Forum PZHGP
FAQ FAQ Szukaj Szukaj Użytkownicy Użytkownicy Profil Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Rejestracja Rejestracja Zaloguj Zaloguj
Obecny czas to Sob Mar 28, 2020 15:19 Zobacz posty bez odpowiedzi
SPRZEDAM MŁODE GOŁĘBIE DALEKODYSTANSOWE I ALLROUND!!!
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
NDSILO1

WysłanyWysłany: Wto Sty 21, 2020 9:28
PostTemat postu : SPRZEDAM MŁODE GOŁĘBIE DALEKODYSTANSOWE I ALLROUND!!!
Odpowiedz z cytatem

Witam,
nazywam się Jacek Herbut, mam do sprzedania młode gołębie dalekodystansowe z 2019 roku z gołębi rozpłodowych takich hodowców jak : Georges Carteus, Gebr. Hagens, Gerard Limbourg, Jaap Van Der Velden, Martha Van Geel. Podstawą mojej hodowli są gołębie allround nieżyjącego już mistrza dalekiego dystansu Georgeusa Carteusa z Belgii. Gołębie te są bardzo wytrzymałe i twarde. Obecnie lotuję w oddziale 092 Lubań. Dodatkowo od 5 lat należę i lotuję w klubie PKLD Grande Distance Nowa Sól. Dodaję, że każdy z gołębi posiada rodowód. Dowodem są moje wygrane i bardzo wysokie osiągnięcia które są dostępne na stronie : http://pkld.pl/
Corocznie biorę udział w locie narodowym Bruksela
Kontakt ze mną pod numerami : 661073198 lub 698876102
lub droga mailową na adres : kiniusia19@interia.pl[/b]
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość Powrót do góry
Pawlo14

WysłanyWysłany: Czw Sty 23, 2020 6:04
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Szanowny P.Ryszardzie .T. nie usłyszałem kolego twojego nazwiska ,niestety by najmniej mogę pogratulować kolegom za wyniki i z radością obejrzeć ten finał ,ale mam nadzieję że powstanie więcej takich KLUBÓW . Oczywiście loty PZHGP w pierwszej kolejności, a na te loty dodatkowe przetestowane gołębie,tylko dodatkowo cza mieć kasę na całość a z tym różnie bywa . DL.
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość Powrót do góry
Zobacz poprzedni temat Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Skocz do: