Forum PZHGP
FAQ FAQ Szukaj Szukaj Użytkownicy Użytkownicy Profil Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Rejestracja Rejestracja Zaloguj Zaloguj
Obecny czas to Pon Sie 19, 2019 20:47 Zobacz posty bez odpowiedzi
Lot Narodowy
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
gregor4616

WysłanyWysłany: Sro Sie 07, 2019 20:59
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Arturo , no widzisz ten wpis podtwierdza ze mam racje , ty pokazujesz znowu twoje prawdziwe oblicze taki jestes i nic tego nie zmieni wiesz czlowiek ktöry posiada troche Honoru takich slöw nie uzywa , nie pisze , ale tobie tego brak wiec sie nie dziwie ps mimo to oczekuje cie w Czersku sprawdzimy kto ma leprzego konia . Gregor ps Wiarus tobie nic sie nie podoba , co dotyczy mojej osoby ,ty dalej sie powtarzasz prowokujesz ty wiesz i karzdy normalny , do ktörych ty nie nalerzysz ja nie szukam kupcöw jest odwrotnie kupcowie nawiazujo ze mno kontakt wiesz mi na tym rozglosie naprawde nie zalerzy , nie jest celem reklamy , ja sobie tylko na to nie pozwole , ze jestem przez twoich serdecznych kolegöw wyzywany od zlodzieji , ktöry sciaga polskim ptakom typesy ,zarzuca mi sie ze jestem biednym dziadem ,zenie stac mnie na typesy , tylko dlatego robie to publicznie , zeby tym pomöwieniom zaprzeczyc , no ale ja wiem to , cie nie interesuje ty widzisz tylko to co chcesz widziec tz tego znienawidzonego Niemca , ktöry odwarza sie z takimy mistrzami jak ty i Szpak dyskutowac , nie padajac na kolana , to cie gnebi . Gregor
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość Powrót do góry
wiarus

WysłanyWysłany: Sro Sie 07, 2019 21:03
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Kolego Spokojny 24 , a gdzie ja napisałem że to coś złego ,to jest forum Ty masz prawo podziękować ,ja mam prawo opublikować swoją opinie.Osobiście nie chciałbym publicznych podziękowań .DL
spokojny24

WysłanyWysłany: Sro Sie 07, 2019 21:10
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

wiarus napisał:
Kolego Spokojny 24 , a gdzie ja napisałem że to coś złego ,to jest forum Ty masz prawo podziękować ,ja mam prawo opublikować swoją opinie.Osobiście nie chciałbym publicznych podziękowań .DL

Oczywiście Kolego Wiarus ze masz takie prawo do swojej opinii Piszesz ze Osobiście nie chciałbym publicznych podziękowań . A wiesz ilu tu piszących i czytających nie chciałoby naszych publicznych zadym które Admin co jakiś czas musi kasować Dobranoc Dobrych lotów
wiarus

WysłanyWysłany: Sro Sie 07, 2019 21:15
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Nie wiem o czym do mnie piszesz i o co kruszysz kopie ,wystarczy przecież cofnąć się trochę pamięcią.Skasowane nie znaczy zapomniane.Dl
gregor4616

WysłanyWysłany: Sro Sie 07, 2019 21:35
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

hallo kol spokojny 24 tym ludziom , nie mozna pomöc , im sie nic nie podoba co dotyczy mojej osoby , obojetnie co ja robie i jak postepuje oni widzo we mnie tylko zlo , oni mnie nie znajo , nie wiedzo kim jestem , jako role odgrywam w otoczeniu , wiesz ilu Polskim oddzialom ja pomoglem , organizowale kupno kabin , jezdzilem po Niemczech setki kilometröw zeby cos zalatwic ,znajac jezyk Niemiecki wychanlowalem zawsze dobre ceny , organizowalem röwnierz wypuszczanie ptakow z okregu Olsztyn , bylem osobo kontaktowo wiesz ile Zegaröw-Benzingöw polskim hodowcom zorganizowalem i wiele innych zeczy ,ale to wszystko sie nie liczy , i do tego jeszcze dochodzi to , kazdy kolega ktöry neutralnie , obiektywnie sie do mojej osoby odnosi , jest wrogem , bo on nie trzyma z nami wiec facyt tej dyskusji : Ja im przebaczam , oni nie wiedzo co czynio . Gregor ps wiarus ty mozesz sie cofnac do powstania ziemi ty nie mozesz mi nic konkretnego zarzucic ,kolega spokojny nie kruszy kopi , on zachowuje sie tylko tak , jak powinien zachowywac sie normalny CZlowiek _ hodowca .
wiarus

WysłanyWysłany: Sro Sie 07, 2019 21:48
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Będę szczery, dla mnie jesteś zwykłym handlarzem co robi wszystko na poklask.
Obrażasz innych aby się wywyższyć co się więc dziwisz że jesteś potraktowany
podobnie.Żaden porządny hodowca nie będzie krytykował wyników innego bo różne rzeczy się na to składają.Obraziłeś tu wielu Polskich hodowców z związkiem włącznie ,dlatego na mój szacunek nie zasługujesz i żadnej pomocy od ciebie nie oczekuje, równie wdzięcznym za nic nie jestem.
gregor4616

WysłanyWysłany: Czw Sie 08, 2019 4:07
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Wiarus to jest twöj problem , ty nie jestes szczery ty wieszdokladnie ze to co ty piszesz , to nieprawda , ja nie jestem zwyklym handlarzem , ja nie handluje to klastwo z twojej strony , wiesz to mnie ale nie dziwi ty do tej pory nic pozytywnego na möj temat , nie napisales ja nie robie nic na poklask ja robie to ja chetnie pomagam ,i to bez poklasku , z twojej strony tego nie oczekuje napisz mi prosze kogo ja obrazilem ?? nie pisz tylko , ze ciebie , Szpaka , Czerwnego , Arturo i chodowce was nie mozna obrazic , wy na to nie zaslugujecie , ja nie musze was obrarzac , wy sie sami kompromitujecie , i osmieszacie to juz wystarczy ja nie krytykuje innych wyniköw , ja tylko koryguje te wyniki , jesli te dane nie pasujo ps ja od ciebie nie oczekuje szacunku ty musialbys sie jeszcze raz urodzic , zeby zmienic o mnie twoje zdanie , ale nie martw sie ja to przezyje . dlaczego obrazilem Polski Zwiazek ? karzde slowo , ktöre pisalem na temat Wyboröw to fakt , faktami nie mozna obrarzac , ps ja nie zarzucam zadnych manipulacji , wybory odbyly sie wedlug Protokulu , wiec Demokratycznie . wiesz ja bym ci chetnie pomögl , ale tobie nie mozna pomuc . Gregor
Ryszard Tosnowiec

WysłanyWysłany: Czw Sie 08, 2019 4:11
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Gregor My nie potrzebujemy gołębi pasionych chemią ...sprzedawaj gdzie chcesz , ale nie w Polsce .
My mamy swoje dobre , filmik https://www.youtube.com/watch?v=O_J4gY0Vzso&list=UUQCCaXDo7PLL8iXdmRiR0qA

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćOdwiedź stronę autora Powrót do góry
wiarus

WysłanyWysłany: Czw Sie 08, 2019 4:26
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

W czym ty mi możesz pomóc?Szkoda dla ciebie klawiatury bo co chwila piszesz co innego i twierdzisz że tego nie napisałeś.Osobiście nikogo nie potępiam że cię o coś ciągle proszą to sprawa indywidualna .Nie będę przypominał co pisałeś na temat Spokojnego 24 jeszcze kilka tygodni wcześniej.Większość została skasowana lecz ludzie to mają w pamięci.Jak już tu wszystkim pomożesz to załóż tu sklepik ze swoimi selektami i wszyscy będą zadowoleni.Żegnam
gregor4616

WysłanyWysłany: Czw Sie 08, 2019 4:39
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Wiarus , ja cie jeszcze raz witam jesli uwarzasz ze szkoda klawiatury , to dlaczego jej zawsze dalej uzywasz ja wiem tobie nie mozna pomöc , ty wszystko wiesz , jestes wielki hodowca , i do tego znany biegacz Maratonczyk , wiec tobie naprawde nie trzeba pomöc , ja pisze ciagle to samo , jecz nieraz pod inny punktem widzenia tz to jest dyskusja co do kol Spokojnego , to widzisz jest tak , on terz pisal na möj temat negatywnie , dlatego ja podobnie odpowiadalem , mozna jednak zmienic zdanie o czlowieku - hodowcy , jesli zmieniajo sie fakty dotyczace danej osoby , tak , jest miedzy mno a kol Spokojnym , i to cie gnebi , ty nie chcesz tego zrozumiec , ze to morzliwe ps ja sie staram pmöc kazdemu komu moge tobie raczej nie . Gregor ps oszczedzaj , od teraz klawiature to bedzie dla ciebie korzystniej .
gregor4616

WysłanyWysłany: Czw Sie 08, 2019 4:50
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Halo Polski patrioto , jak wyglada u ciebie z Polskimi Produktami , czy juz sprzedales ten Polski Produkt Mercedes - Benz , i kupiles sobie Polskiego Fiata 126p , czy moze Syrenke , lub Warszawe , to Polske produkty ty musisz to koniecznie zrobic , aby byc Wiarogodnym ps ja nie sprzedaje , ja odstepuje zamawiane ptaki , niejednokrotnie i w Polsce i ty nie morzesz mi tego zabronic , zobacz ty piszesz , ze sprzedajesz do Indi i Meksyku , ja ci tego terz nie zabraniam , ja tylko w to nie wierze . Gregor
rudy52

WysłanyWysłany: Czw Sie 08, 2019 4:57
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

I to jest was obraz Panowie,swoimi ostatnimi wpisami sami sobie opinie o was samych wystawiliście. Jeden przez zwykły ludzki odruch drugiemu podziękował i już krytyka z tego popłynęła.A póżniej się burzycie że inni tym samym wam odpowiadają. Nie ma u was żadnego przemyślenia. Nie piszę o sobie ale na gregora nagonkę urządzacie bzdury wypisujecie myślę że pisząc o nim o sobie myślicie. Prym w tym wszystkim wiedzie wiarus szpak mirek i arturo, też czerwony którego wasze postępowanie jest dla niego zachętą. To co ja piszę to jest wasze odbicie i dlatego w was jest tyle wściekłości. Ty wiarus sam już nie wiesz co pisać i sam na głupstwach się chwytasz.Sam upubliczniłeś dane osoby od której zgody nie miałeś a jak to zrobiła inna osoba to wielką nagonkę na nią zrobiłeś. A co zlecenie nie uzgadniałeś z kolegą igorem,nawet jak to były żarty to tylko zrodzone w chorym kogoś umyśle.Sami niekiedy żle postępujecie a do innych swoje pretensje ślecie.Albo kto wam jakieś prawo dał kto tu może lub nie może swoje wstawiać komentarze.Paranoja się tu dzieje wszyscy krzyczycie ze wy to dobrzy a reszta to żmije.Puknijcie się w głowy po rozum już idżcie. Rozpierdalacie te forum a na innych zwalacie.U póżniej u moderatora wymuszacie kogoś zablokowanie.Piszę choć po ostatnich waszych wpisach wiem że i tak to do głowy wam nie wejdzie,tylko będą wasze obrażliwe komentarze.
Szpak65

WysłanyWysłany: Czw Sie 08, 2019 5:09
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Widzisz Panie Gregor i tobie nie raz się zdarzy napisać prawdę . Napisałeś do kol wiarusa " Ja nie jestem zwykłym handlarzem " i tu pełna zgoda . Jesteś kutym na cztery łapy cwaniakiem co nic nie robiąc chce chodzić w glorii chwały i uchodzić za filantropa . Podsumujmy fakty co ty zrobiłeś aby pomóc temu gołąbkowi który nie wiadomo w jaki sposób znalazł się u ciebie . Moim zdaniem nic . To kol spokojny załatwił wszystko a inny kolega poświęcając czas i pieniążki odebrał go od ciebie . Tobie zaś szkoda było kilka groszy na wykonanie telefonu do właściciela a zamieściłeś tą wiadomość na forum aby zdobyć poklask i pokazać jak ty chcesz pomagać Polskim hodowcą. Po tym wszystkim coś tu na wywijał to możesz stawać na głowie a i tak dla minie na zawsze pozostaniesz krętaczem co dla kilku ojro zrobi wszystko . Jest takie stare polskie przysłowie . Kto się modli pod figurą ma diabła za skórą . Jeżeli chcesz pomagać to bardzo dobrze tylko nie rób z tego cyrku .
wiarus

WysłanyWysłany: Czw Sie 08, 2019 5:24
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

gregor4616 napisał:
Wiarus , ja cie jeszcze raz witam jesli uwarzasz ze szkoda klawiatury , to dlaczego jej zawsze dalej uzywasz ja wiem tobie nie mozna pomöc , ty wszystko wiesz , jestes wielki hodowca , i do tego znany biegacz Maratonczyk , wiec tobie naprawde nie trzeba pomöc , ja pisze ciagle to samo , jecz nieraz pod inny punktem widzenia tz to jest dyskusja co do kol Spokojnego , to widzisz jest tak , on terz pisal na möj temat negatywnie , dlatego ja podobnie odpowiadalem , mozna jednak zmienic zdanie o czlowieku - hodowcy , jesli zmieniajo sie fakty dotyczace danej osoby , tak , jest miedzy mno a kol Spokojnym , i to cie gnebi , ty nie chcesz tego zrozumiec , ze to morzliwe ps ja sie staram pmöc kazdemu komu moge tobie raczej nie . Gregor ps oszczedzaj , od teraz klawiature to bedzie dla ciebie korzystniej .

To że Ci podziękował nie znaczy to że zmienił zdanie o tobie.Po prostu zachował się kulturalnie ,jednak te obelgi co kierowałeś pod jego adresem pozostaną w pamięci.Nigdzie nie napisał żeś porządny gość .
gregor4616

WysłanyWysłany: Czw Sie 08, 2019 5:26
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Szpak , to jest problem ktöry was jednoczy , jak mozna byc tak falszywym i pisac take brednie , przecierz ty nic nie wiesz na temat tego ptaka uwarzasz ze to nic ja odebralem tego ptaka u osoby prywatnej , nie u hodowcy jechalem po tego ptaka ponad 30 km , pielegnowalem , karmilem tego ptaka 5 dni , zorganizowalem transport tego ptaka , do polski to nie ten kolega to robil , ja go o to prosilem , on to zrobil dla mnie , wiesz ja mu juz tyle razy pomoglem w ruznych sprawach , wiec on to chetnie dla mnie zrobil , no ale to dla ciebie nic , to drobnostka tak zachowuje sie karzdy wiesz na twojej opini my naprawde nie zalerzy , ps jak pisalem , ja biore cie lewo reko . Gregor ps teraz ide do golebi mamy dzisiaj 4 lot treningowy koszowanych 36 st numery tych ptaköw w pierwszej liscie konkursowej ps to info dla Czerwonego . Gregor
Zobacz poprzedni temat Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Skocz do: