Forum PZHGP
FAQ FAQ Szukaj Szukaj Użytkownicy Użytkownicy Profil Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Rejestracja Rejestracja Zaloguj Zaloguj
Obecny czas to Sro Sie 27, 2014 16:54 Zobacz posty bez odpowiedzi
Siedlce 2
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
Jakub89

WysłanyWysłany: Wto Lut 21, 2012 19:28
PostTemat postu : Siedlce 2
Odpowiedz z cytatem

Czy jest może tu na forum ktoś z oddz. Siedlce 2? Może ktoś mógłby mi pomoc znaleść właściciela pl 0414 23721 09 r wiadomość na pw lub 726520275
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość Powrót do góry
xbizonx1

WysłanyWysłany: Wto Lut 21, 2012 20:26
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Witaj kolego tu masz kontakt do odziału ale nie wiem czy jest aktualny Włodzimierz
WAŚKO 0505-165-185
Ul. Malinowa 8c
8.110SIEDLCE
Jakub89

WysłanyWysłany: Wto Lut 21, 2012 21:05
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Dziękuję kolego, a poza tematem wiesz co mnie denerwuje? Że jeden odsyła mnie do drugiego,drugi do trzeciego,trzeci pomyli numery i tak w koło. Wszystko byłoby prościejsze gdyby Zg. Pamiętał raz na czas o Aktualizowaniu danych. Bądź mądry i dodzwon się np do oddziału czarnkowsko wielinski-próbowałem kilkanaście razy i buba. A ten system zgłaszania gołębi przybłąkanych to jest jak mortal kombat z przerzutkami,pisze że wszelkie dane będą przesłane do oddziału ale coś mi się nie wydaje to realne... Smutne ale rzeczywiste jak prezes i sekretarz mogą nie mieć numeru do hodowcy,dobre sobie
beno

WysłanyWysłany: Wto Lut 21, 2012 22:18
PostTemat postu : gołąb
Odpowiedz z cytatem

kol.Jakub to samo było z zemną i do dziś nie dowiedziałem się jak bym chciał wszystko opisać to nie jeden by z podziwu wyszedł.I nie dziwie się tobie że się zdenerwowałeś,ale jak jeszcze się spotkam z takim problemem jak: podaj pan nr.podałem dzwoniłem kiedy mi kazał dzwonie odpiera i mówię a on podaj pan nr.podałem mówię przedtem a on zgubiłem kartkę z tym nr.on mówi zadzwoń pan za tydzień dzwonie a on mi mówi że mam nim lotować a ja mu nie mam karty a on ja się postaram kartę i przedzwonie,to ja miedzy czasie sam dochodziłem o kartę i czyj ten gołąb po kolejnych telefonach jeden mi mówił że jeden hodowca zakupił tego gołębia z pod Gdańska.Totalnie mnie to w kurzyło tak ująć,i mam tego dość i już nie zgłaszam.życzę ci powodzenia.
betina0

WysłanyWysłany: Sro Lut 22, 2012 8:52
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

jakub 89- oraz beno - dobra dla was rada - niełapcie lub nie przetzymujcie obcych gołębi będziecie mieli spokuj z dotarciem do właściciela tych gołębi o a propo dlaczego tak pużno szukacie wlaścićeli to daje coś do myślenia ,czyżby te gołębie teraz w zimie dowas przylecialy,,,,, poz
irek0414

WysłanyWysłany: Sro Lut 22, 2012 11:52
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Zadzwoń do mnie wieczorem po 21.00 bedę przed komputerem to postaram sie sprawdzić tego 0414 jeśli był podany na spis to go znajdę;)
Pozdrawiam Irek

606-906-271
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćNumer GG Powrót do góry
beno

WysłanyWysłany: Sro Lut 22, 2012 15:37
PostTemat postu : gołąb
Odpowiedz z cytatem

Kol.betina ja tylko miałem takie zdarzenie dwa lata temu,tylko dodałem że mnie też takie co spotkało to było w lecie.to dwa słynne bracia tak kręcili że nic ja żadnych nie trzymam tylko po czapie i do widzenia, lub twoim zdaniem łeb ukręcić. Pozdrawiam.
Jakub89

WysłanyWysłany: Sro Lut 22, 2012 17:32
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Betina Twoim zdaniem mam nie przetrzymywać gołębia który po raz nie może lecieć bo przyszedł do mnie z wycietymi lotami późną jesienią po dwa zamykam swoje gołębie na zimę a on co? Mam mu łeb urwać? Miej człowieku jakieś sumienie na los ptaków! Na dworze zaraz by go koty albo co innego zjadło.Cieszył byś się gdyby Twojego gołębia taki los spotkał? Zanim coś napiszesz to zastanów się 2 razy i pomyśl-to nie boli
Jakub89

WysłanyWysłany: Sro Lut 22, 2012 18:00
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

A wiesz dlaczego dopiero teraz sprawa ruszyła? Bo po raz wyjechałem na miesiąc po dwa to dzwoniłem wcześniej d niego dosyć dawno-bezskutecznie teraz paruje swoje i nie mam co z nim zrobić i chce żeby wrócił do domu!
irek0414

WysłanyWysłany: Sro Lut 22, 2012 19:06
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Gołab jest własnością Sławomir Chudzik była sekcja Łuków od tego roku mają własny oddział.
Mam tel do ich prezesa 513901254 Witold Dzieniszewski
Powodzenia i napisz co z tego wyszło;)
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćNumer GG Powrót do góry
Jakub89

WysłanyWysłany: Sro Lut 22, 2012 19:42
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Cześć Irek, sprawa zrobiła się głośna zadzwonił człowiek mówi że jest właścicielem nie rozmawialiśmy za długo bo i ja i on byliśmy w pracy ma zadzwonić jak będzie miał czas zapytał o numery spisał i czekam na ciąg dalszy, poinformuje Cię jak sprawa się rozwinie:-)
betina0

WysłanyWysłany: Czw Lut 23, 2012 19:40
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

jakub-89 -jezeli coś piszesz to podaj przyczyne pozostania golebia a unikniesz mniej bolesnych odpowiedzi .zastanow się dwa razy to nie boli. poz.
Piotrek0171

WysłanyWysłany: Czw Lut 23, 2012 23:04
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

najlepiej zapytaj sie golebia dlaczego zostal i do Ciebie wraca...
Zobacz poprzedni temat Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Skocz do: