Forum PZHGP
FAQ FAQ Szukaj Szukaj Użytkownicy Użytkownicy Profil Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Rejestracja Rejestracja Zaloguj Zaloguj
Obecny czas to Sro Paź 18, 2017 18:38 Zobacz posty bez odpowiedzi
Sprawozdanie Głównej Komisji Rewizyjnej
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
zalewa1860

WysłanyWysłany: Czw Kwi 11, 2013 13:33
PostTemat postu : Sprawozdanie Głównej Komisji Rewizyjnej
Odpowiedz z cytatem

Czytając protokół GKR mam wrażenie, że czytam sprawozdanie z działalności, nie Protokół, który powinien również zawierać w związku z zatrudnieniem 4 pracowników i wynagrodzenie. Poza tym brak informacji o pozostałych "Urzędnikach" tym samym sumach wynagrodzenia rocznego, wszak są osobami publicznymi.
Nie czepiam się, ale taki dzisiaj jest kraj-jak radny musi, korzystając z pieniędzy publicznych złożyć informacje o dochodach ,która jest umieszczana na stronach Urzędowych Gmin, czy Miast, tak chyba każdy z nas chciałby wiedzieć jak jest z zarobkami w ZG-prawda?
Ewa
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość Powrót do góry
orzel 59

WysłanyWysłany: Czw Kwi 11, 2013 18:03
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

ewa z tym pytaniem to musisz do p Kobenzy on jest od finansow
hodowca0383

WysłanyWysłany: Czw Kwi 11, 2013 18:16
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

BARDZO DOBRZE EWA ZAUWARZYŁA? ŻE TEN PROTOKÓŁ NIE ZAWIERA WSZYSTKICH ROZCHODÓW JAK MOŻNA TAK ROZLICZAĆ TO KOMISJA Z PIERWSZEJ KLASY SP ALE COTAM WSZYSTKO GRA NA PAPIERKU HOŁOTA WSZYSTKO KUPI
Tomasz Rygalski

WysłanyWysłany: Czw Kwi 11, 2013 20:30
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Już pisałem wcześniej w jednym z postów że członkowie GKR żyją dalej w głębokiej komunie i wszystko co napiszą i zatwierdzą ma być bez dyskusji akceptowane. Ten protokół to policzek wymierzony hodowcom którzy skrobią się po tyłku jak tu utrzymać ptaki,podczas gdy w ZG pieniądze nie są rozliczane jak należy. Po przeczytaniu tegoż protokołu odniosłem wrażenie że członkowie GKR kończyli szkoły systemem eksternistycznym. Mam nadzieję że to tylko wrażenie.
jansen110

WysłanyWysłany: Czw Kwi 11, 2013 22:24
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Pełna KOMPROMITACJA GKR wstyd panowie za taki protokół teraz mamy obraz jak to działa Ale jest regułą w pzhgp żeby do KR i KD wybierać ludzi mało kompetentnych takimi się lepiej steruje Teraz będziemy budować pałace na cztery zadki niech hodowcy płaca A co do wykształcenia GKR myślę że konczyli WSP nie mylic czyta sie wieczorowa szkoła podstawowa
krak1234

WysłanyWysłany: Pią Kwi 12, 2013 15:32
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

koleżanki,koledzy czego Wy się czepiacie,przecież tak samo jest co rok,a i tak się z tym nic nie robi,najważniejsze że Zarządowi Głównemu zostało udzielone absolutorium,a tak na marginesie to też mam wrażenie że jest to sprawozdanie a nie protokół,w którym i tak nie ma bardzo wielu ważnych informacji szczególnie jeżeli chodzi o sprawy finansowe
Zobacz poprzedni temat Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Skocz do: