Forum PZHGP
FAQ FAQ Szukaj Szukaj Użytkownicy Użytkownicy Profil Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Rejestracja Rejestracja Zaloguj Zaloguj
Obecny czas to Pon Gru 18, 2017 18:19 Zobacz posty bez odpowiedzi
DOBRA RADA PRZED LOTAMI
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
161najcul

WysłanyWysłany: Sob Mar 31, 2012 19:27
PostTemat postu : DOBRA RADA PRZED LOTAMI
Odpowiedz z cytatem

Koledzy hodowcy nie zostawiajcie na czipach karteczek , napisow jakims flamastrem z numerami przyporzadkowania golebia.Zbliza sie sezon lotow a wiara nie spi ,golabek z piedziesiatki z czipem drozszy od golebia nr 70/ 80 /100 i dalej .Taka moja rada na zblizajacy sie sezon lotowy 2012r DOBRY LOT>>
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość Powrót do góry
tomi26

WysłanyWysłany: Nie Kwi 01, 2012 8:59
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

no jest to raja....
Jurek60

WysłanyWysłany: Nie Kwi 01, 2012 16:34
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Hodowca,który lotuje powiedział mi że to nie ma znaczenia jaki to jest numer, bo to jest nr z listy a podają je tylko dla swojego ułatwienia.ja słyszałem inna teorię,że niski numer na obrączce to gołąb od najlepszego hodowcy.
Marcino DJ

WysłanyWysłany: Nie Kwi 01, 2012 22:04
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Jurek60 napisał:
Hodowca,który lotuje powiedział mi że to nie ma znaczenia jaki to jest numer, bo to jest nr z listy a podają je tylko dla swojego ułatwienia.ja słyszałem inna teorię,że niski numer na obrączce to gołąb od najlepszego hodowcy.

Te numery piszą na tipesach ponieważ to ułatwia dopasowywanie gołębi i nic więcej nr. taki napisany to numer kolejny z listy startowej. Wglądu w necie to nikt nie ma do takich list a więc nie ma się co obawiać.
Jest łatwiejszy sposób dopasowywania gołębi niż pisanie numerków na tipesach lub wieszaniu obrączek na gwoĽdzikach ponumerowanych kolejno jak co niektórzy tak robią.
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćOdwiedź stronę autora Powrót do góry
Zobacz poprzedni temat Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Skocz do: