Forum PZHGP
FAQ FAQ Szukaj Szukaj Użytkownicy Użytkownicy Profil Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Rejestracja Rejestracja Zaloguj Zaloguj
Obecny czas to Pon Gru 18, 2017 18:31 Zobacz posty bez odpowiedzi
Opinie, komentarze
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
snowakowski

WysłanyWysłany: Pią Paź 16, 2009 10:04
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Prawnik zaangażowany za pieniądze związkowe nie pomógł. Prezydent jak zwykle, zdezerterował przed prawdą na rozprawach nieobecny. Potrafi tylko broić i pokątnie intrygować. Gdy przyjdzie do rozliczenia robi uniki. Ale to dopiero początek góry lodowej. Patas to nie "kozie łajno" i tak wyrzucać go łopatą nie wskazane. Patas to autor kilku opracowań o hodowli gołębi, człowiek piszący w czasopismach na forach internetowych. Patas to niekwestionowana osobowość tego środowiska. Patasa wizerunek został zbrukany i za to trzeba będzie zapłacić. Lada chwila wpłyną pozwy za zniesławianie i naruszenie dóbr osobistych. Są to sprawy skutkujące poważnymi konsekwencjami finansowymi. Za Pasem pójdą inni, kto za to zapłaci? Tu nie pomoże żaden prawnik, bo sprawy są oczywiste. Wielokrotnie jasno stawiałem sprawę twierdząc, że Kawaler prowadzi organizację do upadłości. Mój adwersarz Pan Pęczalski uważał to za brednie. Jestem ciekaw jak teraz myśli o perspśśśśąąąąąąąąąąąąektywie funkcjonowania organizacji i przewodnictwa w niej Kawalera. Człowiek honoru po tym wyroku, szybciutko poddałby się do dymisji. Jego dymisja wpłynie na ograniczenie skutków. Przecież on i tak nie wytrzyma, jak nie zrezygnuje sam, to zostanie zdjęty. Trzeba być ?lepym i bez instynktu, aby nie dostrzec co się ?więci. Ja dałem Kawalerowi pod wskazanymi wyżej warunkami rozgrzeszenie, ale jeżeli ich nie spełni nie odpuszczę nawet na paznokieć. Sam Patas w moim odczuciu poważnie zachwieje zdolno?ci? finansow? tej organizacji. Będę go jednak bardziej kierował na odpowiedzialno?ć indywidualn?. Ale nie wszystko jest możliwe. Takie publikacje w hodowcy, że jest przestępc?, wykorzystywał łamy miesięcznika do reklam - godz? w redakcję, a tym samym w zwi?zek. Konsekwencje tych rozstrzygnięć obci?ż? zwi?zek, a s? to poważne obci?żenia sięgaj?ce kilkaset tysięcy.Wizja nieciekawa, ale guru trwa przy swoim i grzeje stołek aż się spali.
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość Powrót do góry
karol

WysłanyWysłany: Pią Paź 16, 2009 16:20
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Jestem bardzo zadowolony z wygranej Pana Patasa, który kolejny raz udowodnił tym zarozumiałym udacznikom, że PZHGP to nie JA(nKawaler). Karol Pilch
januszt57

WysłanyWysłany: Pią Paź 16, 2009 19:44
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Panie snowakowski dla ludzi którzy choć trochę i"skrzą " pan Pęczarski jest pana największym sprzymierzeńcem.
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email Powrót do góry
barkley

WysłanyWysłany: Pią Paź 16, 2009 20:03
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Wiedza daje pokorę wielkiemu,
dziwi przeciętnego, nadyma małego" .
Reszta byla niepotrzebna :))

Ostatnio zmieniony przez barkley dnia Sob Paź 17, 2009 7:12, w całości zmieniany 1 raz
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij emailNumer GG Powrót do góry
januszt57

WysłanyWysłany: Pią Paź 16, 2009 21:12
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

barkley
nie pierwszy raz- nie iskrzysz!
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email Powrót do góry
barkley

WysłanyWysłany: Sob Paź 17, 2009 7:13
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Tak masz racje , dobrze ze jestes iskrzysz za dwie osoby , wiec sie wyrownalo.
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij emailNumer GG Powrót do góry
snowakowski

WysłanyWysłany: Wto Gru 08, 2009 9:31
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Do szalejącego Osińskiego! Szanowny Panie kolejny raz dał Pan podstawę do wniesienia aktu oskarżenia o znieważenie i zapewniam Pana, że takowy akt wpłynie. Pana artykuł z Hodowcy odczytuję jako stek kłamstw fura chamstwa i wulgaryzmu. Nie przedstawił Pan w nim żadnych argumentów. Zapomina Pan, ze Sąd Okręgowy w Katowicach wydał wyrok w sprawie Patasa. Uzasadniając go zawarł opartą o zebrane dowody opinię cyt: " W ocenie sądu takie działanie pozwanego, którego reprezentuje Prezydium Zarządu Głównego należy ocenić jako sprzeczne z zasadami współżycia społecznego w postaci równości stron, uczciwości, lojalności oraz szeroko rozumianej sprawiedliwości". Pana tekst coś nie pasuje do tego stwierdzenia. WyraĽnie zaprzecza tej tezie i wskazuje, że nie wzbudza ten wyrok pozytywnych refleksji w środowisku które Pan reprezentuje. Wniosek w związku z Pana zachowaniem nasuwa się jeden trzeba znaleĽć bardziej efektywne środki aby wdrożyć Was do posśśśśąąąąązanowania prawa. Zapewniam ja nic za chamstwo nie mam zamiaru odpuszczać. Już ten czas się zbliża. Już 14 grudnia będzie następny krok, który przedstawione przez Pana tezy zamieszczone w Hodowcy zrujnuje. To będzie pocz?tek Waszego końca. Od tego momentu zaczniemy wyci?ganie konsekwencji między innymi za oszczerstwa zamieszczane w tym Waszym publikatorze, wygłaszane publicznie lub zamieszczane w pismach przesyłanych do urzędów. Kończ?c chcę jeszcze odnie?ć się do poparcia tych wspomnianych 45 tys. członków. Najadł się Pan szaleju, bo o ile mnie pamięć nie myli to jeste?cie wybrankami z namaszczenia. Zdaje mi się, że również Pan Osiński jest wybrany na podstawie biernego prawa wyborczego, a to wyraĽnie skraca poparcie tego mandatu. Ja wiem, ze w moim ?rodowisku sekcji oddziale nie uzyska Pan poparcia 1%. Wskazywanie na jednogło?ne poparcie tych wyczynów Ľle ocenianych przez organ nadzoruj?cy i s?dy jest szaleństwem.
ANDRZEJ ŁASZKOWSKI

WysłanyWysłany: Wto Gru 08, 2009 9:55
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Panie Osiński, ma Pan takie poparcie że w macierzystej sekcji Pana na delegata nie wybrali.Tak właśnie wygląda Pana poparcie ze strony kolegów, którzy Pana maja powyżej dziurek w nosie.
snowakowski

WysłanyWysłany: Wto Gru 08, 2009 12:05
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Widziałem różnych mało poważnych kaskaderów, ale takich jak Ci redaktorzy z Hodowcy są ewenementem. Oni myślą, że ja im przepuszczę. Prowokują aby ich oskarżyć. Mnie mobilizować nie trzeba. Mości jegomoście ja czekam na potwierdzenie przez sąd, że postępujecie bezprawnie i natychmiast zabieram się za Was. Kilkakrotnie na tym forum zamieszczałem warunki, które odwiodą mnie od wystąpienia przeciwko Wam. Warunki nie zostały zachowane, a ja na wiatr słów nie rzucam. Będzie postępowanie karne za zniesławienie. Będę występował o karę dodatkową, bo Wasze postępowanie jest czynem ciągłym. Wyrok bez kary dodatkowej nie spełni warunków prewencji szczególnej. Będę występował o zakaz pełnienia funkcji w organizacjach społecznych. Tylko taka kara może zmusi Was do refleksji i wzbudzi szacunek do orzeczeń sądów i innych organów państwa.
UFO-99

WysłanyWysłany: Nie Gru 13, 2009 8:55
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Panie Nowakowski! - Czyżby Pan uważał,że w naszym związku zgodnie z twierdzeniem Kurskiego ,,że ciemny lud wszystko kupi,,jest ponad 40.000 ubezwłasnowolnionych ludzi którzy na zebraniach sekcyjnych wybierają delegatów na zebrania oddziałowe gdzie z kolei wybiera się delegatów do Okręgu a Ci wybierają delegatów na Krajowy Walny Zjazd Delegatów.I tam już na najwyższym szczeblu delegaci wybrani w sposób demokratyczny /chyba niema Pan co do tego wątpliwości/ powierzają osobie godnej zaufania reprezentowanie naszego związku tzn.wybierają Prezydenta i pozostałe naczelne władze.Nie sądzi Pan chyba,że na wszystkich strukturalnych szczeblach jest jakaś manipulacja.Uważam,że Pan obrażając Prezydenta obraża Pan wszystkich członków naszego związku w tym także i mnie,ja jednak zgodnie z chrześcijańskim obyczjem Panu wybaczam.Pozdrawiam.
Zobacz poprzedni temat Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Skocz do: