Forum PZHGP
FAQ FAQ Szukaj Szukaj Użytkownicy Użytkownicy Profil Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Rejestracja Rejestracja Zaloguj Zaloguj
Obecny czas to Nie Gru 15, 2019 2:46 Zobacz posty bez odpowiedzi
Wspólne Gołębniki
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
rudy52

WysłanyWysłany: Pią Wrz 06, 2019 7:03
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

mirek2001 napisał:
rudy to co piszecie z gregorem to 100 metrów mułu i tyle samo przepaści :))
Wy uważacie się za cwaniaków niejednokrotnie przygadując innym sprytnie im ubliżając ...... wiele razy nie chce się nawet tego skomentować bo szkoda klawiatury , wtedy łapiecie wiatru w żagle i na całego .

GREGOR JA SIE NIE OBRAŻAM ZA SŁOWO ROLNIK CHOĆ W POLSCE TERAZ NAZYWA SIE TĄ GRUPĘ PRODUCĘTAMI ROLNYMI . TY MI KIEDYS NAPISAŁEŚ ŻE JESTEM GBUR, a ja odpowiem Ci słowami śpiewanymi przez Czesława Niemena

https://www.youtube.com/watch?v=B-t7CqvBM2A

Więc sam teraz wykazałeś jaki poziom w dyskusji wprowadzasz. Więc jak to jest dla ciebie dogadywanie to jest jednoznacznie z ubliżaniem. Śmiała teoria choć wy takie bezsensowne teorie tu wstawiacie by by konkurenta zdyskredytować.I tak jest od samego początku.Wasze nie kiedy wpisy w nich dywagacje to na poziomie niekiedy przedszkolaka.Dla was prawda zamieszczana to ubliżanie muł i szambo.To jest definicja wasza prawdy tu przez mnie zamieszczana.Pokaż mi gdzie ja tu kłamię i nieprawdę zamieszczam. Jest takie powiedzenie co wam koledzy dedykuję Widzicie u innych żdżbło w oku a w swoim nie zauważacie kłody.Odpowiadacie tylko na to co mam wygodne manewrujecie i się przez to tylko ośmieszacie
A na koniec czy cwaniarstwo to aż takie wielkie tu przestępstwo.Podsyłam definicję tego określenia co ponoć tyle zła wam tu wyrządza."cecha kogoś, kto radzi sobie w każdej sytuacji i czerpie z niej korzyść dla siebie"I co w tym kolego zdrożnego.Myśl bardziej głową a nie dolną częścią swego ciała.
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość Powrót do góry
Szpak65

WysłanyWysłany: Pią Wrz 06, 2019 7:34
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Cytujac klasyka:
"ja nigdy nie twierdzilem ze jestem leprzy od innych , tylko ci inni nie chco sie z tym pogodzic ,ze so gorsi odemnie "GREGOR HODOWCA Z NIEMIEC .
gregor4616

WysłanyWysłany: Pią Wrz 06, 2019 7:53
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Szpak co ci sie w tym klasyku nie podoba ?? jest naprawde wielu z was ktörzy so gorsi , dlaczego zaden z tych tak zwanych Mistrzöw , nie wstawi swoich wyniköw , aby temu zaprzeczyc . Ps aktualna informacja z MWG Kaszuby 2 lot konkursowy 125 km robie z 15 zakoszowanych 8 konkursöw , zaczynam 9 konkursem ,to tez info dla Siwego , wiec do tej pory te moje wapniaki jakos sobie radzo , acha zapomialem , mojego nadwornego krytyka Czerwonego . Gregor
Szpak65

WysłanyWysłany: Pią Wrz 06, 2019 8:03
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Cytujac klasyka:
"ja nigdy nie twierdzilem ze jestem leprzy od innych , tylko ci inni nie chco sie z tym pogodzic ,ze so gorsi odemnie "GREGOR HODOWCA Z NIEMIEC .
Oj Panie GREGOR kiedy ci zaświta historyczne myślenie że ludzie nie dzielą się na lepszych i gorszych tylko jak mówił Pawlak MADRYCH I GŁUPICH . Bacz abyś na tych drugich nie wyszedł .
gregor4616

WysłanyWysłany: Pią Wrz 06, 2019 8:18
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Szpak tutaj nie chodzi , o leprzych i gorszych ludzi , tutaj chodzi o dobrych i mniej dobrych Hodowcöw ps niejednokrotnie (Glupi ) hodowca moze miec dobre wyniki my tu nie oceniamy poziom IQ , tylko poziom hodowlany tz wyniki ty jestes przekonany i wierzysz w to ze nalerzysz do tych pierwszych , wiesz ja mam tu watpliwosci , chyba spytam Pawlaka co on o tym mysli , ps dlaczego nic nie odpowiadasz na temat MWG , a wiesz zapomialem , to cie nie interesuje . Gregor
Szpak65

WysłanyWysłany: Pią Wrz 06, 2019 8:27
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Wiesz ilu ludzi poniosło śmierć przez to ze jednym zdawało sie że są lepsi od drugich . Po drugie kto dał ci prawo dzielić na tych lepszych i tych gorszych . czy ci lepsi to ci co poza gołębiami świata nie widza często kosztem własnej rodziny?
A ci gorsi to ci którym sam powrót gołębia do domu daje wielka radość a znam takich wielu którzy latają bez napinki .Czy dla dyplomu za 2 złote albo pucharku za 20 mamy poświęcać wszystko
To który jest lepszym hodowca czy ten co ma duże pieniądze , zatrudnia pielęgniarza faszeruje jak ty antybiotykami gołębie bo przecież cel uświęca środki . Czy ten biedny emeryt który często kosztem nie wykupienia leków idzie kupuje worek lepszej karmy aby dać swoim pupilom . Nie ma jednoznacznej odpowiedzi dlatego wszelkie podziały są nie na miejscu żeby nie powiedzieć głupie .

Ostatnio zmieniony przez Szpak65 dnia Pią Wrz 06, 2019 8:43, w całości zmieniany 2 razy
rudy52

WysłanyWysłany: Pią Wrz 06, 2019 8:39
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Szpak65 napisał:
Cytujac klasyka:
Oj Panie GREGOR kiedy ci zaświta historyczne myślenie że ludzie nie dzielą się na lepszych i gorszych tylko jak mówił Pawlak MADRYCH I GŁUPICH . Bacz abyś na tych drugich nie wyszedł .

Ej, szpaku ty nasz klasyku drogi ,pisz tak by to nie obróciło się przeciw tobie.Nie zakłamuj rzeczywistości. Są różni ludzie lepsi i gorsi,są patrioci i zdrajcy narodu, są mordercy i złodzieje i uważasz że nie ma lepszych czy gorszych ja natomiast uważam odwrotnie. Ale idzmy dalej do tych co w czymś prymat wiodą. Są gorsi kucharze jak i na wysokim poziomie,jest gorszy i lepszy inżynier,jest lepszy i gorszy między nami mówca a teraz przeczytaj to kilka razy jest gorszy i lepszy hodowca gołębi pocztowych.I co ty na to mędrcu nasz wielki. Jak się to ma do twojej teorii, Świat jest tak skonstruowany że między nami są lepsi i też gorsi. Ale trzeba rozumieć o czym my mówimy.
rudy52

WysłanyWysłany: Pią Wrz 06, 2019 9:25
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Szpak65 napisał:
Wiesz ilu ludzi poniosło śmierć przez to ze jednym zdawało sie że są lepsi od drugich . Po drugie kto dał ci prawo dzielić na tych lepszych i tych gorszych . czy ci lepsi to ci co poza gołębiami świata nie widza często kosztem własnej rodziny?
A ci gorsi to ci którym sam powrót gołębia do domu daje wielka radość a znam takich wielu którzy latają bez napinki .Czy dla dyplomu za 2 złote albo pucharku za 20 mamy poświęcać wszystko
To który jest lepszym hodowca czy ten co ma duże pieniądze , zatrudnia pielęgniarza faszeruje jak ty antybiotykami gołębie bo przecież cel uświęca środki . Czy ten biedny emeryt który często kosztem nie wykupienia leków idzie kupuje worek lepszej karmy aby dać swoim pupilom . Nie ma jednoznacznej odpowiedzi dlatego wszelkie podziały są nie na miejscu żeby nie powiedzieć głupie .

Już nie zmieniaj swoich wpisów tylko wsłuchuj się kto i co do ciebie mówi.Bo za każdymi zmianami coraz większe zamieszczasz głupoty. A na zakończenie i wśrod ludzi są mądrzy i głupcy, więc sam się zakwalifikuj do jakiej grupy chcesz należeć.
Hodowca082

WysłanyWysłany: Pią Wrz 06, 2019 10:05
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Panie Gregor napisał Pan takie zdania . i do tego twierdzicie , ze Polske ptaki so leprze od Zachodnich to ja cie spytam z kont pochodzo , dziadkowie , rodzice tych ptaköw ktöre robio u was wyniki ?? no morze zdradzisz mi to tajemnice , Gregor

Zadałeś pytanie to grzeczność nakazuje odpowiedzieć.
Po pierwsze ja nic nie twierdze .
Po drugie przodkowie moich gołębi pochodzą od takich hodowców jakimi byli Dr Arthur Bricoux i Maurice Delbar. Ja nie muszę kręcić i obracać kota bo to nie mój styl ja pisze jak jest . Przodków moich obecnych ptaków nabywałem bardzo dawno temu od sławnych hodowców z Górnego Ślaska Przez ponad 35 lat bazuje na tej lini dokładając miedzy czasie coś do odświeżenia krwi . Ptaki utrzymuje na linie . Tak że przodkowie moich gołębi pochodzą z Belgi . Tak jest w każdej hodowli i nie ważne czy jest to Polska czy Niemcy Niema czystej krajowej lini .Wszystkie liczące sie hodowle przodków maja z Belgi a niektóre z NL ale tam tez przodkowie to Belgi . Twoja hodowla też . Tak że udowadnianie czegokolwiek niema sensu dl.
Yaro32

WysłanyWysłany: Pią Wrz 06, 2019 10:17
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Mój znajomy hodowca powiadał. "Nie jestem najlepszy , ale lepszy niż cała reszta". Pozdrawiam zdrowo i rozsądnie myślących.
rudy52

WysłanyWysłany: Pią Wrz 06, 2019 11:39
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Widzę że "zdrowo i rozsądnie myślący" na siłę tu z prostego chcą garbatego zrobić .I takie bajki nam tu opowiadają.
gregor4616

WysłanyWysłany: Pią Wrz 06, 2019 13:25
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Szpak , widze ze prubujesz wröcic do tematu ,ktöry zawsze ciagnie ty uwarzasz nas za tych leprzych , ktörzy przyczinili sie do smierci wielu ludzi , ja na ten temat juz kilkakrotnie odpowiadalem , ja nie mam z tym nic do c´zynienia teraz do twoich wywodöw , w listach konkursowych i w tabelach mistrzowskich , podawane so tylko nazwiska , nie podawane jest czy ktos jest bogadty , biedny , glupi lub madry ps jak ty , wiec te twoje poröwnania , sluzo tylko temu , zeby pokazac z tymi bogatami , ktörzy majo pielegniarzy , ktörzy faszerujo ptaki , ps jak ja to ponoc robie , przeciw tych nie mam szans , ale to tylko twoja wersja , zobacz ja tez nie jestem bogaty , trzymam na zime 60 ptaköw , na loty mlodymi zaczynam 36 ptakami , i mimo to wystarczy zeby tych bogatych , madrych pokonac , z tym preperowaniem , to musisz mi udowodnic , to co ty robisz to posadzanie , ty nie masz zadnych dowodöw , wiec przestan zmyslac , pozdröw Wiarusa on to samo twierdzi . ps aktualna informacja , jest po 6 locie , i jest pewne , ze jestem Mistrzem oddzialu , i mam kilka najleprzych lotniköw , ps to znaczy z 30 morzliwych , robie 30 konkursöw tz 5 ptaköw z 6 konkursami , no ale to mi sie tylko udalo ,nie ma konkurecji w odzdziele lotuje tylko przeciw siebie wiec z tont te wyniki , no i do tego Wapniaki , wiec czemu sie dziwic . Gregor
Szpak65

WysłanyWysłany: Pią Wrz 06, 2019 13:38
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

A mógł bym wiedzieć o jakie preparowanie chodzi i gdzie ja użyłem takiego sformułowania .
gregor4616

WysłanyWysłany: Pią Wrz 06, 2019 13:43
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Hallo Siwy 7 , ty jestes tak uprzejmy pokazujesz tu moje wyniki , wiec ja ci sie zrewanzuje i pokarze twoje , dzisiaj nastepny lot z 215 km pierwszy ptak 9,13 205 ptak 15,25 twöj do tej pory meldowany jako zaginiony , no ale moze on znowu intensywnie trenuje i wruci puzniej ps zerknij na MWG kaszuby , my mielismy tez lot , zobacz co moje wapniaki tam osiagajo . dobry lot Gregor .
gregor4616

WysłanyWysłany: Pią Wrz 06, 2019 14:03
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Szpak to jest tylko inne slowo , ma ale take same znaczenie jak faszerowanie chodzi o to samo obojetnie jak to nazwiemy , mimo to ty nie morzesz mi tego zarzucac , nie masz zadnych dowodöw czy jest jednak mozliwe ze ty potajemnie kontrolowales möj pojnik ?? , wiec möwiac po Polsku przestan ( Pierdolic ) . Gregor
Zobacz poprzedni temat Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Skocz do: