Forum PZHGP
FAQ FAQ Szukaj Szukaj Użytkownicy Użytkownicy Profil Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Rejestracja Rejestracja Zaloguj Zaloguj
Obecny czas to Pią Gru 15, 2017 16:07 Zobacz posty bez odpowiedzi
Opinie, komentarze
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
snowakowski

WysłanyWysłany: Sob Paź 03, 2009 9:59
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Panie Karolu to szkoła Kawalera. Mnie sądzili kilka razy zaocznie na wyraĽne polecenie Kawalera. Oni w ogóle tego nie kryją, że robili wszystko pod dyktando Prezydenta. Ja mam dowody, że Pan Jan przetrzymywał dokumenty, przed tym swoim słynnym zjazdem, aby GKD nie mogła ostatecznie załatwić mojej sprawy. Co do procedury zajęli stanowisko, ale w odwołaniu pisałem o skierowanie wystąpienia do Zarządu Okregu polecajacego osądzenie w postępowaniu dyscyplinarnym członków Okręgowej KD w Płocku. W mojej sprawie z powództwa Jana Kawalera pod jego patronatem, wyprawiali cuda i wszystko zaocznie. Gdy Oddziałowa KD chciała wezwać wodza na rozprawę, to chcieli ukarać Przewodniczącego tej KD. Czekam na dzień 14 paĽdziernika, od tego momentu zacznie się odpłacanie "pięknym za nadobne", wszystkie świństwa, każdego bez wyjątku, kto w tym procederze uczestniczył zostaną poddane pod osąd niezależnych sądów. Mnie cierpliwości i pieniędzy nie zabraknie, aby podziękować za to szczególne wyrożnienie.
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość Powrót do góry
Pp026

WysłanyWysłany: Sob Paź 03, 2009 11:57
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Panie Nowakowski

Niech Pan tu napisze, że przyjmie Pan orzeczenie niezawisłego Sądu z godnością nawet gdyby było ono nie po Pana myśli.

Potrafi Pan coś takiego napisać ?

Przy okazji nich Pan tu napisze co będzie przedmiotem postępowania.
Z moich szczątkowych informacji wynika, iż będzie rozpatrywany wniosek o rozwiązanie stowarzyszenia.
Czego się Pan spodziewa?
I jak Pan myśli co Sąd orzeknie?

WysłanyWysłany: Sob Paź 03, 2009 22:26
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Kolejna naiwność adwersarza. Człowieku jeżeli zapadnie prawomocne rozstrzygnięcie to co mi pozostanie obojętnie jakie by nie było. Nie jestem idiotą i będę zmuszony je uznać. Na pewno nie uznam rozstrzygnięcia na moją nie korzyść nieprawomocnego. Ale ja nie jestem pesymistą i wierzę w sprawiedliwość i nie zawisłość polskich sądów. Sprawa jest tak oczywista, że niespodzianek nie przewiduję. Ja nie dlatego walczyłem, o dopuszczenie do tego procesu całą swoją wiedzą i intelektem, aby być świadkiem, czegoś co nie wynika z przepisów. Po prostu ja takiej myśli w ogóle nie dopuszczam do głowy, że będę musiał coś rewidować w postępowaniu odwoławczym. Ale na taki wypadek zabezpieczyłem się. Zrobiłem wszystko, aby coś co dotyczy mnie działo się poza moimi plecami. Powtórki z postępowań dyscyplinarnych realizowanych pod dyktando Kawalera nie będzie. Procesy kapturowe mogą być realizowane tylko na jego zlecenie, bez uznania prawa do obrony według jego przepśśśąąąąąąisów - na zasadzie wskazałem człowieka musi być ukarany . Teraz przyszedł czas na procesy kontrydaktoryjne. Ja nie mogę obiecać, że za-akceptuję co? krzywdz?cego mnie, jeżeli nie jest prawomocne. Takie chwyt możesz Pan stosować do Lasoty. Natomiast prawomocne rozstrzygnięcia przyjmę obojętnie jakie by nie były. Szanowny Panie ja uważam, że to już jest koniec stosowania w PZHGP bezprawia i to za moj? przyczyn?. Ja pierwszy dałem temu opór i doprowadzę to do końca. Chociaż zaręczam, że po zakończeniu swoich spraw poważnie zastanowię się nad sensem pozostania w tej organizacji. Jestem fanatykiem uczciwo?ci, a nie fanatykiem gołębi. Gołębie lubię ale mogę bez nich żyć. Nie pozwolę pluć na siebie bez rzeczowego uzasadnienia. Intrygować mn? i moim wizerunkiem się nie da! Wyznaję zasadę Bruner nie ze mn? ten numer! Teraz do informacji o sprawie. Sprawa dotyczy mojej osby i dziwi mnie, że nie jest Pan poinformawany co będzie przedmiotem rozprawy. Nie zrobię Panu tej przyjemno?ci niech Pana informuje Pana przyjaciel. ęd? rozprawy dwie jedna 14 druga 15 bm.
Pp026

WysłanyWysłany: Nie Paź 04, 2009 10:06
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

A ja myślę, że się Pan zapętlił i nie potrafi sprecyzować swoich oczekiwań.

W mojej ocenie Panu nie chodzi o dobro PZHGP tylko jak dowalić Kawalerowi.
A, że nie potrafi się Pan dobrać do niego bije Pan w całe PZHGP licząc na to że odłamki dotkną cel Pana ataku.

WysłanyWysłany: Nie Paź 04, 2009 11:58
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Panie Stanisławie ma Pan zupełną rację czyja to szkoła. Ja do tej szkoły chcę dodać pioniera złotej dekady Tomasza O, ktory do dzisiejszego dnia nie postarał się sprawdzić dlaczego w pewnym momencie topniało konto w oddziale Myślenice. Myślę, że do tej szkoły mógł chodzić też pan Maśnica, który pismem L.dz.1664/2005 z dnia 11.08.05 przesyła moją skargę do Okręgu Kraków celem ponownego wyjaśnienia a w dniu 15.12.05 pismem L.dz.2322/05 pomawia mnie, że zabrałem jakąś kopię listy startowej do domu. To kolejna manipulacja faktami ale domyślam się pod czyim naciskiem zmienia zdanie i zaczyna mataczyć. Cieszę się bardzo, że ani Pan ani ja i wielu nam podobnych nie chodziliśmy do takiej szkoły o niskim poziomie intelektualnym gdzie nauczyciele wyrzucają mądrzejszych od siebie, gdzie nauczyciel pomawia o zabranie jakiejś kopii listy startowej do domu i gdzie członkowie zarządu okradają oddział a nauczyciel sam ich nie karze a poleca ukarać tych co się ząą tym nie mog? zgodzić. Ale ci nauczyciele się zapętlaj?. Karol Pilch
maniek5626

WysłanyWysłany: Nie Paź 04, 2009 18:15
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

obudzili sie
karol

WysłanyWysłany: Nie Paź 04, 2009 19:16
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Mańku nie przerywaj sobie snu. ?pij dalej bo na darmowe golonko, piwo i oklaski dla Jana K, który jest przykładem łamania prawa związkowego jeszcze nie pora!
snowakowski

WysłanyWysłany: Nie Paź 04, 2009 20:32
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Panie Pęczalski brak Panu argumentów. Jasnym jest, że dla mnie PZHGP nie jest pępkiem świata i wcale myślę palić głupa, że będę umierał za tą organizację. Przecież ja jasno pisze, że nie pozwolę sobie robić na głowę. Sprawa PZHGP jest dla mnie drugorzędna. Ja cały czas zło występujące w tej organizacji wiążę z określonymi osobami. Przecież ja nie twierdzę, że będę walczył z PZHGP. Konflikt wywołał Jan Kawaler i władze tej organizacji, które są Ľródłem zła. Przecież to nie PZHGP skierowało na mnie pozew dyscyplinarny tylko Jan Kawaler. Ja inaczej patrzę na PZHGP od Pana. Dla mnie PZHGP to nie Jan Kawaler, a Pan twierdzi inaczej. Dla Pana PZHGP to Jan Kawaler w modelu "na dole partia u góry Lenin". Ciężko się Panu z tego modelu rozumowania wyrwać. WyraĽnie to wynika z zamieszczanych tekstów. Zresztą on też tak myśli i uważa się za ostoję tej organizacji. Teraz odsyłam Pana do spostrzeżeń ze spotkania na Gorze ?w Anny. Czytałem je na Chempionie. Trudno odmówić ludziom racji.
maniek5626

WysłanyWysłany: Pon Paź 05, 2009 6:56
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

pisanie nic nieda panowie
snowakowski

WysłanyWysłany: Pon Paź 05, 2009 21:26
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Panie Kawaler podoba mi się Pana wystąpienie. Program spełnił swoje zadanie. Ten program pomoże oczyścić tą organizację od malwersacji. Szkoda tylko, że Pan taka persona jedyny sprawiedliwy odwołujący się do Boga sam nie jest czysty. Moim zdaniem miał Pan szansę na polemikę z zarzutami w programie. Miał Pan zaproszenie i stchórzył Pan, do czego Pan się przyznał na szpaltach swojej gazety. Czy mówiąc tak wzniosłe słowa o prawdzie uczciwości i wybaczeniu nie zadrżało Panu serce. Przecież dopuścil się Pan w tym momencie nadużycia, wobec Boga odwołując się do niego. Gdy w przeszłości pisałem do Pana, sygnalizując o naruszeniach przepisów nie odpowiadał Pan. Mało tego do swoich zauszników drwił Pan twierdząc, że domorosłym prawnikom nie będzie odpowiadał. Gdy kierowane do Pana zastrzeżenia pozostające bez odpowiedzi, skierowałem do organu nadzoru, poczuł się Pan urażony i skierował na mnie pozew do Okręgowej KD. Do okręgowej celowo wbrew przepisom, bśśśśśśśśśśśśąąąąąąąąąąąąąąąąąo tam miał Pan wpływy i ?lepych wykonawców Pana poleceń. Nie uznał Pan rozstrzygnięć GKD. Przez moj? sprawę zniszczył Pan nie zawisło?ć organów dyscyplinarnych, to jest w Pana wydaniu uczciwo?ć i wybaczenie. Moje wyst?pienie organ nadzoru uznał za w pełni zasadne. Zalecił Panu wycofanie pozwu. Polecenia Pan nie wykonał, wręcz przeciwnie intrygował dalej. Widz?c brak możliwo?ci na skręcenie sprawy w organach dyscyplinarnych, bo Gidaszewski wymówil posłuszeństwo, wniósł Pan sprawę pod obrady, specjalnie do tego celu zwołanego zjazdu. Relacjonował Pan sprawę osobi?cie, haniebnie okłamuj?c delegatów. Stwierdził Pan, że pomówiłem Pana o przydzielenie jakiej? tam pożyczki dla Ciechanowa. Szanowny Panie - nie jakiej? tylko tej na lewych papierach. W tym czasie było prowadzone postępowanie karne z zawiadomienia Prezydenta Miasta Chorzowa. Teraz umorzone z powodu nie wykrycia sprawców. Ale to postępowanie potwierdziło dokonanie przestępstwa. Transakcję realizowały cztery osoby Jan Kawaler, Tomasz Osiński po stronie ZG PZHGP i dwóch z Okręgu Ciechanów. Skoro Pan jest czysty w tej sprawie - jakie konsekwencje wyci?gn?ł Pan do tych dwóch? Ano takie - uwolnił ich Pan od kar jakie nałożyła na nich Okręgowa KD w Płocku, w której składzie orzekałem jako Przewodnicz?cy składu orzekaj?cego! Obecnie w zwi?zku z t? transakcj? Prokuratura Rejonowa w Chorzowie realizuje postępowanie w kierunku narażenia organizacji na szkodę. Bulwersuje Pana program, bo ma Pan nieczyste sumienie. Pan doskonale wie, że wszytko co pokazano w tym programie było poparte dowodami z dokumentów. Dlaczego Pan Boga kłamie mówi?c o przebaczeniu, uczciwo?ci. Słuchacze osobliwej spowiedzi, chcieli Pana wygwizdać i to nie uczestnicy programu. Ludzie którzy nigdy nie mieli ze mn? kontaktu, ani nigdy mnie nie popierali. Panie Kawaler grzechy s? odpuszczane ale po sumiennej spowiedzi, przyrzeczeniu poprawy i odbyciu pokuty. Pan na Górze ?w. Anny dopu?cił się ?więtokractwa, to już nie s? fobie, to jest obraza Boga. Jest Pan zepsuty niczym Judasz, który całował za sztos srebrników zadaj?c ?mierć. Wstyd - dorosły mężczyzna ojciec i maż powołuj?cy się na moralno?ć wiary katolickiej, dopuszcza się publicznie obłudy. Ta spowiedĽ była robaczywa i ludzie to zauważyli.
karol

WysłanyWysłany: Wto Paź 06, 2009 11:38
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Jest takie stare przysłowie, które jakże jest na czasie" modli się pod figurą a diabła ma za skórą" KTO?
Pp026

WysłanyWysłany: Wto Paź 06, 2009 13:58
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Panie Nowakowski

Czy ja dobrze czytam ?

Prokuratura umorzyła jakieś postępowanie ?

WysłanyWysłany: Wto Paź 06, 2009 20:27
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Tak Panie Pęczalski Prokuratura w Ciechanowie umorzyła postępowanie z powodu nie wykrycia sprawców podrobienia podpisów. Ale Szanowny Panie takie umorzenie potwierdza dokonanie przestępstwa przy pobieraniu i przydzielaniu pożyczki dla Ciechanowa. Pytam więc Pana jakie konsekwencje i kto w tej organizacji, za to przestępstwo poniósł konsekwencje. Jakie czynności podjęto, aby taki stan się nie powtórzył? Udział w transakcji brały cztery osoby. Umowę podpisywało po stronie przydzielających dwóch, pobierało dwóch. Jeżeli Pan uważa, że takie coś jest czymś normalnym to oznacza, że jest Pan zwolennikiem malwersacji. Czy ta odpowiedĽ Pana zadowala. Czy to jest działalność uczciwa i tak powinien postępować wzorowy działacz tej organizacji, a za takich się mienią uczestnicy tej transakcji? To jest etos tej organizacji, czy standarty jakie wyznacza obóz skupiony wokół Prezydenta? Jeżeli takie wyznaczacie standarty, to modląc się na Gorze ?w. Anny dopuszcząacie się obłudy. Czy złodziej nie ukarany nie jest złodziejem? Złodziejem jest tylko nie karanym. Tak i ja na podstawie tego umorzenia w sposób uprawniony stwierdzam, że transakcja polegaj?ca na przydzielniu pożyczki dla Ciechanowa odbyła się nielegalnie. A wszystko dlatego, że nie zachowano procedury opisanej w statucie.
Pp026

WysłanyWysłany: Sro Paź 07, 2009 4:08
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Panie Nowakowski

Ja zadałem pytanie i nie potrafię znaleĽć w nim pochwały dla takiego a nie innego obrotu sprawy.
W odpowiedzi uzyskałem od Pana potwierdzenie faktu. Reszta to tylko Pana opinia i do tego całkowicie chybiona w stosunku do mojej osoby.

WysłanyWysłany: Sro Paź 07, 2009 9:51
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Panie Pęczalski to prawda Pan nie był uczestnikiem tej transakcji. Dlatego nie wszystko dotyczy Pana, ale Pan usiłuje zamknąć prawdę dla ogółu. Zapomina Pan, że działalność władz stowarzyszenia musi być transparentna. Utrzymanie transparentności jest obowiązkiem władzy. Ale ta władza zatraciła rozsądek. Dzisiaj od samego rana otrzymuję telefony na temat artykułu w Hodowcy. Chyba Pan wie, że ja tego czasopisma nie pre-numeruję z powodów jego niedemokratycznej formuły. Podobno zamieszczono tam artykuł na temat programu, w którym brałem udział. Mają mi przekazać mailem kopię tego artykułu. Kilka fragmentów mi zacytowali. Za te fragmenty nie pozostaje mi nic innego jak podziękować autorom. Mam nadzieje, że będzie program bis. Przesłanki do powtórki dali wspaniałe. Ale co powiedzą, gdy ponownie odmówią wzięcia udziału. To chorzy ludzie nie posiadający nawet funta honoru. Mieli okazję przyjechać odnieść się do zarzutów i okazywanych dokumentów. Stchórśśśśąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąązyli, a teraz strasz? babę kożuchem. Perfidnie kłami? w sprawie Patasa. Niech napisz? kto złożył pozew, niech przedstawi? cał? historię postępowania i jak się prawomocnie zakończyło. Dlaczego nie pisz? prawdy, że aby wydalić Patasa i mnie zmieniali Statut i Regulamin KD. Niech napisz?, że Patas na mocy postanowienia S?du Okręgowego jest członkiem organizacji. Ciężko im się przyznać, że ponie?li porażkę lub s? tak niepoprawni, że rozstrzygnięcia s?du nie s? dla nich wi?ż?ce . Strasz? s?dami, aby póĽniej do nich nie przychodzić. Będ? mieli szansę teraz 14 i 15 bm. Niech się stawi? przedstawi? argumenty.
Niech solidnie bez fałszu, wyja?ni? sprawę, na linii Patas redakcja Hodowcy. Raz pisz?, że go wywali, drugi raz, że odszedł sam. Podobnie jest z reklamami niech waż? słowa, bo z tego co wiem to były opłacone i to nie gorzej jak reklama kotłów grzewczych, która tak pasuje do tego publikatora jak piekło do nieba. Ja od kilku lat czekam na spotkanie w kontrydaktorijnym procesie ale unikaj?, nie zawsze w sposób zgodny z prawem. Zapewniam, że mam sprawo-zdanie finansowe za rok 2008 i preliminarz na rok 2009 i to co powiedziałem w programie mogę powtórzyć tu na tym forum. Dokumenty te nie przed-stawiaj? obrotu obr?czkami i jest to symptom działalno?ci przestępczej w szerokim tego słowa znaczeniu, tzn. obejmuj?cym również naruszenia wynikaj?ce z Ustawy Karnej Skarbowej. Nie mam nic przeciwko temu, aby wypowiedzieć się w tej sprawie przed organami ?cigania lub orzekania. Jestem do dyspozycji i czekam na spotkanie. Ze swojej strony zaręczam, że o ochronę swoich naruszonych dóbr wystapię niebawem.
Zobacz poprzedni temat Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Skocz do: