Forum PZHGP
FAQ FAQ Szukaj Szukaj Użytkownicy Użytkownicy Profil Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Rejestracja Rejestracja Zaloguj Zaloguj
Obecny czas to Pon Sie 19, 2019 20:15 Zobacz posty bez odpowiedzi
WG Zachód - regulamin
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
gołębnik2222

WysłanyWysłany: Sro Lip 10, 2019 5:00
PostTemat postu : WG Zachód - regulamin
Odpowiedz z cytatem

Mam pytanie dlaczego organizator łamie regulamin który sam napisał ? Kto ma go przestrzegać jak sam organizator go nie przestrzega . W regulaminie jest , że lot może się odbyć jak będzie co najmniej 300 gołębi . Teraz pisze , że poszło ponad 100 gołębi na lot i lot się ma odbyć ! To po co ten regulamin jest ? http://www.wgzachod.pl/brest-22-07-17/regulamin.html
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość Powrót do góry
borsuk100

WysłanyWysłany: Sro Lip 10, 2019 7:42
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Ten cały lot to trochę lipa. W regulaminie jest napisane , że żeby odbył się lot musi być 300 gołębi. ( nie było) dalej pisze że żeby powstała strefa musi być 100 gołębi. Jeżeli poszło tylko 150 gołębi może być utworzona tylko jedna strefa. Chyba że organizator lotu złamie następny punkt regulaminu. A wszystko wskazuje że tak będzie.
kslom

WysłanyWysłany: Sro Lip 10, 2019 7:49
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Nie chcę wchodzić w twoje prywatne wojenki z organizatorem ale wg mnie kłania sie u ciebie czytanie ze zrozumieniem. Cytuję:
2. Minimum 300 gołębi musi być zgłoszonych by odbył się lot .

5. Na wniosek zainteresowanych hodowców ustalone zostaną przez Zarząd Klubu punkty wkładania gołębi. Punkt wkładań zostanie powołany po spełnieniu poniższych zasad:
-na punkcie musi być włożonych minimum 100 gołębi
-5 nastawionych zegarów,5 hodowców.
Kolego czym innym jest włożenie a czym innym jest zgłoszenie!!
Nie podobał mi się sposób wypuszczenia gołębi ktróry mogłem zobaczyć na filmiku w ubiegłym roku czy dwa lata temu. I wyraziłem swoje zdanie na ten temat. Nie rozumiem natomiast twojego postępowania w stosunku do tej idei rywalizacji. To jest indywidualna sprawa ludzi biorących udział w tym przedsięwzięciu. Jak dla mnie mogą nazywać się mistrzami Europy czy świata. Ich sprawa. Płacą, lecą i się cieszą.

WysłanyWysłany: Sro Lip 10, 2019 9:04
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

kslom chyba nie masz racji. Chyba że organizator celowo zrobił taką zagrywkę. Ponieważ nie chce mi się wierzyć że było zgłoszone 300 gołębi a poszło 150.
kslom

WysłanyWysłany: Sro Lip 10, 2019 16:41
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Kolego borsuk100, mi nie chodzi o to czy mam racje czy nie. Przedstawiłem swój punkt widzenia, tak na chłopską logikę.
Dlaczego nie dajesz wiary ze mogło być zgłoszonych 300 gołębi?
Mnie to absolutnie nie dziwi. Zgłoszenie nie wiąże się żadnymi sankcjami a daje szansę , zę w pobliżu miejsca gdzie mieszkam zostanie zorganizowany punkt wkładań. Takie tam......

WysłanyWysłany: Sob Lip 13, 2019 13:02
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Witam nie wiem dlaczego moderator tego forum usuwa wszystkie krytyczne posty pod adresem WG Zachód a zostawia tylko kilka pozytywnych . Czy moderator tego forum uważa iż wypuszczanie gołębi z kabiny koło betonowego murka jest ok ? . Czy to trudno przewidzieć że jak się stoi koło murka i wypuści się gołębie to one będą w niego uderzać ? to tak trudno przewidzieć ? Co do lotów które ten klub organizuje to wielka obłuda .... Jedzie sobie właściciel klubu sam z gołębiami z kabiną , sam wypuszcza i robi sobie sesię zdjęciową przy wypuszczeniu gołębi , a gdzie komisja gdzie komisyjne zrywanie plomby itp. . Co do regulaminu WG Zachód to powiem wam koledzy tyle , szkoda go tylko czytać .... bo sam właściciel tego klubu go nie czyta i nie wie tak naprawdę co tam jest napisane . Więc nie wymagajcie tego od niego żeby go przestrzegał ...
kslom

WysłanyWysłany: Sob Lip 13, 2019 14:13
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

krosno124 napisał:
Witam nie wiem dlaczego moderator tego forum usuwa wszystkie krytyczne posty pod adresem WG Zachód a zostawia tylko kilka pozytywnych . Czy moderator tego forum uważa iż wypuszczanie gołębi z kabiny koło betonowego murka jest ok ? . Czy to trudno przewidzieć że jak się stoi koło murka i wypuści się gołębie to one będą w niego uderzać ? to tak trudno przewidzieć ? Co do lotów które ten klub organizuje to wielka obłuda .... Jedzie sobie właściciel klubu sam z gołębiami z kabiną , sam wypuszcza i robi sobie sesię zdjęciową przy wypuszczeniu gołębi , a gdzie komisja gdzie komisyjne zrywanie plomby itp. . Co do regulaminu WG Zachód to powiem wam koledzy tyle , szkoda go tylko czytać .... bo sam właściciel tego klubu go nie czyta i nie wie tak naprawdę co tam jest napisane . Więc nie wymagajcie tego od niego żeby go przestrzegał ...

Sorki Kolego, ale jesteś jakimś poszkodowanym? Co do murku to pełna zgoda. Głupota i jeszcze raz głupota.
Co reszty twojego postu to co ciebie obchodzi kto, gdzie, w jaki sposób, z kim, i po co wydaje swoje pieniądze. Ludzie którym o odpowiada płaca i lecą. Widocznie im nie przeszkadza kto, gdzie i w jaki sposób przewozi i wypuszcza gołębie. Właścicielom to pasuje. Zachowujesz się tak jakbyś chciał dyktować każdemu co ma mieć na obiad. Chciałoby się powiedzieć co tobie do tego.
Dla twojej wiadomości. Ja nie lecę le robi to mój Kolega. Płaci i sie cieszy. Zabraniasz mu tego?

WysłanyWysłany: Nie Lip 14, 2019 5:35
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Panowie znam te całe WG Zachód od podszewki . Sami krytykuja wszystko i wszystkich . Wszystkie loty sa be , hodowcy którzy lotuja w PZHGP są slabi i nie mają dobrych gołębi itp . Nagrywa filmiki i sie chwali swoimi golębiami którymi nic w życiu nie osiagnął i to sa fakty . Samo wypuszczenie gołębi z kabiny ktore walą prosto w betonowy murek mówią same za siebie i świadczą najlepiej o tym panu i o tym WG Zachód .
krosno124

WysłanyWysłany: Nie Lip 14, 2019 14:55
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

http://www.wgzachod.pl/Amiens070718.html Trzy pierwsze gołębie z lotu Narodowego Amiens właściciela klubu WG Zachód . Ha Ha Ha rece opadają . Organizuje gość lot Narodowy sam wiezie gołębie i sam wygrywa ! To niesamowite ! W ubiegłym roku tez wygrał lot Narodowy z Brestu który organizował . Dodam tylko że w tym locie jak on to nazywa Narodowym z Amiens brało udział nieco ponad 100 gołębi , pewnie sam włożył połowe .
gołębnik2222

WysłanyWysłany: Pon Lip 15, 2019 12:47
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Ale jaja gość jest dobry . W ubiegłym roku zarzucili mu ze jego gołąb przyszedł z bialutkimi narostami jak snieg ! No to w tym roku proszę cale narosta w błocie . Co chcecie ma teraz brudne . Cyrk na kółkach z tego klubu , no cyrk . Ciekawe czym je tak wybrudził ? bo od razu widać że sztucznie brudzone narosta .
gołębnik2222

WysłanyWysłany: Sob Lip 20, 2019 19:14
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Pan Prezes klubu trochę sie wystraszył bo miał 3 pierwsze gołębie z lotu z Francji na który sam zawiózł gołębie i juz dalej na razie nie bije gołebi odpoczywa . Za to zaczyna bić jego naganiacz z Siedlec który jak zwykle ma pierwszego gołębie w strefie C , trzeba przyznać zgrana paczka na drugi rok dadzą już tylko oba panowie którzy się na wzajem wychwalaja pod niebiosy jakie to oni gołębie maja a ludzie maja z nich ubaw . .
Marcin83

WysłanyWysłany: Pon Lip 22, 2019 19:59
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

W tym roku i ja postanowiłem spróbować sił na dłuższym locie . Dałem dwa czerwone na lot z Amiens . Generalnie jestem zadowolony , wróciła samiczka z odległości 1304 km.
mirek2001

WysłanyWysłany: Pon Lip 22, 2019 20:06
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Kolego szczere gratulacje nic tak nie cieszy jak nasz pupil w gołębniku a jeszcze z ponad 1300km TYM BARDZIEJ ŻE W TYM ROKU SPRÓBOWAŁES TROCHĘ Dalej I JEST SUKCES .Dobry Lot

WysłanyWysłany: Pon Lip 22, 2019 20:10
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Gratulacje Kolego 1300km to nie spacerek. Wyżywienie po drodze nocki po za domem. Uparta i uniknela drapieżników. Pozdrawiam
borsuk100

WysłanyWysłany: Wto Lip 23, 2019 5:24
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Golebniku 222 mam znajomego w Mińsku Mazowiecki i ten kolega mówił że ten hodowca z Siedlec co miał pierwszego golebia i w tym roku i w ubiegłym mocno namawiał wszystkich w koło do dawania na ten lot .Słyszałeś coś o tym ...
Zobacz poprzedni temat Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Skocz do: