziele , okregu , polsce , wy tym postepowaniem , robicie sie coraz wiecej , niewiarogodnymi , wam cierzko wierzyc , w to co wy wygrywacie , zawsze , jest duzo znaköw zapytania , i niejasnosci . dobry lot Gregor , zycze wszystkim , lotujacym udanego lotu , ja mam w niedziele lot za stodoly , tylko 515km ,
gregor46

WysłanyWysłany: Pią Cze 21, 2019 15:54
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Hallo wick , ty tylko pomyliles te piszace osoby , to ty piszesz bzdury , nie zakonczone tematy , ty nie wiesz co chcesz nam powiedziec , ja pisze raczej nie bzdury , ja pisze do tematöw , ktöre so zalozone przez twoich kolegöw , wiec jesli ktos bzdury pisze , to ci ktörzy zakladajo te tematy tz Afery , dobry lot Gregor
Szpak65

WysłanyWysłany: Pią Cze 21, 2019 17:03
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

A gdzież to się podział Pan administrator Rudy . Czyżby ZG za zrobienie porządku tu na forum zafundował mu wczasy .

Gregor sory ale nie pisz bzdur . A jeżeli już to TY taki sam obcokrajowiec jak i oni .
Zobacz poprzedni temat Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Skocz do: