Forum PZHGP
FAQ FAQ Szukaj Szukaj Użytkownicy Użytkownicy Profil Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Rejestracja Rejestracja Zaloguj Zaloguj
Obecny czas to Nie Lip 21, 2019 23:03 Zobacz posty bez odpowiedzi
Gregor46. WG
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
czerwony1363

WysłanyWysłany: Pon Cze 10, 2019 17:41
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

https://www.youtube.com/watch?v=5qOafD9_m6g
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość Powrót do góry
siwy7

WysłanyWysłany: Wto Lip 09, 2019 14:51
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Ile zostało gołębi Gregora, dawał 25 ale chyba już trochę zginęło choć mógł wymieniać do końca czerwca. A i u kolegi leci.
kslom

WysłanyWysłany: Wto Lip 09, 2019 17:25
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

A twój kok jeszcze dycha?
Dwa loty max wytrzyma....

WysłanyWysłany: Wto Lip 09, 2019 17:40
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Hallo Kol Siwy , czy ty przypuszczasz , czy masz jakes konkretne informacje ?? , z tego co ja wiem , möwi to aktualny stan golebnika , to wszystkie w domu tz 22 sztuki , nie 25 , ja dawalem tam 22 st , nie bylem zmuszony wymieniac , dobre ptaki nie gino przy golebniku , wiec nie zawracaj sobie glowy , mam nadzieje ze do lotu Finalowego , kilka zostanie , u ciebie jest inaczej ty masz tylko jednego Asa , wiec bedzie , cierzko zeby dotrwal do Finalu , ale ja ci tego zycze , jedno pytanie dotyczy typowania twojego ptaka , przypuszczam ze przy tym materiale , jaki ty posiadasz , karzdy bedzie typowal , ze twöj ptak wygra , kto otrzyma wtedy to nagrode tz te mlode ze szczepu w 777 ?? , nie ze bedziesz , mial trödnosci , karzdy z tych kturzy dobrze wytypujo , bedo chcieli mlode od ciebie , ty raczej , nie bedziesz mögl tyle wychowac , to tylko na marginesie . dobry lot Gregor .
ARTURO

WysłanyWysłany: Wto Lip 09, 2019 19:02
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

gregor4616 napisał:
Hallo Kol Siwy , czy ty przypuszczasz , czy masz jakes konkretne informacje ?? , z tego co ja wiem , möwi to aktualny stan golebnika , to wszystkie w domu tz 22 sztuki , nie 25 , ja dawalem tam 22 st , nie bylem zmuszony wymieniac , dobre ptaki nie gino przy golebniku , wiec nie zawracaj sobie glowy , mam nadzieje ze do lotu Finalowego , kilka zostanie , u ciebie jest inaczej ty masz tylko jednego Asa , wiec bedzie , cierzko zeby dotrwal do Finalu , ale ja ci tego zycze , jedno pytanie dotyczy typowania twojego ptaka , przypuszczam ze przy tym materiale , jaki ty posiadasz , karzdy bedzie typowal , ze twöj ptak wygra , kto otrzyma wtedy to nagrode tz te mlode ze szczepu w 777 ?? , nie ze bedziesz , mial trödnosci , karzdy z tych kturzy dobrze wytypujo , bedo chcieli mlode od ciebie , ty raczej , nie bedziesz mögl tyle wychowac , to tylko na marginesie . dobry lot Gregor .

Gregor nie oceniaj kogoś jak nawet lotów próbnych nie było.
Poczekajmy cierpliwie do finału.
Ale widzę,że ktoś próbuje podrobić Kolegę Gregora 46.
Gratuluję pomysłowości - no ale moder znowu śpi
siwy7

WysłanyWysłany: Sro Lip 10, 2019 5:34
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Hallo, Gregor46, 25 szt. z rezerwowymi , a teraz naliczylem 23 szt. i jezdnego możesz doslac. A ile już wymieniłeś to nie wiem? Co do nagrody to ten wygrywa co wytypuje dane miejsce jako pierwszy.
gregor4616

WysłanyWysłany: Sro Lip 10, 2019 5:56
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Hallo kol Siwy , jestes niedobrze poinformowany , ja dostarczylem na te WG 22 sztuki , ja nie wimienilem zadnego , i nie musze zadnego doslac , ty nie mozesz pisac zeczy o ktörych nic nie wiesz . ja wychodze z tego zalozenia ze twöj wygra , dlatego , nie ma sensu dalej typowac , ten kolega ktöry jako pierwszy typowal , ze twöj wygra , moze jusz dzisiaj sie cieszyc , dostanie naprawde swiatowej klasy mlode , wiesz troche mu zazdroszcze . ps Arturo ja nikogo , nie oceniam , to ty jestes tym ktöry ocenia , ale falszywie , dlaczego wciagasz znowu kol Moderatora , co ci sie nie podoba w moim wpisie ?? Dobry lot Gregor
siwy7

WysłanyWysłany: Sro Lip 10, 2019 8:17
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Hallo Gregor46, na liście gołębi przyjętych, jest 23 twoje ptaki i jeden jeszcze niedoslany oznaczony xxx3.
kslom

WysłanyWysłany: Sro Lip 10, 2019 16:57
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

siwy7 napisał:
Hallo Gregor46, na liście gołębi przyjętych, jest 23 twoje ptaki i jeden jeszcze niedoslany oznaczony xxx3.

No to jak liczyłeś, że za pierwszym razem naliczyłeś 25 szt?

WysłanyWysłany: Sro Lip 10, 2019 20:38
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

gregor4616 napisał:
Hallo kol Siwy , jestes niedobrze poinformowany , ja dostarczylem na te WG 22 sztuki , ja nie wimienilem zadnego , i nie musze zadnego doslac , ty nie mozesz pisac zeczy o ktörych nic nie wiesz . ja wychodze z tego zalozenia ze twöj wygra , dlatego , nie ma sensu dalej typowac , ten kolega ktöry jako pierwszy typowal , ze twöj wygra , moze jusz dzisiaj sie cieszyc , dostanie naprawde swiatowej klasy mlode , wiesz troche mu zazdroszcze . ps Arturo ja nikogo , nie oceniam , to ty jestes tym ktöry ocenia , ale falszywie , dlaczego wciagasz znowu kol Moderatora , co ci sie nie podoba w moim wpisie ?? Dobry lot Gregor

Słuchaj oszukujesz sam siebie i robisz idiotę na całą Polskę.
Założyłeś kolejne konto czyli zdublowane.
A co się stało z poprzednim GREGOR 46?
Co sie stało? Przeczytałes własne wpisy i sam się starego konta wstydzisz.?
Czyzby zaniki pamięci czy słowo honor wreszcie dotarło do mistrza.?
Bo awaria sprzętu to ostatnia wymówka.
I nikogo nie wciągam w Twoje zagrywki-TYLKO TO CO ROBISZ TO ŁAMANIE REGULAMINU I JEŻELI KTOŚ TU ZAŚPI TO SIĘ PROKURATURA DOCZEPI.
Takie sa fakty i nikt w necie nie jest anonimowy.
gregor4616

WysłanyWysłany: Czw Lip 11, 2019 6:10
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Hallo Arturo , to ty robisz z siebie idiote piszac takie zeczy , o jakej Prokuraturze ty piszesz , co ja tak powarznego - niedobrego zrobilem ?? , czym ma sie zajac Prokuratura , co do mojego starego konta , to ja sie w zadnej formie jego nie Wstydze , co tam pisalem , to tylko czysta prawda , ja tam nikogo nie wyzywalem , od Hitlerowcöw - szkopöw - mordercöw itd , niektöre tematy byly nie wygodne , ktöre sie takim jak ty nie podobaly , ty jestes miedzy innymi przyczyno , ze kol Mod 02 , wykluczyl mnie z Forum , na temat Honoru , z tobo nie dyskutuje , ty nie wiesz co te slowo oznacza , ja nie jestem anonimowy , kazdy z was wie jak sie nazywam , i gdzie mieszkam , to ty jestes Anonimowy , i dlatego pozwalasz sobie tak pisac , nie mialem zadnej awari , ps moze napiszesz cos o lotach ?? zbliza sie koniec sezonu , jake wyniki ?? , czy jestes zadowolony ?? . ps przy tej okazji , chce zameldowac przyblakanego ptaka , znalazlem , go na ulicy , jest zajechany , ale raczej przerzyje :PL 0360-17-6132 , okreg Zielona göra , prosba , czy morze ktos z was nawiazac kontakt z okregem , lub Hodowco , aby wyjasnic , co ma sie z tym ptakem stac ?? , ps mam nadzieje ze ta sprawa sie wyjasni , z göry dziekuje za fatyge . ps ten ptak siedzi w Lünen - Niemcy . dobry lot Gregor
kslom

WysłanyWysłany: Czw Lip 11, 2019 7:14
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Gregor napisałem wczoraj informacje w sprawie gołębia na stronie oddziału 0360. Czekam na informacje o właścicielu.
Pozdrawiam i DL
Ps U nas maraton przesunięty z soboty na niedziele. Kolejna sprawa to mała/chyba/ tragedia z dzisiejszego poranka. Odeszło mi z 20 młodych. Wracają po jednym ale cienko to widzę. Za przyczynę uważam walkę /chyba o terytorium/ 2 jastrzebi w czasie ich treningu

WysłanyWysłany: Czw Lip 11, 2019 8:14
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Hallo Gregor46, ile tak naprawdę wyslales gołębi na mwg Kaszuby. Tylko nie pisz że 22szt bo można policzyć że jest 23 szt i jeden xxx3 czyli nie doslany.
mirek2001

WysłanyWysłany: Czw Lip 11, 2019 8:18
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Kolego Gregor zerknij na pw

WysłanyWysłany: Czw Lip 11, 2019 8:24
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Nie rozumie problemu z zagubionym 0360 bez problemu mozna sie tam dodzwonic [ 20min temu dzwonilem] i uzyskac info. telef. do hodowcy. Gregor46 potrafil sprawdzic listy konkursowe naszych Mistrzow a juz nie potrafi zalatwic tak prostej sprawy. Odniose sie tez do tego ze gregor na poczatku chcial dokumet toszsamosci by powiedziec [zaprosic ] gdzie mieszka a teraz twierdzi ze jego adres wszyscy znaja. Zmiana nicku gregor nic nie daje, malpa zmieni klatke to i tak zostanie malpa. Kol. Kslom teraz jastrzebie wychowuja mlode i mozliwe ze stary ptak uczyl mlodego polowania . Terytorium jastrzebie maja stale, jedynie to sie zmienia z smiercia jednego z doroslych drapierznikow.
Zobacz poprzedni temat Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Skocz do: