Forum PZHGP
FAQ FAQ Szukaj Szukaj Użytkownicy Użytkownicy Profil Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Rejestracja Rejestracja Zaloguj Zaloguj
Obecny czas to Pią Paź 20, 2017 5:06 Zobacz posty bez odpowiedzi
Głopota z arogancją czy działanie celowe?!
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
barkley

WysłanyWysłany: Czw Cze 13, 2013 12:52
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Mikki555 napisał:
Ej stary stary, a kto tu płacze? Tak się nauczyliście i tak praktykujecie do tej pory, puścić ptaki na zatracenie a samemu siedzieć z d... pod drzewem i patrzeć w niebo. Ale tacy jak Ty szumnie siebie nazywają hodowcami miłośnikami gołębi?! Kochasz ale siebie facet i swoją zabawę a nie te biedne ptaki skoro tak twierdzisz! Wiele razy próbowałem coś zrobić, wiele razy próbowałem powstrzymać głupotę tylko, że w tym towarzystwie własnej adoracji nic się zrobić nie da! Nie lecę czołowo to mam milczeć, płacić wkładać a koleś sobie będzie puszczał....
Opamiętania żądam a ni współczucia!

Powtorze raz jeszcze , czy ktos Ci kolego kazal dawac ptaki na lot? Czy przyszli do Ciebie w nocy porwali rodzine i sznatazem wymusili koszowanie na dany lot ?
Skoro wiedziales ze pogoda bedzie do dupy to po co dawales? Jak mowisz ze ktos nie jest milosnikiem golebi , to rob tak zeby dac przyklad. Dajac na lot , powodujesz ze ptaki moga nie wrocic.
I nie kow mi ze jak nie dasz to sie nie bedziesz liczyc w konkurencji, bo jakbys nie dal na 3 loty na ktorych by wiekszosc starcila prawie wsystko, to pozniej nie mialbys konkurencji wcale :) .

W tym przypadku jest podobnie jak z upowaznieniami. Kazdy niby psioczy i nawet karalaby za takie upowaznienia, ale nie widzi ze niektorzy olewaja swoich pupili i tutaj problemu nie widza. Jak to mowia kij ma dwa konce , a medla dwie strony , trzeba o tym pamietac .

Do tego mowisz ze to tylo prezes sobie zaczal, a wiekszosc nie chciala, nie sadze aby jedna osoba mogla sobie zakoszowac i puscic na loty :) , wiec nie jeswt tak do konca jak mowisz. Taka moja opinia. :) Pozdrawiam.
p.s. bez urazy kolego, wypowiadam swoje zdanie , po to jest forum :), woel to napisac zeby nie byc zle zrozumianym , co sie dosc czesto dzieje :) .
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij emailNumer GG Powrót do góry
Stary

WysłanyWysłany: Czw Cze 13, 2013 17:17
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Ostatnio zmieniony przez Stary dnia Czw Gru 05, 2013 18:14, w całości zmieniany 1 raz
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość Powrót do góry
Mikki555

WysłanyWysłany: Pią Cze 14, 2013 18:07
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Sorry bo obrazić nie chciałem, niekiedy wyrażam swe opinie obrazowo:) Moim zdaniem ten który u nas wypuszcza ptaki nie ma o nich pojęcia! Jedzą, piją srają to mają lecieć, taki to znawca...
Dobrze zauważyłeś, po to jest forum by wyrażać swe opinie, a co do wkładania lub nie... To nie dał bym gdym wiedział, że w takich warunkach je puści. U nas w sekcji twierdzono, że w razie niepogody kabina stoi do poniedziałku lub się wraca, lub skraca kilometraż. Nie zrobił ani jednego ani drugiego, więc co mam myśleć?!
Ptaki dał, ale jemu nie zależy na ptakach tylko na prezesowaniu i robieniu wyników na siłę. Rok jest fatalny, osobiście słyszałem jak nasz mistrz oddziałowy powiedział: dosyć człowieku dosyć bo wykrwawisz oddział.
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość Powrót do góry
Zobacz poprzedni temat Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Skocz do: