Forum PZHGP
FAQ FAQ Szukaj Szukaj Użytkownicy Użytkownicy Profil Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Rejestracja Rejestracja Zaloguj Zaloguj
Obecny czas to Sro Kwi 16, 2014 4:49 Zobacz posty bez odpowiedzi
sprzedamy wszystkie młode 2012r Bera/Rozetalski
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
B I M DOBROWOLSCY

WysłanyWysłany: Pon Kwi 01, 2013 9:29
PostTemat postu : odpowiedz
Odpowiedz z cytatem

Panie Rozentalski niech sie Pan pochwali chodowcom całej Polski na jakich szczepach gołebi oparta jest pana psełdo chodowla.Ja panu podpowiem na Łapańcach.

CDN

DOBROWOLSKI
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość Powrót do góry
RyszardTosnowiec

WysłanyWysłany: Pon Kwi 01, 2013 10:07
PostTemat postu : Tragedia w myśleniu i koleżeńskośći...
Odpowiedz z cytatem

Smutna rzeczywistość - jak jeden Członek Zarządu PZHGP ( V-ce prezes ds. finansowych Bogdan Dobrowolski ) - może sparaliżować wiarę w sprawiedliwość... Pisze Pan Grzegorz Rozentalski - W związku z wpisami pod moim postem o sprzedaży gołębi młodych informuję wszystkich zainteresowanych , że od 2004 roku do 2010 roku byłem członkiem oddziału Mława ( 250 hodowców). Od 2011 roku do dnia dzisiejszego jestem członkiem oddziału Działdowo-Lidzbark-Żuromin, sekcja Działdowo, który powstał po podziale oddziału Mława . Chcę podkreślić , zę oddział ten powstał dzięki mojemu podpisowi. Od 1999r do 2009r z roczną przerwą w 2003 roku prowadziłem wspólną hodowlę z kol. Berą Franciszkiem na jego posesji w miejscowości Gralewo. Po podziale sekcji Działdowo - Lidzbark Welski (57 hodowców) na dwie sekcje Działdowo i Lidzbark Welski , kol.Bera zrezygnował z członka PZHGP i prowadzenia wspólnej hodowli. Powodem jego rezygnacji było to,że członkowie nowej sekcji w Lidzbarku , gdzie wkładał gołebie przez 20 lat , nie powiadomili go o powstaniu nowej sekcji , chcąc w ten sposób pozbyć się najsilniejszej hodowli , która przez lata praktycznie wygrywała wszystko co było możliwe . Mój wspólnik nie podjął żadnych kroków by wrócić do sekcji Lidzbark Welski , gdyż w tym samym czasie zachorowała mu żona , która leczy się do tej pory w klinikach w Gdańsku i Gliwicach. Ja natomiast będąc mieszkańcem Działdowa zostałem w nowej sekcji Działdowo, gdzie opłacałem składkę członkowską.Poprosiłem kolegę aby pozwolił dalej prowadzić mi hodowlę , ponieważ nie miałem gdzie przenieść hodowli. W 2010 roku nie lotowałem i wogóle gołębi nie wypuszczałem na oblot dlatego , że mając 585 zł renty i nigdzie nie pracując nie stać było mnie dojeżdżać 46 km dziennie . W 2011 roku również gołebi dorosłych nie wypuszczałem , poniewaz koledzy hodowcy zamówili odemnie 180 gołebi z pierwszego i drugiego lęgu natomiast dla siebie wychowałem trzeci lęg , z którego odsadziłem 3 i 4 sierpnia 39 sztuk i zostało mi 6 gołębi z drugiego lęgu . Po opłaceniu wszystkich składek przelotowałem te 45 gołebi młodych zaczynając od trzeciego lotu 167 km następnie 220 km , na tych dwóch lotach zgubiłem jednego gołebia , natomiast na ostatnim locie 253 km pod bardzo silny wiatr w dziób zgubiłem 13 gołębi. Gołębie były lotowane eksperymentalnie na bardzo dobrej karmie bez żadnej chemii. Moje gołębie były nielotowane w sumie 1,5 sezonu ,a nie jak ktoś stwierdził ,że pare lat. W tym roku zgodnie z terminem ustalonym na walnym zebraniu oddałem spis gołebi w ilości 50 szt. i chciałem zacząć lotować od lotu 338km poniewaz starsze moje gołebie nie były przez 2 lata wogóle wypuszczane i potrzebują więcej czasu na oblatanie. Od momentu gdy poinformowałem , że zaczynam lotowanie gołebi oraz zostałem wybrany na Nadzwyczajnym Walnym Zebraniu oddziału członkiem Oddziałowej Komisji Rewizyjnej(53 obecnych otrzymałem 45 głosów) w lutym 2012 roku zaczeły się moje kłopoty.W tym samym dniu również odbywa się Walne Zebranie Sprawozdawcze oddziału na którym V-ce prezes ds. finansowych Bogdan Dobrowolski (który wpisuje oszczerstwa na mój temat na tym forum) składa wniosek do komisji uchwał i wniosków o ukaranie mnie . Komisja wniosek oddaliła. Następnie ta sama osoba kieruje wnioski do komisji dyscyplinarnej , które również zostały oddalone.Prawdopodobnie dotyczyły one tego , że na zebraniu polotowym 13 listopada 2011 roku skrytykowałem działanie Zarządu naszego oddziału.

Pan Bogdan Dobrowolski v-ce Prezes oddziału do spraw finansowych pisząc że nie jestem członkiem żadnego oddziału, nie dopisał tego ,że nakazał Prezesowi sekcji , aby jeżeli przyjdę na zebranie sekcji w dniu 14 kwietnia poinformował mnie , że nie jestem już członkiem naszego oddziału( krótko mówiąc zostałem wyrzucony , przez jedna osobę).Wszystko to miało miejsce w dniu ,gdzie przed naszym zebraniem odbyło się posiedzenie Zarządu oddziału na którym również był obecny pan Bogdan Dobrowolski. Z tego co wiadomo Zarząd żadnej decyzji o wyrzuceniu mnie z oddziału nie podjął. Jednocześnie informuję , że przewodniczący Ogręgowej Komisji Rewizyjnej Okręgu Ciechanów poinformował na forum naszej strony oddziałowej ,że nadal jestem członkiem oddziału DLŻ . W związku z tym, ze na zebraniu sekcji Działdowo w dniu 14 kwietnia nie był obecny członek Zarządu sekcji ( skarbnik ) pan Dobrowolski Bogdan nie miałem możliwości dokonania opłaty składki członkowskiej . Poprosiłem Prezesa oddziału aby dokonał wpłaty w moim imienieniu . Niestety pan Bogdan Dobrowolski odmówił nawet jemu , używając wobec Prezesa słów wulgarnych , wypraszając go z posesji.Chciałem dokonać najpierw wpłacenia składki członkowskiej , ponieważ termin mija 30 kwietnia zgodnie ze Statutem PZHGP.Następnie chciałem drogą formalną wyjaśnić całą tą sytuację i dopiero po wyjaśnieniu dokonać pozostałych opłat. Jednoczesnie informuję , że na Walnym Zebraniu Sprawzdawczym oddziału nie podjęto uchwały wyznaczajacej termin pozostałych opłat ( powołuję sie tu na regulamin lotowo zegarowy).O całej zaistniałej sytuacji natychmiast poinformowałem Prezesa Okręgu , jak również Sekretarza Zarządu Głównego( telefonicznie ) . Oficjalnych pism nie mogłę złożyć ponieważ czas do 30 kwietnia był zbyt krótki . Jednocześnie informuję że pozostałe sekcje w naszym oddziele porobiły zebrania w marcu , gdzie spokojnie hodowcy mogli dokonać wpłat , ale znam równiez przypadki , gdzie hodowcy wpłacają w kwietniu i nie są usuwani z naszego oddziału.Do tej pory zawsze wpłacałem wszystkie zobowiązania terminowo . W 2012 roku nie dokonałem opłat wcześniej ,ponieważ pan Bogdan Dobrowolski na Walnym Zebraniu Sekcji w styczniu 2012 roku , w momencie gdy zadawałem mu pytanie ,przerywał mi krzykiem, a gdy kol. Karczewski zwrócił mu uwagę ,żeby Rozentalski mógł dokończyć pytanie, to padły takie słowa z jego ust "Zamknij dziób , bo jak Cie pierd***ę to Cię zabije".Dlatego bałem się iść do niego prywatnie na posesję i dokonać opłat wcześniej .Czekałem na Zebranie Sekcyjne. Chcę poinformowac że z naszego oddziału , który istnieje 16 miesięcy juz odeszli w ciągu roku 2011 : Prezes oddziału , V-ce prezes oddziału ds. gospodarczych, przewodniczący komisji rewizyjnej, prezesi sekcji Działdowo i Żuromin. Wszystko to miało miejsce w jednym roku i powodem ich odejscia nie był Rozentalski tylko pan ......... .Wnioski proszę wyciągnąć sobie samemu. W tej chwili zmuszony jestem do złożenia rezygnacjii członka tego oddziału, poniewaz władze naszego oddziału nie przestrzegają Statutu i regulaminów PZHGP tylko wymyślonego Statutu o nazwie "Dobrowolski". I poddają się szantażowi tego pana.

Życzę wszystkim udanego sezonu lotowego w roku 2012
Dobry lot
Grzegorz Rozentalski
Stanisław

WysłanyWysłany: Pon Kwi 01, 2013 10:10
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

B.M Dobrowolscy - czy nie macie innych pytań do Rozentalskiego? a może by tak jakieś wyjaśnienie na ten temat,bo on opisał to dość obszernie i w tym opisie wcale nie wyglądacie zbyt różowo.
B I M DOBROWOLSCY

WysłanyWysłany: Pon Kwi 01, 2013 14:07
PostTemat postu : ODPOWIEDZ
Odpowiedz z cytatem

Panie Rozentalski czy prawdą jest że złożył pan wniosek o przyjecie do Oddziału Działdowo ,, 405,,i Zarząd Odziału odmowił przyjecia pana.Odwołał sie pan do zebrania sprawozdawczego i dopiero zebranie wyrazilo warunkowo zgode na przyjecie,został pan zobowiązany do tego ze ma pan sie zajmowaclotowaniem gołebi a nie tylko chandelkiem młodkami.
Panie Rozentalski prosze wyjasnic hodowcom całej Polski dlaczego Zarzad Odziału odmowił pana przyjecia.Jednoczesnie informuje chodowcom cełej polski iz po odejsciu awanturnika do naszej sekcji wstapiło 18 nowych hodowcow,sekcja obecnie liczy 50 członkow.

DOBROWOLSKI
Stary

WysłanyWysłany: Pon Kwi 01, 2013 14:15
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Dobrowolscy takie sprawy zalatwia sie w domu,a nie oplowa kogos z imienia i nazwiska na forum.Poza tym z tymi "chodowcami"to wstyd.
Wojciech_57

WysłanyWysłany: Nie Kwi 07, 2013 16:25
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Panie Dobrowolski nie znam Pana i nie znam Pana Rozentalskiego lecz wcale mnie to nie dziwi, że hodowca Rozentalski sprzedaje swoje gołębie młode czy stare gdyż tak właśnie czynią tysiące hodowców w Polsce i nie tylko. Tak się dziwnie złożyło, że poznałem kilku hodowców z Pana sekcji którzy wyjaśnili mi o co Panu chodzi, kim jest Pan Rozentalski i kim jest Pan sam. Superlatywy o koledze Rozentalskim i odwrotnie o Panu. Chce Pan żeby cała Polska , jak Pan podkreśla cała Polska dowiedziała się o rzekomym handlu gołębiami przez kolegę Rozentalskiego. Tak też i o Panu cała Polska się dowie, że widocznie słabo idzie Panu w handlu w sklepie z akcesoriami jak też brak Panu zamówień na młódki. Do czego może doprowadzić zawiść w naszym sporcie to każdy wie ale gdy się opluwa uczicwego i rzetelnego hodowcę to każdy uczciwy człowiek powinien w jakiś sposób zareagować i powiedzieć dość. Wielu hodowców zakupiło gołębie od hodowcy Rozentalskiego i nigdy mu nie zarzucono nie ucziciwości i na pewno nie handluje rodowodami jak to czyni wielu lecz sprawdzonymi w lotach gołąbkami.
zubros13

WysłanyWysłany: Wto Kwi 09, 2013 13:19
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Dariusz Żubrowski członek Zarządu Oddziału Działdowo 0405.

W odpowiedzi na prośbę kolegi Rozentalskiego Grzegorza w sprawie przyjęcia go do naszego Oddziału 0405 wyjaśniam, iż zarówno kol. Rozentalski jak i trzech nowo wstępujących członków nie zostali oni przyjęci na posiedzeniu Zarządu Oddziału ze względu na brak czasu trzech członków oddziału w tym mnie . Po 1,5 h Zarząd nie mógł podejmować decyzji , gdyż nie było kworum Zarządu. Kilka spraw w tym przyjęcie nowo wstępujących członków odłożone zostały na zebranie sprawozdawcze na którym wszyscy nowo wstępujacy koledzy zostali przyjęci w tym Rozentalski Grzegorz . Nadmieniam, że trzech kolegów otrzymało 100% głosów za, a kol. Rozentalki miał 1 głos przeciw, pozostali głosowali za przyjęciem tego członka.

Pozdrawiam wszystkich kolegów hodowców.
Zobacz poprzedni temat Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Skocz do: