Forum PZHGP
FAQ FAQ Szukaj Szukaj Użytkownicy Użytkownicy Profil Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomo¶ci Zaloguj się, by sprawdzić wiadomo¶ci Rejestracja Rejestracja Zaloguj Zaloguj
Obecny czas to Sob Wrz 22, 2018 8:49 Zobacz posty bez odpowiedzi
Co ja mogę z tym zrobić i do kogo się zwrócić?Pomocy.
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat
Autor Wiadomo¶ć
marzena

Doł±czył: 18 Lut 2009
WysłanyWysłany: Sro Lut 29, 2012 20:52
PostTemat postu : Co ja mogę z tym zrobić i do kogo się zwrócić?Pomocy.
Odpowiedz z cytatem

Panie Prezydencie

Zwracam się do Pana z pro¶b± o udzielenie mi pomocy w sprawie podjęcia przez Zarz±d Rypin Okręg Włocławek prób wykluczenia mnie ze zwi±zku.

W dodatku robi± to z naruszeniem obowi±zuj±cych przepisów w PZHGP.

Oto moje wpisy na forum PZHGP
marzena
Wysłany: Nie Lut 19, 2012 11:34

Temat postu : Jak wyrzucić niewygodnego hodowce w Rypinie
Dnia 18.02.2012r na Walnym Zebraniu Delagatów Oddziału Rypin została podana pod głosowanie propozycja aby mnie ( czyli Marzenę Murawsk±) skre¶lić z listy członków. Po moi pytaniu a co z moim bratem Wojciechem ,który tworzy ze mn± tandem ? Propozycja została zmieniona aby wykluczyć nas jako tandem.
DZIĘKUJĘ KOLEGOM, którzy głosowali żeby¶my zostali.
Przykro mi ,że próbowali¶cie mnie oszukać tym decyduj±cym głosem. My¶lałam że te 31 głosów łatwo jest rozdzielić i policz¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶±±±±±±±±±±±±±±±±±±±±±±±±±±±±±±±±±±±±±±±±±±±±±±±±±±±±±±yć. Ogłosili?cie wyniki że zostałam wykluczona ze zwi?zku 21 głosów wykluczyć a 10 głosów nie. Gdy wyszłam za chwilę ponownie zostałam poproszona . Okazało się że s? jakie? niejasno?ci i mam 20/31 i 10/31 a jedna kartka zaginęła. Dziękuję tym KOLEGOM , którzy stawili się i chcieli to wyja?nić. Mam nadzieje , że zarz?d nie post?pi z Wami tak jak ze mn?.
Mimo tego co mnie wczoraj spotkało nie ugnę się i będę się domagać odszkodowania za moje i brata wykradzione gołębie( 6 szt) dnia 17 lipca 2011r z lotu Kołbaskowo 6

Marzena Murawska

marzena
Doł?czył: 18 Lut 2009
Wysłany: Czw Lut 23, 2012 18:44
Temat postu :
No i prosze bardzo teraz mój zarz?d pomy?lał i zamiast na walne zebranie to teraz na NADZWYCZAJNE WALNE dzisiaj dostałam pismo z uzasadnieniem wykre?lenie mnie i mojego brata ze Zwi?zku.
Nadzwyczajne Walne Zebranie Delegatów odbędzie się 11.03.2012r o godz. 11. Cytuje uzasadnienie :Zarz?d Oddziału uzasadnia swój wniosek o wykre?lenie Marzeny i Wojciecha Murawskich, ponieważ nie przestrzegali zasad współżycia koleżeńskiego poprzez szkalowanie oszczerstwa na forum PZHGP członków Zarz?du oraz hodowców Oddziału Rypin jak również za nie przestrzeganie Statutu oraz regulaminów w tym regulaminu Lotowo-Zegarowego Rozdział II pkt.6 ppkt b gdzie mówi się, że hodowcy rezygnuj? z dochodzenia ewentualnych roszczeń na drodze S?dów Powszechnych. W Państwa przypadku wyst?pili?cie na drogę S?dow? za rzekomo skradzione gołębie. W zwi?zku z powyższym Zarz?d Oddziału Rypin postanowił jak na wstępie. Podpisał sekretarz Oddziału Andrzej Szkopański.
Wyst?piłam do S?du tak samo jak niby do Urzędu Skarbowego. Wy lepiej wszystko wiecie co ja robię niż ja sama.
Nasza rypińska rzeczywisto?ć.

marzena
Wysłany: Sro Lut 29, 2012 9:50
Temat postu :
Proszę o pomoc dzwoniłam do sekretarza i do prezesa Oddziału żeby wydali mi kopie protokółu z Walne Zebrania Delegatów , kopie protokołu komisji skrutacyjnej oraz harmonogram zebrania z dnia 18.02.2012r. Dzwoniłam do sekretarza to z wielkim oburzeniem powiedział,że mi takiego czego? nie da, ze mogę sobie dzwonić do prezesa. Dzwoniłam do prezesa zgodził się ,że w pi?tek będę miała te pisma po około 20 minutach prezes dzwoni i mówi że nie dostanę bo uznali że takiego głosowania nad wykluczeniem mnie i mojego brata nie było. Czyli uznali wszystkich delegatów za "głupich "a mnie mog? sobie bezkarnie poniżać i znęcać się psychicznie i moralnie.
Co ja mogę z tym zrobić i do kogo się zwrócić? Proszę o pomoc.

Panie Prezydencie

Wnioski Oddziału Rypin w sprawie mojego wykluczenia ze zwi?zku s? niezgodne z przepisami prawa w tym zakresie:

-po pierwsze
wniosek postawiony na Walnym Zebraniu delegatów w dniu 18.02.2012 jest niezgony z
REGULAMINEM ORGANIZACYJNYM PZHGP
Rozdział
V. PRZYJMOWANIE NOWYCH CZŁONKÓW DO PZHGP I PRZECHODZENIE CZŁONKÓW ZWI·ZKU DO INNEGO ODDZIAŁU
§ 1
Walne Zebranie Oddziału zgodnie z § 12 pkt 6 Statutu PZHGP na wniosek Zarz?du Oddziału może skre?lić członka z listy członków. O umieszczeniu w porz?dku obrad sprawy dotycz?cej skre?lenia członka z listy członków oraz jej uzasadnieniu należy poinformować zainteresowanego pisemnie, co najmniej 14 dni przed terminem Walnego Zebrania. Pismo należy przesłać przesyłk? polecon?.
-gdyż nie zostałam powiadomiona pisemnie o umieszczeniu w porz?dku obrad sprawy dotycz?cej skre?lenia członka z listy członków oraz jej uzasadnienia.
-Komisja Skrutacyjna nie wywi?zała się z swoich obowi?zków przeprowadzaj?c głosowanie z naruszeniem prawa(głos nieważny zaliczyli jako głos wykluczj?ce mnie po czym zmienili ustalenia pierwotne Komisji i uznali wynik głosowania jako pozytywny dla mnie)
-głosowanie przeprowadzono nad tandemem a nie nad jego członkami.
((Tandem tworz? dwaj lub więcej hodowców, którzy hoduj? gołębie w gołębniku wspólnym. Warunkiem funkcjonowania tandemu jest przynależno?ć wszystkich jego członków do PZHGP, indywidualne opłacanie przez nich składek członkowskich oraz sporz?dzenie jednego spisu gołębi jego opłaceniu â?? jedn? składk? lotow?.
Nagrody i dyplomy otrzymuje tandem, a nie wszyscy jego członkowie.))

-po drugie
ponowny wniosek o wykluczenie mnie ze zwi?zku zawiera ten sam bł?d prawny(wniosek zawiera umieszczenie w porz?dku obrad wykluczenie tandemu a nie jego członków).Ponadto w uzasadnieniu wniosku brak przedstawionych dowodów na szkalowaniu na Forum PZHGP Zarz?du Oddziału jak i hodowców(do sprawdzenia w temacie na "Jak wyrzucić niewygodnego hodowce w Rypinie ")oraz nieudokumentowane stwierdzenie"W Państwa przypadku wyst?pili?cie na drogę postępowania S?dowego za rzekomo skradzione gołębie."(Regulamin Lotowo Zegarowy Rozdział II â?? Uczestnictwo w lotach i obowi?zki członków rozstrzyga kiedy hodowca nie może dochodzić swoich spraw na drodze s?dowej i nie ma tam zapisu o kradzieży gołębi wysłanych na lot które s? powierzone pod kuratelę Zarz?du Oddziału)

-po trzecie
odmówiono mi dostępu do matariałów z odbytego w dniu 18,02,2012 Walnego Zebrania Oddziału na którym rozpatrywany był pierwszy wnisek o wykluczenie

-po czwarte
do dnia dzisiejszego nie otrzymałam z Zarz?du Odziału Rypin odpowiedzi na złożone pismo w sprawie kradzieży gołębi.

Panie Prezydencie za zajęcie się moj? spraw? z góry DZIĘKUJĘ.

Marzena Murawska
Zobacz profil autoraWy¶lij prywatn± wiadomo¶ć Powrót do góry
Kuba97

Doł±czył: 17 Maj 2010
WysłanyWysłany: Czw Mar 01, 2012 16:05
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

SWEGO CZASU BYL TO JEDEN Z NAJLEPSZYCH ODDZ.ALE NIESTETY PO AFERACH ZWIAZANYCH Z WYP. GOLEBI PRZEZ KONWOJETA PODRABIANIEM LIST KONK PODRABIANYCH POTWIERDZEN ODLOTU ZMIEJSCOWOSCI Z KTUREJ NIE MA ZEZWOLENIA NIEMIECKIEGO ITD SMROD SIE CIAGNIE - DOTEGO AFERA Z P. MARZENA P. MARZENO WSZYSCY HODOWCY -UCZCIWI A TYCH JEST NAPRAWDE DUZO SA Z PANIA POZDRAWIAM APELUJE DO P.PREZYDENTA KAWALERA BY ZAJOL SIE TA SPRAWA A ZARZAD ODDZIALU PROSZE "OGARNIJCIE SIE"
bok98

Doł±czył: 17 PaĽ 2009
Sk±d: Wieruszów
WysłanyWysłany: Czw Mar 01, 2012 16:22
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

A kto Cię upoważnił do wypowiadania się w imieniu wszystkich uczciwych hodowców? Może s± tacy,którzy maj± inne zdanie na ten temat i tacy,których to mało obchodzi?
smowakowski

Doł±czył: 12 Lut 2009
WysłanyWysłany: Czw Mar 01, 2012 16:56
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Pani Marzeno

Uważnie przeczytałem ten wpis i jestem przerażony.
Pani z Oddziału Rypin chce zrobić sobie Ąródło dochodu.
Ja jestem przekonany ze z tego własnie powodu koledzy Pani i Pani Brata chc± wykluczyć z Oddziału.
Kto ich zapewni że w tym roku po jakim¶ ciężkim locie nie wyst±pi Pani na drogę s±dow± o zado¶ćuczynienie.
Proszę zrozumieć swoich kolegów. Oni tez na takim locie poniosa straty i jeszcze beda musieli pani wypłacic.
Dlatego tez wol± pozbyć się problemu za wczasu

Ucziwo¶ć zarz±du oddziału w tym przypadku jest widoczna. Zostawia wybór delegatom albo pozbywamy się problemu albo liczymy sie finansowym zado¶ćuczynieniem.
marzena

WysłanyWysłany: Czw Mar 01, 2012 17:16
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Panie "smowakowski" mi chodzi tylko o ten jeden lot. Ja nie zarabiam pieniędzy na gołębiach ale chyba kto¶ musi ponie¶ć odpowiedzialno¶ć za tak± sytuację. Bywały inne sezony w których traciłam również dobre gołębie ale tu ewidentnie zostały skradzione z kabiny. Je¶li chc± się mnie pozbyć to niech zrobi± to jak należy je¶li oszukam czy co¶ takiego a nie oni sami łami± regulaminy. Wymagaj± od innych niech spojrz± na siebie.
Kazimierz 411

Doł±czył: 19 Lut 2009
WysłanyWysłany: Czw Mar 01, 2012 17:23
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

smowakowski(podróbka)

Jestem przerażony tym co napisałe¶.

"Ucziwo¶ć zarz±du oddziału w tym przypadku jest widoczna."

czy w tym przypadku:

"Proszę o pomoc dzwoniłam do sekretarza i do prezesa Oddziału żeby wydali mi kopie protokółu z Walne Zebrania Delegatów , kopie protokołu komisji skrutacyjnej oraz harmonogram zebrania z dnia 18.02.2012r. Dzwoniłam do sekretarza to z wielkim oburzeniem powiedział,że mi takiego czego¶ nie da, ze mogę sobie dzwonić do prezesa. Dzwoniłam do prezesa zgodził się ,że w pi±tek będę miała te pisma po około 20 minutach prezes dzwoni i mówi że nie dostanę bo uznali że takiego głosowania nad wykluczeniem mnie i mojego brata nie było."
marzena

WysłanyWysłany: Czw Mar 01, 2012 17:29
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Panowie nie uzyskałam odpowiedzi od Pana Prezydenta bo usunięto mi post na temat kabiny. Więc pytam osoby pisz±ce tutaj: Czy je¶li 18.02.2012r na Walnym Zebraniu był podany wniosek dotycz±cy transportu gołębi nasz± oddziałow± kabin± i został zgodnie z procedurami poddany pod głosowanie Delegaci większo¶ci± głosów przyjęli ten wniosek ( mieli do wyboru drugi wniosek Transport prywatn± kabin± jednego z naszych hodowców- ten wniosek upadł).
Czy teraz Zarz±d może poddać pod głosowanie jeszcze raz sprawę transportu? Nie może się pogodzić z decyzj± delegatów? Według mnie to Delegaci wybieraj± Zarz±d i on ma działać według ich woli. Napiszcie co Wy o tym s±dzicie.
smowakowski

WysłanyWysłany: Czw Mar 01, 2012 17:47
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

marzena napisał:
Panowie nie uzyskałam odpowiedzi od Pana Prezydenta bo usunięto mi post na temat kabiny. Więc pytam osoby pisz±ce tutaj: Czy je¶li 18.02.2012r na Walnym Zebraniu był podany wniosek dotycz±cy transportu gołębi nasz± oddziałow± kabin± i został zgodnie z procedurami poddany pod głosowanie Delegaci większo¶ci± głosów przyjęli ten wniosek ( mieli do wyboru drugi wniosek Transport prywatn± kabin± jednego z naszych hodowców- ten wniosek upadł).
Czy teraz Zarz±d może poddać pod głosowanie jeszcze raz sprawę transportu? Nie może się pogodzić z decyzj± delegatów? Według mnie to Delegaci wybieraj± Zarz±d i on ma działać według ich woli. Napiszcie co Wy o tym s±dzicie.

Może je¶li zauważył ze uchwalony budżet się nie domyka.
Czy preliminarzu uwzględniono tego typu transport?
Czasem podjęte uchwały ingeruj± w preliminarz i co¶ trzeba poprawiać.
andrzej59

Doł±czył: 25 Lut 2012
WysłanyWysłany: Czw Mar 01, 2012 18:48
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Kuba97 napisał:
SWEGO CZASU BYL TO JEDEN Z NAJLEPSZYCH ODDZ.ALE NIESTETY PO AFERACH ZWIAZANYCH Z WYP. GOLEBI PRZEZ KONWOJETA PODRABIANIEM LIST KONK PODRABIANYCH POTWIERDZEN ODLOTU ZMIEJSCOWOSCI Z KTUREJ NIE MA ZEZWOLENIA NIEMIECKIEGO ITD SMROD SIE CIAGNIE - DOTEGO AFERA Z P. MARZENA P. MARZENO WSZYSCY HODOWCY -UCZCIWI A TYCH JEST NAPRAWDE DUZO SA Z PANIA POZDRAWIAM APELUJE DO P.PREZYDENTA KAWALERA BY ZAJOL SIE TA SPRAWA A ZARZAD ODDZIALU PROSZE "OGARNIJCIE SIE"

Szanowny Kubo piszesz o Oddziale Rypin same negatywne sprawy ale pamiętaj o tym, że w naszym Oddziele nie zamiata się niewygodnych spraw pod dywan ale pokazuje się opinii publicznej sprawy przykre i nie wygodne i wtedy wielu będzie takich jak Marzena nas krytykowac ale trzeba pamiętac, że prawdziwa cnota krytyki się nie boi. U nas uczciwo¶c na pierwszym miejscu i próby zdewaluowania Zarz±du Oddziału Rypin nie przynios± nam ujmy ale będziemy walczyć z każdym przejawem patologii w naszych szeregach i to każdy możliwy sposób.
andrzej59

Doł±czył: 25 Lut 2012
WysłanyWysłany: Czw Mar 01, 2012 18:58
PostTemat postu : Re: Co ja mogę z tym zrobić i do kogo się zwrócić?Pomocy.
Odpowiedz z cytatem

marzena napisał:
Panie Prezydencie

Zwracam się do Pana z pro¶b± o udzielenie mi pomocy w sprawie podjęcia przez Zarz±d Rypin Okręg Włocławek prób wykluczenia mnie ze zwi±zku.

W dodatku robi± to z naruszeniem obowi±zuj±cych przepisów w PZHGP.

Oto moje wpisy na forum PZHGP
marzena
Wysłany: Nie Lut 19, 2012 11:34

Temat postu : Jak wyrzucić niewygodnego hodowce w Rypinie
Dnia 18.02.2012r na Walnym Zebraniu Delagatów Oddziału Rypin została podana pod głosowanie propozycja aby mnie ( czyli Marzenę Murawsk±) skre¶lić z listy członków. Po moi pytaniu a co z moim bratem Wojciechem ,który tworzy ze mn± tandem ? Propozycja została zmieniona aby wykluczyć nas jako tandem.
DZIĘKUJĘ KOLEGOM, którzy głosowali żeby¶my zostali.
Przykro mi ,że próbowali¶cie mnie oszukać tym decyduj±cym głosem. My¶lałam że te 31 głos󶶶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶±±±±±±±±±±±±±±±±±±±±±±±±±±±±±±±±±±±±±±±±±±±±±±±±±±±±±±w łatwo jest rozdzielić i policzyć. Ogłosili?cie wyniki że zostałam wykluczona ze zwi?zku 21 głosów wykluczyć a 10 głosów nie. Gdy wyszłam za chwilę ponownie zostałam poproszona . Okazało się że s? jakie? niejasno?ci i mam 20/31 i 10/31 a jedna kartka zaginęła. Dziękuję tym KOLEGOM , którzy stawili się i chcieli to wyja?nić. Mam nadzieje , że zarz?d nie post?pi z Wami tak jak ze mn?.
Mimo tego co mnie wczoraj spotkało nie ugnę się i będę się domagać odszkodowania za moje i brata wykradzione gołębie( 6 szt) dnia 17 lipca 2011r z lotu Kołbaskowo 6

Marzena Murawska

marzena
Wysłany: Czw Lut 23, 2012 18:44
Temat postu :
No i prosze bardzo teraz mój zarz?d pomy?lał i zamiast na walne zebranie to teraz na NADZWYCZAJNE WALNE dzisiaj dostałam pismo z uzasadnieniem wykre?lenie mnie i mojego brata ze Zwi?zku.
Nadzwyczajne Walne Zebranie Delegatów odbędzie się 11.03.2012r o godz. 11. Cytuje uzasadnienie :Zarz?d Oddziału uzasadnia swój wniosek o wykre?lenie Marzeny i Wojciecha Murawskich, ponieważ nie przestrzegali zasad współżycia koleżeńskiego poprzez szkalowanie oszczerstwa na forum PZHGP członków Zarz?du oraz hodowców Oddziału Rypin jak również za nie przestrzeganie Statutu oraz regulaminów w tym regulaminu Lotowo-Zegarowego Rozdział II pkt.6 ppkt b gdzie mówi się, że hodowcy rezygnuj? z dochodzenia ewentualnych roszczeń na drodze S?dów Powszechnych. W Państwa przypadku wyst?pili?cie na drogę S?dow? za rzekomo skradzione gołębie. W zwi?zku z powyższym Zarz?d Oddziału Rypin postanowił jak na wstępie. Podpisał sekretarz Oddziału Andrzej Szkopański.
Wyst?piłam do S?du tak samo jak niby do Urzędu Skarbowego. Wy lepiej wszystko wiecie co ja robię niż ja sama.
Nasza rypińska rzeczywisto?ć.

marzena
Wysłany: Sro Lut 29, 2012 9:50
Temat postu :
Proszę o pomoc dzwoniłam do sekretarza i do prezesa Oddziału żeby wydali mi kopie protokółu z Walne Zebrania Delegatów , kopie protokołu komisji skrutacyjnej oraz harmonogram zebrania z dnia 18.02.2012r. Dzwoniłam do sekretarza to z wielkim oburzeniem powiedział,że mi takiego czego? nie da, ze mogę sobie dzwonić do prezesa. Dzwoniłam do prezesa zgodził się ,że w pi?tek będę miała te pisma po około 20 minutach prezes dzwoni i mówi że nie dostanę bo uznali że takiego głosowania nad wykluczeniem mnie i mojego brata nie było. Czyli uznali wszystkich delegatów za "głupich "a mnie mog? sobie bezkarnie poniżać i znęcać się psychicznie i moralnie.
Co ja mogę z tym zrobić i do kogo się zwrócić? Proszę o pomoc.

Panie Prezydencie

Wnioski Oddziału Rypin w sprawie mojego wykluczenia ze zwi?zku s? niezgodne z przepisami prawa w tym zakresie:

-po pierwsze
wniosek postawiony na Walnym Zebraniu delegatów w dniu 18.02.2012 jest niezgony z
REGULAMINEM ORGANIZACYJNYM PZHGP
Rozdział
V. PRZYJMOWANIE NOWYCH CZŁONKÓW DO PZHGP I PRZECHODZENIE CZŁONKÓW ZWI·ZKU DO INNEGO ODDZIAŁU
§ 1
Walne Zebranie Oddziału zgodnie z § 12 pkt 6 Statutu PZHGP na wniosek Zarz?du Oddziału może skre?lić członka z listy członków. O umieszczeniu w porz?dku obrad sprawy dotycz?cej skre?lenia członka z listy członków oraz jej uzasadnieniu należy poinformować zainteresowanego pisemnie, co najmniej 14 dni przed terminem Walnego Zebrania. Pismo należy przesłać przesyłk? polecon?.
-gdyż nie zostałam powiadomiona pisemnie o umieszczeniu w porz?dku obrad sprawy dotycz?cej skre?lenia członka z listy członków oraz jej uzasadnienia.
-Komisja Skrutacyjna nie wywi?zała się z swoich obowi?zków przeprowadzaj?c głosowanie z naruszeniem prawa(głos nieważny zaliczyli jako głos wykluczj?ce mnie po czym zmienili ustalenia pierwotne Komisji i uznali wynik głosowania jako pozytywny dla mnie)
-głosowanie przeprowadzono nad tandemem a nie nad jego członkami.
((Tandem tworz? dwaj lub więcej hodowców, którzy hoduj? gołębie w gołębniku wspólnym. Warunkiem funkcjonowania tandemu jest przynależno?ć wszystkich jego członków do PZHGP, indywidualne opłacanie przez nich składek członkowskich oraz sporz?dzenie jednego spisu gołębi jego opłaceniu â?? jedn? składk? lotow?.
Nagrody i dyplomy otrzymuje tandem, a nie wszyscy jego członkowie.))

-po drugie
ponowny wniosek o wykluczenie mnie ze zwi?zku zawiera ten sam bł?d prawny(wniosek zawiera umieszczenie w porz?dku obrad wykluczenie tandemu a nie jego członków).Ponadto w uzasadnieniu wniosku brak przedstawionych dowodów na szkalowaniu na Forum PZHGP Zarz?du Oddziału jak i hodowców(do sprawdzenia w temacie na "Jak wyrzucić niewygodnego hodowce w Rypinie ")oraz nieudokumentowane stwierdzenie"W Państwa przypadku wyst?pili?cie na drogę postępowania S?dowego za rzekomo skradzione gołębie."(Regulamin Lotowo Zegarowy Rozdział II â?? Uczestnictwo w lotach i obowi?zki członków rozstrzyga kiedy hodowca nie może dochodzić swoich spraw na drodze s?dowej i nie ma tam zapisu o kradzieży gołębi wysłanych na lot które s? powierzone pod kuratelę Zarz?du Oddziału)

-po trzecie
odmówiono mi dostępu do matariałów z odbytego w dniu 18,02,2012 Walnego Zebrania Oddziału na którym rozpatrywany był pierwszy wnisek o wykluczenie

-po czwarte
do dnia dzisiejszego nie otrzymałam z Zarz?du Odziału Rypin odpowiedzi na złożone pismo w sprawie kradzieży gołębi.

Panie Prezydencie za zajęcie się moj? spraw? z góry DZIĘKUJĘ.

Marzena Murawska

W tym przypadku sekretarz miał po swojej stronie rację, że nie udostępnił Pani żadnych dokumentów bo kim Pani jest, żeby kontrolować takie dokumenty.
Kazimierz 411

WysłanyWysłany: Czw Mar 01, 2012 19:34
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

andrzej59

STATUT

ROZDZIAŁ III
CZŁONKOWIE ICH PRAWA I OBOWI·ZKI

§ 9
1. Członek zwyczajny ma prawo :

b. uczestniczyć w zebraniach Zwi±zku,

Więc na jakiej podstawie można odmówić delegatowi prawa do otrzymania duplikatów dokumentów z zebrania.
smowakowski

WysłanyWysłany: Czw Mar 01, 2012 19:44
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Kazimierz 411 napisał:
andrzej59

STATUT

ROZDZIAŁ III
CZŁONKOWIE ICH PRAWA I OBOWI·ZKI

§ 9
1. Członek zwyczajny ma prawo :

b. uczestniczyć w zebraniach Zwi±zku,

Więc na jakiej podstawie można odmówić delegatowi prawa do otrzymania duplikatów dokumentów z zebrania.

Kazimierzu Pani Marzena była na zebraniu i została poinformowana ze wniosek o wydalenie nie uzyskał wymaganej większo¶ci.
Na jakiej podstawie moze otrzymac protokół ? Gdzie to zapisane jest ze musi dostac?

Ostatnio zmieniony przez smowakowski dnia Czw Mar 01, 2012 20:01, w cało¶ci zmieniany 1 raz
Mag

Doł±czył: 19 Gru 2010
WysłanyWysłany: Czw Mar 01, 2012 19:49
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Najlepszym sposobem na rozwi±zywanie problemów zwi±zkowych jest dogadanie się bez wyci±gania brudow na zewn±trz.Wiem że s± sytuacje gdzie nie jest to możliwe i w tedy obrywaj± bobydwie strony.Czy to się opłaca?.Inn± spraw± jest narastaj±cy problem okradania kabin.
Kazimierz 411

WysłanyWysłany: Czw Mar 01, 2012 20:03
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Mag

Napisałe¶:

(Inn± spraw± jest narastaj±cy problem okradania kabin.)

Czy sprawy te należy zamiatać pod dywan czy nagła¶niać.
Kto za to ma ponosić odpowiedzialno¶ć?
Czyżby zwykły HODOWCA
marzena

WysłanyWysłany: Czw Mar 01, 2012 20:05
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Jestem Delegatem . Tyle lat zbieraj± na kabinę podnosz± co roku składki od gołębi. Nasz oddział liczy ponad 200 członków. Wystarczy zabezpieczyć kabinę i może ona obsługiwać loty. Chyba lepiej być niezależnym . W ubiegłym roku na loty gołębi młodych Zarz±d Oddziału pozwolił na to aby ten hodowca woził swoje gołębie swoim transportem i tylko niektórzy hodowcy mogli wkładać gołębie do jego kabiny(Chcieli w ten sposób zamkn±ć im usta). Na poprzednim zebraniu głosy w tej sprawie były 3razy liczone bo nie mogli uwierzyć że nie chcemy TEJ NOWEJ PRYWATNEJ KABINY. Sekretarz powinien mi wydać protokół bo już słyszałam że winnych za sfałszowanie wyborów poci±gn± do odpowiedzialno¶ci a co z prezesem ?Przez to że nie mam protokołu nie mogę napisać na niego zażalenia bo on złamał regulamin.
Wy¶wietl posty z ostatnich:    
Zobacz poprzedni temat Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Skocz do: