Forum PZHGP
FAQ FAQ Szukaj Szukaj Użytkownicy Użytkownicy Profil Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Rejestracja Rejestracja Zaloguj Zaloguj
Obecny czas to Sob Lis 16, 2019 1:43 Zobacz posty bez odpowiedzi
TRICHONIDAZOL
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
valdi295

WysłanyWysłany: Pon Sty 23, 2012 21:07
PostTemat postu : TRICHONIDAZOL
Odpowiedz z cytatem

Koledzy po ile jest u Was Trichonidazol i czy można go kupić gdzieś indziej czy tylko u weta?
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćNumer GG Powrót do góry
Paweł0306

WysłanyWysłany: Pon Sty 23, 2012 21:18
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Valdi u mnie koszt trichonidazolu jest rowny zakupu papierosów takze kolo 10zł;) mozesz go kupic na rynku gołebi albo w sklepie z artykulami dla golebi;)pozdrawiam
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość Powrót do góry
valdi295

WysłanyWysłany: Pon Sty 23, 2012 21:21
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

pytam z ciekawości bo u mnie u wet-a saszetka 3g 5pln a słyszałem że gdzie indziej mają po 3,50 za saszetke ;)
pinoq

WysłanyWysłany: Pon Sty 23, 2012 21:26
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

u mnie 20g 17,50zł ale kupisz tylko u wet. w takim sklepie nie ma bo mówi ze musiałaby zatrudnić lekarza! no i jeszcze u hodowców którzy prowadza środki dla gołębi ale to też nie legalnie
barkley

WysłanyWysłany: Wto Sty 24, 2012 7:57
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Valdi bez urazy kolego , ale czasami przydaloby sie troszke przeanalizowac i przemyslec sprawe.
Slyszales ze sa szaszetki po 3,5 zeta , a u swojego weta masz po 5 .
Zamawiajac po 3,5 w necie , a kupujac za 5 u swojego weta , gdzie zaplacisz taniej , odpowiesz mi ? Ja wiem ze kupujac za 3,5 dasz za to dwa razy wiecej nizbys dal u weterynarza :) , zdajesz sobie z tego sprawe czy nie do konca ?
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij emailNumer GG Powrót do góry
pinoq

WysłanyWysłany: Wto Sty 24, 2012 8:42
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

barkley znowu musi kogoś krytykować i ustawiać do pionu! barkley postrzegam Cie jako inteligentnego kolesia, bez urazy, ale robią sie nudne te Twoje krytyki co do postów innych ludzi! nie napisał ze chce kupić przez internet napisał tylko ze jest ciekawy czy to prawda ze można kupić taniej!!! jeszcze trochę a będzie trzeba najpierw wysłać wiadomość do Ciebie na pw abys zatwierdzi i dał pozwolenie na wstawienie wiadomości na forum!!! moze daj Ty jakis temat do którego nie bedzie sie nikt czepiał.pozdrawiam
161najcul

WysłanyWysłany: Wto Sty 24, 2012 10:59
PostTemat postu : 1
Odpowiedz z cytatem

Koledzy czy stosujecie TINIDAZOLUM 500mg 1tabl na 4 gołebie do dzioba na zolty gozek pozdrawiam .
adam207

WysłanyWysłany: Wto Sty 24, 2012 11:12
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

najcul moim zdaniem to za duza dawka 500mg na 4szt-wychodzi po 125mg na ptaka. Spatrix ma 10mg w tabletce substancji czynnej na gołebia. Trichonidazol w 1g ma 100mg substancji czynnej wychodzi 5mg na gołebia. Przelicz sobie to i wyciagnij wnioski
valdi295

WysłanyWysłany: Wto Sty 24, 2012 11:25
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Bark a nie pomyślałeś o tym że jeśli np. poproszę kogoś z forum o zakupienie u swojego weta i po opłaceniu leku i przesyłki \z mojej strony\ prześle na mój adres podejrzewam że będzie taniej ponieważ nie wszyscy jak np. Ty Kolego jak sprzedajesz obr to koszt przesyłki przewyższa wartość towaru:), ponieważ chodzi o to żeby kupujący zakupił u Ciebie jak najwięcej.
barkley

WysłanyWysłany: Wto Sty 24, 2012 12:25
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Pinoq moja krytyka opiera sie tylko i wylacznie na pewnych podstawach i to takich ze nie jestes w stanie ich podwazyc jak zdazylem zauwazyc, wiec krytykujesz kazda moja krytyke , czyli kto tu bardziej krytykuje ;).
Pozatym ja nie krytykuje tylko pokazuje ze czasami 1 zl , moze spowodowac ze powiedzienie "chytry dwa razy placi" staje sie jak najbardziej odpowiednim ;) .

Kolego Valdi chcialem Cie przestrzec , no ale skoro uwazasz ze glupio pisze i nie ma po potwierdzenia w moich wypowiedziach zrob po swojemu.
Przedstawie Tobie to w fulhd oraz 3d :) :
- u siebie placisz 5 zl , u kogos 3,5 . Twoj zysk 1,5 zl .
- za przelew na poczcie placisz 2,5 - czyli koszty 2,5
- przelew internetowy darmowy - koszty 0 zl
- przesylka ( koperta , znaczek na list polecony zwykly) okolo 4 zl , priotytet okolo 5 -- twoje koszty powiedzmy 4

zysk caly czas 1,5 , a koszty caly czas rosna i wynosza przy dobrych wiatrach okolo 4 zl (jak przelew bedzie internetowy lub w banku kogos komus placisz) .

Tracisz 4 , zyskujac 1,5 , czyli jestes w plecy minimum 2,5 zeta przy zalozenieu ze przelew robisz za darmo. Do tego stracony czas na wypelnianie przekazow i takie tam. Nie wiem tez czy komus by sie chcialo stac na poczcie zeby Ci cos wyslac za 3 zl , no ale liczmy ze ktos sie znajdzie.
Owszem mozesz skorzystac nie z listu poleconego, ale wtedy masz mozliwosc ze przesylka zaginie a potwierdzenia nadania nie masz.

Jakbys bral ze 100 takich szaszetek czy nawet 50 , to tak, ale przy jednej czy 2 to sie kolego nie oplaca.
Zrobisz jednak jak uwazasz. ja podalem konkrety tego co wczesniej napisalem zeby nie bylo , ze sie czepiam bezspodstawnie ;P .
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij emailNumer GG Powrót do góry
valdi295

WysłanyWysłany: Wto Sty 24, 2012 12:42
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Bark jak Kolega Pinoq napisał nie jest to w saszetkach tylko w pudełku 20g cena opakowania 17,50 mnie interesuje kilka takich opakowań a może ktoś z kolegów ode mnie też by coś wziął i było by z 10 opakowań to czy dalej lepiej opłaci mi się kupować u siebie na saszetki \jedna 3g = 5pln\?. Jeśli u mnie by było coś taniej niż tam gdzie ktoś mieszka a chciał by żebym kupił i wysłał to na pewno bym to uczynił bez najmniejszego problemu, ponieważ są hodowcy dla których cena nie ma znaczenia np. koło siebie kupi coś za 10pln a gdzieś kawałek dalej jest to samo za 7pln ale po co będę tam szedł jak mam pod nosem, ale nie wszyscy śpią na pieniądzach i jeśli jest możliwość kupna tej rzeczy którą chce taniej to wybiera lepszą opcję dla siebie, a tym bardziej to jest taki lek że nie wystarczy podać go teraz tylko raz i masz już cały sezon spokój, no ale po co ja się rozpisuję każdy ma swoje zdanie i go broni:)
barkley

WysłanyWysłany: Wto Sty 24, 2012 12:47
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Wczesniej pisales o jednej szaszetce , pisalem o tym ze sie nie oplaca.
Skoro jednak teraz napisales ze chcesz wieksza ilosc, to oczywiscie jak najbardziej . Tylko jak ktos nie spi na pieniadzach to nie kupuje czegos na zapas :) .
Bo to zwykly przyklad ktory podales i ktorym sie mozna podeprzec. margaryna pod domem kosztuje 6 zeta , w hipermarkecie 4 , ale co z tego jak musisz wydac 5 zeta za bilet do trgo hieprmmarketu :) .

Tak wiec jak chcesz kupic wiecej to ok, nie bylo tematu .
Jedna rada , jak kupujesz cos na odleglosc upewnij sie o dacie waznosci , zeby Ci nie wcisneli czegos waznego jeszce kilka dni.
Pozdrawiam
Bohun7

WysłanyWysłany: Wto Sty 24, 2012 18:35
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Miałem problem z guzkiem i poszedłem do weta (taki z małej miejscowości), sprzedał mi saszetkę 3g za 10złotych, poczytałem na forum że jak był problem z guzkiem to dobrze zrobić przed wylęgiem kurację 7 dni. Poszedłem do innego weterynarza (a raczej kobitki, taka niczego sobie), trzymam w garści 50zł bo chciałem 3 saszetki, a tu szok - dostaję paragon: 3xtricho=12złotych!!!! więc pytać i uważać bo większość z nich to ZDZIERCY I OSZU?CI!!!!!!!!!!!!!!!!
piotr7508

WysłanyWysłany: Nie Lut 05, 2012 15:57
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

U naszego weta ronidazol 20g-20zł. Saszetki tricho plus z versele laga 5zł.

ul.Czerwonego Krzyża 27
tel. 502 55 80 50
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćOdwiedź stronę autora Powrót do góry
Adam.W

WysłanyWysłany: Sro Cze 06, 2012 19:40
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Nazwy bywają podobne ale należy zwrócić uwagę na skład np trichonidazol
60mg/g to dawka średnio dla 20 gołębi czyli 1 gram na 1 l wody,średnio cena wynosi około 1 zł -za 1 gram środka.Czyli leczenie jest tanie no bo na 20 szt gołębi średnio wystarcza przeznaczyć 7 zł A dokładnie to podajemy 1 litr z 1 gramem środka na 20 szt dziennie 1 zł X 7 dni= 7 zł Piszę dokładnie aby było to zrozumiałe,pewnie że nie należy przepłacać ale jak pisałem jeśli średnio 1 g kosztuje zł to normalna cena ,można kupić taniej ale cukier puder czyli podróbkę.Nie kupujcie Ronidazolle "firmy" Tollisan bo ktoś podrabia.
Zobacz poprzedni temat Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Skocz do: