Forum PZHGP
FAQ FAQ Szukaj Szukaj Użytkownicy Użytkownicy Profil Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Rejestracja Rejestracja Zaloguj Zaloguj
Obecny czas to Pią Gru 15, 2017 12:03 Zobacz posty bez odpowiedzi
ree
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
bialy lotnik

WysłanyWysłany: Pon Sty 28, 2013 19:27
PostTemat postu : ree
Odpowiedz z cytatem

witam od jakiegos czasu zauwazylem ze golebie zapadaja mi na lota czy ktos wie co to moze byc i jak temu zaradzic bardzo prosze o pomoc :
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość Powrót do góry
gregory0314

WysłanyWysłany: Pon Sty 28, 2013 20:05
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

wes jednego lub dwa golebie do klatki i jedz do weterynarza nie zrobi badania na salmonelloze i inne choroby a do puki nie dowiesz sie jego opini i diagnozy podawaj do wody ocet japkowy chyba ze za bardo dbasz o nie i sa poprostu bardzo zapasione bez latania w malym golebniku
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email Powrót do góry
jozefprezess

WysłanyWysłany: Wto Sty 29, 2013 3:58
PostTemat postu : odp.
Odpowiedz z cytatem

Ja bym się nie przejmował ,pewnie im pióra zmarzły (żart),teraz będzie ciepło parę dni zrób im kurację marchewkową 5 dni . Po 5 dniach lekka dieta ryż pady i jęczmień te co nie będą mieć apetytu usunąć, szkoda zachodu.
Do wody podawać cały czas mix naturalny firmy Prima Andrzeja Głazika
oczywiście podczas trwania kuracji, oraz Qikor ziołowy tej samej firmy zwilżyć np. marchewkę cytryną i posypywać ziołami.
Jeżeli ta kuracja nie poprawi ich zdrowia to dopiero antybiotyki.
Ja bym te które bardzo schudną i nie będą mieć apetytu wysłał do niebios szkoda czasu . Po takiej kuracji warto zaraz wprowadzić Probioc firmy Prima
super środek posiada w swoim składzie całą gamę składników potrzebną do odbudowy pożytecznej flory bakteryjnej posiada w swoim składzie zakwaszacze poprawia bardzo szybko samopoczucie u gołebi.
grześ

WysłanyWysłany: Wto Sty 29, 2013 16:22
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Witam.To salmonelloza stawowa Ci gołąbki raczej zaatakowała.Bez lek.wet.się raczej nie obędzie.Jak to słabej jakości ptaki,to lepiej usunąć zacząć od nowa.Jak to gołąbki wartościowe to leczyć,ale to drogo i różnie z tym bywa,koledzy takie przypadki leczyli i na loty potem dawali.Ja osobiście miałem taki przypadek 6-7 lat temu to wyczyściłem pół stada i spokój do dziś.
Zobacz poprzedni temat Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Skocz do: