Stare Forum

Główna Fora PZHGP.pl NA KAŻDY TEMAT Stare Forum

Temat zawiera 13 odpowiedzi, i ma 2 odpowiedzi, ostatnio zaktualizowany przez  dobrylot 1 godzina, 13 minut temu.

Oglądasz 14 wpisów - 1 z 14 (wszystkich: 14)
  • Autor
    Wpisy

dobrylot
    Uczestnik

Nie wiem czy koledzy czasami zaglądają na stare forum.To co tam się dzieje o zawrót głowy bierze.Okładają się tam równo,byle jaki temat a już powód do wielkiej zadymy.Wyzwiska i obrażanie nie ma końca.I to w tym biorą także osoby mianującymi się porządnymi hodowcami.Widzę że tam z łatwością przychodzi niektórym obrażanie lub negowanie osiągnięć niektórych hodowców.Administrator zamiast zamknąć tamte forum i przerwać te wojenki nie służące nikomu a napewno nie PZHGP nie robi z tym nic.Choć jak by się zastanowić to może i jest to dobre dla nas bo jak by się oni przerzucili tutaj to czeka nas tragedia.

opal5493
    Uczestnik

A Wy to kto towarzyszu?

dobrylot
    Uczestnik

Kolego ja przedstawiłem panującą sytuację,która jest bardzo łatwa do zweryfikowania,a nie kim ty jesteś towarzyszu opal5493.Jeżeli ona ciebie nie interesuje to pomiń.

opal5493
    Uczestnik

Wypowiadasz się w imieniu pewnej grupy używając zwrotu ,,nas”dlatego pytam w czyim imieniu się wypowiadasz pzpr,pzhgp,czy może mafii wołomińskiej.Na forum każdy wypowiada jedynie swoją opinię, stad moje pytanie.DL

dobrylot
    Uczestnik

Jest w tym wpisie tylko jeden zwrot nas na końcu wpisu,gdyż jest nas trzech Ja,Ciota i Diabeł.A mafia nas nie interesuje także pzpr,a PZHGP owszem tak.Więc kolego w twoim imieniu się nie wypowiadałem,gdyż mnie zbytnio nie interesuje twój światopogląd.Jest takie mądre dające do myślenia powiedzenie.”KIEPSKIEJ BALETNICY TO NAWET RĄBEK OD MAJTEK BĘDZIE PRZESZKADZAŁ” Więc kolego raczej skup się na sensie wpisu, a nie na pierdołach wymyślanych przez ciebie nic nie znaczących.Chyba nie tęsknisz za zadymą jaka odbywa się na starym forum bo takie stwarzasz wrażanie po twoich wpisach.

opal5493
    Uczestnik

Twoja wypowiedź wyczerpała moją ciekawość ,a nawet więcej,aby te nowe forum wypadło lepiej (co jest niemożliwe ) zachowajmy chociaż poprawną pisownię .Otóż w korespondencji tradycyjnej bądź elektronicznej formy zaimków osobowych odnoszących się do adresata piszemy wielką literą.Kolego hodowco.Odpowiedzi z Twojej strony nie oczekuję.

dobrylot
    Uczestnik

Kolego nie zachowuj się jak troll,buszujesz tutaj by tylko zwracać komuś uwagę w dość złośliwy sposób.I w dodatku się powtarzasz.Oto przykład twojego pouczania innych,zwrot do starego wiarusa ” opal5493

Uczestnik

W korespondencji tradycyjnej bądź elektronicznej formy zaimków osobowych odnoszących się do adresata piszemy wielką literą,Panie intelekcie” Zapomniałeś dodać że jest to forma grzecznościowa,ale ty na nią kolego nie zasłużyłeś. I proszę nie wysilaj się nie chcę z tobą dyskutować, gdyż jesteś osobą niegrzeczną i zaczepną w dyskusji.

opal5493
    Uczestnik

Forum jest na takim poziomie jaki reprezentują jego uczestnicy.Niestety tu wszystko jest takie przewidywalne,inne zdanie złe pytanie -ubliżanie i atak personalny.Musieliby tu pisać ludzie o wyższym ilorazie inteligencji i kulturze.DL

dobrylot
    Uczestnik

Zweryfikuj swój poziom nie tego forum kolego.Widzę że nie masz umiaru i że zagościł tutaj troll.

opal5493
    Uczestnik

Stare,czy nowe jedna filozofia ,jeden styl .Ludzie o niskim poziomie inteligencji zawsze w sytuacji braku argumentów zaczynają obrażać:)

dobrylot
    Uczestnik

„A Wy to kto towarzyszu?”
    „Wypowiadasz się w imieniu pewnej grupy używając zwrotu ,,nas”dlatego pytam w czyim imieniu się wypowiadasz pzpr,pzhgp,czy może mafii wołomińskiej.Na forum każdy wypowiada jedynie swoją opinię, stad moje pytanie.DL”
    „Twoja wypowiedź wyczerpała moją ciekawość ,a nawet więcej,aby te nowe forum wypadło lepiej (co jest niemożliwe ) zachowajmy chociaż poprawną pisownię .Otóż w korespondencji tradycyjnej bądź elektronicznej formy zaimków osobowych odnoszących się do adresata piszemy wielką literą.Kolego hodowco.Odpowiedzi z Twojej strony nie oczekuję.”
    Więc kolego odpowiadam twoimi argumentami bo moich mi brak.

dobrylot
    Uczestnik

Tak się zastanawiałem dlaczego administrator pozwala na takie nawalanki na starym forum.Dochodzi do tego że obrzucają się epitetami wyzywają się od banderowców,szwabów itd.A administrator na to pozwala nie reaguje i w pewnym stopniu ma rację.Tam się wszyscy sami powyrzynają, a administratorowi pozostanie tylko postawić krzyżyk i zamknąć stare forum. Bez kłopotu i hałasu przestanie działać forum na którym zamiast o hodowli i osiągnięciach w niej obrzuca się tam nawzajem obelgami.Super wam to wychodzi zacni hodowcy z starego forum.

opal5493
    Uczestnik

Naprawdę nie rozumiem po co założyłeś ten temat ,szukasz sensacji, wykazujesz że ktoś jest gorszy .Chcesz być lepszym od innych pisz o rzeczach dobrych,nie obrażaj, zachowaj szacunek do osoby z którą piszesz, wtedy dasz przykład innym jak mają postępować . W tej chwili niczym nie różnisz się od tamtych .Dl

dobrylot
    Uczestnik

Szanowny kolego,to jest forum i każdy może założyć temat jaki uważa,nie widzę tutaj czegoś co by obrażało innych. Czy ty coś rozumiesz czy nie to już nie moja sprawa,a raczej twojego umysłu.Szacunek musi być obustronny jeżeli już o tym piszesz.Widzę że lubisz bardzo zwracać komuś uwagę,wtedy stajesz się bardzo aktywny.Więc sam załóż jakiś mądry i interesujący temat i wtedy podyskutujemy.A w przeciwnym przypadku nie pitol gościu bo wychodzi kaszana,lubisz się wtrącać głupoty wypisywać,drugich pouczać,więc dla tych mam tylko jedno spadaj gościu nie zawracaj mi d..y.Wracaj jak będziesz miał coś ciekawego do zaoferowania na tym forum.

Oglądasz 14 wpisów - 1 z 14 (wszystkich: 14)

Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.