Forum PZHGP
FAQ FAQ Szukaj Szukaj Użytkownicy Użytkownicy Profil Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Rejestracja Rejestracja Zaloguj Zaloguj
Obecny czas to Czw Cze 04, 2020 7:20 Zobacz posty bez odpowiedzi
Skandal w oddziale Góra-Wschowa
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
Piotr.kunysz

WysłanyWysłany: Pon Lis 25, 2019 16:14
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Powiem wiecej drodzy czytelnicy golebie ktore zakupilem do lotow tu od hodowcy z tego forum,byly lotowane i nawet tych golebi ten czlowiek mi oddac nie chcial!!!!

Kto mi je sprzedal dobrze wie😀
Oddzial 012.18.7716 taki przyklad😉
Pozdrawiam.
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość Powrót do góry
ivonn600

WysłanyWysłany: Pon Lis 25, 2019 16:16
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Panie Piotrze, uważam, że to dobrze, że ta sprawa trafi do właściwej instytucji. Czekam w takim razie na stosowne wezwanie z sądu.
Piotr.kunysz

WysłanyWysłany: Pon Lis 25, 2019 16:20
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

pani poda mi adres,bo z tego co mi wiadomo nie mieszka juz pani z rodzicami.
Powiem więcej sporadycznie pania tam widywalem.
ivonn600

WysłanyWysłany: Pon Lis 25, 2019 16:23
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

W kwestii moich danych teleadresowych proszę się kontaktować ze mną poza forum.
mariusz2460

WysłanyWysłany: Pon Lis 25, 2019 16:24
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

jak to przeczytałem to też tak sobie pomyślałem że kto oddaje dobrowolnie swoje gołębie i że musiał być tylko opiekunem
gucio_zapylacz

WysłanyWysłany: Pon Lis 25, 2019 16:25
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Kolego dadik dokładnie

Nie wiem jak zacząć swój wpis, jednakże nie będę nikogo obrażał jak domniemany pokrzywdzony.
Osoby komentujące radzilbym z zapoznaniem się z tematem jak również samej założycielce postu.
Pisze pani m.in. że gołębie były bezczelnie zawłaszczone, jest to bzdura, bo kolega będąc tam z małżonką w zaawansowanej ciąży został przez pani pcha pogoniony, więc interweniowała policja i na protokole pani 9jciec przyznał się, że ptaki nie są jego własnością co akurat jest prawda😀 Koledzy, byłem sam osobiście z małżonką na jednym z przylotów w 2018r i tam na pytanie żony w kierunku pana Tadeusza, czyje to ptaki? Odpowiadal, że Piotra on tylko je selekcjonuje i tak stara się chłopakowi pomoc bo ten pracuje za granicą, zmian pytała dalej a będzie pan później lotował na siebie? Ten odpowiedział że nie, gdyż on już się nalatal i zakończył swoja przygodę z tym hobby i nadmieniam dalej że robi to na wzgląd , aby pomóc Piotrowi sprawdzić te ptaki. Piotr rok rocznie dostarczał panu Tadeuszowi ptaki rozpłodowe na sezon lęgowy jak i środki, karmy i szczepionki, zapyta pani ojca jak było. Do ego kolega Piotr kupił przyczepkę do wywozu gołębi i nawet auto z kluczykami zostawił pani ojcu.
Dlatego koledzy warto się zastanowić na jakiej podstawie założycielka tematy twierdzi że ptaki są własnością jej ojca? gdzie rozpłod jest Piotra i utrzymanie ich też on opłacał. Do tego z aplecami Piotra odsprzedawał młode i czerpał korzyści i są na to świadkowie i dowody!
Dodam że kolega proponował panu Tadeuszowi tandem, ten odmawiał, proponował mu logowanie z jego posesji i rozwni3z odmówił. Trzeba zadać sobie pytanie dlaczego? Koledzy z odzizlu znający pani ojca w rozmowach mówili otwarcie , że on te ptaki selekcjonuje sobie!
Pisze pani, że Piotr nie wie nawet z jakich są krzyżówek... Doskonale wie bo ma na nie rodowody, to pani ojciec usilnie próbował je od niego wyciągnąć tylko po co mu one? Czyżby chciał tą wiedzę sam wykorzystać? Niech pani zapyta ojca i odpowie tutaj kolegom co jego działania miały na celu?
Co do odbudowy stada przez pani ojca, jak już ktoś wyżej napisał poczynił pierwsze kroki, a mianowicie schował do kosza i zawiózł do kolegi lotniki ukrywając he przed policja, jednak są jeszcze uczciwi ludzie i prawda wyszła na jaw jak i to jakim człowiekiem jest pani Ojciec, który defakto pracują w oświacie! Wstyd, jaki to dorosly człowiek daje przykład młodzieży.
Jeszcze raz radzę porozmawiać z ojcem i zapytać o te wszystkie rzeczy, żeby nie musiała pani świecić oczami przed sądem za publiczne zniesławienie uczciwego człowieka.

Koledzy hodowcy dziwi, że tylko nieliczni sami wstrzymali się przed osadami kolegi Piotra, który w tej nieprzyjemnej sytuacji jest poszkodowanym i dowodzi swoich racji z organami ścigania.

Pozdrawiam trzeźwo myślących życząc dobrego lotu i wytrwałości koledze w odzyskaniu swojej własności, które być może siedzą teraz w ciasnej klatce po królikach, gdzieś u szemranego znajomego wspierającego ten proceder
wiarus

WysłanyWysłany: Pon Lis 25, 2019 16:29
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Panie Piotrze nie jestem pewny lecz domyślam się że gołąbki były ode mnie.Jeśli zechciałby Pan posłuchać mojej rady to zostawi Pan to w spokoju i nie zawraca
Pan sobie głowy sądami. Gołąbki swoje mogę wysłać za darmo jak Panu zależy ,ale naprawdę szkoda zdrowia i Pańskiego czasu ,a dobre imię Pańskie zostało tu zrehabilitowane.Pozdrawiam
Hodowca082

WysłanyWysłany: Pon Lis 25, 2019 16:38
PostTemat postu : Re: Porada
Odpowiedz z cytatem

hodowca1234 napisał:
Na tym forum jest tylu wielkich znawców wszystkiego ,a nie potrafią doradzić dziewczynie jak ma rozwiązać tą nie miła sytuacje . Wstyd panowie . Droga Pani może na początku źle odbierze moją sugestie lecz jest ona dla Pani przychylna . Gołębie , które zabrał ten Pani taty wspólnik były jego własnością jeśli posiadał na nie karty wystawione przez PZHGP . Zrobił to zgodnie z prawem . Lecz jest jeszcze drugi aspekt tej sytuacji . Umowa słowna tez jest umową . Gołębie znajdowały się w gołębnikach Pani ojca i on się nimi opiekował . Kupował karmy i różnego rodzaju preparaty . Teraz niech Pani ojciec wystawi temu gościowi rachunek za swoją pracę , użyczenie gołębnika i wszystkie zakupy związane z hodowlą , które poniósł .Najlepiej udać się do adwokata i na pewno dostaniecie dobra poradę .Na początek wysłać pismo przed sądowne do zwrotu wszystkich należności . Jeśli to nie poskutkuje to iść dalej drogą prawną . Gościowi odechce się już traktowania innych w ten sposób . Proszę się nie poddawać i walczyć o swoją prawdę . Pozdrawiam

Kolego Aby komukolwiek w takiej sprawie doradzić to trzeba mieć konkretne rozeznanie nie wydaje się wyroku po wysłuchaniu jednej ze stron nie znając sprawy To co Ty tu piszesz to niema miejsca bytu w takiej sytuacji jest słowo przeciwko słowu . To samo może powiedzieć ta druga strona ze poniosła koszty . Tu są potrzebni świadkowie, faktory zakupów itp. To co opisuje Ta Pani to nie da się podciągnąć ani pod art. 286 kk jak również pod art. 278 Gdyż ci Panowie byli w spółce i jakie koszty i jakie udziału zostały wniesione tego nie wie nikt. No chyba ze są zawarte umowy w razie rozwiązania dotyczące podziału . Oczywiście może być jak najbardziej forma umowy ustna o czym mówi artykuły 73-81 KC Ale w tej sytuacji nadal jest słowo przeciwko słowu. Tak że z osądami należałoby się wstrzymać .Oczywiście jeśli sprawa zostanie skierowana na tor prawny to dany adwokat tego się podejmie bo żaden pieniądz nie śmierdzi. A jak to się skończy to wiadomo z góry . Jeśli osoba poszkodowana ma twarde dowody ze poniosła koszty i może te dowody udostępnić dla wymiaru prawnego to oczywiście szanse są. Dziś można mieć sporo nieprzyjemności za podanie do publicznej wiadomości danych osobowych o czym mówi ustawa z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych w art. 107 i 108 . I tu byłbym bardzo ostrożny bo często w tym kraju tak bywa że ofiara staje się przestępcą. Pozdrawiam
Piotr.kunysz

WysłanyWysłany: Pon Lis 25, 2019 16:39
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Szanowny Panie Wiarus Serdecznie Pana Pozdrawiam.
7720 i 7716 maja się juz dobrze w moim golebniku,bo je odzyskalem z policją.Przykra sytuacja ale niestety prawdziwa.

Ja inwestowalem w golebie.sam tez kupywalem karmy.witaminy.leki od weterynarza czy szczepionki.dodatkowo kwota 8tys zl ladowala do rak pielegniarza.
Malo tego handlowal moimi golebiami i opisywal je swoim nazwiskiem.
Dodam tez ze przyjal zamowienie na wiosne 2020 na mlode po moich golebiach rozplodowych.
Osoba ktora o te golebie dzwonila i pytala skontaktowala sie zemna i mi to opowiedziala.
Dlatego moja rezygnacja przyspieszyla moja decyzje.
Jednak zeby pan tadeusz nie byl poszkodowany i mial cos z moich golebi zaproponowalem polowe golebi!!!
Odppwiedzial NIE!!!
No i machina zostala uruchomiona.

Powiem więcej zekomo zginął z tamtej posesji golab o numerze pl 0219 14 476-9 lotnik oddzialu i akurat taki przypadek ze jego corka w tym roku jest najlepszym rocznym oddziału!!!!
Dzis wszystkie numery golebi ktore byly zabrane przez opiekuna i nie wrocily zostaly wpisane do protokołu o ściganie.
Ogolnie wszystkie numery zostaly podane.
Tak ze udowodnimy kto kogo oszukal.
Choc to kto oszukal juz jest jasne dla policji bo protokol podpisal panski tata pani Iwonko.
ivonn600

WysłanyWysłany: Pon Lis 25, 2019 17:00
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Panie Piotrze,

szczerze gratuluję tak szerokiego grona tajemniczych obrońców pańskiego dobrego imienia, zaskakująco dobrze znających zresztą szczegóły opisanej sprawy.

Ze swojej strony zamykam ten wątek, możemy rzeczywiście kontynuować go w sądzie. Mam ogromną nadzieję, że mój apel dotarł do właściwego grona osób i ten nagły wysyp wpisów "rzeszy" anonimowych osób kryjących się pod różnymi pseudonimami tego nie zmieni. To wypełnia cel, jaki sobie postawiłam na samym początku.

Tak już niestety jest na tym świecie, że prawda ma zazwyczaj mniejszą siłę przebicia niż kłamstwo. Liczyłam się z tym tworząc ten wątek i obserwowany tu rozwój sytuacji nie jest dla mnie najmniejszym zaskoczeniem.

Wszystkim prawdziwym Hodowcom życzę niezłomności w realizowaniu swojej pasji. Proszę nie pozwolić, żeby tego typu przykre sytuacje kiedykolwiek przyćmiły satysfakcję i radość, którą może dawać ten sport. A trochę wiem o czym mówię, bo obserwuję to od lat we własnym domu.

Dobry Lot raz jeszcze!
ARTURO

WysłanyWysłany: Pon Lis 25, 2019 17:03
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

wiarus napisał:
Panie Piotrze nie jestem pewny lecz domyślam się że gołąbki były ode mnie.Jeśli zechciałby Pan posłuchać mojej rady to zostawi Pan to w spokoju i nie zawraca
Pan sobie głowy sądami. Gołąbki swoje mogę wysłać za darmo jak Panu zależy ,ale naprawdę szkoda zdrowia i Pańskiego czasu ,a dobre imię Pańskie zostało tu zrehabilitowane.Pozdrawiam

Mądre słowa Kolego Wiarus.
Były różne sceny na tym forum, ale Komisji Śledczej to chyba nikt nie jest w stanie stworzyć i w niej zasiąść.
Osobiście napiszę- będę się bał wziąć od Kolegów nawet pęknięte jajko bo jak przeczytałem do czego może dojść to lepiej kanarki hodować to się sądu uniknie.
DO TYCH PAŃSTWA CO MAJĄ SPÓR- APELUJĘ- LUDZIE IDĄ ŚWIĘTA I CZY WARTO SOBIE JE PSUĆ???
ALE KTOŚ MUSI OKAZAĆ SIĘ MĄDRZEJSZY.
wiarus

WysłanyWysłany: Pon Lis 25, 2019 17:10
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Amen
UFO-99

WysłanyWysłany: Pon Lis 25, 2019 17:24
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

A mówią,że gołąb to symbol pokoju!!!.
gucio_zapylacz

WysłanyWysłany: Pon Lis 25, 2019 17:26
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Pani Iwona pani Nick też wiele nie mówi, mój wpis to odpowiedź na pani kłamstwo, jakim byłbym czlowiekiem, gdybym nie powiedział jakie są fakty. Niech pani odpowie na zadane przeze mnie pytania.
Dodam, że nie jestem animowy i pani ojciec mnie zna. W sądzie jeśli oczywiście do tego dojdzie będę zeznawał, żeby następni nie próbowali postępować w równie nieuczciwy sposób wobec uczciwych ludzi, niech to będzie przestroga dla mataczy.
wieslaw.puchalski

WysłanyWysłany: Pon Lis 25, 2019 17:33
PostTemat postu : SĄDY SĄDAMI A WYROKI WYROKAMI.
Odpowiedz z cytatem

Szanowny Kolego Piotrze.......uważam,że przeczytałeś moje posty,i wyciągnij pozytywny wniosek.Co chcą to w sądzie zrobią,i szkoda nadwarężonego zdrowia,i skołowanych nerwów,a pan prawnik będzie czarował pięknymi górnolotnymi słowami,wymyślał cuda,w żywe oczy kłamał,przedłużał posiedzenie,i....ciągłe odkładanie sprawy.W naszych sądach ofiary są też często uznanymi przestępcami,Proszę o tym pamiętać.Warto moje słowa przemyśleć.Kolega Arturo dobrze radzi.Zbliżają się Święta.Bądż z szczęśliwą Rodzinką,ustrojoną choinką,z oczekiwanymi podarkami,i pięknie zastawionymi stołami.Obu zwaśnionym Rodzinom tego świątecznego nastroju życzę,Z szacunkiem i poważaniem Wiesław Puchalski z oddziału 0100 Ostrów Wielkopolski.
Zobacz poprzedni temat Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Skocz do: