Forum PZHGP
FAQ FAQ Szukaj Szukaj Użytkownicy Użytkownicy Profil Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Rejestracja Rejestracja Zaloguj Zaloguj
Obecny czas to Sro Gru 11, 2019 6:04 Zobacz posty bez odpowiedzi
super lotniczka na długim dystansie 2 x wystawa ogólnopolska
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
sylwek59

WysłanyWysłany: Sro Wrz 18, 2019 16:15
PostTemat postu : super lotniczka na długim dystansie 2 x wystawa ogólnopolska
Odpowiedz z cytatem

Sprzedam niebieską samiczkę PL-0226-10-7984. Jest to super lotniczka w lotach KAT M.
- 2014 rok - 10 konk i 1 nagroda na wystawię okręgowej w KAT E (Maraton z 2 lat) i reprezentantka Okręgu na wystawie Ogólnopolskiej;
- 2015 rok - 11 konk i 3 nagroda na wystawie okręgowej w KAT E (Maraton z 2 lat) i reprezentantka Okręgu na wystawie Ogólnopolskiej.
Od początku lotowana i przygotowywana pod kątem długich lotów, jednak jak widać robiła dużo konkursów więc dobrze leciała także na pozostałych dystansach. W swoim dorobku ma m.in. 3,4,16,17,2121,21,21,21,25,32, konkurs na oddział, itd. Lotowana metodą totalnego wdowieństwa. Samiczka wycofywana z gołębnika lotowego ze względu na wiek. Trzeba zrobić miejsce dla młodszych ptaków. Jej dzieci nie latają tak dobrze jak ona w przeszłości, ale za to jej wnuki zapowiadają się jeszcze lepiej, m.in. jej wnuczka PL-0226-18-9891 - 1 AS Okręgu w KAT roczne samice - 10 konkursów. W oddziale na 25 % ma 11 konkursów. Przeleciała cały program lotów, w tym 2 x 780km, z jednego zrobiła fajny konkurs, z drugiego bardzo ciężkiego zabrakło jej 14 minut. Jej wnuk PL-0226-17-8 zdobył tytuł dla 3 rocznego samczyka Oddziału i też już kilka szpicowych konkursów zrobił. Oferowana lotniczka wywodzi się z gołębi Robert Sołtys (Tipes12) x Jan Fabian. Gołębie od Fabiana posiadam u siebie od 2008 roku i jestem z nich bardzo zadowolony. Tworzą one podwaliny mojej hodowli. Nie są one jakieś szybkie ale bardzo uparte i wytrwałe. Im lot jest dłuższy i trudniejszy tym wyżej plasują się one na listach konkursowych. Tak ona jak i inne gołębie z tej rodziny znakomicie sobie radzą. Wielokrotnie tak ona jak i jej rodzina przyczyniły się do zdobywanych tytułów mistrzowskich w różnych kategoriach. Jestem przekonany, że ktoś kto się na nią zdecyduje, będzie z tego powodu bardzo zadowolony. Samiczka oczywiście jest w 100% płodna. Zresztą jako wdowa znosiła w sezonie tylko 4 jajka. W niedługim czasie zostanie też wystawionych kilka innych bardzo dobrych lotników.
Moje wyniki można obejrzeć pod linkiem, gdzie są wszystkie listy konkursowe potwierdzające jej zdobyte konkursy.
http://www.skierniewice.pzhgp.net/oddzial/listy-konkursowe
Na wszelkie pytania udzielę odpowiedzi pod telefonem 609534758.
Pozdrawiam. Czechowicz Sylwester.
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość Powrót do góry
sylwek59

WysłanyWysłany: Czw Wrz 26, 2019 18:03
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Gołąb wystawiony na aukcję.
https://www.zloteskrzydlo.pl/infusions/aukcje/aukcja.php?id=1932
kkscy

WysłanyWysłany: Czw Wrz 26, 2019 19:17
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Mam pytanie.Dlaczego sprzedajesz lotniki ?
Czy one nie powinny zasilić gołębnik rozpłodowy ?
sylwek59

WysłanyWysłany: Czw Wrz 26, 2019 19:44
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

kkscy
Postanowiłem odmłodzić stado. Wycofuję z gołębnika lotowego 7 starych wysłużonych lotników. Niestety mój gołębniczek zarodowy jest malutki i nie dla wszystkich znajdzie się tam miejsce. Do tego matkę i kilkoro rodzeństwa do tych 2 samców z innych aukcji mam w domu więc z nich mogę zrezygnować. Z rodziny tej samicy też jest kilka sztuk. Jako ciekawostkę dodam tylko, że wnuczka tej starej lotniczki w tym roku została najlepszą roczną okręgu i 3 w regionie. Pozdrawiam.
kkscy

WysłanyWysłany: Czw Wrz 26, 2019 19:52
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

sylwek59 napisał:
kkscy
Postanowiłem odmłodzić stado. Wycofuję z gołębnika lotowego 7 starych wysłużonych lotników. Niestety mój gołębniczek zarodowy jest malutki i nie dla wszystkich znajdzie się tam miejsce. Do tego matkę i kilkoro rodzeństwa do tych 2 samców z innych aukcji mam w domu więc z nich mogę zrezygnować. Z rodziny tej samicy też jest kilka sztuk. Jako ciekawostkę dodam tylko, że wnuczka tej starej lotniczki w tym roku została najlepszą roczną okręgu i 3 w regionie. Pozdrawiam.

Dzięki 👍
mirek2001

WysłanyWysłany: Czw Wrz 26, 2019 20:37
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Mamy tu do czynienie z ugruntowaną hodowlą w której są rodziny gołębie z wynikami a po z krzyżowaniu z własnymi gołębiami możemy dochować się ptaków fajnie latających ,o to właśnie cały czas w tym sporcie chodzi :))

WysłanyWysłany: Pią Wrz 27, 2019 19:10
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

kkscy napisał:

Kolego jakbyś to pytanie zadał Panu Lorkowskiemu to byś został wyzwany od głupków, burków, itp.
A Polski hodowca, który uczciwie zapracował na swój sukces- to inteligentnie odpowiada jak to widać we wpisach.
sylwek59

WysłanyWysłany: Pon Wrz 30, 2019 16:33
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Dziękuję za zainteresowanie. Temat już nieaktualny. Pozdrawiam wszystkich.
rudy52

WysłanyWysłany: Pon Wrz 30, 2019 17:16
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

ARTURO napisał:
kkscy napisał:

Kolego jakbyś to pytanie zadał Panu Lorkowskiemu to byś został wyzwany od głupków, burków, itp.
A Polski hodowca, który uczciwie zapracował na swój sukces- to inteligentnie odpowiada jak to widać we wpisach.

Ej,jasnowidz a skąd ty możesz wiedzieć co by zrobił Pan Lorkowski, przecież nikt mu żadnego pytania nie zadał.Za to ty za niego odpowiedz dałeś.Więc ja ci na to twoimi słowami odpowiem jesteś głupek i burak czerwony.
gregor4616

WysłanyWysłany: Wto Paź 01, 2019 8:07
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Hallo kol Rudy to jest typowy przyklad , o ktörym pisze kol Kslom chodzi o przeychanki jak sie nic nie wie , nie ma nic do napisania na temat , to wymysla sie pewne rzeczy i zarzuca sie postepowanie , ps ja nigdy nie wyzwalem normalnych powarznych hodowcöw od buraköw lub glupköw ja nie mam z tymi ludzmi zadnych problemöw jest jednak kilku dla ktörych te slowa burak lub glupek ,to komplimenty . dobry lot Gregor
Zobacz poprzedni temat Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Skocz do: