Forum PZHGP
FAQ FAQ Szukaj Szukaj Użytkownicy Użytkownicy Profil Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Rejestracja Rejestracja Zaloguj Zaloguj
Obecny czas to Pią Lip 25, 2014 9:02 Zobacz posty bez odpowiedzi
HODOWLA ZAJĘTA PRZEZ KOMORNIKA !!!
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
he.oddz.torun

WysłanyWysłany: Pią Maj 25, 2012 23:26
PostTemat postu : HODOWLA ZAJĘTA PRZEZ KOMORNIKA !!!
Odpowiedz z cytatem

Kto by się spodziewał, że komornik zajmie całą hodowlę (119 szt.) wraz z gołębnikami i systemem elektronicznym Wiceprezesa ds. finansowych Okręgu Toruń, zarazem Prezesa Oddz. Toruń na poczet długów.
Inicjator zawieszania hodowców, skreślania z listy członków, doczekał się również zakazu lotowania spisanymi przez Komornika gołębiami.
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość Powrót do góry
weiskop

WysłanyWysłany: Sob Maj 26, 2012 0:15
PostTemat postu : W Toruniu jak zwykle
Odpowiedz z cytatem

O przekrętach w Okręgu Toruńskim wiadomo od dawna.Zdziwienie budzi fakt że człowiek przeciwko któremu prowadzone jest kilka postępowań komorniczych w dalszym ciągu pełni funkcję prezesa Okręgu ds. finansowych a po nad to prezesa Odz. Toruń.Ale jak wiadomo ręka rękę myje i nie jest to nic innego jak forma wdzięczności ze strony prezesa Okręgu K.Wilmowicza za przyznanie dla Odz.Brodnica nienależnej przyczepy.Pozdrawiam...
niki

WysłanyWysłany: Sob Maj 26, 2012 3:44
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

To jest kompromitacja dla calego Okregu Torun.Panie Prezydencie mam nadzieje ze pozwoli to Panu w koncu zrozumiec ze ci tzw.rozsadni dzialacze z okregu torunskiego to zorganizowana grupa przekretasow na czele z Prezesem Okregu dla ktorych nie golebie czy loty sa wazne.Wazne jest tylko jak wykrecic dla siebie jak najwiecej korzysci z tego hobby.Wyrzucono najlepszego hodowce tylko dlatego bo byl niewygodny i jawnie krytykowal przekrety ktore robil Cichocki i spolka.Pozbyto sie z odzialu hodowce uczciwego ktory pozwolil sobie na krytyke praktyk stosowanych przy koszowaniu.To jest smutna rzeczywistosc ale takich ludzi dla dobra tego sportu nie powinno byc nigdy na takich stanowiskach.To wstyd dla naszego odzialu ze znow jestesmy na ustach calej Polski po kompromitujacym bez potwierdzenia wypuszczeniu golebi przez najslynniejszego w Polsce konwojenta.A to przeciez zaufany czlowiek Wilmowicza i Cichockiego od czarnej roboty.Wstyd i kompromitacja ze tacy ludzie reprezentuja nasz odzial.
UFO-99

WysłanyWysłany: Sob Maj 26, 2012 13:03
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Włos sie jeży i wierzyć się nie chce,że takie rzecz dzieją sie w naszym związku w XXI wieku.
beno2307

WysłanyWysłany: Nie Maj 27, 2012 11:06
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Koledzy stało się co było do przewidzenia, wcześniej pisałem że grozi zajęcie komornicze sprzętu i innych rzeczy majątkowych V-ce Prezesowi d/s finansowych, na pewno jest to wstyd dla Oddziału oraz Okręgu Toruń że mają na stanowisku takiego członka zarządu.
he.oddz.torun

WysłanyWysłany: Pon Maj 28, 2012 0:35
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Komornik wielkiej krzywdy mu nie wyrządził, bo i tak od dłuższego czasu już nie lotuje. W tym sezonie włożył po trzech latach raz na pierwszy lot, zdobywając zero konkursów. Twierdzi, że zabezpieczona hodowla na poczet długów jest warta około 100 tys. Uważam, że jak załatwi z 5 tysiaków to zabezpieczenie zostanie zdjęte. Co jego i budowane przez niego to dużo warte. To tak jak z wybudowaną przez niego kabiną. Po co kupić coś lepszego za 40 tys. jak można wybudować coś gorszego za 200 tys. Ten facet był skupiony na dezorganizacji Okręgu Toruń. Głównie przez niego i Wilmowicza Okręg Toruń opuściło w sumie 170 hodowców. Najlepiej mu wychodziły intrygi, inwestycje w sprzęt i likwidacje sprzętu w oddziale, likwidacje majątku w Okręgu, by przy okazji i Wilmowicz mógł zarobić trochę kasy. Wyłożył jak twierdził przeszło 60 tys. i nawet nie chciał dobroduszny żadnego procentu za trzy lata (otrzymał zwrot z oddziału w całości) w wybudowaną przez siebie kabinę za przeszło 200 tys. korzystając przy tym i z pożyczki ZG.
niki

WysłanyWysłany: Pon Maj 28, 2012 4:59
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Koledzy sprawa jest o wiele bardziej powazna niz to sie tak wydaje.Cichocki wyludzil pieniadze z odzialu a jego niby pozyczki na samochod najprawdopodobniej wcale nie bylo.To jest stary numer.Dlatego w takiej tajemnicy wszystko wlacznie z niszczeniem o wiele cenniejszego sprzetu wszystko sie odbywalo a my hodowcy w podziekowaniu za wszystko musimy placic zeby te pieniadze trafily do kieszeni Cichockiego i spolki.TO JEST SPRAWA DO PROKURATORA O WYLUDZENIE .Te sprawy predzej czy pozniej ujrza swiatlo dzienne.
siwy

WysłanyWysłany: Sro Maj 30, 2012 17:19
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

ZA CO MA KOMORNIKA? TERAZ POWINNI SPRAWDZIC CALY OKREG TORUNSKI.
he.oddz.torun

WysłanyWysłany: Sob Cze 02, 2012 22:58
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

siwy napisał:
ZA CO MA KOMORNIKA? TERAZ POWINNI SPRAWDZIC CALY OKREG TORUNSKI.
Za co ? Chciał się nauczyć budować za cudze pieniądze. Odpowiednik budowania kabiny dla oddz. Toruń. Nieważne ile się wydaje, gdy dysponuje się nie swoją kasą. Przez jego pazerność i z tego co wiem zabierają się i za okręg.
siwy

WysłanyWysłany: Pon Cze 04, 2012 18:59
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

OK.DZIEKI JUZ SIE TROCHE WYPYTALEM O CO CHODZI.TO ZE TO JEST PRZEKRETAS TO JAK SIE DOWIEDZIALEM WSZYSCY DOBRZE ZORIETOWANI WIEDZA OD DAWNA ALE ZEBY ROBIC PRZEKRETY W OKREGU MUSI MIEC WSPARCIE POMIDORA BO TO TA SAMA BANDA.TEN OKREG JUZ ZGINAL PRZEZ TYCH LUDZI.JA SIE TYLKO DZIWIE ZE TAK DUZO LUDZI DAJE SIE NA TO NABRAC.POZDROWIENIA .HENIU I TAK JESTES MORALNYM ZWYCIEZCA BO PIERWSZY ODWAZYLES SIE POKAZAC PRZEKRETY CICHOCKIEGO
barkley

WysłanyWysłany: Pon Cze 04, 2012 19:53
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Kto by się spodziewał, że komornik zajmie całą hodowlę (119 szt.) wraz z gołębnikami i systemem elektronicznym

To ze system elektroniczny to jeszcze bym zrozumial , choc nie wiem czy akurat komornik zna sie na prowadzeniu hodowli i wartosci zegara, choc ze jest komornikiem wcale tego nie wyklucza:) .
Co do zajecia ptakow, to ciekawi mnie jak sprawdzi wartosc golebi, i wedle jakiego cennika je wycenil, bo ja o czyms takim nie slyszalem. Krowe lub swienie ewentualnie mozna zajac , wedle cennika skupu ale golebie ? Ciekawi mnie rowniez czy zajal karty tych golebi, bo wedle regulaminu, wlascicielem ptakow jest ten co posiada karte ( vel duplikat tejze karty) . Z tego co mi wiadomo, zajecie odbywa sie na okres 7 dni , i do tego czasu trzeba splacic dlug lub dogadac sie z wierzycielem . Czy ptaki zostaly zalepione specjalna naklejka komornicza ? :)) .

Moze sie myle , ale to mi wyglada jakby ktos macil gdzies wode, podobnie do prezesa PiS i sprawy z pilkarazami rosyjskimi. Ktos strasznie chce wywolac burze w szklance wody .
To tylko moja opinia i kilka pytan :) , ogolnie mnie sprawa nie dotyczy i wiecej nie bede sie staral tutaj wypowiadac. Jednak czasami zajrze i poczytam. Pozdrawiam .
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij emailOdwiedź stronę autoraNumer GG Powrót do góry
niki

WysłanyWysłany: Wto Cze 05, 2012 4:36
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Barkley Twoja filozofia wpisow jest prosta.Poprostu przedstawiasz swoj punkt widzenia i to wszystko ale nie powinienes tego komentowac ani czynic aluzji do prezesa PIS czy tez do poruszanego tematu.Dla Twojej wiadomosci i zaspokojenia ciekawosci powiem Ci ze komornik zna sie na fachu i wie co robi a co do wyceny zapomniales o licytacji.Zebys nie sial wiecej zamieszania wiedz ze to nie zadna wrzutka tylko fakty.Lepiej na tematy zwiazkowe sie nie wypowiadaj masz cale szerokie spektrum do dyskusji.Pozdrawiam
barkley

WysłanyWysłany: Wto Cze 05, 2012 7:20
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Niki z calym szacunkiem , ale ja sie nie wtracam tylko pisze jak ja to widze, forum jest po to zeby dyskutowac, jezeli jednak uwazasz ze mam sie tylko wypowiadac w "odpowiednich " tematach , to moze zalozysz wlasne forum, na ktorym wyseleksonujesz :) dyskutantow , co doprowadzi pewnie do maksymalnie , dwoch wpisow i bedzie po temacie :), nie o tym chcialem jednak napisac.
Co do siana pewnego rodzaju fermentu, to ja to mam na co dzien w telewizji. Jeden powie to, drugi tamto jest klotnia i szary czlowiek glupieje przyjmujac pewne rzeczy jako pewnik . Kiedys tak mnie rowniez niekorzy zwodzili za noc, mowili jedno robili drugie i takie tam. Teraz widze pewne sprawy , nie mowie ze jest to w tej akuratnio sprawie, jednak czasami jak sie czyta to mozna odniesc takie wrazenie.
Co do prezesa PiSu lub innych "madrych" . Sieje ferment ze Ruscy osadzili sie w Warszawie i ze beda chcieli zaklucic "rocznice" smolenska (dziwne ze co miesiac jest rocznica, dobrze ze nie co tydzien ) . Pilkarze przyjechali , ludzie chcieli zobaczyc druzyne pilkarska i nic sie nie dzialo. Moze bedzie zadyma po meczu jak przegramy, ale tak czasami dzieje sie po roznych meczach i na to wiekszego wplywu niema, tak sie niestety dzieje. Jednak jak da sie zauwazyc , caly czas ktos probuje dolewac oliwy do ognia , i ogolnie jak ja bym sie w koncu wkurzyl to ubralbym koszulke z sieprm i mlotem i tak bym paradowal, bo ilez mozna sluchac takich bredni, normalnie chce sie wymiotowac.
Przypominam, ze nie mowie ze w tej sprawie tak jest, po prostu tak to odebralem, jak sie myle to przepraszam , takie tylko moje zdanie, a nawet najlepsi czasami sie myla ;))) . Pozdrawiam.
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij emailOdwiedź stronę autoraNumer GG Powrót do góry
mariusz_r

WysłanyWysłany: Wto Cze 05, 2012 19:00
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Przepraszam, że nie czytam wszystkiego ... jak komornik może zając gołębie, gołębik ok ale ptaki ? Co zaplombuje wejścia to ptaki zdechną. To jakaś paranoja szyta grubymi nićmi ! Np. komornik ostatnio nie mógł zając "nic" tego rydzyka od rm i tvtrwam bo chłop podono nie ma pieniędzy i zarabia poniżej 1500zł (zakonnik z Audi A8), jest takie coś jak areszt przliczany na zł !!!
Ludzie, troszke pomyślunku !
barkley

WysłanyWysłany: Wto Cze 05, 2012 19:21
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Mariusz do wiezienia idzie sie za grzywny ktore zasadza sad, jezeli nie zaplacisz. Za zwykle dlugi raczej sie nie idzie, chyba ze udowania Tobie defraudacje, wyludzenie czy takie tam rzeczy, na ktore jest paragraf.
Byc moze jak ktos dostanie wyrok w zawieszeniu i sad nakarze mu splacic to i nie zaplaci, to wtedy choc musi nakazac za np oszustwa , a nie za jakies dlugi. Tutaj moze jedynie dac klauzule wykonalnosci dla komornika, ktory swoimi metodami moze sciagnac dlug. Egzekucja komornicza z tego co sie orientuje przedawnia sie po uplywie 10 lat . To tez chyba zalezy od rodzaju dlugu.
Komornik to tylko komornik i tutaj nie zadnych wyrokow skazujacych. Mozna dostac komornika za jazde na gape. wystarczy ze nie zaplacisz , a MPK wystosuje do sadu o wydanie nakazu zaplaty w systemie upominawczym . jezeli nie zglosisz konkretnego sprzeciwu, sprawa idzie do komornika i do widzenia. Wtedy czasami lepiej sie dogadac z wierzycielem, poniewaz komornik wykonuje tylko czynnosci ktore zleci mu wierzyciel. Jezeli wierzyciel powie , zajmij konto bankowe, komrnik idzie i zajmuje. Sam z siebie nie zrobi nic.
Podobno nie mozna zajac sprzetu ktory sluzy do zarobienia pieniedzy , zeby miec na zycie i ewentualna splate dlugu, wiec jakby udowowdnil ze po lotach sprzeda golebie, to moze by nie zajal :).
Minilanej pensji na umowe o prace nie moze zabrac i zabiera w takich przypadkach tylko 50 procent, wiec jak zarabiasz 5000 to wezmie tylko 2500 a reszte zostawi. Minimalnej czyli 1500 brutto zabrac nie moze, chyba ze to umowa tzw"smieciowa" wtedy to jakos inaczej jest.
Przepraszam ze sie wymadrzam, ale tak mnie jakos naszlo, zeby inni czytajacy mieli jakis poglad co komornik moze a czego nie.
Przepraszam raz jeszce za wielkie wystawpienie :). Pozdrawiam .
Zobacz poprzedni temat Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Skocz do: