Ustaw jako startową
20 listopada 2017
Polski Związek Hodowców Gołębi Pocztowych

» Aktualności
» Forum

» Historia
» Statut
» Zarząd
» Sędziowie
» Adresy oddziałów
» HGP

» Regulaminy
» Wsp. geograficzne
» Druki PZHGP
» Komunikaty
» Wyniki

» Galeria
» Linki
» Kontakt

System Zgłaszania Gołębi Przybłąkanych

OSTATNIO ZGŁOSZONE:

PL-8-15-1212
PL-0487-17-6124
PL-0122-17-8733
PL-08-21338
BE-16-4012688
PL-0422-17-1194
PL-08-21338
PL-0241-15-7224
PL-010-12-5115
PL-0268-13-4844


ZOBACZ WIĘCEJ NA www.pzhgp.pl/szgp

FCI
KHGD 2002 - Strefa III - HANNOVER
LISTA KONKURSOWA - 2 / 2002
KHGD - STREFA - 3
z lotu gołębi starych odbytego z miejscowości:
HANOVER (D)

Data odbytego lotu-27.07.2002 rok
Odległość do punktu średniego wszystkich oddziałów-886630 [m]
Godzina wypuszczenia gołębi do lotu-07:30:00
Ilość oddziałów biorących udział w locie-10
Ilość hodowców biorących udział w locie-179
Ilość gołębi wypuszczonych do lotu-1430
Ilość konkursów (baza 1:5)-286
Średnia prędkość pierwszego gołębia w konkursie-866.340 [m/min.]
LIMIT PRĘDKOŚCI-401.430 [m/min.]
Czas trwania konkursu-1d. 0h. 55m. 4s.

UWAGA:

Ze względu na zbyt duże różnice w odległościach pomiędzy gołębnikami korekcja czasu przy spadku prędkości poniżej 750 m/min. następowała jedynie w obrębie jednego oddziału.

NAJLEPSZE SERIE Z LOTU

Kol.Nazwisko i Imię HodowcyOddziałOdległość"Nr Konk."Obrączka Rodowa"Czas Przylotu"Prędkość
1.PAPIERZ BOGUSLAWJANÓW902 0106PL-0311-99-38302- 8:25:55794.08
18PL-0311-98-94082- 9:17:45759.43
20PL-DE-00-2008772- 9:19:30758.31
35PL-DE-00-2008922- 9:50:17739.12
39PL-DE-00-2008932- 9:59:26733.62
RAZEM PUNKTÓW :319.85
2.BARTOSZCZE KRZYSZTOFLUBLIN892 09025PL-0211-99-43152- 9:15:29752.51
46PL-0211-98-6912-10:10:09721.88
48PL-0211-99-43072-10:15:28718.80
65PL0211-99-198242-10:50:35699.09
76PL-0211-00-97842-11:09:44688.79
RAZEM PUNKTÓW :313.37
3.GORSKI STANISLAWOPOLE LUB.857 99037PL 0212 98-3042- 8:49:12737.55
38PL 0212 99-20292- 8:51:42735.96
47PL 0212 00-462- 9:16:59720.29
83PL 0212 97-5642-10:17:55685.12
85PL 0212 98-3402-10:22:01682.87
RAZEM PUNKTÓW :312.00
4.MIKOS BRACIAPUŁAWY844 91012PL-0213-99-55352- 7:46:42770.41
32PL-0213-97-02052- 8:31:57744.27
53PL-0213-99-55362- 9:28:19709.26
143PL-0213-00-63162-12:45:54608.87
182PL-0213-98-18662-15:13:07550.78
RAZEM PUNKTÓW :305.98
5.OSTRACH ZBIGNIEWOPOLE LUB.853 92052PL 22 96-466072- 9:33:09710.61
90PL 0212 00-2132-10:30:41678.18
96PL 0212 00-2632-10:45:20670.39
98PL 0212 99-412-10:47:10669.43
114PL 0212 00-2902-11:45:08640.36
RAZEM PUNKTÓW :304.70
6.BATORSKI ZBIGNIEWJANÓW925 26036PL-311-00-116482- 9:50:26739.03
58PL-0311-97-98312-10:51:05704.05
104PL-0311-99-08162-12:24:16656.31
123PL-0311-98-56842-13:24:22628.81
134PL-0311-99-08752-13:53:16616.39
RAZEM PUNKTÓW :304.47
7.HAŁAJKO HENRYKJANÓW897 32054PL-0311-97-18882-10:42:30708.79
71PL-0311-97-19002-11:05:18696.32
148PL-0311-97-18572-14:32:58600.11
152PL-0311-99-20592-14:45:19595.22
163PL-042-94-002042-15:19:05582.24
RAZEM PUNKTÓW :298.41
8.MAZUREK STANISLAWJANÓW883 84026PL-0311-99-44542- 9:08:22750.06
62PL-0164-97-01022-10:55:33701.60
136PL-0311-00-02422-13:54:44615.77
198PL-311-97-113082-18:04:01526.21
208PL-0293-99-10922-18:50:31512.32
RAZEM PUNKTÓW :296.49
9.PIEŃKOSZ-NOWICKIRYKI841 820108PL-0214-99-08142-11:04:43651.66
109PL-0214-97-27182-11:09:42649.17
137PL-0214-00-12052-12:22:20614.81
161PL-18-96-0413002-13:23:33588.55
162PL-0214-99-08092-13:36:06583.45
RAZEM PUNKTÓW :294.35
10.SOCHA WIESŁAWJANÓW918 22056PL-0311-98-40362-10:50:20704.46
95PL-042-96-180652-11:53:59671.09
141PL-0311-98-48192-14:09:00609.83
191PL-042-96-180672-17:19:16540.32
197PL-0311-98-40182-17:52:48529.68
RAZEM PUNKTÓW :294.21

ZESTAWIENIE ODDZIAŁÓW

Kol.ODDZIAŁ"Ilość Hodowców""Włożonych Gołębi""Ilość Konkursów""% Nagród""Prędkość 1 Gołębia""Prędkość Ost. Gołębia"
1.RYKI12832125.30755.42401.43
2.JANÓW242556425.10794.08422.81
3.OPOLE LUB.11962425.00737.55522.06
4.PUŁAWY221884322.87804.37410.77
5.LUBLIN392806422.86788.97402.93
6.DĘBLIN745920.00866.34459.73
7.KRAŚNIK231932814.51770.06404.17
8.KRASNYSTAW181091311.93824.68418.93
9.ŚWIDNIK181671911.38799.99419.62
10.TUROBIN51417.14616.24419.62
R A Z E M :1791430286



Dokumenty udostępniane na stornach pzhgp.pl w postaci plików PDF należy otwierać za pomocą programu ADOBE READER.

Program Adobe Reader w wersji dla Windows 2000/XP/2003/Vista można pobrać ze strony Instalki.pl . Wersje dla innych systemów operacyjnych są dostępne pod adresem Adobe.com oraz na większości płyt dołączanych do czasopism o tematyce komputerowej (np. Chip, Enter).
COŚ DO POCZYTANIA DLA ZAINTERESOWANYCH Z OKRĘGU JELENIA GÓRA
    NIEBIESKI 092 / 2 odp.

Oryginalne Obrączki NL wraz z Kartami 2018
    PITERM / 6 odp.

Zegar Tauris Compakt+ z nowa bateria i ANtena 4 polowa
    PITERM / 0 odp.

Grit Supremix Drożdze itd Darmowa wysyłka
    Medalikxxl / 1 odp.

Oddział Rzeszów sprzeda kabinę do przewozu gołębi.
    jerzy19495 / 1 odp.

Od początku
    maniek77 / 1 odp.

Antena TAURIS 4 polowa na sprzedaz
    kw0339 / 0 odp.

Antena TAURIS
    kw0339 / 1 odp.

SPRZEDAM KABINE WRAZ Z PRZYCZEPĄ LUB ODDZELNIE
    andrzej14561 / 0 odp.

Wystawa Sosnowiec 2018
    Donica208 / 3 odp.

samica
    pavlo0354 / 8 odp.

Likwidacja Hodowli
    hodowcaa999 / 6 odp.

WG zagranicą - zapraszam Arek Maziarz pytanie
    Arkadiusz_Maziarz / 3 odp.


Polski Związek Hodowców Gołębi Pocztowych Zarząd Główny      ul. Dworcowa 5    43-180 Orzesze

tel.: 32/723-12-90   E-mail: zg@pzhgp.pl     Konto: PKO BP O/Chorzów 51 1020 2368 0000 2202 0022 8270

Kopiowanie i wykorzystywanie materiałów z niniejszej strony bez zgody redakcji serwisu zabronione !!!

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.