Forum PZHGP
FAQ FAQ Szukaj Szukaj Użytkownicy Użytkownicy Profil Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Rejestracja Rejestracja Zaloguj Zaloguj
Obecny czas to Sob Wrz 22, 2018 9:23 Zobacz posty bez odpowiedzi
Legitymacja członkowska -
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
prezesoddz

WysłanyWysłany: Sro Lut 27, 2013 10:46
PostTemat postu : Legitymacja członkowska -
Odpowiedz z cytatem

Wywołuję ten temat ponieważ chyba wszyscy o nim zapomnieliśmy (nawet nie zauważyłem stosownej zmianki w nowym statucie). Uważam, że powinien zostać opracowany wzór legitymacji w której (tak jak było kiedyś) skarbnik poprzez wstawienie pieczątki potwierdzał dokonanie opłaty składki członkowskiej za dany rok. W ten sposób łatwiej byłoby zapanować nad tym całym bałaganem związanym z migracją członków... Zapraszam do dyskusji.
Z moich informacji wynika, że Zarząd Główny w tej chwili nie dysponuje legitymacjami człnkowskimi. W związku z tym pytam czy członkowie mają obowiązek ich posiadania?
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość Powrót do góry
jozefprezess

WysłanyWysłany: Sro Lut 27, 2013 13:18
PostTemat postu : opinia
Odpowiedz z cytatem

Poruszył Kolega temat nad którym zastanawiałem się czy o nim nie wspomnieć ,jak go zobaczyłem to pomyślałem czyta ktoś w moich myślach.
Przyznaję ze zapomniano o tym fakcie posiadania czy wydawania legitymacji
członkowskiej naszego stowarzyszenia,powiem tak że każde stowarzyszenie posiada legitymacje członkowskie nasze zapomniało o tym i nikt nie wspomina o tym fakcje co było złego w tym wystawianiu takich legitymacji że to zaniechano . Myślę podobnie jak Kolega i jestem za przywróceniem wystawiania legitymacji członkowskich z możliwością znaczenia opłaty członkowskiej .
Pozdrawiam
161najcul

WysłanyWysłany: Sro Lut 27, 2013 18:14
PostTemat postu : legitymacja
Odpowiedz z cytatem

Witam hodowcow ja mam taka legitymacje jak wstepowalem do PZHGP ilu nas jeszcze jest 70 latkow z taka legitymacja pozdrawiam DOBRY LOT.
jarokolAnglia

WysłanyWysłany: Nie Mar 03, 2013 19:29
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

brak legitymacji to bardzo duzy błąd. uwazam ze jest to furtka do kombinowania.
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij emailOdwiedź stronę autoraNumer GGWP Kontakt Powrót do góry
Zobacz poprzedni temat Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Skocz do: