NOWE – ciekawi czy przeraża ?

Główna Fora PZHGP.pl NA KAŻDY TEMAT NOWE – ciekawi czy przeraża ?

Temat zawiera 13 odpowiedzi, i ma 6 odpowiedzi, ostatnio zaktualizowany przez  stary wiarus 3 tygodnie, 4 dni temu.

Oglądasz 14 wpisów - 1 z 14 (wszystkich: 14)
  • Autor
    Wpisy

stary wiarus
    Uczestnik

Człowiek ze swej natury boi się nowego,nie znanego.
    Ale żeby to nowe oceniać trzeba to dobrze poznać.
    Pięknie to opisał Adam Asnyk w swym wierszu p.t.
    Daremne Żale.”Trzeba z żywymi naprzód iść”.
    Malkontentów zachęcam do lektury.

opal5493
    Uczestnik

Te mądrości to przyszły Ci tak same ,czy może z poranną toaletą?

stary wiarus
    Uczestnik

Gdybyś się znał na zegarku to byś się domyślił,
    że raczej z wieczorną. Przy okazji zapytam?
    Czy tam tylko ty jesteś taki Mundry,czy jest więcej?

opal5493
    Uczestnik

W korespondencji tradycyjnej bądź elektronicznej formy zaimków osobowych odnoszących się do adresata piszemy wielką literą,Panie intelekcie.

stary wiarus
    Uczestnik

Ałał!Teraz to mi przygryzłeś,przy samej d..ie,zboku, moralisto.

opal5493
    Uczestnik

Pogarda i chamstwo to ma być te nowe gratuluję i żegnam zarazem.Niezwykle pouczająca dyskusja .Dl

stary wiarus
    Uczestnik

Wypisz,wymaluj,jota w jotę.To samo pomyślałem po przeczytaniu
    pierwszego Twego wpisu w tym temacie.18 czerwca 2018 o 21:11.

wojtekk
    Uczestnik

Witam ,rozumiem złość z braku możliwości rejestracji, ale to jak się sami do siebie odnosimy nie zmieni żadne forum .To czy będziemy nowa czy stara oprawa tego nie zmieni. Za uwarzę tylko że każdy kto tylko komuś chce pomóc jest od razu atakowany, obrażany przez ludzi którzy sami nic nie chcą wnieś do dyskusji .I to jest największa bolączka naszego forum.Zmieńmy to a reszta sama się powoli ułoży .Wszystkim życzę udanego lotu 22-23-06-18r .

stary wiarus
    Uczestnik

wojtekk-Zgadzam się w całej rozciągłości z tym co wyżej napisałeś.
    Przy okazji zapytam.Co byś sobie pomyślał,gdy by pod Twoim wpisem
    znalazł się taki tekst? „Te mądrości to przyszły Ci tak same,
    czy może z poranną toaletą?”

Diabolo_Molo
    Uczestnik

Ja ostatnio spędziłem dużo czasu na poszukiwaniu odpowiedniej minikoparki do mojej firmy. Niestety jestem początkujący w tej branży (budowlanej), więc nie wiedziałem czym się kierować przy wyborze. Na szczęście mój kuzyn już jakiś czas w tym siedzi i bardzo mi polecił [url]http://www.atlas-poland.pl/katalog/minikoparki-sany[/url]. Co o tym sądzicie? Interesuje się ktoś jeszcze koparkami?

• Ta odpowiedź została zmodyfikowana 1 miesiąc, 3 tygodnie temu przez  Diabolo_Molo.

wojtekk
    Uczestnik

Wiarus,chyba cię rozumiem .Czasami trzeba przejść obok bo niektórzy czerpią z tego zadowolenie i paliwo .Tak jak w życiu na rozrabiać jest komu ale naprawić to już trzeba szukać innych .Mniej więcej tak się zrobiło na naszym forum .Ci którzy krzyczeli gdzieś znikli ,a ci którzy chcą się czegoś dowiedzieć nie mają od kogo .Rozsądni ludzie nie piszą bo nie chcą być zaczepiani i obrażani .

RadosnyMichal
    Uczestnik

Mnie przeraża wąsik u kobiet. Nie wiem czemu kobiety nic z tym nie robią, jest tyle sposobów na pozbycie się takiego wąsika jak np. depilacja laserowa. Ostatnio trafiłem na <https://depilacjavectus.pl/depilacja-wasika-laserem gdzie znalazłem wiele ciekawych informacji na ten temat. Najlepsze w tym wszystkim jest chyba to, że nie trzeba się codziennie golić 😛

• Ta odpowiedź została zmodyfikowana 4 tygodnie temu przez  RadosnyMichal.

dobrylot
    Uczestnik

stary wiarus na starym forum tylko wiarus trzeba wiedzieć co się pisze i w jakiej formie. na starym forum poznałem Ciebie jako swoistego moralistę,bardzo lubisz pouczać innych.Swoje mądre myśli czerpiesz z cytatów z rożnych form poezji,poetów, pisarzy formatu światowego itd. chcesz nam tu pokazać jaki z Ciebie elokwentny i masz prawo do pouczania innych.Nie idż tą drogą kolego ,każdy ma swój rozum jeden lepszy, drugi gorszy.Jeżeli to zrozumiesz to nie będzie zgrzytów na tym forum.

stary wiarus
    Uczestnik

Kolego-dobry lot.Czy na pewno wiesz co piszesz? Nie obraź się bo nie chcę Ciebie
    pouczać tyko chcę wyjaśnić że stary wiarus i wiarus to nie jedna i ta sama osoba.
    Ja nigdy nikogo nie pouczam,a wiesz dlaczego,bo jestem już w bardzo podeszłym wieku
    i wiem że każdy ma swój rozum,a jeśli nie ma,to nie ma takiej siły by go o tym
    przekonać.Mam jednak do Ciebie prośbę.Przeczytaj to co wyżej napisałeś i zastanów
    się czy nie należy tu kogoś przeprosić? Bo ja czuję się urażony i obrażony.
    Dodam jeszcze że na starym Forum STARY WIARUS przez pięć lat miał około 450 wpisów.
    Natomiast WIARUS przez trzy lata miał około 3500 wpisów.Admin Ci to potwierdzi.
    Pozdrawiam.STARY WIARUS.

Oglądasz 14 wpisów - 1 z 14 (wszystkich: 14)

Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.