Ostatni dzień aukcji

Główna Fora Oddam, Sprzedam, Kupię, Zamienię Ostatni dzień aukcji

Temat zawiera 1 odpowiedź, i ma 2 odpowiedzi, ostatnio zaktualizowany przez  omt 2 miesięcy, 2 tygodnie temu.

Oglądasz 2 wpisy - 1 z 2 (wszystkich: 2)
 • Autor
  Wpisy
 • #2955

  Adek0221
  Uczestnik

  Witam serdecznie.

  W dniu dzisiejszym tj. 14.10.2018 kończą się aukcje gołębi, które ukończyły bardzo wymagający sezon na Wspólnym Gołębniku WG Polska. Koniec aukcji przewidziany jest w godzinach 20:05 – 21:00. Wśród nich są najlepsze lotniki, zwycięzcy lotów, itp. Ptaki bez wątpienia bardzo silnie wyselekcjonowane.

  Zaliczyły pełen program lotów z odległości 110, 160, 240, 310 i 410km.

  Z niektórych lotów takich jak Rakoniewice 160km i Brandenburg 410km wszystkie ptaki przylatywały pojedynczo, a więc nie było mowy, o masowych przylotach jak to ma miejsce na niektórych Wspólnych Gołębnikach. Dodatkowo od początku sezonu mieliśmy 85 sztuk więc wielokrotnie ptaki te w tak małym stadzie były przeciągane przez inne gołębie. Zostały więc te, których zmysł orientacji był największy.

  Zachęcam serdecznie do zakupu. Ptaki tak jak we wcześniejszych latach prowadzone na naturalnych produktach (herbaty, propolis, mikstury warzywno-owocowe, miody, jogurty, drożdże, zioła, itp) Wszystkie aukcje znajdą Państwo pod linkiem: http://www.zloteskrzydlo.pl/infusions/aukcje/aukcje_hodowcow.php?show=wgpolska2018 oraz na stronie internetowej WG Polska http://www.wgpolska.com

  Płeć gołębi, informacje o pochodzeniu oraz wyniki danych gołębi znajdą Państwo klikając na danego gołębie. Aktualnie ptaki są już praktycznie w pełni wypierzone. Zdjęcia na aukcji wykonane były 2 tygodnie temu, gdy ptaki były jeszcze w fazie intensywnego pierzenie. Aktualnie niektóre wypierzyły już ostatnie lotki.

  Dodam, że była to ostatnia edycja WG, a więc jest to ostatnia okazja do nabycia gołębi sprawdzonych w lotach w samym centrum Polski, gdzie w trakcie sezonu ruch na niebie jest ogromny.

  Pozdrawiam serdecznie
  Dobry Lot!

  • This topic was modified 3 miesięcy, 1 tydzień temu by  Adek0221.
  • This topic was modified 3 miesięcy, 1 tydzień temu by  Adek0221.
  • This topic was modified 3 miesięcy, 1 tydzień temu by  Adek0221.
  #2974

  omt
  Uczestnik

  bedzie coś podobnego organizowane ?

Oglądasz 2 wpisy - 1 z 2 (wszystkich: 2)

Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.