Forum PZHGP
FAQ FAQ Szukaj Szukaj Użytkownicy Użytkownicy Profil Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Rejestracja Rejestracja Zaloguj Zaloguj
Obecny czas to Pon Cze 24, 2019 15:21 Zobacz posty bez odpowiedzi
Gregor46. WG
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
mirek2001

WysłanyWysłany: Pon Cze 10, 2019 14:04
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

CZYTAM HENIU I WIDZE Ż MASZ PROBLEM BO CI OBRĄCZEK NIE WYSTARCZY . JA BĘDE MIAŁ JEDNO ZA DUŻO ,WIARUS CIE PORATUJE ,MOŻE SZPAK , JEDNĄ WIESIU I JEDNĄ KSLOM - MASZ DRUŻYNĘ :))))
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość Powrót do góry
rudy51

WysłanyWysłany: Pon Cze 10, 2019 14:30
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

mirek2001 napisał:
siwy7 napisał:
Czerwony za rok to będziesz siedział jak mysz pod miotłą. Albo będziesz krzyczał że za rok to Ty to czy tamto. Lepiej kibicój mojemu jedynakowi na WG.

a kuku miotłę podniosłem -MIREK

A wiesz mirek że ty w układzie pokarmowym jesteś na samym dole.
A kuku miotłę podniosłem-MIREK, więc moja odpowiedz mirek przecież my wszyscy wiemy że do tej miotły tylko ty się nadajesz.
czerwony1363

WysłanyWysłany: Pon Cze 10, 2019 14:38
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

W przeciwienstwie do ciebie rudzielcu nie mam nic do ukrycia i jeste znany z imienia i nazwiska na tym forum. Widze ze lizesz dupcie gregorowi a moze cos ci tam ze swoich ptaszkow podesle za kolaboracjie he he. Historia sie kolem toczy. Prawda rudy?.
mirek2001

WysłanyWysłany: Pon Cze 10, 2019 14:56
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

rudy51 napisał:
mirek2001 napisał:
siwy7 napisał:
Czerwony za rok to będziesz siedział jak mysz pod miotłą. Albo będziesz krzyczał że za rok to Ty to czy tamto. Lepiej kibicój mojemu jedynakowi na WG.

A kuku miotłę podniosłem-MIREK, więc moja odpowiedz mirek przecież my wszyscy wiemy że do tej miotły tylko ty się nadajesz.

KILKA DNI TEMU W OSIEDLOWYM SKLEPIE PANI PRZYNIOSŁA MI OBRĄCZKE Z GOŁĄBKA PODOBNO ZJADŁ GO JEJ KOT ALE OTO NR.PL-0186-14-5566 może jest tu gdzieś właściciel ? co zrobić z obrączką ?
rudy51

WysłanyWysłany: Pon Cze 10, 2019 14:58
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

czerwony1363 napisał:
W przeciwienstwie do ciebie rudzielcu nie mam nic do ukrycia i jeste znany z imienia i nazwiska na tym forum. Widze ze lizesz dupcie gregorowi a moze cos ci tam ze swoich ptaszkow podesle za kolaboracjie he he. Historia sie kolem toczy. Prawda rudy?.

Czerwony nie nazwiskiem a gołębiami się lotuje czyżbyś o tej prostej zasadzie zapomniał.Uważasz że lepiej pod nazwiskiem się ośmieszać.Masz rację i rób tak dalej.
rudy51

WysłanyWysłany: Pon Cze 10, 2019 15:08
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

mirek2001 napisał:
rudy51 napisał:
mirek2001 napisał:
siwy7 napisał:

KILKA DNI TEMU W OSIEDLOWYM SKLEPIE PANI PRZYNIOSŁA MI OBRĄCZKE Z GOŁĄBKA PODOBNO ZJADŁ GO JEJ KOT ALE OTO NR.PL-0186-14-5566 może jest tu gdzieś właściciel ? co zrobić z obrączką ?

Mirek i ty nie wiesz jak znależć właściciela.Ty który wielokrotnie chwaliłeś się że wiele razy pomogłeś w odnalezieniu właściciela.
A więc mirek PL- to oznaczenie że Polska ,numer dalszy 0186 - to oddział do którego ta obrączka przynależy dalej 14 - to rocznik gołębia a numer 5566 to numer przynależności do danego hodowcy.Więc jeżeli 0186 to znajdż numer do danego oddziału i resztę tam się dowiesz.Oj mirek taki bystry z ciebie chłopak a taką prostą rzecz nie potrafisz zrobić.
czerwony1363

WysłanyWysłany: Pon Cze 10, 2019 15:09
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Mirku dobry pomysl ale na druga druzyne bo pierwsza byla by moja druga znajomych z FORUM , obraczek nie brakuje. Obawiam sie ze gregor 46 powie znowu nie ta liga i jego rzecznik rudy potwierdzi swoim jezykiem lizac tam gdzie slonce nie dochodzi tym raze z drugiej strony.
rudy51

WysłanyWysłany: Pon Cze 10, 2019 15:36
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

czerwony jednego jestem bardzo ciekaw ,może ktoś mię uświadomi,człowieku ile lat ty masz.A to próbka twojej bystrości i finezji w zamieszczaniu super inteligentnych wpisów.

czerwony1363

Wysłany: Pon Kwi 01, 2019 19:45
Temat postu :
Chcesz wojny to juz ja masz zobaczysz jak jestem bogaty. Pozwie ciebie do sadu za obraze mojego kolegi. Marka. UAjawnie twoje dane na FORUM, stac mnie na to. Mowsz i masz. Jestes debile i za to tez zaplace a moze nie?. Nie ukryjesz sie pod zadnym nickiem. Ja za tjkich ludzi jak Marek oddam wszysto bys nie obrarzal jego osiagniec. Czekam na odzew jesli chcesz jutro sprawa ruszy do przodu i dowiemy sie kim jestes./.. nie zatrzymasz mnie.... nie czerwonego. Ostro i do przodu rudzielcu.
czerwony1363

WysłanyWysłany: Pon Cze 10, 2019 15:39
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Rudzielcu pozostalo ci jeszcze wylizac buty i wyprac gacie swojemu mocodawcy i nie oklamuj gregora bo czerwony dolaczyl do FORUM duzo duzo wczesniej kolaborancie....
rudy51

WysłanyWysłany: Pon Cze 10, 2019 15:42
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

czerwony1363 napisał:
Rudzielcu pozostalo ci jeszcze wylizac buty i wyprac gacie swojemu mocodawcy i nie oklamuj gregora bo czerwony dolaczyl do FORUM duzo duzo wczesniej kolaborancie....

Jestem dalej ciekawy ile ty masz lat ,może to wszystko wytłumaczy.
gregor46

WysłanyWysłany: Pon Cze 10, 2019 15:45
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Hallo Czerwony , to ostatni wpis na ten przez ciebie zalozony temat , ja zamykam , z mojej strony to komedie , kilka uwag do twoich prymitywnych , nie przemyslanych pytan , wszystkie ptaki ktöre urodzo sie na twoim golebniku , obojetnie od kogo pochodzo ich rodzice tz ptaki na twoich numerach , ta koperacja z twoimy przyjacielami , to chyba nie sens tych zawodöw , przecierz ty , chcesz mnie pokonac , dlaczego szukasz wsparcia u innych , wiec jednak Kadra Polski , i to wszystko dla ciebie , i tylko zeby tego Niemca pokonac , ps ja proponuje ze twoi koledzy tz Wiarus , Szpak ; Wiesiu , i Kslom zgloszo swoje druzyny na swoje nazwiska , bedzie to cieszylo Sebastiana , no i zwiekszy to konkurecje , wtedy bedzie mögl karzdy dla siebie , nie dla ciebie wygrywac ps z KOlego Rudy nie mam zadnych , ukladöw i nic mu nie obiecalem , i on nie pytal , nie zamawial nic u mnie , wiec temat wyjasniony . ps wznowimy ten temat w kwietniu - maju 2020 . dobry lot . Ps branie udzialu w WG nie jest zwionzane z wynikami , jake ten hodowca osiaga , to nie ma teoretycznie znaczenia , w Praktyce , jest raczej Inaczej . dobry lot Gregor
czerwony1363

WysłanyWysłany: Pon Cze 10, 2019 15:59
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Gregor46. Dalej stawiasz warunki , masz racjie chcem pokonac Ciebie by pokazac ze masz slaby material, chwalisz sie na lewo i prawo i ta liga mie dobija. Jestem z ostatniej ligi i pokaze Ci ze w PL jest material leprzy i jeszcze jedno nie chcem leciec na Kaszubach u Twojego Sebastiana a na neutralnym terenie. Wymieniles tu Kolegow oni wiedza co maja robic i nie musisz nikomu dyktowac co maja robic to nie te czasy. Widzisz przeciesz ze rudzielec sie podlizuje, chyba jestes na tyle inteligentny by to zauwazyc. Zadeklarowal sie ze wszystko wie o mnie a pyta sie ile mam lat tempa pala.
rudy51

WysłanyWysłany: Pon Cze 10, 2019 16:18
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

czerwony1363 napisał:
Gregor46. Dalej stawiasz warunki , masz racjie chcem pokonac Ciebie by pokazac ze masz slaby material, chwalisz sie na lewo i prawo i ta liga mie dobija. Jestem z ostatniej ligi i pokaze Ci ze w PL jest material leprzy i jeszcze jedno nie chcem leciec na Kaszubach u Twojego Sebastiana a na neutralnym terenie. Wymieniles tu Kolegow oni wiedza co maja robic i nie musisz nikomu dyktowac co maja robic to nie te czasy. Widzisz przeciesz ze rudzielec sie podlizuje, chyba jestes na tyle inteligentny by to zauwazyc. Zadeklarowal sie ze wszystko wie o mnie a pyta sie ile mam lat tempa pala.

Tak czerwony wiem o ciebie wiele i to po wpisach zamieszczanych przez ciebie.a więc jesteś człowiekiem niezrównoważonym.A co do lat to jeżeli z ciebie małolat to można to zrozumieć postępowanie,ale jeżeli tyś dorosły i doświadczony to już to nie jest do wytłumaczenia.I przestań już tu się pętać po tym forum bo nic mądrego tu nie zamieszczasz.Pieprzyć zaczynasz jak pijany Edzio.
mirek2001

WysłanyWysłany: Pon Cze 10, 2019 16:35
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

rudy51 napisał:
czerwony1363 napisał:

Tak czerwony wiem o ciebie wiele i to po wpisach zamieszczanych przez ciebie.a więc jesteś człowiekiem niezrównoważonym.A co do lat to jeżeli z ciebie małolat to można to zrozumieć postępowanie,ale jeżeli tyś dorosły i doświadczony to już to nie jest do wytłumaczenia.I przestań już tu się pętać po tym forum bo nic mądrego tu nie zamieszczasz.Pieprzyć zaczynasz jak pijany Edzio.

Trafił swój na swego.
rudy51

WysłanyWysłany: Pon Cze 10, 2019 16:42
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

mirek2001 napisał:
rudy51 napisał:
czerwony1363 napisał:

Trafił swój na swego.

Teraz czerwony możesz się przekonać co o tobie myślą koledzy.
I do czego jesteś im potrzebny.
Zobacz poprzedni temat Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Skocz do: