Forum PZHGP
FAQ FAQ Szukaj Szukaj Użytkownicy Użytkownicy Profil Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Rejestracja Rejestracja Zaloguj Zaloguj
Obecny czas to Czw Lis 14, 2019 3:31 Zobacz posty bez odpowiedzi
Wspólne Gołębniki
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
gregor4616

WysłanyWysłany: Czw Wrz 05, 2019 15:10
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Szpak o jake konkrety ci chodzi , przecierz ja ci napisalem ile bylo koszowanych , i ze do wyniku liczy sie najwieksza lista wiec nikt tu murzynöw nie bije ty bijesz sam siebie pytasz o konkrety to odpowiedz na zadane pytanie kol Rudego dotyczy twoich wyniköw w lotach Starymi ?? ja moje podalem a ty milczysz , moze nie so tak korzystne dla tak wielkego jak ty , Hallo rolniku te ktöre gino . to przewarznie Polskie i one raczej umio czytac kierunkowskazy , poröwnujac procentualnie to zachodnie ptaki majo duzo przewage chodzi o zaginione wiec nie truj dupy zajmij sie twoimy lotami , i moze podasz kilka wyniköw ps ja nie zwalam na nikogo winy , ja napisalem tylko to co bylo napisane na stronie MWG Mazury : Uczestnicy 2019 i tam byla ta suma podana , przypuszczam , ze kol Yaro to rozumie , ty raczej nie , jest mozliwe ze szukasz znowu zaczepki , zeby pokazac twojo inteligecje i twojo wielkosc . dobry lot Gregor
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość Powrót do góry
Szpak65

WysłanyWysłany: Czw Wrz 05, 2019 15:42
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Czy ty aby nie masz jakiegoś kompleksu co do mojej osoby ,bo ciągle piszesz o mojej wielkości i inteligencji .
Ja w przeciwieństwie do ciebie nie mam zwyczaju wklejać wszędzie moich wyników . Zrobił to kol wiarus w czasie dyskusji na DL to do tej pory mu to wypominasz . Ale ok zgoda wstawię swoje wyniki nawet do 10 lat w tył jak zrobi to samo twój wielbiciel niejaki Hodowca 51 ,rudy 51 rudy52 winimax itd z imienia i nazwiska oraz nazwy oddziału . Sprawdzam.
Co do podania twoich wyników to dalej zwyczajnie rżniesz głupa .
mi nie chodzi o okręg tylko o twój oddział panie zakompleksiony .
rudy52

WysłanyWysłany: Czw Wrz 05, 2019 16:05
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Masz rację najlepiej podać 10 lat wstecz bo wtedy były najkorzystniejsze.Panie szanowny nie chodzi o lata ale tylko o gołębie dorosłe z sezonu 2019-tego.A jeżeli chodzi o rudego52 i innych co tak płynnie wymieniłeś jakoś nie zauważyłem by czymś tu się chwalili raczej was punktowali waszą pychę wykazywali.Więc jeżeli tacy śmiałkowie byliście kolego szpak to bądż i teraz głupotami wypowiadanymi się tu nie zastawiaj.
A wiem że jesteś tchórz i tego nie zrobisz.Dlatego innymi się zastawiasz.

Ostatnio zmieniony przez rudy52 dnia Czw Wrz 05, 2019 16:10, w całości zmieniany 1 raz
Szpak65

WysłanyWysłany: Czw Wrz 05, 2019 16:09
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

No i kita pod siebie .
mirek2001

WysłanyWysłany: Czw Wrz 05, 2019 16:10
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

ty z za Odry .....
A czy ja do ciebie pisałem ?
w życiu żałuję nie wiele .... ale niewątpliwie do przyjemności nie należy znajomość z tobą i odpowiadanie na twoje zaczepki !!

WysłanyWysłany: Czw Wrz 05, 2019 16:21
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Szpak65 napisał:
No i kita pod siebie .

I tak jak pisałem tchórz z ciebie jak ma dojść do twoich wyników weryfikacji.Wijesz się jak piskorz by tylko ich nie ujawnić. Więc proponuję wklej jaki bądz post mój gdzie swoimi gołębiami i wynikami się tu chwaliłem.To wszystko tu wyłożę jak grzesznik w spowiedzi. Więc pokaż mi te moje chwalenie ,bo jeżeli nie to ja tu twoje zamieszczę. Przypomnę ci te 50 na 50 i wszystkie w konkursie. Więc dalej do roboty zawstydz nas wszystkich swoimi wynikami.
rudy52

WysłanyWysłany: Czw Wrz 05, 2019 16:59
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Wiedziałem że szybko powietrze z ciebie zejdzie. Rób tak dalej a pośmiewiskiem tu się staniesz.
Hodowca082

WysłanyWysłany: Czw Wrz 05, 2019 19:41
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Panie Gregor A czy jest to jakaś ujma wstyd czy hańba być rolnikiem że tak często w swoich wypowiedziach naśmiewa się Pan z kolegi Mirka odsysając go do obory krowy doić . Pan zapewne mięsa nie je, i i mleka nie pije, a dzieci Pańskie wychowały się na papce od gołębi. Co to za różnica kim kto jest i jakie to ma znaczenie aby oceniać człowieka po wykonywanej pracy. Mirek ma gospodarstwo i z tego żyje . Ja przez ponad 25 lat uganiałem się za zbokami, złodziejami, i przestępcami aby trafili tam gdzie ich miejsce. Ktoś inny uprawia kapustę . A Pan zakręcał kurki z gazem .Wiec to jest powód do naśmiewania się . Proszę pomyśleć w czym Pan jest lepszy od innych . Te wasze wyzwiska kłótnie i poniżanie jeden drugiego do czego prowadzą . Ano do tego że znów ten temat odejdzie do krainy wiecznej głupoty dl.
gregor4616

WysłanyWysłany: Czw Wrz 05, 2019 20:21
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Hallo Hodowca 082 ja w rzadnym wypadku nie wysmiewam sie z zawodu rolnika , jest to tawöd jak karzdy inny , i niejednokrotnie rolnicy majo dobre wyksztalcenie np wyrzsza szkola rolnicza w Kortowie kolo Olsztyna ja twierdze tylko , ze ten Rolnik , ma wiecej pojecia o krowach , dojeniu kröw sprzatania obory niz na temat Golebi tz hodowla , prowadzenie stada , loty robienie dobrych wyniköw , dlatego proponuje mu zeby sie zajol tym co umi , na temat golebi , ma ograniczony choryzont i tu ten problem Szpak ty dalej nie pojmujesz do wyniköw w oddziele liczy sie najwieksza lista to znaczy ,okreg , polaczone oddzialy , wiec nie jest istotne ile hodowcöw - golebi , koszuje dany oddzial , moze troche sie rozjasnilo i mimo problemu ze zrozumieniem , troche zkapowales ps u nal licza sie tylko 5 najleprzych tz one muszo powtarzac konkursy ,nie mamy zadnych seri , wiec nie ilosc to znaczy duzo koszowac , obojetnie jake przyleco te ktöre so w czubie robio wynik , dlatego najleprza taktyka duzo koszowac , duzo slabych hodowcöw i wynik robi sie sam od siebie , u nas jest troche kulturalniej tz cierzej zrobic wynik , Hodowca 082 , ja nie tylko zakrecalem kurki gazowe , ja prowadzilem nadzur nad pracamy zwiazanymi z kladzeniem gazociagöw , wodociagöw , wszystke sprawy zwiazane z BHP i wiele innych zadan , wiec nie tylko kurki ja nigdy nie twierdzilem ze jestem leprzy od innych , tylko ci inni nie chco sie z tym pogodzic ,ze so gorsi odemnie tutaj czesc piszacych nie zasluguje na to rzeby wycziscic möj golebnik , co ci ludzie reprezentujo , ?? dlaczego szukacie ciagle dziury w calym , zawsze cos sie wam nie podoba albo za male oddzialy , za malo golebi , lotujo tylko dziadkowie lesni , nie ma konkurecji itd i do tego twierdzicie , ze Polske ptaki so leprze od Zachodnich to ja cie spytam z kont pochodzo , dziadkowie , rodzice tych ptaköw ktöre robio u was wyniki ?? no morze zdradzisz mi to tajemnice , Gregor
Chodowca442

WysłanyWysłany: Czw Wrz 05, 2019 21:41
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Czemu Polskie lepsze prosty przykład co rok przywozisz pan dziesiątki a nawet setki młodych do Polski. No i gdze te gołębie są pytam gdzie kto pisze że są super. A nima ich ani na listach ani w gołębnikach ani słychu ani widu.
No i komu brak tu wstydu?
rudy52

WysłanyWysłany: Pią Wrz 06, 2019 4:22
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Chodowca442 napisał:
Czemu Polskie lepsze prosty przykład co rok przywozisz pan dziesiątki a nawet setki młodych do Polski. No i gdze te gołębie są pytam gdzie kto pisze że są super. A nima ich ani na listach ani w gołębnikach ani słychu ani widu.
No i komu brak tu wstydu?

Więc ja odpowiem komu brak wstydu.Tobie szanowny Panie tobie że takie brednie nie wstydzisz się zamieszczać.A od kiedy na listach zamieszcza się od kogo są zakupione dane gołębie. Więc pierwsza to bzdura, a ci co w gołębnikach mają oryginały czy po nich jakieś jakieś krzyżówki to by musieli mieć z głową to rozgłaszać wolą by chwała cała im przypadała.Mało jest takich masz przykład swojego kolegi zakupił a nie zauważyłem by skrytykował te zakupione gołębie. Więc chodowca442 nie wypowiadaj się o czymś jak się na tym nie znasz. Twoje wpisy tu na tym forum w całości wyrażają jak się na tym sporcie znasz wyśmienicie. Nawet twe wiersze i rymowanki są głupie i nic nie warte,kaleczą tylko ten nasz piękny język. Nawet w twoim nicku niby zamierzonym jest obraz ciebie twojego talentu.Błąd tam popełniłeś a że nicku się nie zmienia więc odwrócić już nie można więc cały czas widnieje. Bo błędy i stylistyka w twoim tu wykonaniu pomste do nieba tylko wołają.
Szpak65

WysłanyWysłany: Pią Wrz 06, 2019 4:26
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Czyli moje dane personalne można było bez problemu ujawnić a ilość gołębi i ilość hodowców to tajemnica ściśle strzeżona .
Za jedno jestem ci wdzięczny a mianowicie za rozbawienie mojej zony która jest nauczycielką . Zacytowałem jej twoją wypowiedz:
"ja nigdy nie twierdzilem ze jestem leprzy od innych , tylko ci inni nie chco sie z tym pogodzic ,ze so gorsi odemnie "
Kazała ci podziękować za gotowy temat na lekcje o tolerancji . Więc dalej baw mnie .
rudy52

WysłanyWysłany: Pią Wrz 06, 2019 4:36
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

I ty masz żonę nauczycielkę popatrz ,popatrz pomału coraz więcej o szpaku się dowiadujemy.
mirek2001

WysłanyWysłany: Pią Wrz 06, 2019 6:31
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

rudy to co piszecie z gregorem to 100 metrów mułu i tyle samo przepaści :))
Wy uważacie się za cwaniaków niejednokrotnie przygadując innym sprytnie im ubliżając ...... wiele razy nie chce się nawet tego skomentować bo szkoda klawiatury , wtedy łapiecie wiatru w żagle i na całego .

GREGOR JA SIE NIE OBRAŻAM ZA SŁOWO ROLNIK CHOĆ W POLSCE TERAZ NAZYWA SIE TĄ GRUPĘ PRODUCĘTAMI ROLNYMI . TY MI KIEDYS NAPISAŁEŚ ŻE JESTEM GBUR, a ja odpowiem Ci słowami śpiewanymi przez Czesława Niemena

https://www.youtube.com/watch?v=B-t7CqvBM2A

WysłanyWysłany: Pią Wrz 06, 2019 6:41
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Hallo CHODOWCA442 , na möj wpis dal ci kol Rudy odpowiedz , jest tak jak pisze , ty nie wiesz gdzie zaczepi , piszesz wymyslone zeczy , ps podaj mi kilka nazwisk tych nie zadowolonych . poza M G , u niego istnieje raczej inny problem , nie chodzi tu o material tylko o hodowce czy ty jestes naprawde tak naiwny , i w to wierzysz , ze puzne jesienne mlode nadajo sie do lotowania , co jest ze starymi 5- 6 letnimy ptakami , czy mozna je oblatac i nimy lotowac ?? wiec te twoje durne teorie mogo pochodzic , od kogos ktöry , nie ma pojecia o golebiarce ,z tymy setkami mlodych to terz okropnie przesadziles , Szpak , ktos inny ujawil tez dane personalne innego kolegi , o tym nikt nic nie möwi , i nie nazywa go zdrajco , dlaczego ograniczasz to do mojej osoby dlaczego mam ci podawac ilosc golebi i ilosc hodowcöw , to nie ma zadnego znaczenia , ty chyba nie chcesz zrozumiec , wiec jeszcze raz , liczy sie najwieksza lista , tz polaczone oddzialy , okreg , z karzdego lotu liczy sie tylko wynik ptaka ktöry powtarza konkurs , no teraz licze na twojo kontre wy 20% my 33% , zobacz ile Polskich oddzialöw przechodzi do liczenia 33% ja nie mam zadnych tajemnic , co do twojej zony , wiesz ja mam dwöch braci ktörzy so naucicelami , i oni nie majo zadnych zastrzezen do mojego tekstu , jest tak jak pisze , moje wyniki sciskajo , niejednemu z was dupe i tu ten najwiekszy problem ps dzisiaj 6 lot okregowy , odleglosc 313 km , udzial bierze 10 oddzialöw i ok 4, 500 ptaköw i z tej listy liczone so wyniki , wiec raczej , duza konkurecja , ja zakoszowalem 33 ptaki , jednego wycofalem , jest skaleczony wiesz ja cie raczej nie bawie , ja cie raczej doprowadzam do szalu , tobie juz opadly , spodnie i rece , i mimo to nic nie pomaga , jak ja juz kilka razy pisalem , ja biore cie lewo reko , ty nie mozesz ta wysoko podskoczyc , zeby mnie przeskoczyc . Gregor
Zobacz poprzedni temat Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Skocz do: