Forum PZHGP
FAQ FAQ Szukaj Szukaj Użytkownicy Użytkownicy Profil Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Rejestracja Rejestracja Zaloguj Zaloguj
Obecny czas to Czw Cze 20, 2019 1:27 Zobacz posty bez odpowiedzi
Gregor46. WG
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
czerwony1363

WysłanyWysłany: Nie Cze 09, 2019 4:29
PostTemat postu : Gregor46. WG
Odpowiedz z cytatem

Gregor46 kolego zaproponowalem rywalizacjie na WG Twoich golebi przeciwko druzynie PL , widze ze masz obawy i juz stawiasz warunki by byly to golebie z mojej hodowli. Golebie beda napewno z PL. Slusznie zauwazyles , trzeba dozyc nastepnego roku. Pozdrawiam
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość Powrót do góry
gregor46

WysłanyWysłany: Nie Cze 09, 2019 5:59
PostTemat postu : Re: Gregor46. WG
Odpowiedz z cytatem

Hallo czerwony , ty jestes naprawde , dosc naiwny , jaka to propozycja , jeden klub , tz =1 hodowca , ma walczyc z Narodowo Kadro Polski , to chyba , nie fer , ja nie chce nikomu nic udowodnic , jesli ty to chcesz to prosze , ale tylko ptaki z twojej hodowli , na twoich numerach , i tylko na MWG kaszuby , i wtedy mozesz cos udowodnic poröwnac , dlaczego nic nie piszesz o twoim rewelacyjnym hodowcy z 0246 ?? , i o moich kolegach z tego oddzialu ?? ps wiec prosze nie röb zamieszania , chcesz wywolac znowu dyskusje na möj temat ?? Chieny tylko na to czekajo . ps dzisiaj 7 lot z 419 km , lot Zaglebia Ruhry , udzial bierze 27 oddzialöw , okolo 20, 000 tys ptaköw , wypuszczone 6, 30 , koszowane 53 st . dobry lot Gregor .
czerwony1363

WysłanyWysłany: Nie Cze 09, 2019 6:27
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Chyba mnie nie zrozumiales, miale na mysli golebie Polskie wystawione przeciwko Twoim Niemieckim i nie jest to zadna Kadra PL. Nie jest moim zamiare wywolywanie dyskusji na Twoj temat, piszesz co piszesz i nie wazne czy sie z tym zgadzam czy nie. Rywalizacjia na jasnych i czystych zasadach. Kolega z oddzialu 0246 mial na poprzednim locie 2,3 i 4 w oddziale zycze Tobie bys dzisiaj osiagnol taki wynik. Zaznaczam ze to mlody hodowca uczacy sie tej sztuki hodowlano-lotowej a wiec nie tak doswiadczony jak Ty.
rudy51

WysłanyWysłany: Nie Cze 09, 2019 6:39
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

czerwony1363 napisał:
Chyba mnie nie zrozumiales, miale na mysli golebie Polskie wystawione przeciwko Twoim Niemieckim i nie jest to zadna Kadra PL. Nie jest moim zamiare wywolywanie dyskusji na Twoj temat, piszesz co piszesz i nie wazne czy sie z tym zgadzam czy nie. Rywalizacjia na jasnych i czystych zasadach. Kolega z oddzialu 0246 mial na poprzednim locie 2,3 i 4 w oddziale zycze Tobie bys dzisiaj osiagnol taki wynik. Zaznaczam ze to mlody hodowca uczacy sie tej sztuki hodowlano-lotowej a wiec nie tak doswiadczony jak Ty.

Co ty tu za ciemnotę czerwony wciskasz przecież ty nie lotujesz nawet swojego gołębnika nie masz sam twierdzisz ze po Europie jeżdzisz.To tak jak z tymi 60 tyś co na mój pozew chciałeś stracić czy też za ujawnienie moich danych,już sam nie wiem bo trudno za tobą nadarzyć.
czerwony1363

WysłanyWysłany: Nie Cze 09, 2019 6:40
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

No i mamy pierwszego DEBILA. Grzegorza Rudego.
rudy51

WysłanyWysłany: Nie Cze 09, 2019 6:53
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

czerwony1363 napisał:
No i mamy pierwszego DEBILA. Grzegorza Rudego.

Więc kim ty jesteś jeżeli takie pierdoły tu wciskasz, czy te 60 tyś.to też pierdoły były. To ty zupełnie łeb masz zrąbany. Przecież sam o tym tu pisałeś
czy już zapomniałeś co nie dawno zamieszczałeś, a do gregora chcesz startować nie ta liga chłopie .Samą fascynacją gołębiami się nie wygrywa.Więc w odpowiedz debil podaje rękę debilowi witaj w klubie czerwony.
czerwony1363

WysłanyWysłany: Nie Cze 09, 2019 6:55
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Dyskusjia z Toba skonczona.
rudy51

WysłanyWysłany: Nie Cze 09, 2019 7:02
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

czerwony1363 napisał:
Dyskusjia z Toba skonczona.

Ja wiem ze prawda zabolała,bo głupota za zwyczaj nie boli i dlatego tak wielu nią się posługują.
siwy7

WysłanyWysłany: Nie Cze 09, 2019 7:19
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Czerwony nie pisz głupot, nie psuj mi niedzieli bo właśnie idę na lot do mistrza gdzie ma być też mistrz sąsiedniego oddziału. I takich hodowców można posłuchać i czegoś się dowiedzieć. A Ty miałeś szanse sprawdzić się z Gregorem, to wyjechales do Wietnamu po obrączki.
czerwony1363

WysłanyWysłany: Nie Cze 09, 2019 7:26
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Idz siwy moze ci poleja jednego.
czerwony1363

WysłanyWysłany: Nie Cze 09, 2019 7:33
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Gregor46. Mozliwe ze obawiasz sie rywalizacji , moze rozwieje Twoje watpliwosci. Na jednym z WG wygralem z Mistrzami Polski, byli daleko w tyle na locie finalowym 430km. Tak ze nie mam sie czego wstydzic i nie jeste anonimowy. Liczy sie tylko rywalizacjia i nawet jak bys przegral to nalezy sie szacun dla przeciwnika , tak ja to odbieram . Szykany i chamstwo nie wchodzi w rachube. Jesli ktos przegral to nie znaczy ze ma zle golebie. Wygrywa leprzy.
mirek2001

WysłanyWysłany: Nie Cze 09, 2019 10:18
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Kolego Czerwony zdarzają się i,, wypadki przy pracy ,, i wtedy wygrywają szaraczki ze środka stawki tacy jak my .DLETEGO TEN SPORT JEST TAKI NIE PRZEWIDYWALNY A ZA RZAEM TAK PIĘKAY !!!!!
rudy51

WysłanyWysłany: Nie Cze 09, 2019 10:26
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

mirek2001 napisał:
Kolego Czerwony zdarzają się i,, wypadki przy pracy ,, i wtedy wygrywają szaraczki ze środka stawki tacy jak my .DLETEGO TEN SPORT JEST TAKI NIE PRZEWIDYWALNY A ZA RZAEM TAK PIĘKAY !!!!!

Piękny to jesteś ty, ale w swojej głupocie.
gregor46

WysłanyWysłany: Nie Cze 09, 2019 12:13
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Hallo Czerwony , mam chwile czasu , lot zakonczony , jest chyba dobrze , ps ja cie dalej nie rozumie co znaczy Polskie golebie ?? , czyje golebie ?? ty chcesz cos udowodnic wiec muszo byc twoje na twoich numerach , nie zbierane od innych , ja z tymi innymy nie mam nic do czynienia , jest morzliwosc , niech zameldujo ptaki pod swoim nazwiskem , ale nie ze czyje leco dla ciebie , tu o to nie chodzi , co do wyniku twojego kolegi , to dobry wynik , lecz u mnie jest niejednokrotnie lepiej , mialem 12 pierwszych , 8 , pierwszych itd chodzi tu o loty mlodymi , wiesz ja w dalszym ciagu nie obawiam sie rywalizacji z tobo , tylko nie moge cie nigdzie znalezc i niewiem , z kim mam doczynienia . dobry lot Gregor .
czerwony1363

WysłanyWysłany: Nie Cze 09, 2019 13:24
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Widac ze Tobie Gregor beda potrzebne moje dokladne dane lacznie z nr. moich butow itd. Stawiasz warunki nie pytajac mnie nawet czy sie zgadzam. Troszke nie ladnie patrzec na wszystko iwszystkich z gory.
Zobacz poprzedni temat Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Skocz do: