Forum PZHGP
FAQ FAQ Szukaj Szukaj Użytkownicy Użytkownicy Profil Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Rejestracja Rejestracja Zaloguj Zaloguj
Obecny czas to Nie Kwi 05, 2020 6:33 Zobacz posty bez odpowiedzi
Skandal w oddziale Góra-Wschowa
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
UFO-99

WysłanyWysłany: Sob Gru 07, 2019 9:10
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Prawdopodobnie po tych gołębiach z Niemiec,to i warzywa lepiej rosną gdy zostaną zasilone nawozem z tych gołębi!!!.
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość Powrót do góry
Piotr.kunysz

WysłanyWysłany: Sob Gru 07, 2019 9:48
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Ufo-99 prawdopodobno?
Na samym początku tego postu założycielka tez tak napisala prawdopodobnie-dziś wie ze tak nie bylo,więc pisanie słów prawdopodobnie mija sie z celem,jeśli sie nie wie.
To tak po krótce.
Chodowca442

WysłanyWysłany: Sob Gru 07, 2019 11:25
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Prawdopodobnie Kolega UFO-99 ma rację.
A pan Kunysz czeka na owację.
wieslaw.puchalski

WysłanyWysłany: Sob Gru 07, 2019 16:02
PostTemat postu : WŁAŚNIE..PRAWDOPODOBNIE , JAKIE TO ZŁUDNE SŁOWO.
Odpowiedz z cytatem

Szanowni Koledzy........w tym smutnym temacie choć przez chwilę się uśmiechnijcie.......Pani nauczycielka zadała dzieciom do domu krótkie zadanie,by był ujęty wyraz prawdopodobnie,i .........na drugi dzień sprawdza...Agnieszko proszę...po przyjściu do domu zauważyłam w łazience dużo bielizny prawdopodobnie mamusia będzie robiła pranie.Pięknie,piątka,a ty Andrzejku...pod naszym blokiem ustawiono rusztowania i prawdopodobnie będą go ocieplać.Super,też masz piątkę.A ty Arku nic znowu nie napisałeś,bo się głupkowato uśmiechasz.Pani profesor...im pani dała po piątce za zwykłą lipę,a ja więcej niż pewne,że dostanę szóstkę.No dobrze,czytaj...do mojej siostry przyszedł pan nauczyciel od muzyki.Weszli do pokoju i zamknęli się na klucz.Ja patrzę przez dziurkę.Siostra zdejmuje spódniczkę,a pan nauczyciel spodnie...siadaj gburze,co ty sobie myślisz,co się w tej twojej porąbanej makówce uroiło,dwója z minusem i wyjdz mi z klasy.Arek wychodząc stanął przy katedrze i odpalił,,,,proszę tę nieszczęsną dwóję poprawić,bo oni prawdopodobnie będą srać do fortepianu,bo już klapę podnieśli.Panią zamurowało.Pozdrawiam serdecznie i życzę miłego wieczoru,pięknych snów i cieszącego oczy niedzielnego oglądania ptaków na wystawach.Z szacunkiem i poważaniem Wiesław Puchalski z oddziału 0100 Ostrów Wielkopolski.
Garbus100

WysłanyWysłany: Pią Gru 13, 2019 6:38
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Długo sklanialem sie by tu zabrac głos .
Tadziu to człowiek bez oporu.
Naucza w szkole i mlodym chłopcom kaze lapac golebie,a jak będą mialy cos na nóżkach to przyniescie mi.Tak robił zawsze.
Kiedys jak lotowal sam to potrafił sprzedać golebie,a gdy wróciły to bez oporu potrafił sprzedać je jeszcze raz komuś innemu!!
W tej sprawie jest niby taki poszkodowany?,a jednak jak tu wychodzi to swoje golebie by chcial gdzieś przechowywac?Hm..

Panie Piotrze w tej sprawie myślę by mógł Panu pomóc brat,a zarazem wuja Pani Iwony.To stare dzieje ale prawdziwe,co brat moze zrobić bratu!!!
Naprawde warto o tym pomyśleć
Chodowca442

WysłanyWysłany: Pią Gru 13, 2019 8:14
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Bratnia duszyczka.
Dziś wysypała brudy z koszyczka.
A kto posprząta już nie wiadomo.
Może to nawyk z dawnego ZOMO...
Żeby donosy pisać na fali.
Ludzie czy wyście powarjowali...
Święta Panowie! Święta Panowwie!!!
A wy stajecie tutaj na głowie.
Jak oszkalować tu bezbronnego.
To w was jest problem mi nic do tego...
czerwony1363

WysłanyWysłany: Pią Gru 13, 2019 16:24
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Garbus100. Fałszywe twoje słowa. Znam wszystkie dzieci w okolicy i mnie znają zwłaszcza uczniowie z wcześniejszych lat a to za przyczyną mojej pracy jako przewoźnika dzieci szkolnych. Jeżdżąc autobusem kilka lat w szkole gdzie Tadziu pracuje, wiele razy Tadziu był opiekunem dzieci podczas przewozów szkolnych i nigdy nie było tematu gołębi. Tadziu jako nauczyciel miał szacunek uczni, spokojny i opanowany człowiek. Nigdy też nie słyszałem złego słowa od byłych już uczni co ukończyli szkole. Były to lata gdzie Tadziu był bez konkurencyjny w oddziale na pudle we wszystkich nie mal kategoriach lotowych a tego nie osiągnie się lapancami. Wiem to na 1000%. I nawet to że zmieniasz nicka panie K to nic nie pomoże. Kanalia zawsze będzie Kanalia. Ten nick pasuje do ciebie Garbus100 dużo jeszcze masz w tym garbie kłamstw?????..
Piotr.kunysz

WysłanyWysłany: Pią Gru 13, 2019 17:53
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Czerwony 1363 czy ty do mnie pijesz?

Powiem ci tak zadnego nicka nie zmieniam bo bym soba nie był!!!
W zeszly wekend bylem w twoich stronach i wiesz co?,wroc tam i ureguluj co masz do uregulowania!!!

Dodam też ze to co piszę po wyżej przedmowca to cos w tym musi być,bo jesli dobrze rozumiem to chodzi o tipesy,a nie o gołębie
Jesli o tipesy no to czlowiek ktorego tak bronisz przywozil do mnie te obraczki bym je gdzies wymieniał!!!
wieslaw.puchalski

WysłanyWysłany: Pią Gru 13, 2019 18:00
PostTemat postu : KOLEDZY PROSZĘ
Odpowiedz z cytatem

Szanowni Koledzy......Chodowca442 i czerwony1363 jeszcze raz bardzo, i to bardzo proszę nie komentować postów nowych z numerem jeden.My się wszyscy znamy,więc nowy,a tym bardziej wypowiadający się negatywnie o kolegach musi mieć tę odwagę i się przedstawić,bez tego nie komentować,jedynie przypomnieć o przedstawieniu się.Zrobimy z tymi nowymi jedynkami porządek.Pozdrawiam wszystkich Kolegów bardzo serdecznie.Z szacunkiem i poważaniem Wiesław Puchalski z oddziału 0100 Ostrów Wielkopolski.
czerwony1363

WysłanyWysłany: Pią Gru 13, 2019 18:09
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Szanowny Wieslawie to jest stary nowy nick w tym temacie, nie pozwolę by obrazano Mistrza tego sportu tym bardziej że mogę potwierdzić jak ta hodowla się rozwijała. Jednak co niektórzy myślą że jak mają kasiore to im wolno wszystko, kasiora to nie wszystko a cudzymi rękoma chce się osiągnąć Mistrzowskie tytuły, teraz niech Kunysz sam leci. Natalia poleci w dal......
ARTURO

WysłanyWysłany: Pią Gru 13, 2019 18:13
PostTemat postu : Re: KOLEDZY PROSZĘ
Odpowiedz z cytatem

wieslaw.puchalski napisał:
Szanowni Koledzy......Chodowca442 i czerwony1363 jeszcze raz bardzo, i to bardzo proszę nie komentować postów nowych z numerem jeden.My się wszyscy znamy,więc nowy,a tym bardziej wypowiadający się negatywnie o kolegach musi mieć tę odwagę i się przedstawić,bez tego nie komentować,jedynie przypomnieć o przedstawieniu się.Zrobimy z tymi nowymi jedynkami porządek.Pozdrawiam wszystkich Kolegów bardzo serdecznie.Z szacunkiem i poważaniem Wiesław Puchalski z oddziału 0100 Ostrów Wielkopolski.

Wiesiu masz rację- ale jak niektórzy ludzie mają swój świat i z są lekka pier...ci to nie odbierajmy im marzeń przed świętami.
Jak ktoś żyje w swoim podłym i zakłamanym świecie -to miej ich Panie pod swymi skrzydłami.
Pozdrawiam
Arturo podobno z Pacanowa- tak niesie gminna wieść z Hagen- co z Hagen?????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????
czerwony1363

WysłanyWysłany: Pią Gru 13, 2019 18:36
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Kunysz rozwiń temat to ciekawe co piszesz.
Piotr.kunysz

WysłanyWysłany: Pią Gru 13, 2019 18:45
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Czerwony 1363 dla ciebie Pan !!!
Nie przypominam sobie bysmy byli na ty !!!
czerwony1363

WysłanyWysłany: Pią Gru 13, 2019 19:00
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

No tak a kiedyś mnie prosiłeś bym ci załatwił pracę. Tak to jest. Parę groszy na koncie i Panisko. Wyszło go.. no z gumowa. Tyle lat siedzę za granicą i to tylko jest mentalność Polaków zwłaszcza tych co mają parę groszy. Jeśli tak ci chodzi o tipsy to wiem że ci dostarczal So... j. z Cz... ska.
Piotr.kunysz

WysłanyWysłany: Pią Gru 13, 2019 19:11
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Nie prosilem tylko pytałem,a to znaczna różnica!!!,a i nie pisalem na ty.

Mi brak słów czlowieku na to co ty piszesz!!!kto mi przywozil tipesiki?

Do wiadomosci tipesy kupuje nowki w Lesznie i w Hojnowie
Zobacz poprzedni temat Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Skocz do: