Forum PZHGP
FAQ FAQ Szukaj Szukaj Użytkownicy Użytkownicy Profil Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Rejestracja Rejestracja Zaloguj Zaloguj
Obecny czas to Pią Paź 31, 2014 6:06 Zobacz posty bez odpowiedzi
PSEUDOhodowca z oddziału Łowicz
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
Heniek312

WysłanyWysłany: Nie Sty 22, 2012 18:28
PostTemat postu : PSEUDOhodowca z oddziału Łowicz
Odpowiedz z cytatem

Witam!
Wczoraj zadzwonił do mnie hodowca z oddziału Łowicz i twierdzi, że ma mojego gołąbka z 2011r, oddział 312. Przyszedł do niego przed lotami gołębi młodych i się zadomowił. Niby nie świadomie ale gołębia sobie oswoił. Po 9 miesiącach dzwoni i wypytuje o niego, twierdząc że gołąb u niego odbywał loty. Ten człowiek nawet nie spytał co ma z nim zrobić, czy może nie chciałbym odzyskać własnego gołębia. Pewnie chciał się dowiedzieć czy to dobry gołąb, czy przypadkiem nie od jakiegoś czołowego hodowcy. Panowie, jakie jest wasze zdanie na ten temat…?
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość Powrót do góry
Walbis

WysłanyWysłany: Nie Sty 22, 2012 18:43
PostTemat postu : Przybłedy a telefony
Odpowiedz z cytatem

Jest prosta i stara sprawdzona metoda. Nigdy przy telefonie o ptaka nie mów że jest dobry ,nie opowiadaj że leci i po czym jest a powiedz ze to szajs gołąb po "nielotach" a na drugi dzień bedzie u Ciebie ,no może bez tipesa ale to juz inna bajka . Zresztą zorientujesz sie z kim rozmawiasz bo nie mozna tez do końca wszystkich traktować jak łapaczy .Trafiaja sie tez i uczciwi hodowcy .
maly

WysłanyWysłany: Nie Sty 22, 2012 18:49
PostTemat postu : Re: PSEUDOhodowca z oddziału Łowicz
Odpowiedz z cytatem

jak by mu nie zależało to by się zapytał ale boi sie pewnie że kolega heniek312 mu go zabierze:) dla tego sie pyta. ale powinien grzecznie się na samym początku zapytać przecież to nie jego gołąb czy kolega chciałby go z powrotem i czy koledze zależy na tym ptaku. tak powinno być ale tak nie jest:/ a zależy ci na tym gołębiu??
Heniek312

WysłanyWysłany: Nie Sty 22, 2012 18:58
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Nie zależało mi na nim. To był ptak po roczniakach. Ja dopiero zaczynam hodowlę, nawt nie odbijam. Jak przychodzi do mnie obcy gołąbek to go nakarmię i wypuszczam z kartką i z nr tel. A jak nie chce odejść to go zgłaszam do bazy gołebi przybłąkanych na PZHGP.
Pozdrawiam
Heniek
Zobacz poprzedni temat Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Skocz do: